Laserowe leczenie nietrzymania moczu

Laserowe leczenie nietrzymania moczu Kraków (województwo Małopolskie)

Laserowe leczenie nietrzymania moczu - mimowolne oddawanie moczu jest problemem, który dotyka około 30% kobiet w wieku średnim. Jest to problem o charakterze intymnym jak i również społecznym. Laser MonaLisa Touch to zabieg, który jest obarczony najmniejszym ryzykiem powikłań, jednocześnie jest nieinwazyjny oraz bezbolesny. Efekty laserowego leczenie nietrzymania moczu utrzymują się na kilka lat. MonaLisa Touch jest uważany za najbardziej skuteczne i najnowocześniejsze, urządzenie przeznaczone specjalnie do zabiegów ginekologii.

czytaj więcej

Średnia cena laserowe leczenie nietrzymania moczu (Kraków) to 1777 zł

Umów wizytę Suplementy urody 

Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Kraków z poniższej listy:


Warto wiedzieć

W mieście Kraków i w pobliżu, zabieg laserowe leczenie nietrzymania moczu można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Laserowe leczenie nietrzymania moczu w mieście Kraków, w Małopolskie, wykonywane jest w 5 klinikach, m.in. Intima Clinic, Centrum DER-MED , MEDICOR - Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii. W regionie jest 26 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Laserowe leczenie nietrzymania moczu zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Kraków.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Laserowe leczenie nietrzymania moczu w mieście Kraków,napisz do nas.