Labioplastyka laserowa z plastyką krocza

Labioplastyka laserowa z plastyką krocza

Labioplastyka laserowa z plastyką krocza

Cena od 2500 zł Zapytaj o raty

Labioplastyka laserowa z plastyką krocza to przede wszystkim efekt zdrowotny w postaci uniesienia narządów miednicy mniejszej, co zapobiega obniżaniu, a w przypadku postępujących zmian także wypadaniu narządów rodnych.

Znajdź klinikę  Umów wizytę

Labioplastyka laserowa z plastyką krocza

Ocena

5.00
38
100% poleca ten zabieg
Podziel się opinią na temat tego zabiegu.

Dodaj opinię

Czy polecasz ten zabieg?

Twoja opinia

Adres email (nie będzie widoczny dla innych)

Podpis

M

Opinia do kliniki Centrum Medyczne T&T Medical Lekarz: dr n. med. Tomasz Tuchendler

Opieka rewelacyjna. Dr. Tomek udziela informacji, anestezjolog konkretny,, dowcipny. Pielęgniarki miłe i pomocne. W sumie to cały zabieg się śmialiśmy, co spowodowało, że stres całkowicie zniknął. W klinice spędziłam noc i jestem bardzo zadowolona. Przy okazji zabiegu zdiagnozowano u mnie inne problemy zdrowotne i udzielono porad. Rano pielęgniarki zaproponowały kawunię, lekarz udzielił cennych rad, atmosfera bardzo przyjacielska i domowa. Po kilku dniach zadzwoniono do mnie z kliniki z troską o stan zdrowia, co mnie zaskoczyło. Na wizycie kontrolnej dr. Tomek T. Bardzo pomocny i troskliwy. Panie pielęgniarki rewelacyjne. Jestem miło zaskoczona podejściem do pacjenta. Dziękuję całemu personelowi.

Magda Kusiak 16-11-2020 18:09

J

Polecam ten zabieg

świetny zabieg, efekty badrzo dobre polecam wszytskim dziewczynom które borykają się z problemami w okolicach intymnych...

Joanna z ZaufaneKliniki.pl 19-09-2018 8:28