Laguna Medical

Laguna Medical

ul.Plac Kaszubski 1
81-350 Gdynia
6 opinii o klinice

Laguna Medical to wielospecjalistyczna nowoczesna klinika, znajdująca się w Gdyni,  specjalizująca się w leczeniu i zabiegach okulistycznych. Placówka świadczy usługi również z zakresu chirurgii ogólnej i plastycznej, ortopedii, dermatologii, dermatochirurgii oraz medycyny estetycznej.

Powstała w 2001 roku i od tej pory prężnie przebiegał jej rozwój. Należy do największych klinik działających na terenie Pomorza. W 2010 roku placówka została przeniesiona do nowoczesnego budynku o wysokim standardzie znajdującym się w gdyńskiej Strefie Prestiżu, a od 2012 roku zaczęła przeprowadzać laserową korekcję wzroku, wyposażając w tym celu swoje sale zabiegowe w innowacyjny sprzęt.

Z wykorzystaniem lasera excimerowego przeprowadza się tutaj laserową korekcję wad wzroku metodą LASIK, która jest najnowszą formą chirurgii refrakcyjnej. Do wyboru pacjent ma także metodę LASEK, stosowaną przy cienkiej rogówce, metodę EBK – czyli technikę powierzchniową a także metodę PRK, przeprowadzaną bez użycia narzędzi. Za pomocą stosowanych tutaj technik pacjent z krótkowzrocznością, dalekowzrocznością oraz astygmatyzmem odzyskuje w pełni dobre widzenie.

Znaczne polepszenie widzenia uzyskuje się w Laguna Medical również poprzez operacje zaćmy wykonywane metodą fakoemulsyfikacji. W czasie takich zabiegów okulista wszczepia różnego typu sztuczne soczewki w zależności od efektów, jakie pacjent chce osiągnąć a także ze względu na stopień zaawansowania choroby. Do wszczepianych sztucznych soczewek należą: soczewki asferyczne, soczewki asferyczne z filtrem światła niebieskiego, soczewki toryczne a także soczewki multifokalne i mulitfokalne toryczne. Ponadto można poddać się tutaj również operacji zaćmy podwichniętej metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem pierścienia stabilizującego.

Wpływ na jakość widzenia, a co za tym idzie normalne funkcjonowanie w życiu codziennym, ma także prawidłowe ułożenie gałek ocznych względem siebie, czyli występowanie zeza. Gdy dochodzi do takich zaburzeń w wyniku dużej wady wzroku, chorób siatkówki lub nerwu wzrokowego potrzebna jest operacja zeza, której można poddać się na bloku operacyjnym w Laguna Medical.

Innymi operacjami poprawiającymi widzenie, a znajdującymi się na pograniczu okulistyki i chirurgii plastycznej jest tutaj plastyka powiek górnych oraz plastyka powiek dolnych. Zalicza się do nich także operację podwinięcia powieki – entropion oraz operację odwinięcia powiek – ektropion.

Do Laguna Medical można udać się również na zabiegi i operacje ortopedyczne. Wśród nich z chirurgii stopy wykonywana jest korekcja palucha koślawego. Z zakresu artroskopii wykonuje się artroskopowe szycie łąkotki oraz rekonstrukcje więzadła krzyżowego przedniego i tylnego. Stosowana jest tutaj także terapia Orthokine, lecząca chorobę zwyrodnieniową stawów oraz bóle pleców.

W Laguna Medical pracuje wielu specjalistów z zakresu chorób oczu. Posiadają oni specjalizacje I i II stopnia w tej dziedzinie oraz tytuły doktorskie. Pacjentami z innych dziedzin zajmują się specjaliści chirurgii plastycznej, dermatologii, chirurgii ogólnej oraz ortopedii. Cechuje ich doświadczenie medyczne zdobywane w ciągu pracy przez wiele lat w prestiżowych placówkach, szpitalach oraz na zagranicznych stażach, kursach i szkoleniach, gdzie nabywali umiejętności z innowacyjnych technik leczniczych. Ponadto przynależą do wielu stowarzyszeń lekarskich polskich i europejskich, co świadczy o wysokim poziomie przeprowadzanych przez nich operacji i zabiegów.

Wśród osiągnięć jakimi może poszczycić się placówka jest przyznany jej certyfikat ISO 9001:2008 w 2015 roku potwierdzający wysoką jakość usług medycznych, obsługi pacjenta oraz stosowanych materiałów. Ponadto w 2015 roku otrzymała ona certyfikat PN-N-18001:2004 nadany przez Polską Izbę Handlu Zagranicznego w zakresie wysokiej profilaktyki, leczenia zachowawczego i chirurgicznego schorzeń oczu.

Ważny jest także udział i organizacja różnorodnych akcji społecznych a także zapoczątkowanie przez Laguna Medical wykonywania na terenie Pomorza zabiegów z zakresu chirurgii refrakcyjnej, czyli laserowych korekcji wzroku.

Innowacja i bezpieczeństwo przejawia się w Laguna Medical w nowoczesnym sprzęcie wyprodukowanym przez najlepszych światowych producentów, w które to urządzenia wyposażone są sale i gabinety kliniki. Można z nich wymienić sprzęt wykorzystywany w diagnostyce i laserowej korekcji wzroku, tj. : laser excimerowy WaveLight EX500 firmy Alcon, aparat OCT VisanteOmni Zeiss 3 (do oceny rogówki i przedniego odcinka oka) a także urządzenie diagnostyczne WaveLight® ALLEGRO Topolyzer™ VARIO (współdziałające z laserem excimerowym). W zakresie medycyny estetycznej, modelowania sylwetki, odmładzania skóry i usuwania zmian skórnych wykorzystywany jest m.in. laser NIR Alma Harmony XL Pro (do resurfacingu oraz usuwania plam), urządzenie Alma Accent Ultra V Shape wykorzystujące fale radiowe i ultradźwięki (do odmłodzenia skóry i redukcji tkanki tłuszczowej), laser Dye-VL Alma Harmony XL Pro (do fotoodmładzania i leczenia zmian naczyniowych) a także laser iPixel Er:YAG 2940 (do resurfacingu skóry) czy laser ClearLift Q-switch Nd:YAG (do usuwania zmian pigmentacyjnych i tatuaży).

To, że najważniejszy w Laguna Medical jest pacjent, widać na każdym polu działalności placówki. To dla skutecznego leczenia sprowadzone zostały specjalistyczne sprzęty oraz zatrudnieni lekarze mogący poszczycić się bogatym doświadczeniem. Dla wysokiego komfortu pacjenta zostały przygotowane także inne udogodnienia, z których można wymienić:

 • Dobrą lokalizację – budynek, w którym mieści się placówka stoi w centrum Gdyni i należy do Strefy Prestiżu, umiejscowionej blisko wybrzeża oraz dobrze skomunikowanej.
 • Nowoczesny budynek – klinika znajduje się w odnowionej zabytkowej kamienicy Gdyni. Budynek spełnia wysokie standardy medyczne oraz pozamedyczne. Mieści się tutaj przychodnia i specjalistyczne gabinety prywatne, szpital z blokiem operacyjnym oraz centrum okulistyczne wraz z pracowniami okulistycznymi.
 • Dużą poczekalnię – jest  przestronna i miło urządzona, pacjentów wchodzących do kliniki wita uśmiechnięty personel, na wizytę i zabiegi można poczekać na wygodnych siedziskach w nowoczesnym wystroju.
 • Zabiegi na raty – w klinice akceptowana jest ratalna spłata za leczenie, którą można załatwić podpisując umowę z MediRaty.
 • Obsługa pacjentów anglojęzycznych – w klinice przyjmowani są i w pełni obsługiwani pacjenci posługujący się językiem angielskim.

Laguna Medical mieści się w centrum Gdyni przy Placu Kaszubskim. Jest to dobrze skomunikowane Śródmieście a więc bardzo łatwo tutaj trafić własnym samochodem a także komunikacją miejską. Pacjenci przyjeżdżający do kliniki pociągiem spoza miasta powinni wysiąść na dworcu PKP Gdynia Główna, skąd od placówki dzieli ich odległość 1 km. Niecały kilometr jest również stąd nad brzeg morza Bałtyckiego oraz do Gdyńskiej Stoczni.Cennik

Terapia Orthokine®

od 4800 zł

Chirurgia ogólna

Operacja przepukliny pachwinowej

od 3200 zł

Operacja przepukliny kresy białej

od 3000 zł

Resekcja klinowa wrastającego paznokcia

od 900 zł

Usunięcie guzów tkanek miękkich

od 1200 zł

Żylaki kończyn dolnych

od 3000 zł

Żylaki odbytu (hemoroidy)

od 3300 zł

Chirurgia plastyczna

Plastyka powiek górnych - metoda chirurgiczna

od 3000 zł

Plastyka powiek dolnych - metoda chirurgiczna

od 3500 zł

Kosmetologia

Iniekcja doszklistkowa leku Ozurdex

od 7000 zł

Iniekcja doszklistkowa preparatu Eylea

od 2000 zł

Witrektomia

od 6000 zł

Okulistyka

Zabieg metodą EBK LASIK

od 2500 zł

Zabieg metodą LASIK

od 2500 zł

Laserowa korekcja wzroku - metoda LASEK

od 2800 zł do 5600 zł

Operacja zeza

od 3000 zł do 4000 zł

Płukanie kanalików łzowych

od 200 zł

Zamknięcie punktu łzowego zatyczką

od 600 zł

Udrożnienie kanalików łzowych

od 250 zł

Entropion - operacja podwinięcia powieki

od 900 zł

Ektropion - operacja odwinięcia powieki

od 900 zł

Usunięcie skrzydlika

od 300 zł do 1000 zł

Wycięcie nowotworu powieki

od 0 zł

Stożek rogówki - zabieg cross-linking

od 2000 zł

Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki asferycznej

od 3200 zł

Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki asferycznej z filtrem światła niebieskiego

od 4000 zł

Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki torycznej

od 5000 zł

Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki multifokalnej

od 6000 zł

Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki multifokalnej torycznej

od 8000 zł

Operacja zaćmy podwichniętej metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem pierścienia stabilizującego

od 3700 zł do 5500 zł

Ortopedia

Artroskopia

od 2900 zł

Artroskopowe szycie łąkotki

od 4900 zł

Artroskopowa rekonstrukcja więzadła krzyżowego przedniego

od 6900 zł

Artroskopowa rekonstrukcja więzadła krzyżowego tylnego

od 6900 zł

Rekonstrukcja więzadeł stawu skokowego

od 5900 zł

Korekcja palucha koślawego (halluks)

od 3300 zł

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Zdjęcia

Laguna Medical - Zdjęcie nr 1
Laguna Medical - Zdjęcie nr 2
Laguna Medical - Zdjęcie nr 3
Laguna Medical - Zdjęcie nr 4
Laguna Medical - Zdjęcie nr 5
Laguna Medical - Zdjęcie nr 6
Laguna Medical - Zdjęcie nr 7
Laguna Medical - Zdjęcie nr 8
Laguna Medical - Zdjęcie nr 9
Laguna Medical - Zdjęcie nr 10
Laguna Medical - Zdjęcie nr 11
Laguna Medical - Zdjęcie nr 12
Laguna Medical - Zdjęcie nr 13
Laguna Medical - Zdjęcie nr 14
Laguna Medical - Zdjęcie nr 15
Laguna Medical - Zdjęcie nr 16

Personel

Lek. med. Piotr Gołębiowski
Lek. med. Piotr Gołębiowski

Okulista
Lek. med. Piotr Gołębiowski studia medyczne ukończył w 1991 roku na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Gdańsku. Po studiach rozpoczął pracę w Oddziale Okulistycznym Szpitala Specj...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Zofia Habich-Foryś
Lek. med. Zofia Habich-Foryś

Okulista
Lek. med. Zofia Habich-Foryś studia medyczne ukończyła w roku 1990, uzyskując jednocześnie uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza. Następnie zainteresowała ją dziedzina okulistyki, ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Ewa Krzyżanek
Lek. med. Ewa Krzyżanek

Okulista
Lek. med. Ewa Krzyżanek lekarzem medycyny została w roku 2005, kiedy to ukończyła studia medyczne oraz uzyskała uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza. W następnych latach w wyniku ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Tomasz Lech Stawowy
Lek. med. Tomasz Lech Stawowy

Lek. med. Tomasz Lech Stawowy w 1992 roku ukończył studia medyczne, zostając lekarzem medycyny. Swoje dalsze kroki zawodowe skierował na tory okulistyki - dziedziny, która go szczególnie zaintereso...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Dr n. med. Jan Staniewicz
Dr n. med. Jan Staniewicz

Okulista
Dr n. med. Jan Staniewicz jest absolwentem Akademii Medycznej w Gdańsku, na której ukończył Wydział Lekarski w 1994 roku. Zawodowo zainteresowała go okulistyka, z której egzamin specja...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Maciej Koszałkowski
Lek. med. Maciej Koszałkowski

Okulista
Lek. med. Maciej Koszałkowski ukończył Akademię Medyczną w Warszawie na kierunku lekarskim w 1990 roku. Zainteresowała go dziedzina okulistyki, z której specjalizację I stopnia ukończy...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Dr n. med. Maciej Gawęcki
Dr n. med. Maciej Gawęcki

Okulista
Dr n. med. Maciej Gawęcki jest absolwentem Gdańskiej Akademii Medycznej, którą ukończył na kierunku lekarskim w 1994 roku. Tuż po studiach pracował w Katedrze i Klinice Chorób Oczu Aka...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Tomasz Kuc
Lek. med. Tomasz Kuc

Chirurg
Okulista
Lek. med. Tomasz Kuc to absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, którą ukończył z wyróżnieniem na Wydziale Lekarskim w 1996 roku. Zaraz po studiach odbył staż podypl...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Sykstus Holeksa
Lek. med. Sykstus Holeksa

Okulista
Lek. med. Sykstus Holeksa ukończył studia lekarskie w roku 2003 na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi na Wydziale Wojskowo-Lekarskim. Następnie odbył staż podyplomowy w Wojskowym Szpitalu...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Tomasz Łuczak
Lek. med. Tomasz Łuczak

Okulista
Lek. med. Tomasz Łuczak jest absolwentem Akademii Medycznej w Gdańsku, którą ukończył na Wydziale Lekarskim w 2005 roku, zdobywając tytuł lekarza medycyny. Jego zainteresowania okulist...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Katarzyna Górska-Butowska
Lek. med. Katarzyna Górska-Butowska

Okulista
Lek. med. Katarzyna Górska-Butowska ukończyła w 1996 roku Akademię Medyczną w Gdańsku, uzyskując dyplom lekarza medycyny i uprawnienia do wykonywania zawodu. Po studiach rozpoczęła pra...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Małgorzata Michalska
Lek. med. Małgorzata Michalska

Okulista
Lek. med. Małgorzata Michalska ukończyła studia medyczne w 1996 roku na Akademii Medycznej w Gdańsku. W wyniku zdobywania dalszych umiejętności i wiedzy z zakresu okulistyki została sp...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Elżbieta Bednarczyk
Lek. med. Elżbieta Bednarczyk

Chirurg
Lek. med. Elżbieta Bednarczyk jest absolwentką Akademii Medycznej w Gdańsku, na której ukończyła Wydział Lekarski w 1983 roku. Następnie rozpoczęła specjalizację z chirurgii ogólnej, z ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Dr n. med. Wojciech Czarzasty
Dr n. med. Wojciech Czarzasty

Chirurg
Dr n. med. Wojciech Czarzasty to absolwent Akademii Medycznej w Warszawie, którą ukończył na kierunku lekarskim w 1987 roku. Kilka lat później w wyniku zdobywania nowych umiejętności i ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Marek Młodzianowski
Lek. med. Marek Młodzianowski

Ortopeda
Lek. med. Marek Młodzianowski w 1996 roku został absolwentem Akademii Medycznej w Gdańsku, gdzie ukończył Wydział Lekarski. Rok po ukończeniu studiów rozpoczął pracę na Oddziale Ortope...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Certyfikaty

 1
1
 2
2
 3
3
 4
4

Opinie

Laguna MedicalOcena: 4.7/5 Opinie: 6, Ocen: 6

Zadowolony pacjent

Najlepsza klinika w Trójmieście - posiadają szeroki wachlarz zabiegów. Udało mi się w krótkim terminie umówić na zabieg usunięcia żylaków. Zabieg przebieg prawidłowo i jestem bardzo zadowolony z efektów. Gorąco polecam.

Ocena: Bardzo dobrze

Katarzyna

Polecam klinikę, bardzo miła obsługa, Panie na recepcji zawsze doradzą i pomogą, aż miło przyjść. Bardzo dobrzy lekarze okuliści, byłam u Dr Holeksa, Dr Gołębiowski, mega profesjonalny lekarz !

Ocena: Bardzo dobrze

Baśka

Poddałam się tutaj nowoczesnej operacji zaćmy a po niej korekcji zwisających powiek górnych i naprawdę czuje się odmłodzona o wiele lat. Cudna atmosfera tu panuje, ładne wnętrza, dobra opieka i miły personel. Cieszę się, że wybrałam właśnie to miejsce na swoje leczenie.

Ocena: Bardzo dobrze

Piotrek

Bardzo fajna lokalizacja jak na taką placówkę i na bardzo wysokim poziomie. Musiałem poddać się artroskopii kolana i muszę przyznać że jestem bardzo zadowolony z opieki i samej operacji. mają bardzo dobry sprzęt i dobrze wyszkolony personel w podejściu do pacjenta

Ocena: Bardzo dobrze

Wielisława Siwy

Miałam operacje zaćmy w poniedziałek. Zabieg przeprowadził dr Golebiiowski Serdecznie dziękuje doktorze. Osobne podziękowania dla pozostałego personelu. Było miło i sympatycznie. Serdecznie polecam klinikę w Gdyni.

Ocena: Bardzo dobrze

pIOTR

ZABIEG WYKONANY PRODESJONALNIE. MILI LEKARZE I ODPOWIEDNIE PODEJSCIE. ZASTRZEŻENIA MAM TYLKO CO DO SEKRETAREK W REJESTRACJI. MILE RACZEJ NIE SA MA SIE WRAZENIE ZE PRACUJA TAM ZA KARE (DOKLADNIE MOWIAC SEKRETARKA Z JASNYMIFARBOWANYMI WLASAMI, CHYBA MA PASEMKA) . POMYLILY NAZWISKA PACJENTÓW, NAJPIER BYLY ZASKOCZONE, ZE PRZYSZEDLEM NA BADANIE, POZNIEJ WPISALY MNIE NA ZABIEG OPERACYJNY I ZACZETA MNIE DO NIEGO PRZYGOTOWYWAC. A JA MIALEM TYLKO BADANIE KONTROLNE. STRACILEM TYLKO CZAS I PRZEPADLA MI WIZYTA LEKARSKA U INNEGO LEKARZA CO WIAZAŁO SIĘ Z KOSZTAMI

Ocena: Dobrze


Oceń klinikę

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

Treść opinii

Adres email

Podpis


Rezerwacja zabiegu

Obsługa klienta przez Zaufanekliniki.pl:
+48 58...pokaż numer

Telefony są czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 17:00

Umów wizytę

Sfinansuj zabieg

Godziny otwarcia

Poniedziałek

08:00 - 20:00

Wtorek

08:00 - 20:00

Środa

08:00 - 20:00

Czwartek

08:00 - 20:00

Piątek

08:00 - 20:00

Sobota

10:00 - 15:00

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

MAPA LOKALIZACJI