Lenartowicz Clinic

Zabrska 7-1 (parter) Katowice

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

Lenartowicz Clinic to placówka medyczna mieszcząca się w Katowicach, która powstała w 2007 roku. Główną ścieżką działalności kliniki jest medycyna estetyczna oraz kosmetologia, w których to dziedzinach stosowane są preparaty i urządzenia nie tylko likwidujące skutki upływu czasu na skórze, ale także zapobiegające ich powstawaniu.

Lekarze placówki w trakcie zabiegów korzystają z najnowszych i najskuteczniejszych preparatów światowych marek oraz innowacyjnych urządzeń renomowanych firm, których wybór jest tutaj bardzo duży. Wszystko po to, aby każdy pacjent był zadowolony, wyszedł z uśmiechem na twarzy oraz miał pewność, że zabiegi odmładzające i upiększające są nie tylko skutecznie, ale także bezpieczne.

Szeroki wachlarz zabiegów na twarz pozwala na dobranie odpowiedniej metody w zależności od problemu z jakim przychodzi pacjentka oraz efektów, jakie chce osiągnąć. Na opadnięte oraz zmęczone powieki oferowany jest tutaj zabieg bezinwazyjnej korekty powiek za pomocą urządzenia Plasma IQ, które poprzez mikrowiązki plazmy ogrzewa tkanki i stymuluje je do produkcji kolagenu, dzięki czemu uzyskiwany jest efekt liftingu powiek. Na zmarszczki okolic oczu wykorzystywane są w klinice tej także preparaty zawierające w swym składzie kwas hialuronowy. Przy jego zastosowaniu lekarz może wygładzić nie tylko zmarszczki umiejscowione w dolinie łez, ale także wypełnić bruzdy nosowo-wargowezlikwidować kurze łapki oraz usunąć zmarszczki znajdujące się na czole. Kwas hialuronowy wykorzystywany jest również do modelowania tkanek twarzy, np. do korygowania nosa w zakresie usunięcia jego garbu, zbyt dużego czubka nosa lub nosa za bardzo uniesionego. Ponadto za pomocą takich preparatów można wymodelować kształt i wielkość ust lub usunąć cienie po oczami.

Do likwidacji zmarszczek mimicznych wykorzystywane są tutaj także innowacyjne aparaty, działające w najnowszej technologii. Jednym z nich jest urządzenie wydzielające fale RF, dzięki którym możliwy jest nie tylko termolifting twarzy, ale także wybranych okolic ciała. Takie podgrzewanie tkanek powoduje ich regenerację,  co podnosi tkanki twarzy, likwiduje zmarszczki oraz ujędrnia skórę ramion, kolan czy ud. Idealnie sprawdza się w zagęszczaniu wiotkiej skóry po utracie wagi, porodzie czy po zabiegach liposukcji.

Do zabiegów odmładzających i modelujących ciało wykorzystujących inne urządzenia medyczne należy tutaj także zabieg fotoodmładzania dłoni fotoodmładzania plecówfotoodmładzania ramion a także oferta lipolizy laserowej usuwająca nadmiar tkanki tłuszczowej z brzuchapośladków lub ud. Ponadto stosowana jest tutaj również lipoliza ultradźwiękowa oraz laserowe zamykanie zmian naczyniowych na twarzyna policzkachna szyi oraz na dekolcie

Dodatkową usługą przyczyniającą się do poprawy wyglądu wizerunku pacjenta jest w klinice wybielanie zębów z wykorzystaniem nowoczesnej lampy Beyond. Zabieg przeprowadzany jest podczas jednej wizyty a jego efekty utrzymują się przez okres dwóch lat. Do zabiegów na pięknym uśmiechu można tutaj zaliczyć także leczenie uśmiechu dziąsłowego za pomocą toksyny botulinowej oraz leczenie tym preparatem bruksizmu, czyli nadmiernego zgrzytania zębami, które niszczy zęby i ich szkliwo. Toksyna botulinowa wykorzystywana jest tutaj również do leczenia nadpotliwości pachdłoni stóp.

Personel kliniki to specjaliści w każdym calu. Z pasją, zaangażowaniem oraz perfekcją wykonują swoją pracę i dzięki nim usługi medyczne są tutaj na najwyższym poziomie. Są to certyfikowani lekarze medycyny estetycznej, specjalista ginekologii, specjalista w dziedzinie chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej oraz specjalista dermatologii. Przynależą do prestiżowych polskich i zagranicznych towarzystw medycznych, tj. Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, Europejskie Towarzystwo Ginekologii Estetycznej, Europejskie Stowarzyszenie Medycyny Anti-Agning i Przeciwstarzeniowej oraz Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Estetycznej i Rekonstrukcyjnej. Posiadają także międzynarodowe certyfikaty a właścicielka kliniki lek. med. Izabela Lenartowicz może poszczycić się zdobyciem kilku prestiżowych nagród i wyróżnień.

Jej sukces jest jednocześnie sukcesem całej kliniki i świadczy o wysokim poziomie oferowanych tutaj usług medycznych i pozamedycznych. Ponadto jest potwierdzeniem rzetelności kliniki, jej innowacyjności i kreatywności.  Klinika kilkukrotnie była uznawana za najlepszy gabinet medycyny estetycznej w Polsce. Wśród nagród i wyróżnień, jakie otrzymała Lenartowicz Clinic  można wymienić:

 • Nagroda „The Bizz 2016” – którą klinika otrzymała w 2016 roku w Waszyngtonie (Stany Zjednoczone) podczas Światowej Konferencji Biznesu Worldcob. To jedna z najważniejszych nagród w dziedzinie biznesu, która przyznawana jest rokrocznie przedsiębiorcom z całego świata. Nagroda ta jest potwierdzeniem, iż Med Estetica to klinika innowacyjna w biznesie, kreatywna w działaniach, oferująca wysoką jakość usług oraz posiadająca odpowiedzialność społeczną. Dzięki tej nagrodzie lek. med. Izabela Lenartowicz stała się członkiem międzynarodowej Federacji Worldcob.
 • Wyróżnienie „Beauty Stars” – które zostało przyznane klinice w 2015 roku podczas uroczystej gali w Regent Warsaw Hotel w kategorii Najlepsze Gabinety Medycyny i Dermatologii Estetycznej.
 • Statuetka VIP – przyznana podczas Gali „Magazynu VIP” w 2015 roku w Warszawie w kategorii Vip Biznesu. Nagroda ta potwierdza wzorowość polskiego przedsiębiorcy pod względem jakości i rzetelności usług a także dążenia do rozwoju i innowacyjności w klinice.
 • Nagroda Wiktoria 2015 -  którą klinika otrzymała w 2015 roku podczas Wielkiej Gali Wiktoria 2015 pod honorowym patronatem ministra gospodarki. Med Estetica otrzymała statuetkę „Znak Jakości Przedsiębiorców Wiktoria”, która symbolizuje rzetelność i wiarygodność firmy oraz najwyższy standard usług.
 • Pierwsze miejsce w konkursie „Firma Roku 2014” oraz „Firma roku 2013 i 2012” – przyznane w kategorii Gabinet Medycyny Estetycznej przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej, potwierdzające, iż klinika jest najlepszym gabinetem medycyny estetycznej.
 • Laur Pacjenta 2014 i 2013 – który jest wyróżnieniem przyznanym w ramach Ogólnopolskiego Plebiscytu Medycznego „Laur Pacjenta”, a świadczy o zaufaniu, wdzięczności i uznaniu pacjentów.
 • Statuetka „Sukces roku 2014” – klinika otrzymała ją w Warszawie podczas wielkiej gali „Osobowości i sukcesy Roku 2014” i świadczy o sukcesie, jaki odniosła klinika.
 • Nagroda „Anioły Medycyny 2013” – przyznana przez środowisko medyczne lek. med. Izabeli Lenartowicz, jako jednej z 10 laureatów spośród 100 tysięcy zgłoszonych lekarzy. Potwierdza troskliwość, wsparcie oraz przyjazne podejście do pacjentów.
 • Statuetka „Perła Eskulapa” – przyznana w 2010 roku w Ogólnopolskim Konkursie Medycznym „Perły Medycyny”, jako najlepiej działającej klinice na rynku medycznym w zakresie medycyny estetycznej, kosmetologii i SPA.

W gabinetach kliniki znajdują się nowoczesne aparaty i sprzęty, dzięki którym osiągnięcie odmładzających i estetycznych efektów poprawy urody i upływającego czasu jest niezwykle proste, bezinwazyjne, bezpieczne oraz skuteczne. Wśród tych urządzeń można wymienić:

 • Plasma IQ – to nowoczesne urządzenie do nieinwazyjnych zabiegów liftingu (np. powiek czy tkanek twarzy) lub do likwidacji zmarszczek, trądziku i blizn. Działa na zasadzie mikrowiązek plazmy, które wytwarzając energię cieplną stymulują obszar zabiegowy do produkcji nowego kolagenu.
 • Urządzenie RF – wykorzystujące fale RF o częstotliwości radiowej, wyposażone w głowice bipolarne, które bezpiecznie podgrzewają tkanki o 5-7 stopni, dzięki czemu możliwa jest ich regeneracja i zagęszczenie, co powoduje lifting skóry okolicy poddanej zabiegowi (twarz lub ciało).
 • Laser E-lipo-light YA-D 08 – urządzenie do przeprowadzania lipolizy laserowej produkcji amerykańskiej, którego głowice wytwarzają do 100 tysięcy impulsów, dzięki czemu skuteczność likwidacji komórek tłuszczowych jest niezwykle wysoka. Można nim działać na różne okolice ciała, które wymagają odtłuszczenia.
 • Urządzenie do kawitacji ultradźwiękowej – czyli usuwania komórek tłuszczowych wybranej przez pacjenta okolicy ciała od 3 do 8 cm w obwodzie w czasie jednego zabiegu. Aparat wyposażony jest w trzy głowice, których działanie to rozrywanie i rozdrabnianie komórek tłuszczowych oraz w inny zestaw głowic z podczerwienią, wykorzystywany do odprowadzania rozłożonych już komórek tłuszczowych z organizmu.
 • Urządzenie IPL – światło tego urządzenia (Intense Pulse Light) wykorzystywane jest w fotoodmładzaniu skóry, usuwaniu zmian barwnikowych oraz zamykaniu poszerzonych naczynek krwionośnych. Jest alternatywą do zabiegów laserowych na takie problemy ze skórą.
 • Lampa Beyond – wykorzystywana w gabinetowym wybielaniu zębów w skali VITA od 5 do 14 odcieni. Jej światło działa na zęby pokryte specjalnym preparatem do wybielania. Zabieg wykonywany taką lampą trwa ok. 45 minut.

O wysokim standardzie kliniki świadczą nie tylko jej nagrody, nowoczesny sprzęt oraz jakość usług medycznych, ale także inne udogodnienia, które sprawiają, że każdy pacjent będzie czuł się tutaj wyjątkowo komfortowo, bezpiecznie, a jego potrzeby będą w pełni zaspokojone. Do takich ułatwień należą:

 • Dogodna lokalizacja – klinika znajduje się w centrum Katowic, dlatego łatwo tutaj dojechać własnym samochodem lub komunikacją miejską.
 • Zabytkowy budynek – mieści się w zabytkowej kamienicy miasta, w klimatycznym budynku, odresturowanej jego części, dzięki czemu klimat tego miejsca udzieli się każdemu, kto przekroczy próg kliniki.
 • Parking – znajduje się przy ulicy tuż przy wejściu do budynku.
 • Stylowe wnętrza – poczekalnia, gabinety i korytarze kliniki są urządzone z gustem, w ciekawym stylu, miłej dla oka kolorystyce oraz wyposażone tak, aby każdy pacjent czuł się tutaj komfortowo i wygodnie.
 • Doświadczony personel – w poczekalni czeka na pacjentów uśmiechnięta i  zawsze pomocna recepcjonistka, a w gabinetach wysoko wykwalifikowani lekarze oraz kosmetolodzy.
 • Płatność w ratach – istnieje możliwość rozbicia na dogodne raty płatności za wybrane usługi medyczne i zabiegi tak, aby każdy pacjent mógł w pełni skorzystać z możliwości zabiegowych kliniki.
 • Promocje – specjalne oferty pakietów promocyjnych są tworzone dla kobiet w różnym wieku, np. Pakiet Piękna 30+ lub Pakiet Piękna 40+ i zawierają połączone w jedno różnego rodzaju zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.
 • Bezpłatne konsultacje – są organizowane cyklicznie w gabinetach kliniki, np. z zakresu konsultacji dermatologicznych lub konsultacji do laserowego zabiegu korekcji powiek.

Klinika umiejscowiona jest w Katowicach przy ul. Zabrskiej w samym centrum miasta. Znajduje się na parterze jednej z zabytkowych kamienic. Klinikę otacza rozbudowana infrastruktura miasta. Wchodzi się do niej bezpośrednio z chodnika, przy którym znajduje się parking na kilkanaście aut umiejscowiony wzdłuż ulicy. Nad kliniką znajdują się mieszkania prywatne. Umiejscowienie placówki w centrum miasta powoduje łatwy dojazd własnym samochodem spoza Katowic oraz komunikacją miejską z różnych części miasta. Pacjenci mogą przyjechać tramwajem (linii 7, 20 lub 43) i wysiąść na przystanku Katowice Sobieskiego skąd będą mieli do przejścia 400 metrów. Dostać się można tutaj także autobusem (linii 0, 7, 27 lub 50) wysiadając na przystanku Plac Wolności (350 metrów pieszo od kliniki). Osoby przybywające samolotem z zagranicy z Lotniska w Katowicach będą mieli do pokonania trasę 6 km autobusem lub samochodem. Z Lenartowicz Clinic blisko jest do znanych punktów miasta, tj. Spodek (1 kilometr) czy Filharmonia Śląska (240 metrów) oraz na łono przyrody do katowickich parków, np. do Parku Powstańców Śląskich (1 kilometr).

Certyfikaty

2013 Uczestnictwo w XIII Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging 2013
Uczestnictwo w XIII Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
2013 Uczestnictwo w XIII Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging 2013
Uczestnictwo w XIII Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
2013 Uczestnictwo w Kongresie Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych 2013
Uczestnictwo w Kongresie Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych
2012 Uczestnictwo w Kongresie Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych 2012
Uczestnictwo w Kongresie Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych
 Certyfikat dla wykładowcy szkolenia z zakresu medycyny estetycznej - toksyna botulinowa oraz wypełniacze
Certyfikat dla wykładowcy szkolenia z zakresu medycyny estetycznej - toksyna botulinowa oraz wypełniacze
2010 Uczestnictwo w X Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging 2010
Uczestnictwo w X Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
2009 Uczestnictwo w IX Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging 2009
Uczestnictwo w IX Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
2009 Uczestnictwo w programie szkoleniowym Sculptra 2009
Uczestnictwo w programie szkoleniowym Sculptra
2008 Uczestnictwo w konferencji pt.: Twarz w Medycynie Estetycznej cz. II 2008
Uczestnictwo w konferencji pt.: Twarz w Medycynie Estetycznej cz. II
2009 Uczestnictwo w Urodzinowym Kongresie Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych 2009
Uczestnictwo w Urodzinowym Kongresie Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych

Opinie

Lenartowicz ClinicOcena: 5/5 Opinie: 9, Ocen: 9

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • T

  Bardzo dobrze

  Oddałem moje zmarszczki w zaufane ręce. Efekt jest taki na jaki liczyłem. Polecam

  Tomek (2020-02-11)

 • J

  Bardzo dobrze

  Pani doktor Lenartowicz jest fantastyczną osobą – miłą, ciepłą, serdeczną i bardzo kompetentną. Cieszę się, że do niej trafiłam. Pozdrawiam.

  Justyna (2019-12-09)

 • D

  Bardzo dobrze

  5 gwiazdek to za mało. Z usług kliniki korzystałam wielokrotnie. za każdym razem u dr Izabeli Lenartowicz, którą chcę z całego serca polecić. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i zaangażowanie. Lekarz, któremu po prostu się ufa! Znający się na swojej pracy i działający z pasją i zaangażowaniem! Dziękuję!

  Danuta (2019-09-20)

 • A

  Bardzo dobrze

  W klinice u dr Lenartowicz skusiłam się na botox. Efekt przerósł najśmielsze oczekiwania. Byłam zachwycona i oczywiście skorzystalam z innych zabiegów w klinice. Duży plus za indywidualne podejście i przemiły personel.

  Aneta (2019-03-06)

 • E

  Bardzo dobrze

  Pani doktor skorygowała mój nos kwasem hialuronowym,efekt jest świetny ! Następny zabieg,który mam w planie to botoks na kurze łapki.

  Efka (2018-10-08)

 • W

  Bardzo dobrze

  Pani doktor wyleczyła moje pocenie się dłoni w delikatny i skuteczny sposób. Zabieg nic nie bolał a cała wizyta przebiegła w przyjacielskiej atmosferze. Jest stąd blisko w różnie miejsca w centrum Katowic co jest dodatkowym plusem. Polecam

  Wojtek (2017-03-28)

 • K

  Bardzo dobrze

  Bardzo lubię to miejsce nie tylko za wysoką jakość zabiegów i ich skuteczność – pani doktor umie dobrać odpowiedni zabieg do wieku i rodzaju skóry – ale także za elegancki wystrój i kulturę tego wnętrza. Chodzę tu regularnie i zawsze mogę się odprężyć.

  Kornelia (2017-03-28)

 • A

  Bardzo dobrze

  Polecam Med Estetica - elegancki gabinet z profesjonalnymi lekarzami medycyny estetycznej.

  Aga (2014-11-14)

 • N

  Bardzo dobrze

  Świetni i sympatyczni specjaliści medycyny estetycznej. Panuje tu przyjemna atmosfera i chętnie się tu wraca na kolejne zabiegi. Polecam to miejsce wszystkim, którzy chcieli by poprawić swój wygląd.

  Nikola (2015-02-07)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Chirurgia plastyczna
Plastyka powiek górnych - metoda nieinwazyjna Plazma Maglev 1500 zł Umów wizytę
Plastyka powiek dolnych - metoda nieiwazyjna Plazma Maglev 1200 zł Umów wizytę
Ginekologia plastyczna, estetyczna
Wypełnienie warg sromowych większych kwasem hialuronowym od 800 zł Umów wizytę
Kosmetologia
Depilacja laserowa wąsika górna warga (epilacja) 100 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa brody (epilacja) 100 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pleców (epliacja) 400 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa brzucha (epilacja) 200 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa bikini (epilacja) 200 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pośladków 300 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pach (epilacja) 200 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa przedramion (epilacja) 300 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa ud (epilacja) 400 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa łydek i kolan (epilacja) 300 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa łydek (epilacja) 300 zł Umów wizytę
Depilacja - usuwanie owłosienia od 100 zł Umów wizytę
Depilacja światłem pulsacyjnym (IPL) od 100 zł Umów wizytę
Depilacja baków światłem pulsacyjnym (IPL) od 100 zł Umów wizytę
Depilacja bikini światłem pulsacyjnym (IPL) od 100 zł Umów wizytę
Depilacja brody światłem pulsacyjnym (IPL) od 100 zł Umów wizytę
Depilacja brzucha światłem pulsacyjnym (IPL) od 100 zł Umów wizytę
Depilacja dłoni światłem pulsacyjnym (IPL) od 100 zł Umów wizytę
Depilacja karku światłem pulsacyjnym (IPL) od 100 zł Umów wizytę
Depilacja klatki piersiowej światłem pulsacyjnym (IPL) od 100 zł Umów wizytę
Depilacja kolan światłem pulsacyjnym (IPL) od 100 zł Umów wizytę
Depilacja łydek światłem pulsacyjnym (IPL) od 100 zł Umów wizytę
Depilacja piersi światłem pulsacyjnym (IPL) od 100 zł Umów wizytę
Depilacja pach światłem pulsacyjnym (IPL) od 100 zł Umów wizytę
Depilacja pleców światłem pulsacyjnym (IPL) od 100 zł Umów wizytę
Depilacja policzków światłem pulsacyjnym (IPL) od 100 zł Umów wizytę
Depilacja pośladków światłem pulsacyjnym (IPL) od 100 zł Umów wizytę
Depilacja przedramion światłem pulsacyjnym (IPL) od 100 zł Umów wizytę
Depilacja ramion światłem pulsacyjnym (IPL) od 100 zł Umów wizytę
Depilacja skroni światłem pulsacyjnym (IPL) od 100 zł Umów wizytę
Depilacja stóp światłem pulsacyjnym (IPL) od 100 zł Umów wizytę
Depilacja szyi światłem pulsacyjnym (IPL) od 100 zł Umów wizytę
Depilacja ud światłem pulsacyjnym (IPL) od 100 zł Umów wizytę
Depilacja uszu światłem pulsacyjnym (IPL) od 100 zł Umów wizytę
Depilacja łydek i kolan światłem pulsacyjnym (IPL) od 100 zł Umów wizytę
Depilacja wąsika (górna warga) światłem pulsacyjnym (IPL) od 100 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek i pajączków od 100 zł Umów wizytę
Peelingi medyczne od 250 zł Umów wizytę
Medycyna estetyczna
Fotoodmładzanie czoła 200 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie dekoltu 300 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie dłoni 200 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie policzków 200 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie szyi 200 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie twarzy 400 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie twarzy, szyi i dekoltu 800 zł Umów wizytę
Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym od 800 zł Umów wizytę
Szyja - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym od 800 zł Umów wizytę
Niwelowanie doliny łez kwasem hialuronowym od 800 zł do 1300 zł Umów wizytę
Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (lwia zmarszczka) od 800 zł Umów wizytę
Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (kurze łapki) od 800 zł Umów wizytę
Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym od 800 zł Umów wizytę
Redukcja zmarszczek palacza kwasem hialuronowym od 800 zł Umów wizytę
Powiększenie i modelowanie ust kwasem hialuronowym od 800 zł Umów wizytę
Usuwanie cieni pod oczami kwasem hialuronowym
*cena w zależności od ilości zużytego preparatu
od 800 zł do 1300 zł Umów wizytę
Korekcja nosa kwasem hialuronowym 1500 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości od 1799 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości dłoni botoksem od 1799 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości pach botoksem od 1799 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości stóp botoksem od 1799 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości czoła botoksem 1799 zł Umów wizytę
Peeling od 250 zł Umów wizytę
Lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej od 400 zł Umów wizytę
Lipoliza - usuwanie tkanki tłuszczowej od 400 zł Umów wizytę
Powiększenie i modelowanie ust od 800 zł Umów wizytę
Lifting twarzy od 2000 zł Umów wizytę
Nici liftingujące PDO od 2000 zł Umów wizytę
Wolumetria - modelowanie owalu twarzy od 1000 zł Umów wizytę
Mezoterapia od 400 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa (iniekcyjna) 400 zł Umów wizytę
Usuwanie blizn od 200 zł Umów wizytę
Leczenie migreny od 1499 zł Umów wizytę
Leczenie bruksizmu botoksem od 999 zł Umów wizytę
Leczenie bruksizmu (zgrzytanie zębów) od 999 zł Umów wizytę
Usuwanie zmarszczek botoksem od 300 zł Umów wizytę
Kurze łapki - usuwanie zmarszczek botoksem od 600 zł Umów wizytę
Podniesienie brwi botoksem od 300 zł Umów wizytę
Górna warga (zmarszczka palacza) - usuwanie zmarszczek botoksem od 300 zł do 600 zł Umów wizytę
Broda - usuwanie zmarszczek botoksem od 300 zł Umów wizytę
Szyja - usuwanie zmarszczek botoksem od 300 zł Umów wizytę
Zmarszczki poziome czoła - usuwanie botoksem od 600 zł Umów wizytę
Zmarszczki pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie botoksem od 600 zł Umów wizytę
Mezoterapia bezigłowa - odmładzanie i rewitalizacja skóry od 200 zł do 350 zł Umów wizytę
Podniesienie kącików ust botoksem od 300 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek - pojedynczy pajączek od 100 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek - pojedyncze naczynko od 100 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na nosie od 200 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na twarzy 500 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na policzkach 300 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na brodzie 300 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na czole 300 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na szyi 300 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na dekolcie 300 zł Umów wizytę
Stomatologia
Wybielanie zębów lampą - jednowizytowe 900 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

Lenartowicz Clinic

Zabrska 7-1 (parter) Katowice

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

10:00 - 18:00

Wtorek

10:00 - 18:00

Środa

10:00 - 18:00

Czwartek

10:00 - 18:00

Piątek

10:00 - 18:00

Sobota

zamknięte

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

Lek.med. Izabela Lenartowicz

Lek.med. Izabela Lenartowicz

Lekarz medycyny estetycznej
Lek. med. Izabela Lenartowicz studia lekarskie ukończyła 1995 roku na Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Jej zainteresowania medyczne skierowały się na tory ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Magdalena Datta-Adamczak

Lek. med. Magdalena Datta-Adamczak

Dermatolog
Wenerolog
Lek. med. Magdalena Datta-Adamczak jest absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach, na której zdobyła dyplom lekarski. Jej zainteresowania medyczne skupiły si...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Robert Świercz

Lek. med. Robert Świercz

Internista
Lekarz medycyny estetycznej
Lek. med. Robert Świercz to absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, którą ukończył w 1993 roku, uzyskując jednocześnie uprawienia do wykonywan...

 czytaj więcej

Umów wizytę