Zamykanie naczynek na szyi Katowice (województwo Śląskie)

Laserowe zamykanie naczynek na szyi IPL (ang. Intense Pulsed Light) dotychczas jest najbardziej skuteczną, nowoczesną terapią pozwalającą na eliminację rozszerzonych naczyń krwionośnych zlokalizowanych na szyi i uzyskanie jak najlepszych efektów estetycznych. czytaj więcej

Średnia cena zamykanie naczynek na szyi (Katowice) to 300 zł

Umów wizytę

Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Katowice z poniższej listy:


Warto wiedzieć

W mieście Katowice i w pobliżu, zabieg zamykanie naczynek na szyi można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Zamykanie naczynek na szyi w mieście Katowice, w Śląskie, wykonywane jest w 4 klinikach, m.in. Lenartowicz Clinic, Beauty Club Lemone Gabinet Medycyny Estetycznej , Bellazone - Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii. W regionie jest 77 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Zamykanie naczynek na szyi zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Katowice.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Zamykanie naczynek na szyi w mieście Katowice,napisz do nas.