Aestetic Clinic dr Rosiński Gabinet Medycyny Estetycznej

Promienista 132/1 Poznań

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

Gabinet Medycyny Estetycznej Dr Włodzimierz Rosiński jest szczególnym miejscem w Poznaniu, gdzie w celu poprawy wyglądu oraz zachowania młodości stosowane są zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej. W tym celu stosowane są nowoczesne urządzenia medyczne oraz techniki zabiegowe, które w małoinwazyjny sposób potrafią wydobyć jak najlepsze efekty odmładzające i modelujące.

Placówka została założona przez lek. med. Włodzimierza Rosińskiego i dba o każdego pacjenta w sposób priorytetowy, indywidualny oraz z pełnym zaspokojeniem jego potrzeb i oczekiwań w zakresie wyglądu zewnętrznego.

Zgrabna i szczupła sylwetka jest tutaj osiągana na kilka sposobów. Jednym z nich są zabiegi liposukcji, czyli bezpiecznego odsysania nadmiaru tkanki tłuszczowej bez naruszania tkanek ją otaczających. W taki sposób można pozbyć się w gabinecie nadmiaru tłuszczu z okolic podbródka, brzucha, ramion i pleców. Ze względu na szeroki wachlarz dostępnych tutaj rodzajów liposukcji lekarz dobiera odpowiednią metodę do potrzeb i oczekiwań każdego pacjenta z zakresu: liposukcji wibracyjnej PAL, liposukcji z wykorzystaniem fal radiowych lub liposukcji infradźwiękowej N.I.L.

Za pomocą odsysania tłuszczu usuwana jest w gabinecie tym także ginekomastia tłuszczowa, która dotyka głównie mężczyzn otyłych oraz tych z nadwagą jak również takich, którzy mimo ćwiczeń i odpowiedniej diety nie mogą pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z tej okolicy ciała.

Wiele różnych metod z zakresu medycyny estetycznej stosowanych jest tutaj na szpecące blizny potrądzikowe, które bardzo często są zmorą nie tylko osób w średnim wieku, ale także tych dużo młodszych. W zależności od wielkości, głębokości i stopnia zaawansowania blizny lekarz dobiera tutaj np. zabieg urządzeniem Dermapen, którym prócz blizn może wyleczyć również rozstępy, zabieg z wykorzystaniem lasera frakcyjnego CO2 w celu laserowego usuwania blizn oraz zabieg radiofrekwencji mikroigłowej wykonywany urządzeniem DeAgeEx. Na blizny portądzikowe jest tutaj stosowane również osocze bogatopłytkowe pozyskiwane z krwi pacjenta oraz zabieg karboksyterapii, polegający na podaniu podskórnie za pomocą iniekcji dwutlenku węgla, który to zabieg jest często alternatywą dla zabiegu laserem frakcyjnym na blizny.

Zmarszczki u pacjenta lub pacjentki również zostaną tutaj wygładzone na różne sposoby. Jednym z nich są iniekcje kwasu hialuronowego odpowiednio w skórę otaczającą usta, znajdującą się w okolicach oczu, na czole oraz występujące jako bruzdy nosowo-wargowe. Na podobne obszary twarzy można zadziałać także toksyną botulinową poddając jej działaniu zmarszczki koło oczu, zmarszczki na brodzie, zmarszczki poziome i pionowe na czole oraz zmarszczki na nosie. Osoby, które są uczulone na różne składniki zawarte w preparatach odmładzających mają bardzo dobrą alternatywę w osoczu bogatopłytkowym, gdyż pochodzące z własnej krwi komórki macierzyste zawarte w osoczu są idealnie naturalnym preparatem pobudzającym skórę do produkcji nowego kolagenu oraz regeneracji. Bardzo dobre działanie na zmarszczki twarzy ma także zabieg z wykorzystaniem aparatu Dermapen, którym można zadziałać również na twarz i szyję lub na dłonie. Do wygładzania zmarszczek przydaje się w gabinecie tym także laser frakcyjny CO2, którego światło pobudza skórę do regeneracji a co za tym idzie do redukcji zmarszczek.

Nowa jakość spojrzenia natomiast będzie tutaj osiągnięta za pomocą plastyki opadających powiek, która nie tylko wpłynie na ich estetyczny wygląd, ale również znacznie poprawi widzenie. Oferowana jest przez lekarza plastyka chirurgiczna powiek górnych lub pacjentom nie tolerującym skalpela – plastyka niechirurgiczna za pomocą lasera CO2 w zabiegu Madonna Lift (lifting powiek).

Przychodzący do gabinetu pacjent będzie zawsze w dobrych i fachowych rękach. Dzieje się tak za sprawą przyjmującego tutaj doświadczonego w swoich dziedzinach specjalisty – lek. med. Włodzimierza Rosińskiego, chirurga ogólnego, plastycznego oraz lekarza medycyny estetycznej. Jego wiedza oraz wysoki poziom wykonywanych zabiegów poświadczony jest członkostwem w Polskim Towarzystwie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, natomiast szerokie umiejętności estetyczne certyfikatami z licznych kursów i szkoleń, w których na bieżąco bierze udział. Można z nich wymienić kilka:

 • certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu pt. „Techniki liposukcji strzykawkowej w połączeniu z liftingiem nićmi Aptos”, w którym uczestniczył w Lublińcu w 2016 roku,
 • zaświadczenie z ukończenia szkolenia „z zaawansowanych technik stosowania wypełniacza dermatologicznego do korekcji tkanki miękkiej oraz technik stosowania wypełniacza do korekcji okolicy oka Redensity II”, które miało miejsce w Poznaniu w 2015 roku,
 • certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia pt. „Zaawansowane techniki łączone – lipoliza iniekcyjna, mezoterapia igłowa Dermaheal, mezoterapia głęboka Aquashine oraz karboksyterapia Venusian CO2 Therapy”, które odbyło się w Szczecinie w 2015 roku.

Gabinet posiada bogate zaplecze sprzętowe, dzięki któremu zabiegi są bezpieczne dla pacjenta oraz małoinwazyjne. Dzięki różnorodności znajdujących się tutaj urządzeń pacjent ma także do wyboru technikę zabiegową, której najbardziej chciałby się poddać w celu osiągnięcia oczekiwanych efektów. Przykładem mogą być urządzenia do zabiegów odsysania nadmiaru tkanki tłuszczowej, czyli: urządzenie Nouvag Vacuson 60 - silny ssak chirurgiczny wykorzystywany w liposukcji wibracyjnej, urządzenie Body Tite do liposukcji wykonywanej techniką RFAL (wykorzystującą fale radiowe) z głowicą Cellu Tite do usuwania cellulitu, urządzenie do liposukcji infradźwiękowej N.I.L. Eva SP firmy Euromi oraz urządzenie Body Jet do liposukcji wspomaganej strumieniem wodnym. Ponadto wykorzystywany jest także aparat Endermologie do mechanicznego masażu likwidującego nadmiar tkanki tłuszczowej. W poprawie wyglądu skóry i jej odmładzaniu wykorzystywane są tutaj natomiast: laser frakcyjny CO2 Flaming Frax do odmładzania skóry, redukcji blizn i rozstępów, aparat Dermapen do mikronakłuwania frakcyjnego oraz urządzenie DeAgeEx do radiofrekwencji mikroigłowej, który leczy blizny po trądziku, rozstępy, usuwa zmarszczki i napina skórę.

Udogodnienia dla pacjentów przygotowane w tym gabinecie znacznie umilają spędzony tutaj czas a także sprawiają, że każdy zabieg jest komfortowy i intymny. Wśród tych udogodnień można wymienić:

 • Przyjemną okolicę – klinika znajduje się w zielonej i spokojnej okolicy zabudowanej przez eleganckie bloki mieszkalne na obrzeżach Poznania, gdzie łatwo jest dojechać zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską.
 • Nowoczesny budynek - gabinet mieści się w budynku usługowo-mieszkalnym, który jest nowoczesny i przystosowany do świadczenia usług medycznych.
 • Bezpłatny parking – znajduje się przy budynku, w którym mieści się gabinet i może pomieścić dużą ilość samochodów.
 • Ciekawe wnętrza – zarówno poczekalnia, jak i gabinety i inne pomieszczenia kliniki są miło i przytulnie oraz z gustem urządzone, wyposażone w wygodne fotele i łóżka zabiegowe oraz sprzęt sprzyjający bezpieczeństwu i małoinwazyjności zabiegów. Gabinety są tak urządzone, że zapewniają intymność podczas każdego zabiegu.
 • Promocje – w gabinecie cały czas dostępne są promocje na wybrane zabiegi odmładzające lub poprawiające wygląd twarzy i ciała.

Gabinet Medycyny Estetycznej Dr Włodzimierz Rosiński zlokalizowany jest w Poznaniu w dzielnicy Grunwald na Os. Mikołaja Kopernika, znajdującym się na obrzeżach miasta. Samochodem można tutaj dojechać zjeżdżając z ul. Grunwaldzkiej i zaparkować na bezpłatnym parkingu koło budynku. Pacjenci przyjeżdżający pociągiem powinni wysiąść na dworcu Poznań Górczyn, skąd najkrótszą drogą jest do gabinetu jest ok. 1,8 km. Osoby poruszające się po mieście komunikacją miejską bez problemu dostaną się do gabinetu, wysiadając z autobusu nr 45, 64, 91 lub 240 na przystanku Os. Kopernika i idąc stąd ok. 530 m, natomiast jeżdżące tramwajami powinny wysiąść na przystanku Budziszyńska (linia 1, 6, 13 lub 251), skąd jest do pokonania pieszo ok. 700 m. Do centrum Poznania, np. na rynek jest z gabinetu ok. 10 km, które najlepiej pokonać linią tramwajową nr 13, wysiadając na przystanku Marcinkowskiego, Wrocławska lub Plac Bernardyński. 

Certyfikaty

2016 Techniki liposukcji strzykawkowej w połączeniu z liftingiem nićmi Aptos 2016
Techniki liposukcji strzykawkowej w połączeniu z liftingiem nićmi Aptos
2015 Zaawansowane techniki stosowania wypełniacza dermatologicznego do kkorekcji tkanki miękkiej oraz technik stosowania wypełniacza do korekcji okolicy oka 2015
Zaawansowane techniki stosowania wypełniacza dermatologicznego do kkorekcji tkanki miękkiej oraz technik stosowania wypełniacza do korekcji okolicy oka
2015 Dermapen 2015
Dermapen
2015 Zaawansowane techniki łączone - lipoliza iniekcyjna, mezoterapia igłowa Dermaheal, mezoterapia głęboka Aquashine oraz karboksyterapia Venusian CO2 Therapy 2015
Zaawansowane techniki łączone - lipoliza iniekcyjna, mezoterapia igłowa Dermaheal, mezoterapia głęboka Aquashine oraz karboksyterapia Venusian CO2 Therapy
2015 Zastosowanie osocza bogatopłytkowego Regeneris w rewitalizacji skóry twarzy - innowacyjny program biostymulacji komórek skóry 2015
Zastosowanie osocza bogatopłytkowego Regeneris w rewitalizacji skóry twarzy - innowacyjny program biostymulacji komórek skóry

Opinie

Aestetic Clinic dr Rosiński Gabinet Medycyny EstetycznejOcena: 4.8/5 Opinie: 8, Ocen: 8

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • D

  Bardzo dobrze

  Najlepsza klinika medycyny estetycznej, robiłam u nich już kilka zabiegów, ostatnio usuwanie zmarszczek botoksem i , efekt wow!!!!

  Daria (2022-11-10)

  Zabieg: Broda - usuwanie zmarszczek botoksem

  Lekarz: Dr Włodzimierz Rosiński

 • G

  Bardzo dobrze

  Skorzystałam z zabiegu venus legacy na uda i pośladki w celu redukcji cellulitu. Efekt bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, skóra jest jędrniejsza a cellulit mniej widoczny. Polecam

  Gosia (2018-07-24)

 • e

  Dobrze

  Mialam przeszczep tkanki tłuszczowej efekt-wyjściowy,-nie- zadowolona.

  ewa (2017-12-16)

 • M

  Bardzo dobrze

  Skorzystalam z zaiegu Radiofrekwencji mikroiglowej u Pana Doktora i jestem bardzo zadowolona z zabiegu, ktory mial na celu ujedrnienie skory, redukcje zmarszczek oraz zmniejszenie rozszerzonych porow. Juz po pierwszym zabiegu widzialam super efekty a po serii 3 zabiegow efekt jest rewelacyjny! Dodatkowo Pan Doktor jest przesympatyczny wszystko dokladnie tlumaczy a dzieki znieczuleniu zabieg byl praktycznie bezbolesny. Szczerze Polecam

  Magdalena B. (2017-07-09)

 • A

  Bardzo dobrze

  Byłam tu na liposukcji podbródka i zabieg został wykonany naprawdę profesjonalnie i delikatnie. Efekty widoczne od razu. Nie mam żadnych zastrzeżeń ani do lekarza, ani do wystroju gabinetu, ani do jakości zabiegów. Są jeszcze fajne promocje i duża różnorodność zabiegów.

  Alicja (2017-05-17)

 • A

  Bardzo dobrze

  Zdecydowanie jest to gabinet, który nie idzie na ilość a na jakość wykonywanych zabiegów. Ważna tu jest troska o pacjenta, długa i wnikliwa konsultacja poprzedzająca zabieg. Pacjent czuje się tutaj naprawdę bardzo ważny. Miłe wnętrza i dobre ceny.

  Ania (2017-05-17)

 • A

  Bardzo dobrze

  Korzystałam już z kilku gabinetów, ale bez wątpienia mogę stwierdzić, ze gabinet dr Rozinskiego jak i jego osoba są Najlepsze ! Pod każdym względem serdecznie wszystkim chcącym mieć jakikolwiek zabieg z dziedziny medycyny estetycznej - gorąco polecam. Miła, przyjazne pacjentowi atmosfera, profesjonalny sprzęt, widza Pana Doktora, wyczucie smaku i estetyki jakize ważne biorąc pod uwagę rodzaj zabiegów. Do tego przystępne ceny i uczciwość Doktora który szczerze doradzi lub odradzi jeśli uzna ze coś jest niezasadne by zrobić. Wszystko to razem można sprowadzić do jednego określenia : Najlepszy pod każdym względem. Polecam !!!!! Aneta

  Aneta G (2017-01-31)

 • K

  Bardzo dobrze

  Super gabinet - miło, intymnie, bez pośpiechu, kulturalnie. Zabiegi wykonywane z precyzją, zaangażowaniem, z rozwagą. Bardzo mi się podoba podejście doktora do pacjenta - oprócz kultury osobistej ważne wrażenie profesjonalizmu. Polecam w 100%. (robiłam usta i laser na twarz).

  Karolina (2017-01-31)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Chirurgia ogólna
Usuwanie brodawek
*Wymrażanie ciekłym azotem - dermatolog
150 zł Umów wizytę
Wymrażanie zmian dermatologicznych 200 zł Umów wizytę
Laserowa operacja hemoroidów 2900 zł Umów wizytę
Leczenie hemoroidów (żylaki odbytu)
*Laserowe usuwanie hemoroidów
2900 zł Umów wizytę
Usunięcie gruczołu Bartholina 6000 zł Umów wizytę
Leczenie hemoroidów metodą Barrona - gumkowanie od 300 zł Umów wizytę
Usunięcie kaszaka od 400 zł Umów wizytę
Operacja wycięcia tłuszczaka z badaniem histopatologicznym
*400 złusunięcie + 150 zł za badanie histopatologiczne
od 400 zł Umów wizytę
Obliteracja (skleroterapia) żylaków kończyn dolnych 500 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna
Leczenie ginekomastii od 6000 zł Umów wizytę
Ginekomastia tłuszczowa
* 6000 zł - znieczulenie miejscowe, 8000zł - znieczulenie ogólne
od 6000 zł Umów wizytę
Plastyka i korekcja powiek od 4500 zł Umów wizytę
Plastyka powiek górnych - metoda chirurgiczna
*cena dotyczy obu powiek, obejmuje zabieg, wizyty kontrolne i usunięcie szwów po zabiegu Przed zabiegiem konieczna jest konsultacja oraz wykonanie badań: morfologia, czas krzepnięcia, INR. Po kwalifikacji do zabiegu wyznaczamy datę zabiegu
4500 zł Umów wizytę
Plastyka powiek dolnych - metoda chirurgiczna 6000 zł Umów wizytę
Plastyka powiek dolnych i górnych od 4500 zł Umów wizytę
Plastyka powiek górnych z usunięciem przepuklin tłuszczowych
*cena dotyczy obu powiek
od 4500 zł Umów wizytę
Plastyka powiek dolnych z usunięciem przepuklin tłuszczowych od 6000 zł Umów wizytę
Operacje plastyczne uszu
*Nićmi Aptos
od 3300 zł Umów wizytę
Rekonstrukcja rozerwanego płatka ucha
Stała cena, dotyczy dwojga uszu.
2900 zł Umów wizytę
Lipofilling twarzy (modelowanie twarzy przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej) od 4000 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna piersi
Mastopeksja - zabieg podniesienia piersi - lifting biustu 12000 zł Umów wizytę
Chirurgiczne modelowanie sylwetki i liposukcja
Liposukcja od 3500 zł Umów wizytę
Liposukcja kolan 3000 zł Umów wizytę
Liposukcja brzucha 7000 zł Umów wizytę
Lipofilling pośladków (modelowanie pośladków własnym tłuszczem) 13000 zł Umów wizytę
Liposukcja pleców 3500 zł Umów wizytę
Klasyczna liposukcja brzucha 7000 zł Umów wizytę
Liposukcja ramion 4000 zł Umów wizytę
Liposukcja ud 5000 zł Umów wizytę
Liposukcja podbródka 4000 zł Umów wizytę
Diagnostyka
USG jamy brzusznej 120 zł Umów wizytę
USG piersi 120 zł Umów wizytę
USG Dopplera 200 zł Umów wizytę
USG Doppler żył kończyn górnych 200 zł Umów wizytę
USG tarczycy 120 zł Umów wizytę
Cystoskopia 2000 zł Umów wizytę
Dietetyka
Pakiet dieta ( wstępny wywiad medyczny, analiza składu ciała, plan żywieniowy) 100 zł Umów wizytę
Fizjoterapia
Masaż od 150 zł Umów wizytę
Masaż limfatyczny od 150 zł Umów wizytę
Ginekologia plastyczna, estetyczna
Wypełnienie warg sromowych większych kwasem hialuronowym 2000 zł Umów wizytę
Ostrzykiwanie łechtaczki (O-SHOT) - osocze bogatopłytkowe 900 zł Umów wizytę
Powiększenie warg sromowych preparatami hialuronowymi 2000 zł Umów wizytę
Powiększanie warg sromowych własnym tłuszczem (lipofiling) 3500 zł Umów wizytę
Laserowe obkurczanie pochwy - IntimaLase 900 zł Umów wizytę
Labioplastyka z plastyką krocza - metodą chirurgiczną od 5000 zł Umów wizytę
Labioplastyka - plastyka warg sromowych mniejszych od 5000 zł Umów wizytę
Laserowa labioplastyka warg sromowych mniejszych
*podczas konsultacji lekarz określa dokładny koszt.
od 5000 zł Umów wizytę
Labioplastyka laserowa z plastyką napletka łechtaczki (hoodoplastyka) 7000 zł Umów wizytę
Labioplastyka - plastyka warg sromowych mniejszych i większych
*podczas konsultacji lekarz określa dokładny koszt.
od 5000 zł Umów wizytę
Kosmetologia
Leczenie zmian trądzikowych od 700 zł Umów wizytę
Laserowe leczenie trądziku - twarz od 700 zł Umów wizytę
Laserowe leczenie trądziku - dekolt od 700 zł Umów wizytę
Laserowe leczenie trądziku - plecy od 700 zł Umów wizytę
Usuwanie przebarwień od 250 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek i pajączków od 100 zł Umów wizytę
Attiva™ – zewnętrzny nieinwazyjny lifting skóry od 2000 zł Umów wizytę
PELLEVE - nieinwazyjny llifting twarzy i ciała od 1600 zł Umów wizytę
PELLEVE - nieinwazyjny llifting - twarz 1600 zł Umów wizytę
Laryngologia
Leczenie chrapania i bezdechu od 900 zł Umów wizytę
Laserowe leczenie chrapania 900 zł Umów wizytę
Leczenie chrapania metodą Pelleve 900 zł Umów wizytę
Medycyna estetyczna
Dermapen mezoterapia mikroigłowa twarz, szyja, dekolt 1100 zł Umów wizytę
Dermapen mezoterapia mikroigłowa twarz 600 zł Umów wizytę
Dermapen mezoterapia mikroigłowa twarz i szyja 900 zł Umów wizytę
Dermapen mezoterapia mikroigłowa - dłonie 700 zł Umów wizytę
Dermapen mezoterapia mikroigłowa - blizny, rozstępy od 400 zł Umów wizytę
Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym od 800 zł Umów wizytę
Grzbiety dłoni - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym
*cena za obydwie dłonie
900 zł Umów wizytę
Powiększenie i modelowanie ust kwasem hialuronowym 900 zł Umów wizytę
Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym 1000 zł Umów wizytę
Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (lwia zmarszczka) 1000 zł Umów wizytę
Redukcja zmarszczek palacza kwasem hialuronowym 1000 zł Umów wizytę
Niwelowanie doliny łez kwasem hialuronowym 1000 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing okolic oczu 400 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing okolic ust i brody od 400 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing policzków 600 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing twarzy 1000 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing twarzy, szyi i dekoltu 1900 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing brody 400 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing czoła 400 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing dekoltu 700 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing rąk 500 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing szyi 600 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing twarzy i szyi 1400 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości dłoni botoksem 1600 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości pach botoksem 1500 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości stóp botoksem 2500 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości od 1500 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa (iniekcyjna) od 300 zł do 500 zł Umów wizytę
Karboksyterapia od 100 zł Umów wizytę
Lipofilling z zastosowaniem komórek macierzystych - okolice oczu 3500 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - cienie i sińce pod oczami 100 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - szyja 100 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - podwójny podbródek 100 zł Umów wizytę
Leczenie łysienia - zabieg DR. CYJ HAIR FILLER od 800 zł Umów wizytę
Wolumetria - modelowanie owalu twarzy od 1000 zł do 1800 zł Umów wizytę
Usuwanie blizn od 200 zł Umów wizytę
Osocze bogatopłytkowe (PRP) twarz (wampirzy lifting) od 600 zł Umów wizytę
Leczenie bruksizmu botoksem 1000 zł Umów wizytę
Osocze bogatopłytkowe - twarz + szyja 900 zł Umów wizytę
Lipofilling z zastosowaniem komórek macierzystych - dłonie 3500 zł Umów wizytę
Lipofilling z zastosowaniem komórek macierzystych - usta 3500 zł Umów wizytę
Lipofilling z zastosowaniem komórek macierzystych - twarz od 3500 zł Umów wizytę
Zabiegi z osoczem bogatopłytkowym od 500 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - uda 200 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - twarz 200 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - brzuch 200 zł Umów wizytę
Leczenie migreny
*botoks
2000 zł Umów wizytę
Odmładzanie skóry preparatem PROFHILO od 1100 zł Umów wizytę
Nici liftingujące
*policzki - 350 zł, podcięcie blizny-600 zł, 10 nici warkoczy pod oczy, Dekolt, brwi, linie marionetki -1500 zł,brzuch, lifting policzków, szyja, chomiki, podbródek, podnoszenie brwi oraz nos - 3000 zł
od 350 zł do 3000 zł Umów wizytę
Zabiegi komórkami macierzystymi od 2900 zł Umów wizytę
Nici Aptos (odmładzanie, modelowanie)
*policzki - 350 zł, podcięcie blizny-600 zł, 10 nici warkoczy pod oczy, dekolt, brwi, linie marionetki -1500 zł, brzuch, lifting policzków, szyja, chomiki, podbródek, podnoszenie brwi oraz nos - 3000 zł
od 350 zł do 3000 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - dłonie 200 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - piersi 200 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - skóra głowy 100 zł Umów wizytę
Radiofrekwencja - twarz 1200 zł Umów wizytę
Radiofrekwencja - szyja 900 zł Umów wizytę
Radiofrekwencja - dekolt 900 zł Umów wizytę
Radiofrekwencja - twarz + szyja 1900 zł Umów wizytę
Radiofrekwencja - twarz + szyja + dekolt 2100 zł Umów wizytę
Radiofrekwencja - piersi 1000 zł Umów wizytę
Radiofrekwencja - brzuch 1000 zł Umów wizytę
Radiofrekwencja - uda 1000 zł Umów wizytę
Lipofilling dłoni (modelowanie dłoni przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej) 3000 zł Umów wizytę
Radiofrekwencja - ramiona 900 zł Umów wizytę
Lipofilling ust (powiększenie ust przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej) od 3000 zł Umów wizytę
Fibryna bogatopłytkowa I-PRF keymed in vivoTM od 900 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - pośladki 200 zł Umów wizytę
Kurze łapki - usuwanie zmarszczek botoksem
*500 zł jedna okolica
od 500 zł do 1000 zł Umów wizytę
Podniesienie brwi botoksem 300 zł Umów wizytę
Podniesienie kącików ust botoksem 300 zł Umów wizytę
Broda - usuwanie zmarszczek botoksem 300 zł Umów wizytę
Usuwanie zmarszczek botoksem od 500 zł Umów wizytę
Zmarszczki poziome czoła - usuwanie botoksem 450 zł Umów wizytę
Zmarszczki pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie botoksem
*1 okolica (lwia zmarszczka jest jedną okolicą)
500 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na twarzy 500 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na czole 200 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na dekolcie 400 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na nosie 150 zł Umów wizytę
Przeszczep włosów
Leczenie łysienia od 300 zł Umów wizytę
Leczenie łysienia komórkami macierzystymi 2900 zł Umów wizytę
Regenera Activa - leczenie łysienia przeszczepem komórek macierzystych od 600 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

Aestetic Clinic dr Rosiński Gabinet Medycyny Estetycznej

Promienista 132/1 Poznań

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

11:00 - 19:00

Wtorek

11:00 - 19:00

Środa

11:00 - 19:00

Czwartek

11:00 - 19:00

Piątek

11:00 - 19:00

Sobota

zamknięte

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

Dr Włodzimierz Rosiński

Dr Włodzimierz Rosiński

Chirurg
Lekarz medycyny estetycznej

Umów wizytę

 Magdalena Wawrzyniak-Hojczyk

Magdalena Wawrzyniak-Hojczyk

Kosmetolog
Radiolog

Umów wizytę

Dr Katarzyna Korecka

Dr Katarzyna Korecka

Dermatolog

Umów wizytę

Dr Janusz Zimnowłodzki

Dr Janusz Zimnowłodzki

Chirurg
Proktolog

Umów wizytę