Medycyna Estetyczna Dr Włodzimierz Rosiński

Promienista 132/1 Poznań

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

Gabinet Medycyny Estetycznej Dr Włodzimierz Rosiński jest szczególnym miejscem w Poznaniu, gdzie w celu poprawy wyglądu oraz zachowania młodości stosowane są zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej. W tym celu stosowane są nowoczesne urządzenia medyczne oraz techniki zabiegowe, które w małoinwazyjny sposób potrafią wydobyć jak najlepsze efekty odmładzające i modelujące.

Placówka została założona przez lek. med. Włodzimierza Rosińskiego i dba o każdego pacjenta w sposób priorytetowy, indywidualny oraz z pełnym zaspokojeniem jego potrzeb i oczekiwań w zakresie wyglądu zewnętrznego.

Zgrabna i szczupła sylwetka jest tutaj osiągana na kilka sposobów. Jednym z nich są zabiegi liposukcji, czyli bezpiecznego odsysania nadmiaru tkanki tłuszczowej bez naruszania tkanek ją otaczających. W taki sposób można pozbyć się w gabinecie nadmiaru tłuszczu z okolic podbródka, brzucha, ramion i pleców. Ze względu na szeroki wachlarz dostępnych tutaj rodzajów liposukcji lekarz dobiera odpowiednią metodę do potrzeb i oczekiwań każdego pacjenta z zakresu: liposukcji wibracyjnej PAL, liposukcji z wykorzystaniem fal radiowych lub liposukcji infradźwiękowej N.I.L.

Za pomocą odsysania tłuszczu usuwana jest w gabinecie tym także ginekomastia tłuszczowa, która dotyka głównie mężczyzn otyłych oraz tych z nadwagą jak również takich, którzy mimo ćwiczeń i odpowiedniej diety nie mogą pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z tej okolicy ciała.

Wiele różnych metod z zakresu medycyny estetycznej stosowanych jest tutaj na szpecące blizny potrądzikowe, które bardzo często są zmorą nie tylko osób w średnim wieku, ale także tych dużo młodszych. W zależności od wielkości, głębokości i stopnia zaawansowania blizny lekarz dobiera tutaj np. zabieg urządzeniem Dermapen, którym prócz blizn może wyleczyć również rozstępy, zabieg z wykorzystaniem lasera frakcyjnego CO2 w celu laserowego usuwania blizn oraz zabieg radiofrekwencji mikroigłowej wykonywany urządzeniem DeAgeEx. Na blizny portądzikowe jest tutaj stosowane również osocze bogatopłytkowe pozyskiwane z krwi pacjenta oraz zabieg karboksyterapii, polegający na podaniu podskórnie za pomocą iniekcji dwutlenku węgla, który to zabieg jest często alternatywą dla zabiegu laserem frakcyjnym na blizny.

Zmarszczki u pacjenta lub pacjentki również zostaną tutaj wygładzone na różne sposoby. Jednym z nich są iniekcje kwasu hialuronowego odpowiednio w skórę otaczającą usta, znajdującą się w okolicach oczu, na czole oraz występujące jako bruzdy nosowo-wargowe. Na podobne obszary twarzy można zadziałać także toksyną botulinową poddając jej działaniu zmarszczki koło oczu, zmarszczki na brodzie, zmarszczki poziome i pionowe na czole oraz zmarszczki na nosie. Osoby, które są uczulone na różne składniki zawarte w preparatach odmładzających mają bardzo dobrą alternatywę w osoczu bogatopłytkowym, gdyż pochodzące z własnej krwi komórki macierzyste zawarte w osoczu są idealnie naturalnym preparatem pobudzającym skórę do produkcji nowego kolagenu oraz regeneracji. Bardzo dobre działanie na zmarszczki twarzy ma także zabieg z wykorzystaniem aparatu Dermapen, którym można zadziałać również na twarz i szyję lub na dłonie. Do wygładzania zmarszczek przydaje się w gabinecie tym także laser frakcyjny CO2, którego światło pobudza skórę do regeneracji a co za tym idzie do redukcji zmarszczek.

Nowa jakość spojrzenia natomiast będzie tutaj osiągnięta za pomocą plastyki opadających powiek, która nie tylko wpłynie na ich estetyczny wygląd, ale również znacznie poprawi widzenie. Oferowana jest przez lekarza plastyka chirurgiczna powiek górnych lub pacjentom nie tolerującym skalpela – plastyka niechirurgiczna za pomocą lasera CO2 w zabiegu Madonna Lift (lifting powiek).

Przychodzący do gabinetu pacjent będzie zawsze w dobrych i fachowych rękach. Dzieje się tak za sprawą przyjmującego tutaj doświadczonego w swoich dziedzinach specjalisty – lek. med. Włodzimierza Rosińskiego, chirurga ogólnego, plastycznego oraz lekarza medycyny estetycznej. Jego wiedza oraz wysoki poziom wykonywanych zabiegów poświadczony jest członkostwem w Polskim Towarzystwie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, natomiast szerokie umiejętności estetyczne certyfikatami z licznych kursów i szkoleń, w których na bieżąco bierze udział. Można z nich wymienić kilka:

 • certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu pt. „Techniki liposukcji strzykawkowej w połączeniu z liftingiem nićmi Aptos”, w którym uczestniczył w Lublińcu w 2016 roku,
 • zaświadczenie z ukończenia szkolenia „z zaawansowanych technik stosowania wypełniacza dermatologicznego do korekcji tkanki miękkiej oraz technik stosowania wypełniacza do korekcji okolicy oka Redensity II”, które miało miejsce w Poznaniu w 2015 roku,
 • certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia pt. „Zaawansowane techniki łączone – lipoliza iniekcyjna, mezoterapia igłowa Dermaheal, mezoterapia głęboka Aquashine oraz karboksyterapia Venusian CO2 Therapy”, które odbyło się w Szczecinie w 2015 roku.

Gabinet posiada bogate zaplecze sprzętowe, dzięki któremu zabiegi są bezpieczne dla pacjenta oraz małoinwazyjne. Dzięki różnorodności znajdujących się tutaj urządzeń pacjent ma także do wyboru technikę zabiegową, której najbardziej chciałby się poddać w celu osiągnięcia oczekiwanych efektów. Przykładem mogą być urządzenia do zabiegów odsysania nadmiaru tkanki tłuszczowej, czyli: urządzenie Nouvag Vacuson 60 - silny ssak chirurgiczny wykorzystywany w liposukcji wibracyjnej, urządzenie Body Tite do liposukcji wykonywanej techniką RFAL (wykorzystującą fale radiowe) z głowicą Cellu Tite do usuwania cellulitu, urządzenie do liposukcji infradźwiękowej N.I.L. Eva SP firmy Euromi oraz urządzenie Body Jet do liposukcji wspomaganej strumieniem wodnym. Ponadto wykorzystywany jest także aparat Endermologie do mechanicznego masażu likwidującego nadmiar tkanki tłuszczowej. W poprawie wyglądu skóry i jej odmładzaniu wykorzystywane są tutaj natomiast: laser frakcyjny CO2 Flaming Frax do odmładzania skóry, redukcji blizn i rozstępów, aparat Dermapen do mikronakłuwania frakcyjnego oraz urządzenie DeAgeEx do radiofrekwencji mikroigłowej, który leczy blizny po trądziku, rozstępy, usuwa zmarszczki i napina skórę.

Udogodnienia dla pacjentów przygotowane w tym gabinecie znacznie umilają spędzony tutaj czas a także sprawiają, że każdy zabieg jest komfortowy i intymny. Wśród tych udogodnień można wymienić:

 • Przyjemną okolicę – klinika znajduje się w zielonej i spokojnej okolicy zabudowanej przez eleganckie bloki mieszkalne na obrzeżach Poznania, gdzie łatwo jest dojechać zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską.
 • Nowoczesny budynek - gabinet mieści się w budynku usługowo-mieszkalnym, który jest nowoczesny i przystosowany do świadczenia usług medycznych.
 • Bezpłatny parking – znajduje się przy budynku, w którym mieści się gabinet i może pomieścić dużą ilość samochodów.
 • Ciekawe wnętrza – zarówno poczekalnia, jak i gabinety i inne pomieszczenia kliniki są miło i przytulnie oraz z gustem urządzone, wyposażone w wygodne fotele i łóżka zabiegowe oraz sprzęt sprzyjający bezpieczeństwu i małoinwazyjności zabiegów. Gabinety są tak urządzone, że zapewniają intymność podczas każdego zabiegu.
 • Promocje – w gabinecie cały czas dostępne są promocje na wybrane zabiegi odmładzające lub poprawiające wygląd twarzy i ciała.

Gabinet Medycyny Estetycznej Dr Włodzimierz Rosiński zlokalizowany jest w Poznaniu w dzielnicy Grunwald na Os. Mikołaja Kopernika, znajdującym się na obrzeżach miasta. Samochodem można tutaj dojechać zjeżdżając z ul. Grunwaldzkiej i zaparkować na bezpłatnym parkingu koło budynku. Pacjenci przyjeżdżający pociągiem powinni wysiąść na dworcu Poznań Górczyn, skąd najkrótszą drogą jest do gabinetu jest ok. 1,8 km. Osoby poruszające się po mieście komunikacją miejską bez problemu dostaną się do gabinetu, wysiadając z autobusu nr 45, 64, 91 lub 240 na przystanku Os. Kopernika i idąc stąd ok. 530 m, natomiast jeżdżące tramwajami powinny wysiąść na przystanku Budziszyńska (linia 1, 6, 13 lub 251), skąd jest do pokonania pieszo ok. 700 m. Do centrum Poznania, np. na rynek jest z gabinetu ok. 10 km, które najlepiej pokonać linią tramwajową nr 13, wysiadając na przystanku Marcinkowskiego, Wrocławska lub Plac Bernardyński. 

Certyfikaty

2016 Techniki liposukcji strzykawkowej w połączeniu z liftingiem nićmi Aptos 2016
Techniki liposukcji strzykawkowej w połączeniu z liftingiem nićmi Aptos
2015 Zaawansowane techniki stosowania wypełniacza dermatologicznego do kkorekcji tkanki miękkiej oraz technik stosowania wypełniacza do korekcji okolicy oka 2015
Zaawansowane techniki stosowania wypełniacza dermatologicznego do kkorekcji tkanki miękkiej oraz technik stosowania wypełniacza do korekcji okolicy oka
2015 Dermapen 2015
Dermapen
2015 Zaawansowane techniki łączone - lipoliza iniekcyjna, mezoterapia igłowa Dermaheal, mezoterapia głęboka Aquashine oraz karboksyterapia Venusian CO2 Therapy 2015
Zaawansowane techniki łączone - lipoliza iniekcyjna, mezoterapia igłowa Dermaheal, mezoterapia głęboka Aquashine oraz karboksyterapia Venusian CO2 Therapy
2015 Zastosowanie osocza bogatopłytkowego Regeneris w rewitalizacji skóry twarzy - innowacyjny program biostymulacji komórek skóry 2015
Zastosowanie osocza bogatopłytkowego Regeneris w rewitalizacji skóry twarzy - innowacyjny program biostymulacji komórek skóry

Opinie

Medycyna Estetyczna Dr Włodzimierz RosińskiOcena: 4.8/5 Opinie: 7, Ocen: 7

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • G

  Bardzo dobrze

  Skorzystałam z zabiegu venus legacy na uda i pośladki w celu redukcji cellulitu. Efekt bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, skóra jest jędrniejsza a cellulit mniej widoczny. Polecam

  Gosia (2018-07-24)

 • e

  Dobrze

  Mialam przeszczep tkanki tłuszczowej efekt-wyjściowy,-nie- zadowolona.

  ewa (2017-12-16)

 • M

  Bardzo dobrze

  Skorzystalam z zaiegu Radiofrekwencji mikroiglowej u Pana Doktora i jestem bardzo zadowolona z zabiegu, ktory mial na celu ujedrnienie skory, redukcje zmarszczek oraz zmniejszenie rozszerzonych porow. Juz po pierwszym zabiegu widzialam super efekty a po serii 3 zabiegow efekt jest rewelacyjny! Dodatkowo Pan Doktor jest przesympatyczny wszystko dokladnie tlumaczy a dzieki znieczuleniu zabieg byl praktycznie bezbolesny. Szczerze Polecam

  Magdalena B. (2017-07-09)

 • A

  Bardzo dobrze

  Byłam tu na liposukcji podbródka i zabieg został wykonany naprawdę profesjonalnie i delikatnie. Efekty widoczne od razu. Nie mam żadnych zastrzeżeń ani do lekarza, ani do wystroju gabinetu, ani do jakości zabiegów. Są jeszcze fajne promocje i duża różnorodność zabiegów.

  Alicja (2017-05-17)

 • A

  Bardzo dobrze

  Zdecydowanie jest to gabinet, który nie idzie na ilość a na jakość wykonywanych zabiegów. Ważna tu jest troska o pacjenta, długa i wnikliwa konsultacja poprzedzająca zabieg. Pacjent czuje się tutaj naprawdę bardzo ważny. Miłe wnętrza i dobre ceny.

  Ania (2017-05-17)

 • A

  Bardzo dobrze

  Korzystałam już z kilku gabinetów, ale bez wątpienia mogę stwierdzić, ze gabinet dr Rozinskiego jak i jego osoba są Najlepsze ! Pod każdym względem serdecznie wszystkim chcącym mieć jakikolwiek zabieg z dziedziny medycyny estetycznej - gorąco polecam. Miła, przyjazne pacjentowi atmosfera, profesjonalny sprzęt, widza Pana Doktora, wyczucie smaku i estetyki jakize ważne biorąc pod uwagę rodzaj zabiegów. Do tego przystępne ceny i uczciwość Doktora który szczerze doradzi lub odradzi jeśli uzna ze coś jest niezasadne by zrobić. Wszystko to razem można sprowadzić do jednego określenia : Najlepszy pod każdym względem. Polecam !!!!! Aneta

  Aneta G (2017-01-31)

 • K

  Bardzo dobrze

  Super gabinet - miło, intymnie, bez pośpiechu, kulturalnie. Zabiegi wykonywane z precyzją, zaangażowaniem, z rozwagą. Bardzo mi się podoba podejście doktora do pacjenta - oprócz kultury osobistej ważne wrażenie profesjonalizmu. Polecam w 100%. (robiłam usta i laser na twarz).

  Karolina (2017-01-31)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Chirurgia ogólna
Usunięcie kaszaka 200 zł Umów wizytę
Obliteracja (skleroterapia) żylaków kończyn dolnych 500 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna
Ginekomastia tłuszczowa
* 4000 zł - znieczulenie miejscowe, 6000 zł - znieczulenie ogólne
od 4000 zł do 6000 zł Umów wizytę
Plastyka powiek górnych - metoda chirurgiczna
*cena dotyczy obu powiek
2900 zł Umów wizytę
Plastyka powiek dolnych - metoda chirurgiczna 2900 zł Umów wizytę
Plastyka powiek dolnych i górnych od 2900 zł Umów wizytę
Plastyka powiek górnych z usunięciem przepuklin tłuszczowych
*cena dotyczy obu powiek
od 2900 zł Umów wizytę
Plastyka powiek dolnych z usunięciem przepuklin tłuszczowych od 2900 zł Umów wizytę
Rekonstrukcja rozerwanego płatka ucha
Stała cena, dotyczy dwojga uszu.
2900 zł Umów wizytę
Korekcje i operacje nosa
*900 zł kwas hialuronowy, 3000 zł nici
od 900 zł do 3000 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna piersi
Mastopeksja - zabieg podniesienia piersi - lifting biustu od 8000 zł Umów wizytę
Powiększanie piersi od 8000 zł do 17000 zł Umów wizytę
Powiększanie piersi implantem okrągłym od 12000 zł do 17000 zł Umów wizytę
Powiększanie piersi implantem anatomicznym 14000 zł Umów wizytę
Lipofilling piersi (powiększanie piersi przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej) 8000 zł Umów wizytę
Chirurgiczne modelowanie sylwetki i liposukcja
Liposukcja od 3500 zł Umów wizytę
Lipofilling pośladków (modelowanie pośladków własnym tłuszczem) 9000 zł Umów wizytę
Liposukcja brzucha 5000 zł Umów wizytę
Liposukcja kolan 3000 zł Umów wizytę
Liposukcja ud 4000 zł Umów wizytę
Liposukcja podbródka 3500 zł Umów wizytę
Klasyczna liposukcja brzucha 5000 zł Umów wizytę
Liposukcja ramion 3000 zł Umów wizytę
Liposukcja pleców 3500 zł Umów wizytę
Ginekologia plastyczna, estetyczna
Powiększanie warg sromowych własnym tłuszczem (lipofiling) 4000 zł Umów wizytę
Powiększenie warg sromowych preparatami hialuronowymi 2000 zł Umów wizytę
Laserowa labioplastyka warg sromowych mniejszych
*podczas konsultacji lekarz określa dokładny koszt.
2900 zł Umów wizytę
Labioplastyka - plastyka warg sromowych mniejszych i większych
*podczas konsultacji lekarz określa dokładny koszt.
2900 zł Umów wizytę
Laryngologia
Laserowe leczenie chrapania 700 zł Umów wizytę
Leczenie chrapania metodą Pelleve 700 zł Umów wizytę
Medycyna estetyczna
Dermapen mezoterapia mikroigłowa twarz 600 zł Umów wizytę
Dermapen mezoterapia mikroigłowa twarz i szyja 900 zł Umów wizytę
Dermapen mezoterapia mikroigłowa - dłonie 700 zł Umów wizytę
Dermapen mezoterapia mikroigłowa - blizny, rozstępy od 400 zł Umów wizytę
Powiększenie i modelowanie ust kwasem hialuronowym 900 zł Umów wizytę
Korekcja nosa kwasem hialuronowym 1000 zł Umów wizytę
Redukcja zmarszczek palacza kwasem hialuronowym 800 zł Umów wizytę
Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (lwia zmarszczka) 800 zł Umów wizytę
Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym 800 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing okolic oczu 400 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing okolic ust i brody od 400 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing policzków 600 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing twarzy 1000 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing twarzy, szyi i dekoltu 1900 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing brody 400 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing czoła 400 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing dekoltu 700 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing rąk 500 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing szyi 600 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing twarzy i szyi 1400 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości dłoni botoksem 1600 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości pach botoksem 1500 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości stóp botoksem 2500 zł Umów wizytę
Lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej - Aqualyx
*kosz/1 ampułka. Ilość ampułek określa specjalista podczas konsultacji przedwstępnej
300 zł Umów wizytę
Lipofilling ust (powiększenie ust przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej) od 3000 zł Umów wizytę
Lipofilling twarzy (modelowanie twarzy przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej) od 4000 zł Umów wizytę
Lipofilling dłoni (modelowanie dłoni przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej) 3000 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa (iniekcyjna) od 300 zł do 500 zł Umów wizytę
Nici liftingujące
*policzki - 350 zł, podcięcie blizny-600 zł, 10 nici warkoczy pod oczy, Dekolt, brwi, linie marionetki -1500 zł,brzuch, lifting policzków, szyja, chomiki, podbródek, podnoszenie brwi oraz nos - 3000 zł
od 350 zł do 3000 zł Umów wizytę
Nici Aptos (odmładzanie, modelowanie)
*policzki - 350 zł, podcięcie blizny-600 zł, 10 nici warkoczy pod oczy, dekolt, brwi, linie marionetki -1500 zł, brzuch, lifting policzków, szyja, chomiki, podbródek, podnoszenie brwi oraz nos - 3000 zł
od 350 zł do 3000 zł Umów wizytę
Kurze łapki - usuwanie zmarszczek botoksem
*500 zł jedna okolica
od 500 zł do 1000 zł Umów wizytę
Broda - usuwanie zmarszczek botoksem 300 zł Umów wizytę
Zmarszczki poziome czoła - usuwanie botoksem 450 zł Umów wizytę
Zmarszczki pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie botoksem
*1 okolica (lwia zmarszczka jest jedną okolicą)
500 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

Medycyna Estetyczna Dr Włodzimierz Rosiński

Promienista 132/1 Poznań

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

11:00 - 19:00

Wtorek

11:00 - 19:00

Środa

11:00 - 19:00

Czwartek

11:00 - 19:00

Piątek

11:00 - 19:00

Sobota

zamknięte

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

Dr Włodzimierz Rosiński

Dr Włodzimierz Rosiński

Chirurg
Lekarz medycyny estetycznej

Umów wizytę