Drogeria Urody

Most porcelanowy na podbudowie ze złota

Most porcelanowy na złocie

Cena od 600 zł Zapytaj o raty

Most porcelanowy na podbudowie ze złota to stałe uzupełnienie protetyczne mogące eliminować brak od jednego do nawet kilkunastu zębów.

Znajdź klinikę  Umów wizytę

Most porcelanowy na podbudowie ze złota

Ocena

5.00
0

Są najczęściej wykonywanymi mostami porcelanowymi. Podbudowa metalowa wykonana jest ze stali nieszlachetnej, którą najczęściej stanowią stopy metali takich jak: nikiel i kobalt. Taki rodzaj podbudowy zapewnia odpowiednią wytrzymałość całej konstrukcji.

Mosty porcelanowe

Mosty porcelanowe są odpowiednie do utrzymania konstrukcji zębów bocznych, jednak nie zawsze wystarczająco estetycznie komponują się one na zębach przednich. Niestety niektórzy pacjenci są uczuleni na wymienione składniki podbudowy metalowej i są zmuszeni korzystać z innego rodzaju mostów porcelanowych – w takich przypadkach najczęściej stosuje się metale szlachetne, takie jak złoto.

Korzyści:

  • Bardzo trwałe
  • Porcelana nałożona na podbudowę zapewnia wysoką estetykę

Promocje

Informuj mnie o promocjach i nowościach dotyczących zabiegu Most porcelanowy na podbudowie ze złota

Drogeria UrodyCena

od 600 złCennik zabiegu

Zachęcamy do zapoznania się z cenami zabiegu Most porcelanowy na podbudowie ze złota w wybranym przez Państwa mieście. Cena uzależniona jest od zakresu, sposobu przeprowadzenia zabiegu, rodzaju znieczulenia oraz lokalizacji i renomy kliniki.

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej pomocy w umówieniu prywatnej wizyty w klinice. Pomożemy znaleźć najlepszą klinikę w dogodnym dla Państwa terminie.

Olsztynod 600 złRaty od 105 złWięcej
Rzeszówod 19000 złRaty od 469 złWięcej