Poradnia Chorób Stopy

Wysockiego 10 Warszawa

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

NAJNOWSZA INFORMACJA z dnia 26.03.2020 r.:
Szanowni Państwo w związku z sytuacją epidemiologiczną informujemy, iż istnieje możliwość umówienia konsultacji lekarskiej u naszych specjalistów:
dr Krzysztof Bryłka
 Koszt  telekonsultacji 130 zł
dr n. med. Cezary Goławski
Koszt telekonsultacji 120 zł
dr Robert Jopowicz  
Koszt  telekonsultacji 130 zł
dr Anna Kępczyńska-Nyk
 Koszt  telekonsultacji 120 zł
dr n. med. Paweł Kołodziejski
 Koszt  telekonsultacji 130 zł
dr Krzysztof Kuropatwa
 Koszt  telekonsultacji 130 zł
dr n. med. Magdalena Kwiatkowska
 Koszt  telekonsultacji 130 zł
dr n. med. Anna Mazur
 Koszt  telekonsultacji 120 zł
dr Artur Pisarski
 Koszt  telekonsultacji 130 zł
dr Zbigniew Rostkowski
 Koszt  telekonsultacji 130 zł
dr Olaf Szuba
 Koszt  telekonsultacji 130 zł
dr Bartosz Wasilczyk
 Koszt  telekonsultacji 130 zł
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Poradnia Chorób Stopy jest specjalistyczną kliniką zajmującą się leczeniem chorób i urazów stopy i stawu skokowego poprzez nowoczesne zabiegi chirurgiczne i miniinwazyjne. Oferowane są tutaj również operacje stóp u dzieci, rehabilitacja po odbytych zabiegach, dobór wkładek ortopedycznych a także zabiegi pielęgnacyjne z zakresu podologii. Poradnia posiada kilka lokalizacji na terenie Warszawy, filię w Katowicach oraz w Gdańsku.

Pierwsza placówka Poradni Chorób Stopy została otwarta w Warszawie w 2008 roku przez lek. med. Krzysztofa Bryłkę i lek. med. Pawła Kołodziejskiego. W ramach jej ciągłego rozwoju w 2012 roku otwarto filię w Katowicach, w 2014 roku filie w innych lokalizacjach stolicy a w roku 2015 w Gdańsku.

Szpital Poradni Chorób Stopy znajdujący się w Warszawie przy ul. Bartniczej zajmuje się chirurgią stopy u dorosłych i dzieci, operacjami na stawie skokowym oraz rehabilitacją stopy i stawu skokowego.

Personel placówki to m.in. doświadczeni w chirurgii stopy lekarze ortopedzi, traumatolodzy, podolodzy i rehabilitanci, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje poprzez udział w konferencjach tematycznych i zagranicznych stażach, przykładem może być uczestnictwo w IV Spotkaniu z Cyklu „Podologia w praktyce” (Warszawa, 2017 rok). Co jakiś czas  sami występują także w roli wykładowców na konferencjach i sympozjach, np. w 2017 wzięli udział w VI Międzynarodowej Konferencji Stopy i Stawu Skokowego w Wilnie na Litwie. Ponadto są członkami prestiżowych towarzystw naukowych, tj. European Floot Awarennes System (EFAS), Polskiego Towarzystwa Stopy i Stawu Skokowo-Goleniowego (PFAS) oraz GRECMIP (francuskiego stowarzyszenia chirurgii miniinwazyjnej stopy). Dzięki współpracy specjalistów chirurgii stopy, rehabilitantów oraz podologów możliwe jest osiągnięcie maksymalnych efektów leczenia każdego pacjenta i uzyskanie jego pełnego zadowolenia. Do takich wyników przyczyniają się tutaj również wykwalifikowane pielęgniarki, które z troską i profesjonalizmem opiekują się pacjentami.

Ważnym osiągnięciem placówki jest utworzenie w niej w 2011 roku ośrodka szkoleniowego dla lekarzy, w którym odbywają się szkolenia na temat leczenia i chirurgii stopy i stawu skokowego dla specjalistów z Polski i Europy Środkowej i Wschodniej (opiekę nad ośrodkiem sprawuje francuska firma Biotech-EOS producent nowoczesnych implantów stopy i stawu skokowego). Ponadto poradnia prowadziła również wiele staży dla ortopedów i fizjoterapeutów jako ośrodek referencyjny amerykańskiej firmy Integra LifeScience (produkującego implanty stopy). Posiada status Centrum Szkoleniowego i Ośrodka Referencyjnego Regionu Mazowsza w zakresie prowadzenia szkoleń z ramienia nowozelandzkiej firmy  Formthotics (producenta wkładek ortopedycznych).

Szpital poradni wyposażony jest w specjalistyczny sprzęt medyczny wykorzystywany podczas zabiegów i operacji. jest to m.in.: aparat rentgenowski z ramieniem C (posiada możliwość zdjęć śródoperacyjnych), zestaw artroskopowy (do operacji i diagnostyki urazów śródstawowych), zestaw nowoczesnych implantów i narzędzi (wykorzystywanych w trakcie operacji stopy i stawu skokowego), zestawy do chirurgii małoinwazyjnej oraz mikrowiertarki (umożliwiające precyzję ruchów operatora). Poradnia wyposażona jest również w platformę pedobarograficzną belgijskiej firmy RS Scan (do komputerowego badania stóp) oraz w urządzenie służące do rehabilitacji.

Poradnia Chorób Stopy zapewnia każdemu pacjentowi bezpieczeństwo, wygodę oraz oferuje mu bardzo dobre warunku leczenia, realizując to poprzez udogodnienia, z których można wymienić:

 • Dobrze wyposażony szpital – znajduje się niedaleko centrum Warszawy, jednak w spokojnej i zielonej okolicy. Posiada dobrze wyposażone sale operacyjne oraz komfortowe warunki leczenia.
 • Nowoczesne wnętrza – komfortowe i kolorowe gabinety, przyjemne poczekalnie, wygodne łóżka i fotele zabiegowe.
 • Opieka pooperacyjna – każdy pacjent po zabiegu ma w klinice zapewnioną pełną opiekę hospitalizacyjną w komfortowych jednoosobowych pokojach z wygodnymi łóżkami i telewizorami, urządzonymi przytulnie i domowo.
 • Specjalne oferty – poradnia sukcesywnie organizuje specjalne oferty dla swoich pacjentów, np. bezpłatne komputerowe badanie stóp.
 • Operacja na kredyt – w klinice pacjent może zaciągnąć kredyt na operacje stopy i spłacać w dziesięciu nieoprocentowanych ratach.

Lokalizacja Poradni Chorób Stopy w Warszawie przy ul. Bartniczej to dzielnica Targówek niewiele oddalona od ścisłego centrum miasta (ok. 8 km). Jest to zielona okolica bloków mieszkalnych, bardzo dobrze skomunikowana. Pacjenci docierający do placówki własnym samochodem powinni zjechać z drogi ekspresowej S8, biegnącej nieopodal, w ul. Piotra Wysockiego, którą dojadą bezpośrednio na ul. Bartniczą. Swój samochód mogą tutaj zostawić na parkingu znajdującym się w okolicy bloków. Z pociągu można wysiąść na stacji Warszawa Toruńska, skąd do poradni jest ok. 2 km. Blisko jest stąd także do linii tramwajowej – z przystanku Rembielińska, gdzie stają tramwaje 1, 3, 4 lub 25 – to zaledwie 400 m. z przystanku autobusowego jest jeszcze bliżej, bo ok. 270 m - przystanek Rembielińska (linie 114, 126, 204 lub 414). Z poradni niedaleko jest do pięknych terenów zielonych miasta, gdzie można nieco odetchnąć od zgiełku stolicy – to Park Bródnowski z mieszczącym się w nim Parkiem Rzeźby (trochę ponad pół kilometra).

Opinie

Poradnia Chorób StopyOcena: 5/5 Opinie: 48, Ocen: 48

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • l

  Bardzo dobrze

  Ode mnie 5 gwiazdek. Leczę się u doktora Bryłki, którego polecam i pozdrawiam serdecznie. Poradnia Stopy to jedna z najlepszych tego typu klinik w mieście.

  lukasz.szwedzki (2020-03-29)

 • b

  Bardzo dobrze

  Klinika na poziomie. W szczególności polecam doktora Pawła Kołodziejskiego, który wykonał u mnie rekonstrukcje chrząstki stawowej. Wszystko udało się, jak trzeba. To dobry specjalista. Polecam.

  bednarz (2020-03-27)

 • m

  Bardzo dobrze

  Moja mama zmagała się z pękającymi stopami i dopiero tutaj znalazła odpowiednią pomoc. Ciężko jej się chodziło przez to, ale teraz jest o niebo lepiej. Stopy ładnie się wygoiły i pękają dużo mniej. Chodzenie nie jest dla niej już tak bolesne jak wcześniej.

  mazikowa (2020-03-26)

 • B

  Bardzo dobrze

  Duży plus dla Poradni Stopy i dla pana doktora Kołodziejskiego. Przeprowadzał u mnie rekonstrukcje chrząstki stawowej i wszystko poszło super. Jest świetnym specjalistą, a do tego naprawdę miły z niego człowiek. Polecam się u niego leczyć i operować.

  BartlomiejN (2020-02-26)

 • D

  Bardzo dobrze

  W CM Medicum zdecydowałem się na operacje płaskostopia poprzecznego. Operację przeprowadzał doktor Bryłka, którego serdecznie polecam. Wszystko się udało. To wybitny specjalista. A centrum jest naprawdę na poziomie.

  DaVIIU (2020-02-24)

 • D

  Bardzo dobrze

  Polecam, polecam, polecam! Poradnia wysokich lotów, dobrze wyposażona, z super specjalistami i miłym personelem w rejestracji. Jestem bardzo zadowolona z wizyt tutaj. Polecam serdecznie.

  DaVIIU (2020-02-23)

 • K

  Bardzo dobrze

  Klinika naprawdę na poziome. Z córką chodzę do dr Kwiatkowskiej. Córka cierpi na chorobę Osgood-Schlattera. Pani doktor jest przesympatyczną kobietą i do tego naprawdę świetnym lekarzem.

  Kobylicka (2020-01-25)

 • P

  Bardzo dobrze

  Leczę się u Was, a konkretnie u pana doktora Bryłki. Miałam złamany staw skokowy, ale pan doktor poskładał wszystko, jak trzeba. Rehabilitacja też już zakończona. Staw wrócił do dawnej sprawności za co serdecznie dziękuję.

  Patryk (2020-01-17)

 • S

  Bardzo dobrze

  Duży pozytywy. Dzięki Panu doktorowi Pawłowi Kołodziejskiemu dziś moja sprawność jest już dobra i prawie zapomniałem o wypadku. Dziękuję.

  Szymbikk (2020-01-11)

 • p

  Bardzo dobrze

  Leczę się u Was u dr Krzysztofa Bryłki. Przeszedłem zapalenie ścięgna Achillesa i rozcięgna podeszwowego. Pan doktor poradził sobie ze wszystkim. To świetny specjalista. Duży pozytyw dla niego, jak i całego centrum.

  patrykleocho (2020-01-11)

 • J

  Bardzo dobrze

  Co tu dużo pisać, to bardzo dobry ortopeda. Ciężko w stolicy o lepszego. Leczę się u niego w CM Medicum. Całe centrum jest bardzo profesjonalne. Ode mnie maksymalna ocena, zdecydowanie zasłużona.

  Julian (2019-12-10)

 • j

  Bardzo dobrze

  Chodzę do doktora Pawła Kołodziejskiego tutaj i bardzo sobie chwalę. Wykonywał u mnie rekonstrukcje więzła. Obawiałem się bardzo tego zabiegu, ale niepotrzebnie. To świetny specjalista. Oby więcej takich!

  jarmuszekkarol (2019-12-09)

 • w

  Bardzo dobrze

  Leczę się u pana doktora w Poradni na Wysockiego. Przeprowadzał u mnie rekonstrukcje więzadeł. Poszło wzorcowo za co jestem bardzo wdzięczny. Dr Kołodziejski to prawdziwy fachowiec, polecam.

  walajakub (2019-11-06)

 • B

  Bardzo dobrze

  Moim problemem jest stopa reumatoidalna, ale dzięki leczeniu u pana doktora w Poradni Chorób Stopy jest znacznie lepiej. Pan doktor to naprawde dobry specjalista, zaufałam mu i cieszę się z tego powodu.

  BozenaBak (2019-11-04)

 • K

  Bardzo dobrze

  Centrum zrobiło na mnie naprawdę dobre wrażenie. Chodzę tutaj do pana doktora Krzysztofa Bryłki. Jestem bardzo zadowolona z leczenia u niego. Widać, że to naprawdę dobry specjalista, zna się na swojej pracy.

  KarolinaM (2019-10-05)

 • K

  Bardzo dobrze

  Poradnia naprawdę na poziomie. Chodzę tutaj do pana doktora Kołodziejskiego.Trafiłam tutaj ze naderwanym stawem skokowym. Pan doktor nie dość, że zna się na swojej pracy i jest bardzo kompetentny to też miły z niego człowiek.

  KarolinaM (2019-10-02)

 • K

  Bardzo dobrze

  personel- pierwsza klasa! skuteczność leczenia operacyjnego potwierdzona, lata zmagałam się z halluxem prawej stopy a dziś śladu nie widać. ogromnie polecam

  Krystyna80 (2019-09-09)

 • l

  Bardzo dobrze

  Profesjonalizm, doświadczenie ale przede wszystkim podejście do pacjenta. Do poradni trafiłem zupełnie przez przypadek szukając rozwiązania problemu z ciągle wrastającym paznokciem. Wcześniej po wizytach u chirurga, dwukrotnie zrywali mi paznokcia (bolesne, nie polecam), po wszystkich tych zabiegach paznokieć krótko mówiąc wyglądał okropnie . Dopiero po wizycie u dr Brychcy dowiedziałem się, że zrywanie paznokcia nie jest słusznym rozwiązaniem, wykonał on resekcje egzostozy podpaznokciowej i w końcu udało się doprowadzić palca do ładu. Cieszę się ze trafiłem do tego miejsca

  lawiczak (2019-09-06)

 • A

  Bardzo dobrze

  Podziękowania dla dr Krzysztofa Bryłki i całego personelu medycznego za znakomicie wykonaną operację haluksa prawej stopy. ( nie mogłem już chodzić z bólu). Ma Pan złote ręce:) Pozdrawiam serdecznie :)

  Aleksander (2019-09-03)

 • t

  Bardzo dobrze

  Bardzo polecam! Po zerwaniu więzadła w stawie skokowym wróciłam szybko do pełnej sprawności. Opieka medyczna na najwyższym poziomie. Panie w recepcji również miłe, zawsze pomogą, nigdy nie usłyszałam "nie da się" :) Naprawdę super, najlepsza poradnia ortopedyczna w Warszawie

  tekla (2019-08-03)

 • c

  Bardzo dobrze

  Resekcja egzostozy podpaznokciowej przeprowadzona przez dr Adriana Brychcy bez zarzutu, płytka paznokcia wygląda tak jak powinna bez żadnych zniekształceń. Lekarz bardzo sympatyczny z bardzo dobrym podejściem do pacjentów więc szczerze mogę go polecić

  carottka (2019-08-02)

 • J

  Bardzo dobrze

  Zdecydowanie polecam dr Krzysztofa Bryłkę, ma indywidualne podejście do pacjenta, do problemu podchodzi z pełnych zaangażowaniem. Fachowa diagnoza, skrupulatny wywiad.

  Janeczka (2019-06-30)

 • s

  Bardzo dobrze

  W poradni byłam na wizycie u doktora Pawła Kołodziejskiego, to była moja pierwsza wizyta i na pewno nie ostatnia. Bardzo konkretny lekarz. Dokładnie i szczegółowo tłumaczy schorzenie oraz dalsze możliwe leczenie. Naprawdę bardzo profesjonalne, indywidualne podejście do pacjenta. Lekarz godny polecenia.

  szusi (2019-06-29)

 • M

  Bardzo dobrze

  Również polecam dr Brychcy, wrastające paznokcie to był mój koszmar ale po plastyce wałów okołopaznokciowych w końcu udało się zażegnać problem i to na dobre! Parę miesięcy już minęło od zabiegu i śladu nie ma, stópki pięknie się prezentują

  Mieczyńska (2019-06-12)

 • f

  Bardzo dobrze

  Doktor Brychcy jest rzeczowym i bardzo kompetentnym specjalistą. Przede wszystkim ma dobre podejście do pacjenta i przeprowadza dokładny wywiad i badanie stopy. To pierwszy ortopeda, który tak dokładnie wszystko mi wyjaśnił, dzięki czemu przeszłam leczenie operacyjne zupełnie bez stresu

  felicina (2019-06-10)

 • n

  Bardzo dobrze

  Do poradni zgłosiłam się w celu usunięcia haluksa prawej stopy. Operacja przebiegła pomyślnie, bez żadnych komplikacji i sprawnie. Otrzymałam również szczegółowe zalecenia dotyczące rehabilitacji i dbania o stopę. W tym momencie jest pół roku po zabiegu i stopa operowana niczym nie różni się od lewej-zdrowej. Dziękuję doktorom Bryłce i Kołodziejskiemu, którzy mnie operowali!

  nalka90 (2019-03-31)

 • I

  Bardzo dobrze

  Moje doświadczenie z Poradnią Chorób Stopy jest bardzo dobre. Przechodziłam w tej klinice rekonstrukcję więzadła krzyżowego. Zabieg został przeprowadzony przez Dr Kołodziejskiego, w bardzo miłej i profesjonalnej atmosferze

  Igor (2019-03-26)

 • p

  Bardzo dobrze

  Serdecznie polecam doktora Brychcy który wykonawał mi plastykę wałów okołopaznokciowych. W końcu po latach batalii udało mi się pozbyć problemu, paznokcie prezentują się pięknie i nie ma nawrotów. Lekarz sympatyczny i bardzo uprzejmy :)

  pacjent (2019-02-27)

 • s

  Bardzo dobrze

  Jestem zadowolona z leczenia u dr Pisarskiego. Trafiłam do niego ze skręconą kostką. Lekarz fachowo i kompetentnie podszedł do problemu, nie zbywał mnie odgórnymi odpowiedziami, tylko rzeczowo i sympatycznie dokładnie wszystko wytłumaczył, przedstawił mi metodę leczenia a także skierował później do fizjoterapeuty. Od tego zdarzenia minęło kilka miesięcy dlatego śmiało mogę wystawić najwyższą ocenę, bowiem kostka jest już w pełni zdrowa, nie odczuwam żadnego bólu ani skutków ubocznych po kontuzji

  sara (2019-02-26)

 • F

  Bardzo dobrze

  Doktor Bryłka to lekarz na medal! Konsultowałam operację naprawczą kości stopy u trzech lekarzy i każdy mówił że szanse są nikłe, jednak doktor Bryłka podjął się operacji i wszystko się udało! Specjalista z ogromną wiedzą i umiejętnościami. Jestem naprawdę wdzięczna bo już traciłam nadzieję

  FUTURKA (2019-02-22)

 • g

  Bardzo dobrze

  Pierwsza wizyta u dr Kołodziejskiego - bardzo dobre wrażenie. Konkretny i rzeczowy lekarz. Badanie wykonał szybko i sprawnie, od razu postawił diagnozę i wytłumaczył na czym polega problem i co zrobić żeby go rozwiązać. Ogromna wiedza i zaangażowanie. Dziękuję serdecznie :)

  gziński (2019-02-20)

 • M

  Bardzo dobrze

  trafiłem tu z kłopotem ze stopą po kontuzji. oj ból był nie znośny. na szczęście nic strasznego, operacja nie była konieczna, ale pochodziłem 2 tygodnie na fizjo do pani Skulimowskiej. super kobietka! jej zabiegi przyniosły olbrzymią ulgę

  Max (2019-01-22)

 • r

  Bardzo dobrze

  Mogę szczerze polecić rehabilitację stopy w tej poradni. Pełen profesjonalizm i efekty odczuwalne od razu! Polecam szczeglnie dwie Panie fizjoterapeutki: Kasię i Kaję - obie super miłe i kompetentne.

  renia (2019-01-17)

 • P

  Bardzo dobrze

  W poradni przeszłam rehabilitację po operacji palucha koślawego, fachowe indywidualne podejście, dobrze dobrana terapia i co najważniejsze skuteczna. Nie wspominając już o miłej atmosferze dodatkowo sprzyjającej zdrowieniu. Jak najbardziej polecam, ja się rehabilitowałam w oddziale na Targówku

  PeSa (2018-12-17)

 • T

  Bardzo dobrze

  W poradni miałam operację palucha koślawego przeprowadzoną przez dr Kołodziejskiego. Specjalista rzeczowy, z dużymi umiejętnościami i dobrym podejściem do pacjenta. Operację miałam już prawie dwa lata temu, od tamtej pory żadnych nawrotów, stopa jest piękna!

  Tonia (2018-11-26)

 • Z

  Bardzo dobrze

  Przyszłam tu z bólem obu stóp. Zostałam zdiagnozowana na jednej wizycie z zaleceniem rehabilitacji. Polecam rehabilitantów :) są świetnie, profesjonalni, mili, uprzejmi, wyrozumiali a przede wszystkim pomogli i ulżyli w bólu.

  Zadowolona (2018-10-03)

 • s

  Bardzo dobrze

  Z córką chodziliśmy do doktora Parola po urazie na obozie sportowym. Szybka i trafna diagnoza, prawidłowo prowadzone leczenie. W tym momencie córka kończy zabiegi rehabilitacyjne również w tej poradni. Już teraz widać po niej że jest wszystko w porządku. Nie odczuwa bólu, porusza się sprawnie i jest pełna energii. Polecam pana doktora, sympatyczny i profesjonalny, a także panią Anię rehabilitantkę którą córcia uwielbia :)

  sylwia w (2018-08-24)

 • V

  Bardzo dobrze

  Bardzo fachowy personel medyczny i tutaj szczególne podziękowania w kierunku dr Pisarskiego który leczył moje kolano oraz pani Ani Skulimowskiej za rehabilitację i szybki powrót do zdrowia. Wiedzą jak pomóc, jak leczyć. Z czystym sumieniem można polecić. BARDZO szkoda, że takiej obsługi nie spotkamy w znacznej części placówek medycznych.

  Violet (2018-07-11)

 • A

  Bardzo dobrze

  Od dziecka mam problem z płaskostopiem. Jako,że ostatnimi czasy odczuwam bolesne dolegliwości stóp umówiłem się na konsultację w tejże poradni. Dzięki fachowemu podejściu lekarza ortopedy dowiedziałem się jak ćwiczyć swoje stopy oraz jakie wkładki do obuwia powinienem nosić aby uniknąć bólu.

  Adlerek (2018-04-11)

 • G

  Bardzo dobrze

  Po operacji ścięgna achillesa u dr Kołodziejskiego chodzę na rehabilitacje na Bartniczą. Trafiłam na świetnego fizjoterapeutę - Mateusz, który podpowiedział mi jak powinnam ćwiczyć tą nogę w domu. Postępy są widoczne i odczuwalne, co mnie najbardziej cieszy.

  Grześ (2018-04-11)

 • G

  Bardzo dobrze

  Jestem stałym pacjentem poradni w Warszawie i bardzo sobie ją chwalę. Trafiłem tu urazem kolana do ortopedy a teraz uczęszczam na rehabilitację po zabiegu. Przyjazna atmosfera, sympatyczna kadra i przede wszystkim profesjonalizm to odpowiednie określenia dla tego miejsca.

  Grześ (2018-02-03)

 • W

  Bardzo dobrze

  Chodzę do poradni stopy do doktora Pawła Kołodziejskiego, który zoperował moje haluksy. Już dawno nie odczuwałam takiej ulgi jak po zabiegu a dzięki Panu doktorowi latem będę mogła bezwstydnie założyć sandały lub klapki. Super lekarz o odpowiednim podejściu do pacjenta!

  Wiesława (2018-01-27)

 • S

  Bardzo dobrze

  Moja przygoda z haluksami skończyła się na wizycie w poradni stopy u doktora Krzysztofa Bryłki i muszę przyznać, że takiej ogromnej ulgi dawno nie odczuwałam jak po pozbyciu się koślawych paluchów. Bardzo sympatyczny i rzeczowy lekarz, który krok po kroku objaśnił mi jak będzie wyglądał zabieg oraz jak mam zadbać o swoje stopy po nim

  SabinaK (2018-01-25)

 • J

  Bardzo dobrze

  Prawdziwy profesjonalizm. Operowałam w 2015 roku staw skokowy i paluch koślawy.Pan dr Kołodziejski i Pan dr Bryłka wspaniali specjaliści.Pozdrawiam .

  Joanna (2017-09-22)

 • J

  Bardzo dobrze

  Ja operowałem tutaj mój staw skokowy a potem jeszcze chodziłem na rehabilitację. Wszystko się udało i teraz mogę normalnie funkcjonować. Ceny przystępne, miły personel, krótki czas oczekiwania na zabieg jak i na rehabilitację. Polecam serdczenie!

  Jakub (2017-04-14)

 • W

  Bardzo dobrze

  Trafiłem tutaj z nagłego przypadku – złamałem kość śródstopia. Lekarze w czasie operacji wykryli mi także inną wadę stopy i zoperowali za jednym zamachem. Polecam ta placówke ze względu na nowoczesny sprzęt, fachowość i doświadczenie lekarzy a także miła atmosferę.

  Wojtek (2017-04-14)

 • N

  Bardzo dobrze

  Moje dziecko miało wrodzoną wadę stopy, którą lekarze tej placówki zoperowali szybko i bez powikłań. świetnie podejście do pacjenta szczególnie do dziecka, które bardzo potrzebuje bezstresowej atmosfery. Kolorowy pokój pooperacyjny i miłe panie pielęgniarki

  Natka (2017-04-14)

 • K

  Bardzo dobrze

  Cierpiałam na schorzenie stopy, z którym długo się borykałam i jeździłam po różnych klinikach. W końcu w poradni w Warszawie mi pomogli. Zabieg się udał, lekarze tu to naprawdę profesjonaliści. Dziękuje bardzo za leczenie i opiekę po operacji. polecam każdemu!

  Karolina (2017-04-14)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Inne
Rehabilitacja
*1 zabieg 150 zł. Seria zabiegów 10 wizyt 1300 zł
od 150 zł do 1300 zł Umów wizytę
Fizjoterapia
*stopy/stawu skokowego: 140 zł jedna stopa, 170 zł dwie stopy. 1 stopa pakiet 1250 zł, 2 stopy pakiet 1600 zł
od 140 zł do 1600 zł Umów wizytę
Terapia Orthokine® - leczenie zwyrodnień stawów 4800 zł Umów wizytę
Chirurgia ogólna
Usuwanie brodawek
*każda następna 40 zł. 170 zł brodawki mnogie
od 80 zł do 220 zł Umów wizytę
Wycięcie łagodnych zmian hiperkeratotycznych (np. odcisku lub modzela) 100 zł Umów wizytę
Diagnostyka
USG ortopedyczne
*stopy
220 zł Umów wizytę
Fizjoterapia
Ćwiczenia rehabilitacyjne
*1 zabieg 150 zł. Seria zabiegów 10 wizyt 1300 zł
od 150 zł do 1300 zł Umów wizytę
Kinesiotaping
*25 zł mała aplikacja (pakiet 10 ? 200 zł.), 35 zł ? duża aplikacja (pakiet 10 ? 300zł) ? decyzja fizjoterapeuty z informacją zwrotną do recepcji
od 25 zł do 300 zł Umów wizytę
Medycyna estetyczna
Usuwanie kurzajek od 60 zł Umów wizytę
Zabiegi z osoczem bogatopłytkowym 990 zł Umów wizytę
Ortopedia
Endoskopia pochewki i kaletki ścięgna Achillesa 4500 zł Umów wizytę
Leczenie operacyjne niestabilności stawu podskokowego 5000 zł Umów wizytę
Artroskopia lecznicza stawu skokowego 4500 zł Umów wizytę
Artroskopia lecznicza stawu podskokowego 4500 zł Umów wizytę
Operacja palucha sztywnego stopy 3500 zł Umów wizytę
Rekonstrukcja więzadeł stawu skokowego od 5500 zł Umów wizytę
Rekonstrukcja więzadła strzałkowo-skokowego przedniego (ATFL) od 5500 zł Umów wizytę
Rekonstrukcja więzadła strzałkowo-piętowego (CFL) 5500 zł Umów wizytę
Endoprotezoplastyka stawu śródstopno-palcowego 7500 zł Umów wizytę
Operacja palucha koślawego z użyciem implantów 4500 zł Umów wizytę
Operacja palucha sztywnego z użyciem implantu 4500 zł Umów wizytę
Usunięcie kostki dodatkowej stopy 3500 zł Umów wizytę
Operacja płaskostopia 4500 zł Umów wizytę
Operacja stopy rozpłaszczonej 5500 zł Umów wizytę
Operacja stopy płasko - koślawej 4500 zł Umów wizytę
Operacja koślawego stępu od 5000 zł Umów wizytę
Operacja deformacji pourazowej stopy u dorosłych 3500 zł Umów wizytę
Operacja stopy egipskiej 4000 zł Umów wizytę
Operacja stopy greckiej 4500 zł Umów wizytę
Operacja stopy rzymskiej 4500 zł Umów wizytę
Operacja stopy opadającej 4500 zł Umów wizytę
Operacja stopy końsko - szpotawej 3500 zł Umów wizytę
Operacja otwarta zerwanego ścięgna Achillesa 5000 zł Umów wizytę
Operacja artroskopowa zerwanego ścięgna Achillesa 5000 zł Umów wizytę
Operacja naderwanego ścięgna Achillesa od 5500 zł Umów wizytę
Tenoskopia ścięgna Achillesa 4500 zł Umów wizytę
Tenoskopia pochewki i kaletki ścięgna Achillesa 4500 zł Umów wizytę
Plastyka wzmacniająca ścięgna Achillesa 4500 zł Umów wizytę
Leczenie zapalenia pochewki ścięgna Achillesa 4500 zł Umów wizytę
Leczenie zapalenia kaletki ścięgna Achillesa 4500 zł Umów wizytę
Operacja uszkodzonego więzozrostu strzałkowo-piszczelowego 4500 zł Umów wizytę
Korekcja palucha koślawego (halluks) od 5500 zł Umów wizytę
Operacja koślawej pięty 4500 zł Umów wizytę
Artroskopowa plastyka guza piętowego 4500 zł Umów wizytę
Operacja pięty Haglunda 4500 zł Umów wizytę
Rekonstrukcja zestarzałego uszkodzenia ścięgna Achillesa 5000 zł Umów wizytę
Operacja palca młoteczkowatego stopy 2000 zł Umów wizytę
Operacja palca młotkowatego stopy od 6000 zł Umów wizytę
Operacja palca szponiastego stopy 2000 zł Umów wizytę
Operacja skrócenia palca stopy od 7000 zł Umów wizytę
Operacja wydłużenia palca stopy 6500 zł Umów wizytę
Podologia
Plastyka wałów okołopaznokciowych
*cena dot. 1 palca
od 1500 zł Umów wizytę
Klamra na wrastające paznokcie - klamra Frasera
*180 zł założenie klamry drutowej/tytanowej. 300 zł 2 klamry. 120 zł kontrola klamry
od 180 zł do 300 zł Umów wizytę
Opracowanie paznokci pogrubiałych, grzybicznych od 130 zł Umów wizytę
Opracowanie pękających pięt
*1 stopa/140zł
140 zł Umów wizytę
Opracowanie wrastającego paznokcia od 100 zł Umów wizytę
Orteza indywidualna
*100 zł silikonowa duża
od 80 zł do 100 zł Umów wizytę
Pedicure hybrydowy
*leczniczy 190 zł - 230 zł, 60 zł malowanie hybrydowe
od 60 zł do 230 zł Umów wizytę
Pedicure kosmetyczny od 160 zł do 200 zł Umów wizytę
Pedicure leczniczy
*podstawowy 170 zł. Pedicure leczniczy zaawansowany 210 zł
od 170 zł do 210 zł Umów wizytę
Rekonstrukcja płytki paznokciowej 130 zł Umów wizytę
Usunięcie 1 odcisku
*każdy następny 40 zł
100 zł Umów wizytę
Usunięcie modzeli 1 stopa
*każdy następny
od 80 zł Umów wizytę
Podcięcie wrastającego paznokcia od 120 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

Poradnia Chorób Stopy

Wysockiego 10 Warszawa

Umów wizytę  +48 22 256 27 84 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

07:00 - 21:00

Wtorek

07:00 - 21:00

Środa

07:00 - 21:00

Czwartek

07:00 - 21:00

Piątek

07:00 - 21:00

Sobota

zamknięte

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

lek. med. Adrian Brychcy

lek. med. Adrian Brychcy

Ortopeda
Traumatolog. Leczenie urazów kończyny dolnej. Lek. med. Adrian Brychcy jest absolwentem studiów medycznych, które ukończył w 2008 roku, a następnie zdał egzamin z ortopedii i traumatol...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Krzysztof Bryłka

lek. med. Krzysztof Bryłka

Ortopeda
Traumatolog. Chirurgia stopy i stawu skokowego oraz leczenie urazów kończyny dolnej. Lek. med. Krzysztof Bryłka studia medyczne ukończył w 2000 roku, a następnie w 2010 roku zdał egzam...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Kinga Głowacka

Kinga Głowacka

Podolog
Leczenie chorób w zakresie skóry stóp i płytki paznokciowej.
Kinga Głowacka jest podologiem. Ukończyła studia licencjackie w Wyższej Szkole Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w 2013...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Ewa Kopaczewska

Ewa Kopaczewska

Podolog
Leczenie chorób w zakresie skóry stóp i płytki paznokciowej.
Ewa Kopaczewska to doświadczony podolog oraz pielęgniarka. Dyplom pielęgniarski uzyskała w 1999 roku, a następnie w 2...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Weronika Żuchowicz

Weronika Żuchowicz

Podolog

Umów wizytę

mgr Mateusz Kulikowski

mgr Mateusz Kulikowski

Fizjoterapeuta

Umów wizytę

Mgr Katarzyna Sędek

Mgr Katarzyna Sędek

Fizjoterapeuta

Umów wizytę

mgr Magdalena Konach

mgr Magdalena Konach

Fizjoterapeuta

Umów wizytę

Mgr Ewelina Sztękiel

Mgr Ewelina Sztękiel

Fizjoterapeuta

Umów wizytę

 Elżbieta Niemyjska

Elżbieta Niemyjska

Podolog

Umów wizytę

mgr Hanna Krześniak

mgr Hanna Krześniak

Fizjoterapeuta

Umów wizytę

 Adrianna Sobieraj

Adrianna Sobieraj

Zajmuje się leczeniem chorób w zakresie skóry stóp i płytki paznokciowej.

Ukończyła studia z zakresu kosmetologii na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku.
Po studiach podjęł...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Anna Ucińska

Anna Ucińska

Podolog
Jest absolwentką Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia. Praktykę studencką odbywała w Akademii Urody WSZKiPZ, a od 2013 roku pracowała jako główny specjalista ds. pod...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr n. med. Paweł Kołodziejski

dr n. med. Paweł Kołodziejski

Ortopeda
Traumatolog. Chirurgia stopy i stawu skokowego oraz leczenie urazów kończyny dolnej. Dr n. med. Paweł Kołodziejski absolwentem studiów lekarskich został w 2003 roku. Kilka lat później ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Artur Pisarski

lek. med. Artur Pisarski

Ortopeda
Traumatolog. Chirurgia stopy i stawu skokowego, artroskopia stawu skokowego i kolanowego Lek. med. Artur Pisarski jest specjalistą ortopedii i traumatologii narządu ruchu od 2012 roku....

 czytaj więcej

Umów wizytę

 dr Piotr Wojdasiewicz

dr Piotr Wojdasiewicz

Ortopeda
Absolwent II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z 2010 roku. Szkolenie specjalizacyjne z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu rozpoczął w Mazowieckim...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Dr Olaf Szuba

Dr Olaf Szuba

Ortopeda
Specjalista Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Specjalizuje się w leczeniu schorzeń narządu ruchu ze szczególnym uwzględnieniem Traumatologii i Chirurgii Ręki. Posiada duże doświ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

mgr Mateusz Baran

mgr Mateusz Baran

Fizjoterapeuta
Absolwent Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku fizjoterapia. Już w trakcie studiów pogłębiał swoja wiedzę na szkoleniach i kursach. W wolnych chwilach trenuje ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

mgr Karol Lann Vel Lace

mgr Karol Lann Vel Lace

Fizjoterapeuta
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku fizjoterapia. Pan Karol doświadczenie zdobywał w kraju, jak i zagranicą. Dzięki pracy w piłkarskim klubie Legia W...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr n. o z. Katarzyna Bażant

dr n. o z. Katarzyna Bażant

Fizjoterapeuta
Rehabilitant
Rehabilitacja stopy i stawu skokowego.
Dr Katarzyna Bażant to absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, na którym została doktorem nauk o zdrowiu...

 czytaj więcej

Umów wizytę

mgr Olga Szulc

mgr Olga Szulc

Fizjoterapeuta
Mgr Olga Szulc specjalizuje się w rehabilitacji stopy i stawu skokowego. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku fizjoterapia oraz Uniwersytetu Humanis...

 czytaj więcej

Umów wizytę