Poradnia Chorób Stopy

Migdałowa 10 lok. 4 Warszawa

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

NAJNOWSZA INFORMACJA z dnia 26.03.2020 r.:
Szanowni Państwo w związku z sytuacją epidemiologiczną informujemy, iż istnieje możliwość umówienia konsultacji lekarskiej u naszych specjalistów:
dr Krzysztof Bryłka
 Koszt  telekonsultacji 130 zł
dr n. med. Cezary Goławski
Koszt telekonsultacji 120 zł
dr Robert Jopowicz  
Koszt  telekonsultacji 130 zł
dr Anna Kępczyńska-Nyk
 Koszt  telekonsultacji 120 zł
dr n. med. Paweł Kołodziejski
 Koszt  telekonsultacji 130 zł
dr Krzysztof Kuropatwa
 Koszt  telekonsultacji 130 zł
dr n. med. Magdalena Kwiatkowska
 Koszt  telekonsultacji 130 zł
dr n. med. Anna Mazur
 Koszt  telekonsultacji 120 zł
dr Artur Pisarski
 Koszt  telekonsultacji 130 zł
dr Zbigniew Rostkowski
 Koszt  telekonsultacji 130 zł
dr Olaf Szuba
 Koszt  telekonsultacji 130 zł
dr Bartosz Wasilczyk
 Koszt  telekonsultacji 130 zł
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Poradnia Chorób Stopy jest specjalistyczną kliniką zajmującą się leczeniem chorób i urazów stopy i stawu skokowego poprzez nowoczesne zabiegi chirurgiczne i miniinwazyjne. Oferowane są tutaj również operacje stóp u dzieci, rehabilitacja po odbytych zabiegach, dobór wkładek ortopedycznych a także zabiegi pielęgnacyjne z zakresu podologii. Poradnia posiada kilka lokalizacji na terenie Warszawy, filię w Katowicach oraz w Gdańsku.

Pierwsza placówka Poradni Chorób Stopy została otwarta w Warszawie w 2008 roku przez lek. med. Krzysztofa Bryłkę i lek. med. Pawła Kołodziejskiego. W ramach jej ciągłego rozwoju w 2012 roku otwarto filię w Katowicach, w 2014 roku filie w innych lokalizacjach stolicy a w roku 2015 w Gdańsku.

Oddział Poradni Chorób Stopy mieszczący się w Warszawie przy ul. Migdałowej zajmuje się konsultacjami w zakresie chirurgii stopy, leczeniem chorób stóp u dzieci i ich rehabilitacją, rehabilitacją stopy i stawu skokowego oraz zabiegami w gabinecie podologicznym

Personel placówki to m.in. doświadczeni w chirurgii stopy lekarze ortopedzi, traumatolodzy, podolodzy i rehabilitanci, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje poprzez udział w konferencjach tematycznych i zagranicznych stażach, przykładem może być uczestnictwo w IV Spotkaniu z Cyklu „Podologia w praktyce” (Warszawa, 2017 rok). Co jakiś czas  sami występują także w roli wykładowców na konferencjach i sympozjach, np. w 2017 wzięli udział w VI Międzynarodowej Konferencji Stopy i Stawu Skokowego w Wilnie na Litwie. Ponadto są członkami prestiżowych towarzystw naukowych, tj. European Floot Awarennes System (EFAS), Polskiego Towarzystwa Stopy i Stawu Skokowo-Goleniowego (PFAS) oraz GRECMIP (francuskiego stowarzyszenia chirurgii miniinwazyjnej stopy). Dzięki współpracy specjalistów chirurgii stopy, rehabilitantów oraz podologów możliwe jest osiągnięcie maksymalnych efektów leczenia każdego pacjenta i uzyskanie jego pełnego zadowolenia. Do takich wyników przyczyniają się tutaj również wykwalifikowane pielęgniarki, które z troską i profesjonalizmem opiekują się pacjentami.

Ważnym osiągnięciem placówki jest utworzenie w niej w 2011 roku ośrodka szkoleniowego dla lekarzy, w którym odbywają się szkolenia na temat leczenia i chirurgii stopy i stawu skokowego dla specjalistów z Polski i Europy Środkowej i Wschodniej (opiekę nad ośrodkiem sprawuje francuska firma Biotech-EOS producent nowoczesnych implantów stopy i stawu skokowego). Ponadto poradnia prowadziła również wiele staży dla ortopedów i fizjoterapeutów jako ośrodek referencyjny amerykańskiej firmy Integra LifeScience (produkującego implanty stopy). Posiada status Centrum Szkoleniowego i Ośrodka Referencyjnego Regionu Mazowsza w zakresie prowadzenia szkoleń z ramienia nowozelandzkiej firmy  Formthotics (producenta wkładek ortopedycznych).

Szpital poradni wyposażony jest w specjalistyczny sprzęt medyczny wykorzystywany podczas zabiegów i operacji. jest to m.in.: aparat rentgenowski z ramieniem C (posiada możliwość zdjęć śródoperacyjnych), zestaw artroskopowy (do operacji i diagnostyki urazów śródstawowych), zestaw nowoczesnych implantów i narzędzi (wykorzystywanych w trakcie operacji stopy i stawu skokowego), zestawy do chirurgii małoinwazyjnej oraz mikrowiertarki (umożliwiające precyzję ruchów operatora). Poradnia wyposażona jest również w platformę pedobarograficzną belgijskiej firmy RS Scan (do komputerowego badania stóp) oraz w urządzenie służące do rehabilitacji.

Poradnia Chorób Stopy zapewnia każdemu pacjentowi bezpieczeństwo, wygodę oraz oferuje mu bardzo dobre warunku leczenia, realizując to poprzez udogodnienia, z których można wymienić:

 • Dobrze wyposażony szpital – znajduje się niedaleko centrum Warszawy, jednak w spokojnej i zielonej okolicy. Posiada dobrze wyposażone sale operacyjne oraz komfortowe warunki leczenia.
 • Nowoczesne wnętrza – komfortowe i kolorowe gabinety, przyjemne poczekalnie, wygodne łóżka i fotele zabiegowe.
 • Opieka pooperacyjna – każdy pacjent po zabiegu ma w klinice zapewnioną pełną opiekę hospitalizacyjną w komfortowych jednoosobowych pokojach z wygodnymi łóżkami i telewizorami, urządzonymi przytulnie i domowo.
 • Specjalne oferty – poradnia sukcesywnie organizuje specjalne oferty dla swoich pacjentów, np. bezpłatne komputerowe badanie stóp.
 • Operacja na kredyt – w klinice pacjent może zaciągnąć kredyt na operacje stopy i spłacać w dziesięciu nieoprocentowanych ratach.

Warszawska Poradnia Chorób Stopy przy ul. Migdałowej to dzielnica Ursynów położona na obrzeżach stolicy w odległości 15 km od centrum miasta. To dzielnica nowoczesnych bloków mieszkalnych, otoczonych dużą ilością zieleni miejskiej. Zmotoryzowani pacjenci mogą zostawić auto na parkingu przed blokiem, a dojadą tutaj zjeżdżając z drogi ekspresowej S2 w ul. Płaskowiecką, a następnie w ul. Jana Rosoła, z której skręcą w ul. Migdałową. Pacjenci poruszający się po mieście komunikacją miejską mogą wysiąść z metra na stacji Natolin i przejść odcinek 750 m do placówki. Z najbliższego przystanku autobusowego Migdałowa 02 jest tutaj tylko 140 m (linia 192 i N37). Natomiast osoby przylatujące spoza Warszawy powinny wysiąść na Lotnisku Chopina i dostać się stąd do kliniki samochodem pokonując trasę 9 km lub autobusem jeżdżącym co 20 minut. Bardzo blisko z poradni jest do Błoni Wilanowskich, pięknych zielonych terenów – to kilometr spaceru.

Opinie

Poradnia Chorób StopyOcena: 5/5 Opinie: 16, Ocen: 16

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • b

  Bardzo dobrze

  Pozbyłem się u Was wstrętnych haluksów i jestem Wam po stokroć wdzięczna. Każdemu polecam poradnię Chorób Stopy przy ulicy Migdałowej - mają super lekarzy :) Pozdrawiam serdecznie!

  bednarz (2020-03-27)

 • S

  Bardzo dobrze

  Pękające stopy to była moja zmora. Dzięki regularnym wizytom w poradni moje pięty wyglądają teraz o niebo lepiej. Sama nie potrafiłabym tak o nie zadbać. Teraz dużo mniej mnie bolą stopy jak chodzę.

  St_8222 (2020-03-26)

 • p

  Bardzo dobrze

  haluksów już nie mam, a długo mi poprzeszkadzały. jestem bardzo zadowolony z operacji tutaj i podejścia lekarzy bardzo mili

  przemek291 (2020-03-02)

 • J

  Bardzo dobrze

  Miałam problem z wrastającym paznokciem. W tej poradni przeprowadzono u mnie odpowiedni zabieg, wszystko poszło okej, teraz paznokiec rośnie już normalnie. Nic nie boli.

  Julian (2020-02-28)

 • t

  Bardzo dobrze

  Bardzo fajna poradnia :) Chodziłam do nich na rehabilitację stopy po urazie. Wszyscy byli dla mnie bardzo mili, a rehabilitacja bardzo dużo mi dała, więc polecam te poradnię.

  teresaantczak (2020-02-27)

 • M

  Bardzo dobrze

  Bardzo serdecznie polecam podolog Aleksandrę Pogonowską. To wspaniała specjalistka/lekarz - nie tylko wyleczyła mnie z uporczywej dolegliwości (brodawka wirusowa na stopie), ale też wytłumaczyła mnóstwo rzeczy z tą dolegliwością związanych. Jest bardzo życzliwą osobą, zabiegi przeprowadza delikatnie i skutecznie, opowiada o preparatach, jakie stosuje (co jest ważne w przypadku osób uczulonych na różne substancje), odpowiednio dobiera preparaty do skóry (mniej / bardziej wrażliwe miejsca). To idealny przykład specjalisty z powołania. Pani Ola ma niesamowitą wiedzę i wspaniałe podejście do pacjenta. :)

  Marzena Sz. (2020-01-22)

 • n

  Bardzo dobrze

  Polecam Poradnię Stop na ulicy Migdałowej. Chirurgia miniinwazyjna jest tutaj na najwyższym poziomie. Nowoczesne metody leczenia oraz bardzo dobrze wykwalifikowany personel. polecam!

  noiiiikk (2020-01-21)

 • s

  Bardzo dobrze

  Polecam Poradnię Stopy na ulicy Migdałowej. Byłam tutaj z wrastającym paznokciem. Podolodzy są mili, uprzejmi i znają się na swojej pracy wzorcowo. Polecam serdecznie.

  sobczakss22 (2020-01-12)

 • g

  Bardzo dobrze

  Duży pozytyw dla Was za naprawdę wzorcowe podejście do pacjenta. Lekarze poświęcają tutaj dużo czasu pacjentowi, wszystko jest tak jak należy. Nie ma zbywania i kolejny. Tutaj naprawdę leczą!

  garczynskamilena (2019-11-02)

 • B

  Bardzo dobrze

  Korzystałam z usług podologa w tej placówce. Jestem bardzo zadowolona. Polecam wszystkim!

  Barbara Kutera (2019-02-05)

 • K

  Bardzo dobrze

  Lepszego miejsca na rehabilitację stawu skokowego nie znam. Jestem bardzo zadowolona z indywidualnego podejścia do pacjenta jak i obszernego planu ćwiczeń. Mają też drugą placówkę na Bródnie.

  Kamila (2018-04-03)

 • L

  Bardzo dobrze

  Placówka jak najbardziej godna polecenia. Nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny, doświadczona i sympatyczna kadra to tylko część zalet tego miejsca. Najbardziej podoba mi się indywidualne podejście do pacjenta oraz dobrze zorganizowane plany rehabilitacji.

  Lucjan (2018-01-27)

 • S

  Bardzo dobrze

  Placówka jak najbardziej godna polecenia. Nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny, doświadczona i sympatyczna kadra to tylko część zalet tego miejsca. Najbardziej podoba mi się indywidualne podejście do pacjenta oraz dobrze zorganizowane plany rehabilitacji.

  SabinaK (2018-01-26)

 • I

  Bardzo dobrze

  Bardzo się cieszę, że jest takie miejsce w Warszawie. Polecam je każdemu kto musi wybrać jakąś placówkę do rehabilitacji. Ja tutaj trafiłem z polecenia i polecam tą placówkę innym. Dobra lokalizacja i przystępne ceny

  Igor (2017-04-14)

 • g

  Bardzo dobrze

  Świetne miejsce na rehabilitację stawu skokowego, na którą uczęszczałam przez długie miesiące. Miły personel, nowoczesny sprzęt, dobrze wyposażona sala rehabilitacyjna i duży wybór metod i technik rehabilitacji. A do tego przyjemne wnętrza

  gosia (2017-04-14)

 • U

  Bardzo dobrze

  Do poradni chorób stopy trafiłam z moją córką na rehabilitację stopy po zabiegu. Bardzo dobra opieka, specjaliści mają dużo czasu dla pacjenta i cierpliwości. Moja córcia jest dość nerwowa a pani rehabilitantka naprawdę umiała do niej podejść.

  Ula (2017-04-14)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Inne
Rehabilitacja
*1 zabieg 150 zł. Seria zabiegów 10 wizyt 1300 zł
od 150 zł do 1300 zł Umów wizytę
Fizjoterapia
*stopy/stawu skokowego: 140 zł jedna stopa, 170 zł dwie stopy. 1 stopa pakiet 1250 zł, 2 stopy pakiet 1600 zł
od 140 zł do 1600 zł Umów wizytę
Terapia Orthokine® - leczenie zwyrodnień stawów 4800 zł Umów wizytę
Chirurgia ogólna
Usuwanie brodawek
*każda następna 40 zł. 220 zł brodawki mnogie
od 60 zł do 220 zł Umów wizytę
Fizjoterapia
Ćwiczenia rehabilitacyjne
*1 zabieg 150 zł. Seria zabiegów 10 wizyt 1300 zł
od 150 zł do 1300 zł Umów wizytę
Kinesiotaping
*25 zł mała aplikacja (pakiet 10 ? 200 zł.), 35 zł ? duża aplikacja (pakiet 10 ? 300zł) ? decyzja fizjoterapeuty z informacją zwrotną do recepcji
od 25 zł do 300 zł Umów wizytę
Medycyna estetyczna
Usuwanie kurzajek od 60 zł Umów wizytę
Zabiegi z osoczem bogatopłytkowym 990 zł Umów wizytę
Ortopedia
Rekonstrukcja więzadła strzałkowo-skokowego przedniego (ATFL) 5000 zł Umów wizytę
Rekonstrukcja więzadła strzałkowo-piętowego (CFL) 5500 zł Umów wizytę
Leczenie operacyjne niestabilności stawu podskokowego 4500 zł Umów wizytę
Rekonstrukcja więzadeł stawu skokowego 5500 zł Umów wizytę
Artroskopia lecznicza stawu skokowego 4500 zł Umów wizytę
Artroskopia lecznicza stawu podskokowego 4500 zł Umów wizytę
Endoprotezoplastyka stawu śródstopno-palcowego 7500 zł Umów wizytę
Operacja palucha koślawego z użyciem implantów 4500 zł Umów wizytę
Operacja palucha sztywnego z użyciem implantu 4500 zł Umów wizytę
Operacja koślawej pięty 4500 zł Umów wizytę
Operacja koślawego stępu 4500 zł Umów wizytę
Artroskopowa plastyka guza piętowego 4500 zł Umów wizytę
Operacja otwarta zerwanego ścięgna Achillesa 5000 zł Umów wizytę
Operacja artroskopowa zerwanego ścięgna Achillesa 5000 zł Umów wizytę
Operacja naderwanego ścięgna Achillesa 5000 zł Umów wizytę
Tenoskopia ścięgna Achillesa 4500 zł Umów wizytę
Tenoskopia pochewki i kaletki ścięgna Achillesa 4500 zł Umów wizytę
Plastyka wzmacniająca ścięgna Achillesa 4500 zł Umów wizytę
Operacja rewizyjna po przebytym leczeniu ścięgna Achillesa 5000 zł Umów wizytę
Leczenie zapalenia pochewki ścięgna Achillesa 4500 zł Umów wizytę
Leczenie zapalenia kaletki ścięgna Achillesa 4500 zł Umów wizytę
Rekonstrukcja zestarzałego uszkodzenia ścięgna Achillesa 5000 zł Umów wizytę
Operacja uszkodzonego więzozrostu strzałkowo-piszczelowego 4500 zł Umów wizytę
Operacje i leczenie stopy od 3500 zł Umów wizytę
Operacja palca młotkowatego stopy 2000 zł Umów wizytę
Operacja palca szponiastego stopy 2000 zł Umów wizytę
Operacja skrócenia palca stopy 4500 zł Umów wizytę
Operacja wydłużenia palca stopy 6500 zł Umów wizytę
Usunięcie kostki dodatkowej stopy 3500 zł Umów wizytę
Operacja stopy rozpłaszczonej 5500 zł Umów wizytę
Operacja stopy płasko - koślawej 4500 zł Umów wizytę
Operacja stopy egipskiej 4000 zł Umów wizytę
Operacja stopy greckiej 4500 zł Umów wizytę
Operacja stopy rzymskiej 4500 zł Umów wizytę
Operacja stopy opadającej 4500 zł Umów wizytę
Operacja stopy końsko - szpotawej 3500 zł Umów wizytę
Korekcja palucha koślawego (halluks) od 7500 zł Umów wizytę
Podologia
Usunięcie modzeli 1 stopa
*każdy następny
od 80 zł Umów wizytę
Orteza indywidualna
*100 zł silikonowa duża
od 80 zł do 100 zł Umów wizytę
Pedicure hybrydowy
*leczniczy 190 zł - 230 zł, 60 zł malowanie hybrydowe
od 60 zł do 230 zł Umów wizytę
Pedicure kosmetyczny od 160 zł do 200 zł Umów wizytę
Pedicure leczniczy
*podstawowy 170 zł. Pedicure leczniczy zaawansowany 210 zł
od 170 zł do 210 zł Umów wizytę
Klamra na wrastające paznokcie - klamra Frasera
*180 zł założenie klamry drutowej/tytanowej. 300 zł 2 klamry. 80 zł kontrola klamry
od 180 zł do 300 zł Umów wizytę
Opracowanie wrastającego paznokcia od 100 zł Umów wizytę
Podcięcie wrastającego paznokcia od 100 zł Umów wizytę
Rekonstrukcja płytki paznokciowej 100 zł Umów wizytę
Opracowanie pękających pięt
*1 stopa/140 zł
od 140 zł Umów wizytę
Usunięcie odcisku, modzeli 100 zł Umów wizytę
Usunięcie 1 odcisku
*każdy następny 40 zł.
od 100 zł Umów wizytę
Opracowanie paznokci pogrubiałych, grzybicznych od 130 zł Umów wizytę
Plastyka wałów okołopaznokciowych
*paluch
1500 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

Poradnia Chorób Stopy

Migdałowa 10 lok. 4 Warszawa

Umów wizytę  +48 22 256 27 84 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

07:00 - 21:00

Wtorek

07:00 - 21:00

Środa

07:00 - 21:00

Czwartek

07:00 - 21:00

Piątek

07:00 - 21:00

Sobota

08:00 - 16:00

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

dr n.med. Adrian Brychcy

dr n.med. Adrian Brychcy

Ortopeda
Traumatolog

Umów wizytę

dr n. med. Paweł Kołodziejski

dr n. med. Paweł Kołodziejski

Ortopeda
Traumatolog

Umów wizytę

dr Krzysztof Bryłka

dr Krzysztof Bryłka

Ortopeda
Traumatolog

Umów wizytę

lek. med. Artur Pisarski

lek. med. Artur Pisarski

Traumatolog. Chirurgia stopy i stawu skokowego, artroskopia stawu skokowego i kolanowego
Lek. med. Artur Pisarski jest specjalistą ortopedii i traumatologii narządu ruchu od 2012 roku. Ukońc...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Dr. n. med Hanna Kocoń

Dr. n. med Hanna Kocoń

Ortopeda
Traumatolog. Specjalista ortopedii i traumatologii dorosłych i dzieci - specjalność ortopedia dzieci
Dr n. med. Hanna Kocoń studia lekarskie ukończyła na Akademii Medycznej w Wa...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Angelika Łazuka

Angelika Łazuka

Podolog
Absolwentka studiów licencjackich Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie, specjalizacja z podologii. Doświadczenie zawodowe zdobywała w gabinetach podologi...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Konrad Kowalski

Konrad Kowalski

Fizjoterapeuta
Absolwent studiów licencjackich na Wydziale Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, obecnie student ostatniego roku studiów magisterskich. I...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Aleksandra Pogonowska

Aleksandra Pogonowska

Podolog
Leczenie chorób w zakresie skóry stóp i płytki paznokciowej.
Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie na kierunku podologia. W trakcie stu...

 czytaj więcej

Umów wizytę

mgr Anna Skulimowska

mgr Anna Skulimowska

Rehabilitant
Rehabilitacja stopy i stawu skokowego.

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, od początku pracy zawodowej zajmuje się fizjoterapią w ortopedii. Uczestnic...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Bartłomiej Budkiewicz

Bartłomiej Budkiewicz

Ortopeda
Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu.
Doktor Budkiewicz jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Doświadczenie zdobywał w Powiatowym...

 czytaj więcej

Umów wizytę

mgr Ewelina Sztękiel

mgr Ewelina Sztękiel

Rehabilitant
Specjalistyczna rehabilitacja stopy i stawu skokowego.
Mgr Ewelina Sztękiel ukończyła II Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na Oddziale Fizjoterapii. Jes...

 czytaj więcej

Umów wizytę

mgr Karol Lann Vel Lace

mgr Karol Lann Vel Lace

Fizjoterapeuta
mgr Karol Lann Vel Lace specjalizuje się w rehabilitacja stopy i stawu skokowego. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku fizjoterapia. Pan Karol doświad...

 czytaj więcej

Umów wizytę