Drogeria Urody
Powiększenie punktu G (G-shot, augmentacja punktu G)

Powiększenie punktu G (G-shot, augmentacja punktu G) Warszawa (województwo Mazowieckie)

Powiększenie punktu G (G-shot, augmentacja punktu G - Zabieg polega na tymczasowym powiększeniu punktu G w celu zwiększenia przyjemności seksualnej u kobiet. Można go wykonać za pomocą tłuszczu własnego pacjentki (wówczas przed zabiegiem dokonuje się pobrania metodą liposukcji materiału wypełniającego) lub za pomocą wypełniacza syntetycznego – pochodnej kwasu hialuronowego. czytaj więcej

Średnia cena powiększenie punktu g (g-shot, augmentacja punktu g) (Warszawa) to 1942 zł

Umów wizytę


Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Warszawa z poniższej listy:


Warto wiedzieć

W mieście Warszawa i w pobliżu, zabieg powiększenie punktu g (g-shot, augmentacja punktu g) można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Powiększenie punktu G (G-shot, augmentacja punktu G) w mieście Warszawa, w Mazowieckie, wykonywane jest w 8 klinikach, m.in. Klinika Medifem: Klinika ginekologii i chirurgii plastycznej, Revival Clinic, Klinika Elite - Centrum Laseroterapii. W regionie jest 26 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Powiększenie punktu G (G-shot, augmentacja punktu G) zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Warszawa.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Powiększenie punktu G (G-shot, augmentacja punktu G) w mieście Warszawa,napisz do nas.