Bona Dea - Medycyna Estetyczna

Wodociągowa 47 Kraków

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

Bona Dea Medycyna Estetyczna w Krakowie to placówka medyczna zajmująca się zabiegami poprawiającymi wygląd twarzy i ciała swoich pacjentek oraz pacjentów. Specjalizuje się w medycynie estetycznej i dermatologii estetycznej, ginekologii estetycznej, chirurgii, chirurgii naczyniowej, okulistyki oraz w zabiegach kosmetologicznych i laseroterapii.

Historia placówki sięga 2004 roku, kiedy to powstał gabinet medycyny estetycznej, natomiast nowoczesna Centrum zostało otwarte w grudniu 2015 roku i od tej pory świadczy profesjonalne i bezpieczne usługi medyczne na najwyższym poziomie.

W ofercie placówki szczególnie miejsce zajmuje nowoczesny zabieg przeszczepu tłuszczu wraz z komórkami macierzystymi, za pomocą którego lekarz modeluje tutaj twarz lub ciało pacjentki w miejscu ubytków i wszelkich nierówności. Zabieg taki jest naturalny i bezpieczny. Bona Dea jest prekursorem wśród krakowskich gabinetów medycyny estetycznej, która wprowadziła tę technikę do swoich usług.

Wygląd twarzy można tutaj poprawić również za pomocą innych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, tj. wypełnienie ubytków kwasem hialuronowym, podniesienie kącików ust toksyną botulinową,  wypełnianie zmarszczek twarzy kwasem hialuronowym (np. kurzych łapek) lub wypełnianie bruzd nosowo-wargowych, stosowanie stymulatorów tkankowych, odżywienie skóry za pomocą mezoterapii.

W zakresie ujędrnienia ciała stosowane są tutaj zabiegi antycellulitowe oraz zabiegi wygładzające powierzchnię ciała w różnych miejscach poprzez usunięcie nadmiernego owłosienia – czyli depilację laserową wykonywaną nowoczesnym laserem depilacyjnym. Za jego pomocą lekarz może w Bona Dea wykonać depilację laserową brzucha, depilację laserową piersi czy depilację laserową ud

Oprócz zabiegów z medycyny estetycznej placówka Bona Dea posiada także szczególną ofertę skierowaną do kobiet z zakresu ginekologii estetycznej. Każda pacjentka chcąca poprawić wygląd swoich zewnętrznych narządów płciowych lub podnieść komfort współżycia może poddać się tutaj jednemu lub kilku z proponowanych zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej. Jest to m.in. plastyka pochwy wykonywana techniką chirurgiczną, rewitalizacja okolic intymnych a także wypełnianie warg sromowych własną tkanką tłuszczową pacjentki.

Bona Dea posiada także szeroki wachlarz zabiegów kosmetologicznych. Dla kobiet, które chcą w każdej sytuacji wyglądać pięknie a nie mają zbyt dużo czasu na malowanie lub dla takich, które chcą podkreślić swoja urodę na dłużej – idealną opcją jest makijaż permanentny. Wykonywany jest za pomocą roślinnych składników, którym można podkreślić wygląd ust, brwi oraz oczu. Raz wykonany makijaż permanentny utrzymuje się na skórze przez kilka lat. Dodatkowym zabiegiem kosmetologicznym, uzupełniającym trwały makijaż, jest tutaj zagęszczanie i pogrubianie rzęs oraz zabiegi na twarz z zakresu peelingów oczyszczających lub ultradźwięków, wpływających korzystnie na regenerację skóry.

Wysoki poziom przeprowadzanych zabiegów z każdej dziedziny medycyny, w jakiej specjalizuje się Bona Dea jest zapewniany i utrzymywany przez doświadczony i profesjonalny personel. Do zespołu należą tutaj lekarze medycyny estetycznej, ginekolodzy, dermatolodzy, chirurg ogólny, naczyniowy, urolodzy a także fizjoterapeuci. Zabiegi kosmetyczne przeprowadzają certyfikowani kosmetolodzy, natomiast w zabiegach asystują dyplomowane pielęgniarki. Szeroki wybór zabiegów w Bona Dei gwarantowany jest przez udział personelu medycznego w licznych szkoleniach i kursach oraz poparty ich wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

Sama Bona Dea również posiada na swoim koncie kilka certyfikatów, świadczących o wysokim poziomie świadczonych przez nią usług oraz przychylności w stronę pacjenta i spełnianiu jego oczekiwań na różnych polach działania. Przykładem takiego zaświadczenia może być certyfikat pt. „Firma godna zaufania” nadany Bona Dea w Rybniku w 2016 roku przez Centrum Badania Opinii Klientów, potwierdzający iż placówka ta posiada nienaganną opinię klientów, kieruje się zasadami etyki w biznesie oraz rzetelnie wykonuje zobowiązania wobec kontrahentów. Ponadto Bona Dea może poszczycić się certyfikatem programu „Zadowolony konsument”, które to wyróżnienie zostało nadane jej przez pacjentów w 2015 roku, potwierdzając tym samym najwyższą jakość oferowanych usług medycznych oraz profesjonalną obsługę pacjenta. Jeszcze jednym ważnym osiągnieciem jest „Certyfikat Rzetelności” nadany w 2016 roku przez ogólnopolski program Rzetelna Firma, w którym Bona Dea uczestniczy od 2014 roku. Certyfikat ten potwierdza przestrzeganie terminów oraz rzetelność w wykonywaniu i realizacji zadań przez Bona Dea.

Wyposażenie placówki Bona Dea świadczy o wysokim poziomie przeprowadzanych przez nią usług oraz innowacyjności zabiegów. Są to różnego rodzaju urządzenia gwarantujące bezpieczne i komfortowe zabiegi. Wśród nich można wymienić:

 • Laser depilacyjny  – to laser firmy Lumenis służący do laserowej depilacji ciała różnych okolic, nawet tych najtrudniej dostępnych. Laser działa z dużą mocą oraz długim czasem trwania impulsu na cebulki włosowe powodując wypadnięcie włosa oraz nie odrastanie go w tym miejscu. Jednocześnie czas zabiegu jest krótszy. Laser posiada dwie głowice: mniejszą (LightSheer ET 9x9mm) na trudno dostępne i małe powierzchnie oraz większą (LightSheer HS 22x35 mm) służącą do usuwania włosów z dużych powierzchni ciała.
 • Laser naczyniowy – to laser dwufalowy wykorzystywany w zamykaniu naczynek  krwionośnych oraz usuwaniu zmian skórnych. Działa on, wydzielając wiązkę zielonego światła, która jest pochłaniana przez hemoglobinę, dzięki czemu zamyka naczynka o średnicy 1,5 mm, usuwa znamiona naczyniowe, kępki żółte czy znamiona naskórkowe.   
 • Laser frakcyjny – urządzenie to działa za pomocą naświetlania niecałkowitego, czyli oświetla skórę pozostawiając nienaruszone obszary, w wyniku czego następuje wzmożona synteza kolagenu. Laser ten wykorzystywany jest w dermatochirurgii do usuwania blizn, znamion skórnych oraz odmładzania skóry..
 • Urządzenie do przeszczepu tłuszczu – to aparat, dzięki któremu możliwe jest modelowanie twarzy i ciała poprzez wykorzystanie przeszczepu własnych komórek tłuszczowych pacjenta wraz z komórkami macierzystymi. Tłuszcz pobierany jest z miejsca na ciele, gdzie występuje w nadmiarze a następnie odpowiednio wypreparowany i podawany w celu uzyskania efektu wolumetrycznego do twarzy lub piersi oraz do wypełniania zmarszczek.
 • Icoone Laser to urządzenie działające w technologii Roboderm z udziałem światła LED 650nm oraz lasera diodowego 915nm, stanowi doskonałe narzędzie do modelowania sylwetki w sposób całkowicie bezinwazyjny.

Oprócz specjalistycznego sprzętu placówka ta dysponuje także innymi atutami, które sprawiają, że zabiegi są profesjonalne a czas spędzony jest miły i owocny. Budynek |Bona Dea to nowocześnie odnowiony elegancki piętrowy dworek otoczony zachwycającym ogrodem, w którym pacjenci mogą spędzić czas w oczekiwaniu na zabiegi na wygodnie urządzonym tarasie lub spacerując wśród ogrodowych roślin. Teren jest ogrodzony, tuż przy bramie znajduje się parking dla klientów. W pochmurne lub zimowe dni czeka na pacjentów niezwykle komfortowa i z wdziękiem urządzona poczekalnia z dużą miękką kanapą i fotelami oraz uśmiechniętym personelem. Zabiegi wykonywane są w przestronnych i nowoczesnych gabinetach, gdzie każdy będzie czuł się komfortowo. Wszystkie pomieszczenia zaprojektowane są z klasą i miłą dla oka kolorystyką, dlatego czas spędzony w Bona Dea będzie niezwykle udany.

Na pacjentów czekają także oferty specjalne na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz kosmetologii. Oferowane są sezonowe pakiety zabiegowe lub promocje na wybrane usługi poprawiające urodę i wygląd ciała w celu dbania również o portfel swoich klientów.

Placówka posiada centrum szkoleniowe, umożliwiające organizację konferencji i warsztatów naukowych nie tylko z dziedziny medycyny estetycznej i kosmetologii. W tym celu udostępniane są tutaj dwie sale – jedna przeznaczona do wykładów, druga – posiadająca zaplecze medyczne do części praktycznej. Sama oferuje także szkolenia dla specjalistów z zakresu zaawansowanych technik zabiegowych z medycyny estetycznej lek. med. Małgorzata Ornatowska.

Placówka Bona Dea znajduje się w Krakowie w przyjemnej dzielnicy miasta – Zwierzyniec przy ul. Wodociągowej. Okolica jest zielona, ale blisko stąd do centrum miasta, np. na krakowski Rynek to niecałe 4 kilometry, które można pokonać piechotą lub przejechać samochodem. Pacjentom, przybywającym do kliniki spoza Krakowa pociągiem, najlepiej będzie wysiąść na Dworcu Głównym PKP. Budynek kliniki znajduje się w otoczeniu Kopca Kościuszki, gdzie piechotą jest zaledwie kilometr. Można także stąd udać się spacerkiem na Błonia Krakowskie, pokonując trasę dwóch kilometrów.

Certyfikaty

2010 Uczestnictwo w Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging 2010
Uczestnictwo w Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
2008 Ambasador marki Restylane 2008
Ambasador marki Restylane
2012 Techniki podawania produktów Restylane 2012
Techniki podawania produktów Restylane
2010 Kurs: Inne zastosowanie preparatów i technik zabiegowych 2010
Kurs: Inne zastosowanie preparatów i technik zabiegowych
2010 Holistyczne podejście do pacjenta w przeciwdziałaniu skutkom starzenia się organizmu 2010
Holistyczne podejście do pacjenta w przeciwdziałaniu skutkom starzenia się organizmu
2010 Zaawansowane techniki zabiegowe z użyciem kwasu hialuronowego 2010
Zaawansowane techniki zabiegowe z użyciem kwasu hialuronowego
2010 Program szkoleniowy Allergan 2010
Program szkoleniowy Allergan
2009 Szkolenie z zakresu zaawansowanych technik implementacji produktów rodziny Restylane 2009
Szkolenie z zakresu zaawansowanych technik implementacji produktów rodziny Restylane

Opinie

Bona Dea - Medycyna EstetycznaOcena: 5/5 Opinie: 26, Ocen: 26

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • A

  Bardzo dobrze

  Jestem od kilku lat pacjentką Pani doktor Ornatowskiej, zawsze zadowoloną z wykonanych zabiegów. Tym razem miałam zakładane nici liftingujące na twarz, efekt fantastyczny, policzki uniesione "zero chomików" , 9 nici i ani jednego siniaka. Pani doktor jest miłą sympatyczną osobą z dużą empatią, wiedzą medyczną i dwudziestoletnim doświadczeniem w medycynie estetycznej co sprawia, że mam do niej 100 % zaufanie. Na pacjentki czeka niespodzianka w postaci gratisu bądź rabatu co jest miłym zaskoczeniem. Ceny zabiegów nie są wygórowane, personel kliniki sympatyczny i wykwalifikowany. Panie pielęgniarki z dodatkowymi specjalizacjami, doświadczeniem i szeroką wiedzą medyczną. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i wszystkim serdecznie polecam zabiegi w tej klinice. Agnieszka K.H.

  Agnieszka K.H. (2019-11-30)

 • M

  Bardzo dobrze

  jestem po zabiegu liposukcji. jestem ogromnie zadowolona z przebiegu zabiegu, jak i z efektow. Serdecznie dziekuje Panu Dr Mierzwinskiemu i Pani Pielegniarce, ktora pomagala przy zabiegu. Wszystko w klinice jest na najwyszym poziomie. Panie przy recepcji sa przemile. To miejsce, do ktorego z pewnoscia wszyscy wracaja.

  Marta S (2019-07-17)

 • M

  Bardzo dobrze

  Serdecznie dziękuje za makijaż per. brwi. Profesjonalnie,wszystko na mega wysokim poziomie. Gorąco polecam panią Małgosie Furtak. Super babka ,zawsze będę do niej wracać.

  Morka (2019-05-11)

 • G

  Bardzo dobrze

  Dziękuję pięknie pełen profesjonalizm pani doktor . Przemiła obsługa .Na pewno powrócę.

  Grazyna Kulak (2018-11-09)

 • N

  Bardzo dobrze

  Pełen profesjonalizm. Lekarze bardzo mili oraz bardzo chętnie tłumaczą zarówno przebieg badań, jak i samych zabiegów. Zabiegi dopasowywane indywidualnie dla każdego . Obsługa przemiła,a wystrój przepiękny. Ceny na każą kieszeń.

  Natalia (2018-04-04)

 • K

  Bardzo dobrze

  Pełen profesjonalizm, urocze miejsce, cudowna dr Ornatowska która czyni cuda...

  Kinga (2018-03-28)

 • P

  Bardzo dobrze

  Ja osobiście korzystam z usług kosmetycznych w tej klinice. Głównie to przedłużanie rzęs i makijaż permanentny. Pani która mnie obsługuje jest bardzo miła i dokładnie wykonuje całą usługę.

  Paulina (2018-01-03)

 • K

  Bardzo dobrze

  To najważniejszy punkt na mapie Krakowa. Wszyscy znajomi tam chodzą bo chcą wyglądać pięknie i czuć się bezpiecznie.

  Kaja (2017-12-31)

 • J

  Bardzo dobrze

  Jak chcecie być uczciwie potraktowani to wybierzcie Bona DEA. Tam nikt Was nie naciągnie a wszystko co robią jest super. Piękna, nowoczesna klinika, świetny sprzęt i fachowcy z najwyższej półki.

  Joanna (2017-12-28)

 • K

  Bardzo dobrze

  Jak depilacja laserowa w Krakowie to tylko tam, świetny, nowy laser, doświadczenie ponad 10 letnie osób na nim pracujących, świetne ceny i w ogóle cudowne miejsce .

  Karina (2017-12-28)

 • L

  Bardzo dobrze

  Polecono mi operacje powiek w tej klinice. Nawet nie zorientowałam się jak już było po. Mały obrzęk, bez siniaków. Po 3 dniach już było świetnie a po miesiącu cudnie. Efekt jest genialny. . Twarz młodsza o 5 lat. Polecam Bona DEA. Świetni specjaliści, świetne ceny i efekty.

  Lidlia (2017-12-25)

 • A

  Bardzo dobrze

  Lekarze, fizjoterapeutki i panie kosmetolog wykonują fantastyczną prace. Bardzo szeroka oferta . Jak tam się trafi to już zostaje się na zawsze.

  Aniela (2017-12-23)

 • N

  Bardzo dobrze

  Zabieg depilacji laserowej przebiegł sprawnie i szybko. Wciągu kilku minut pozbyłam się problemu, z którym walczyłam od lat.

  Natalia (2017-11-29)

 • L

  Bardzo dobrze

  Nikt nie potrafi tak zrobić botoksu. Ona zna tak dobrze anatomię ze botoksem bawi się jak plasteliną. Jak cokolwiek robić z twarzą to tylko u niej.

  Lidlia (2017-11-23)

 • A

  Bardzo dobrze

  Jestem szczeliwa że zrobiłam sobie brwi, dzięki temu zabiegowi nie muszę co dwa tygodnie jeździć. Polecam wszystkim zapracowanym kobietom. :) Brewki są super.

  Amelia (2017-11-20)

 • W

  Bardzo dobrze

  Jak trafi się do Bona DEA to tam już zostanie się. Jest tam wszystko czego potrzebuje współczesna kobieta . Ja najchętniej tam zamieszkałabym . Zachęcam

  Wiktoria (2017-11-15)

 • M

  Bardzo dobrze

  Piękna, nowoczesna klinika w cudownej scenerii wielkiego, starego ogrodu pod kopcem Kościuszki w Krakowie. Pełen profesjonalizm od recepcji do lekarzy. Bardzo szeroki zakres usług . Wszyscy serdeczni i uprzejmi. Polecam

  Martyna (2017-11-12)

 • p

  Bardzo dobrze

  Ja osobiście korzystam z usług kosmetycznych w tej klinice. Głównie to przedłużanie rzęs i makijaż permanentny. Pani która mnie obsługuje jest bardzo miła i dokładnie wykonuje całą usługę. Zawsze jestem zadowolona, polecam.

  paulinkaz84 (2017-08-31)

 • M

  Bardzo dobrze

  A ja miałem stulejkę i przeprowadzono u mnie zabieg obrzezania. Może było to dość radykalne posunięcie, ale teraz po latach jestem zadowolony. Polecam konsultacje w klinice Bona Dea.

  Marek Wojtaszek (2017-07-31)

 • A

  Bardzo dobrze

  Najlepszy gabinet w Krakowie, moje wszystkie koleżanki chodzą do Bona Dea i zawsze są zadowolone- ja zrobiłam sobie plastykę powiek górnych i jestem zadowolona. Gorąco polecam Agnieszka L.

  Agnieszka L. (2017-07-31)

 • k

  Bardzo dobrze

  Ja miałam zabieg plastyki powiek. Bardzo jestem zadowolona.

  kasia66 (2017-07-26)

 • A

  Bardzo dobrze

  Ja jestem zachwycona, miałam okazję korzytsać z innych miejsc, gdzie była podobna oferta zabiegów, ale tutaj dopiero znalazłam wszystko czego szukam, Świetna kadra, od recepcjonistki po lekarzy, wysoka jakość oferowanych usług, zdecyodwanie mogę polecić. A ja na pewno wrócę tam jeszcze nie jeden raz.

  Angi (2017-04-06)

 • P

  Bardzo dobrze

  Polecam klinikę BONA DEA w której pracują lekarze doświadczeni specjaliści i profesjonalne pielęgniarki z podejściem do pacjenta. Zabieg Labioplastyki - cena 3000zl, bezbolesny i w znieczuleniu trwajacy około 30 minut a powrót do aktywności seksualnej trwa do miesiąca.

  Polecajaca opinelka (2017-03-25)

 • Bardzo dobrze

  Doktor Malgorzata Ornatowska jest niezwykle mila i profesjonalna. Korzystalam z uslug kliniki dwukrotnie: hydroksyapatyt wapnia oraz odmladzanie nicmi. Jestem bardzo zadowolona z efektow. Dok. Ornatowska nie tylko swietnie dobrala i doradzila plan dzialania, ale rowniez zaoferowala znizki ktore sprawily ze oferta byla naprawde bardzo atrakcyjna. Polecam!

  (2016-08-22)

 • b

  Dobrze

  Polecam Klinikę. Korzystałam z zabiegu zamykania naczynek. Efekt rewelacyjny.

  beata (2015-07-14)

 • E

  Bardzo dobrze

  Bardzo luksusowa klinka. Mieści się w przepięknym budynku i panuje tam świetna atmosfera dzięki między innymi bardzo dobrej obsłudze klienta. Wykonywałam tam depilację bikini i jestem zadowolona z rezultatów. Planuję kolejne zabiegi depilacyjne. Mają najlepszy laser depilacyjny LIGHT SHEER.

  Ewka (2015-06-03)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Chirurgia męskich narządów płciowych
Wydłużenie wędzidełka napletka
*konsultacja przed zabiegiem
1500 zł Umów wizytę
Operacja stulejki
*bez skalpela - 2500 zł
od 2000 zł do 2500 zł Umów wizytę
Operacja torbieli najądrza 500 zł Umów wizytę
Operacja wodniaka jądra
*poprzez nakłucie i usunięcie płynu.
500 zł Umów wizytę
Wazektomia- metoda antykoncepcji mężczyzn
*możliwość wykonania zabiegu podczas pierwszej wizyty pod warunkiem, że pacjent przyjedzie z badaniami tj. układ krzepnięcia APPT i INR oraz HBS HCV, wtedy cena 2500 zł plus cena konsultacji 200 zł , wymagana wplata zaliczki w wysokości 500 zł
2500 zł Umów wizytę
Chirurgia ogólna
Rektoskopia 200 zł Umów wizytę
Operacja wrastających paznokci od 250 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna
Plastyka i korekcja powiek
*blefaroplastyka. Cena obejmuje dwie powieki
od 6000 zł Umów wizytę
Plastyka powiek górnych - metoda chirurgiczna
*blefaroplastyka. Cena obejmuje dwie powieki
4500 zł Umów wizytę
Plastyka powiek dolnych - metoda chirurgiczna
*blefaroplastyka. Cena obejmuje dwie powieki
6000 zł Umów wizytę
Lipofilling twarzy (modelowanie twarzy przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej)
*częściowy zabieg twarzy lub okolice oczu - od 4000 zł, twarz + dłonie - 9000 zł
8000 zł Umów wizytę
Chirurgiczne modelowanie sylwetki i liposukcja
Liposukcja Body Jet - brzuch od 8000 zł do 10000 zł Umów wizytę
Liposukcja Body Jet - uda od 9000 zł do 10000 zł Umów wizytę
Liposukcja Body Jet - kolana od 5000 zł do 6000 zł Umów wizytę
Liposukcja Body Jet - plecy od 6000 zł do 7000 zł Umów wizytę
Liposukcja Body Jet - ramiona od 6000 zł do 7000 zł Umów wizytę
Liposukcja Body Jet - podbródek 5000 zł Umów wizytę
Liposukcja Body Jet
*cena zależy od strefy ciała: łydki, kolana, ramiona, uda, brzuch, talia
od 4000 zł Umów wizytę
Ginekologia plastyczna, estetyczna
Antykoncepcja od 500 zł Umów wizytę
Założenie wkładki z hormonem 5 letnia od 500 zł Umów wizytę
Odmładzanie pochwy osoczem bogatopłytkowym od 1500 zł do 2500 zł Umów wizytę
Powiększanie warg sromowych własnym tłuszczem (lipofiling)
*cena ustalana po konsultacji
od 7000 zł do 10000 zł Umów wizytę
Usunięcie kłykcin kończystych
*techniką elektochirurgiczną, usuwanie zmian okolic intymnych kłykciny kończyste i inne 1000 zł
500 zł Umów wizytę
Powiększenie punktu G (G-shot, augmentacja punktu G) 2000 zł Umów wizytę
Bezoperacyjne zmniejszanie pochwy od 1500 zł Umów wizytę
Wypełnienie warg sromowych większych kwasem hialuronowym od 7000 zł Umów wizytę
Rewitalizacja pochwy kwasem hialuronowym od 1500 zł do 2500 zł Umów wizytę
Hymenotomia - usunięcie błony dziewiczej 2000 zł Umów wizytę
Vaginal Narrower - lifting krocza od 2500 zł do 4000 zł Umów wizytę
Labioplastyka - plastyka warg sromowych mniejszych
*metoda chirurgiczna
od 3500 zł do 7000 zł Umów wizytę
Ostrzykiwanie łechtaczki (O-SHOT) - osocze bogatopłytkowe 2000 zł Umów wizytę
Plastyka krocza od 4500 zł Umów wizytę
Waginoplastyka - plastyka pochwy i krocza od 4500 zł Umów wizytę
Plastyka pochwy (poprawa elastyczności pochwy) od 3500 zł do 4000 zł Umów wizytę
Redukcja napletka łechtaczki 3000 zł Umów wizytę
Rekonstrukcja (odtworzenie) błony dziewiczej - Hymenoplastyka 2000 zł Umów wizytę
Operacja plastyczna tylnej ściany pochwy i krocza od 3000 zł do 4000 zł Umów wizytę
Operacja plastyczna przedniej ściany pochwy oraz krocza od 3000 zł do 4000 zł Umów wizytę
Operacja plastyczna przedniej i tylnej ściany pochwy oraz krocza od 4000 zł do 5000 zł Umów wizytę
Labioplastyka - plastyka warg sromowych mniejszych i większych
*metoda chirurgiczna
od 3500 zł do 7000 zł Umów wizytę
Plastyka przedsionka pochwy od 4500 zł Umów wizytę
Kosmetologia
Depilacja laserowa od 50 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa brody (epilacja) od 100 zł do 250 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa szyi (epilacja) od 150 zł do 250 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa policzków od 200 zł do 300 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa uszu (epilacja) od 80 zł do 150 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa karku (epilacja) od 200 zł do 300 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pleców (epliacja) od 400 zł do 800 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa brzucha (epilacja) od 150 zł do 300 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa bikini (epilacja) od 250 zł do 450 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pośladków od 200 zł do 450 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pach (epilacja) od 100 zł do 150 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa przedramion (epilacja) 350 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa ramion (epilacja) od 300 zł do 500 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa dłoni (epilacja) od 100 zł do 300 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa ud (epilacja) 600 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa łydek i kolan (epilacja) 500 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa kolan (epilacja) od 50 zł do 150 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa stóp (epilacja) od 100 zł do 300 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa klatki piersiowej od 300 zł do 800 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa piersi od 50 zł do 100 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa wąsika górna warga (epilacja) od 50 zł do 100 zł Umów wizytę
Depilacja - usuwanie owłosienia od 50 zł Umów wizytę
Leczenie zmian trądzikowych
*Azzalure
od 750 zł Umów wizytę
Laserowe leczenie trądziku - twarz od 500 zł Umów wizytę
Medycyna estetyczna
Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (kurze łapki) 1200 zł Umów wizytę
Redukcja zmarszczek palacza kwasem hialuronowym 1200 zł Umów wizytę
Korekcja nosa kwasem hialuronowym od 700 zł do 1500 zł Umów wizytę
Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (lwia zmarszczka) od 300 zł Umów wizytę
Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym
*wypełniacz kwas hialuronowy 1 ml
od 1800 zł Umów wizytę
Powiększenie i modelowanie ust kwasem hialuronowym
*wypełniacz kwas hialuronowy 1 ml
1800 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości od 750 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości dłoni botoksem od 2400 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości pach botoksem od 2400 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości stóp botoksem od 2600 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości czoła botoksem od 750 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa (iniekcyjna) od 500 zł do 1000 zł Umów wizytę
Usuwanie blizn
*Azzalure
od 500 zł Umów wizytę
Leczenie migreny
*Azzalure
od 1500 zł Umów wizytę
Leczenie bruksizmu (zgrzytanie zębów)
*Azzalure
od 1000 zł Umów wizytę
Modelowanie twarzy - preparatem Crystalys
*1,25 ml - 1500 zł, 2,5 ml - 2500 zł
od 1500 zł do 2500 zł Umów wizytę
Nieinwazyjny lifting metodą HIFU
*UTIMS A3 (HIFU) - konturowanie twarzy i ciała, CGF One (1 partia) *cena zależy od strefy ciała (okolice oka 300 zł, okolica ust - usuwanie zmarszczek palacza 500 zł, "chomiki" + szyja 200 zł, czoło 200 zł, owal twarzy 2000 zł, cała twarz 2500 zł, szyja 1000 zł, dekolt 2000 zł, ramiona 2400 zł, nadbrzusze 1700 zł, podbrzusze 1700 zł, boki 1700 zł, cała talia 4000 zł, kolana 1000 zł, uda wew. pow. 2400 zł, całe uda 4000 zł, pośladki 2000 zł)
od 1200 zł do 4500 zł Umów wizytę
Plasmage - zmarszczki palacza 700 zł Umów wizytę
Usuwanie cieni pod oczami od 1200 zł Umów wizytę
Lifting twarzy od 1500 zł do 4500 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) twarz (wampirzy lifting) 1200 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) okolice oczu 700 zł Umów wizytę
Zabiegi z osoczem bogatopłytkowym od 700 zł do 2000 zł Umów wizytę
Leczenie bruksizmu botoksem 1000 zł Umów wizytę
Lipofiling ADIVIVE - przeszczep tłuszczu - twarz 8000 zł Umów wizytę
Lipofilling dłoni (modelowanie dłoni przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej) od 3500 zł Umów wizytę
Usuwanie zmian skórnych od 500 zł Umów wizytę
Sculptra - modelowanie twarzy, wypełnienia zmarszczek
*1 ampułka
1800 zł Umów wizytę
Powiększenie i modelowanie ust
*1800 zł za wypełniacz kwas hialuronowy 1 ml
1800 zł Umów wizytę
Radiofrekwencja mikroigłowa
*kolana
od 800 zł Umów wizytę
Radiofrekwencja - twarz
*mikroigłowa, zmarszczki palacza/podbródek -700 zł, dół twarzy - 900 zł, cała twarz - 1000 zł
1500 zł Umów wizytę
Radiofrekwencja - okolice oczu
*mikroigłowa
700 zł Umów wizytę
Radiofrekwencja - szyja
*mikroigłowa
800 zł Umów wizytę
Radiofrekwencja - dekolt
*mikroigłowa
800 zł Umów wizytę
Radiofrekwencja - piersi
*mikroigłowa
1000 zł Umów wizytę
Radiofrekwencja - brzuch
*mikroigłowa
od 1000 zł Umów wizytę
Radiofrekwencja - pośladki od 1000 zł Umów wizytę
Radiofrekwencja - ramiona
*mikroigłowa
1000 zł Umów wizytę
Radiofrekwencja - uda od 1000 zł Umów wizytę
Lipotransfer Body Jet - pośladki od 5000 zł Umów wizytę
Lipotransfer Body Jet - piersi od 5000 zł Umów wizytę
SonoQueen - lifting - okolice oczu 1500 zł Umów wizytę
SonoQueen - owal twarzy 3000 zł Umów wizytę
SonoQueen - lifting - twarz 4000 zł Umów wizytę
Mezoterapia bezigłowa - odmładzanie i rewitalizacja skóry od 150 zł Umów wizytę
Usuwanie zmarszczek botoksem
*Azzalure
od 450 zł Umów wizytę
Kurze łapki - usuwanie zmarszczek botoksem
*Azzalure
od 750 zł Umów wizytę
Podniesienie kącików ust botoksem
*Azzalure
od 300 zł Umów wizytę
Broda - usuwanie zmarszczek botoksem
*Azzalure
od 450 zł Umów wizytę
Zmarszczki poziome czoła - usuwanie botoksem
*Azzalure
od 500 zł Umów wizytę
Zmarszczki pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie botoksem
*Azzalure
od 1000 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na policzkach od 50 zł do 600 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na brodzie od 50 zł do 200 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na szyi od 50 zł do 500 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na dekolcie od 100 zł do 1000 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na nosie od 50 zł do 250 zł Umów wizytę
Okulistyka
Entropion - operacja podwinięcia powieki 2000 zł Umów wizytę
Ektropion - operacja odwinięcia powieki 2000 zł Umów wizytę
Podologia
Wrastające paznokcie od 250 zł Umów wizytę
Usunięcie odcisku, modzeli od 30 zł do 60 zł Umów wizytę
Przeszczep włosów
Przeszczep włosów FUE
*Jeden graft 12 zł. Jednorazowo przeszczepiane: od 300 do 1500 graftów
od 3600 zł Umów wizytę
Przeszczep włosów FUE u kobiet
Jeden graft 12 zł. Jednorazowo przeszczepiane: od 300 do 1500 graftów
od 3600 zł Umów wizytę
Cennik konsultacji
Konsultacja chirurgiczna dr Tomasz Mierzwiński

200 zł

Umów wizytę
Konsultacja do zabiegów ginekologicznych dr. Mackiewicz

400 zł

Umów wizytę
Konsultacja medycyna estetyczna lek. med. Małgorzata Ornatowska

350 zł

Umów wizytę
Konsultacja okulistyczna dr Agnieszka Mielnik-Mierzwińska

150 zł

Umów wizytę
Konsultacja urologiczna

250 zł

Umów wizytę
Konsultacja urologiczna z USG

300 zł

Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

Bona Dea - Medycyna Estetyczna

Wodociągowa 47 Kraków

Umów wizytę  +48 12 212 15 58 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

09:00 - 20:00

Wtorek

09:00 - 20:00

Środa

09:00 - 20:00

Czwartek

09:00 - 20:00

Piątek

09:00 - 20:00

Sobota

09:00 - 14:00

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

lek. med. Łukasz Bełch

lek. med. Łukasz Bełch

Urolog
W urologii szczególnie interesuje się chorobami nowotworowymi układu moczowo-płciowego, kamicą układu moczowego oraz nienowotworowymi schorzeniami układu moczowego m.in. prostaty.
...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Zygmunt Mackiewicz

lek. med. Zygmunt Mackiewicz

Ginekolog
Położnik
Studia medyczne ukończył na wydziale lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego w 2001 roku.
Posiada specjalizację w dziedzinie położnictwa i ginekologii. Świadczy usł...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Agnieszka Mielnik - Mierzwińska

lek. med. Agnieszka Mielnik - Mierzwińska

Okulista
Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Specjalista Chorób Oczu od 2012 r, egzamin specjalizacyjny zdany z wyróżnieniem. Pracuje w Klinicznym Oddzial...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Małgorzata Ornatowska

lek. med. Małgorzata Ornatowska

Internista
Lekarz medycyny estetycznej
Lek. med. Małgorzata Ornatowska jest certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej. Ukończyła Wydział Lekarski na Akademii Medycznej w Krakowie w 1984 ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

mgr Katarzyna Kulawiak

mgr Katarzyna Kulawiak

Fizjoterapeuta
Masażysta
Recepcjonistka

Umów wizytę

mgr Anetta Pałka

mgr Anetta Pałka

Pielęgniarka

Umów wizytę

mgr Justyna Puchyr

mgr Justyna Puchyr

Recepcjonistka

Umów wizytę

 Kamila Smaroń

Kamila Smaroń

Recepcjonistka

Umów wizytę

 Barbara Bielawska

Barbara Bielawska

Pielęgniarka
W Klinice Bona Dea Pani Barbara wykonuje zabiegi laserowe oraz asystuje Pani doktor, Małgorzacie Ornatowskiej, w trakcie zabiegów medycyny estetycznej. Doświadczenie zawodowe, opa...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Paulina Dudek

Paulina Dudek

Kosmetyczka
Stylistka paznokci i rzęs. Specjalizuje się w stylizacji, brwi, paznokci oraz przedłużaniu i zagęszczaniu rzęs. Poszerza wiedzę związaną z technikami stylizacji paznokci. Praca jest...

 czytaj więcej

Umów wizytę

mgr Joanna Balicka-Bom

mgr Joanna Balicka-Bom

Mgr Joanna Balicka to fizjoterapeutka oraz nauczyciel wychowania fizycznego. Jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Jej zainteresowania zawodowe dotyczące rozwijania wiedzy na...

 czytaj więcej

Umów wizytę

mgr Marta Choromańska

mgr Marta Choromańska

Fizjoterapeuta
Mgr Marta Choromańska to fizjoterapeutka i masażystka. Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Krakowie. Posiada I i II stopień specjalności w zakresie masaży.
Dodatkow...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lic. Małgorzata Furtak

lic. Małgorzata Furtak

Kosmetolog
Małgorzata Furtak to licencjonowany kosmetolog. Posiada uprawnienia do profesjonalnego wykonywania makijażu permanentnego - jest linergistką Long Time Liner (certyfikat uzyskała w 20...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek.med. Lucyna Woliczko

lek.med. Lucyna Woliczko

Dermatolog
Lekarz medycyny estetycznej
Wenerolog
Lek. med. Lucyna Woliczko to doświadczony specjalista z zakresu dermatologii i wenerologii oraz lekarz medycyny estetycznej. Tytuł specj...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lic. Joanna Pekala

lic. Joanna Pekala

Joanna Pekala to dyplomowana pielęgniarka, która ukończyła Uniwersytet Jagielloński w Krakowie. Uzyskała tytuł licencjata z pielęgniarstwa.
Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas pracy w ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Witold Smoleński

lek. med. Witold Smoleński

Urolog
Lek. med. Witold Smoleński to specjalista z zakresu urologii. Studia medycznie - Wydział Lekarski - ukończył w 2008 roku w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, po c...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Tomasz Mierzwiński

lek. med. Tomasz Mierzwiński

Chirurgia Ogólna
Od 2009 roku zajmuje się medycyną estetyczną, uczestniczy w licznych szkoleniach, kursach i kongresach w kraju i za granicą. W 2010 roku uzyskał certyfikat Berlin International...

 czytaj więcej

Umów wizytę