Centrum Okulistyczne Weiss Klinik

Wiejska 4 Chorzów

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

Prywatny Szpital Weiss Klinik powstał w Chorzowie w 2005 roku. Jest to specjalistyczna placówka medyczna zajmująca się szczególnie dziedziną okulistyki a także chirurgii plastycznej. Należy do wiodących ośrodków okulistycznych na terenie Polski, korzystając z nowoczesnych metod laserowej korekcji wzroku oraz leczenia zaćmy.

W leczeniu tego ostatniego schorzenia wykorzystywana jest w Weiss Klinik metoda fakoemulsyfikacji, czyli usunięcia zmętniałej soczewki oka za pomocą ultradźwięków. Operacja przebiega z wszczepieniem soczewki sztucznej do oka z zakresu soczewki asferycznej, soczewki asferycznej z filtrem światła niebieskiego, soczewki torycznej lub soczewki multifokalnej. Innym leczonym tu schorzeniem oczu są problemy z siatkówką oka objawiające się zwyrodnieniem plamki żółtej, odwarstwieniem siatkówki, otworami w plamce czy retinopatią cukrzycową. Wśród form leczenia stosowana jest tutaj m.in. metoda mikrochirurgiczna – witrektomia, polegająca na usunięciu zmienionego chorobowo ciała szklistego i zastąpieniu go specjalistycznym płynem, olejem silikonowym lub mieszaniną gazu z powietrzem.

Do szpitala mogą także udać się pacjenci, u których występuje dalekowzroczność, krótkowzroczność lub astygmatyzm. Zostaną oni poddani nowoczesnemu laserowemu zabiegowi korekcji wzroku różnymi metodami. Najnowsza z nich to femto-LASIK, w której wiązka lasera sterowana jest komputerowo. Do innych również dających doskonałe efekty należą: metoda EBK LASIK, metoda SBK LASIK, metoda EPI LASIK a także metoda LASIK i metoda LASEK. Po zabiegach takimi technikami pacjent szybko wraca do pełnej sprawności i dobrze widzi w każdej sytuacji bez okularów.

W przypadku problemów z powiekami przeprowadzane są tutaj także operacje podwinięcia powieki oraz operacje odwinięcia powieki. Ponadto można poddać się usunięciu skrzydlika, wycięciu nowotworu powieki lub zabiegowi zamknięcia punktu łzowego zatyczką.

Szpital Weiss Klinik posiada w swojej ofercie również konsultacje i zabiegi  z zakresu ortopedii, uroginekologii i z chirurgii ogólnej. Są to m.in. artroskopowe operacje stawów, zabiegi leczące nietrzymanie moczu z wykorzystaniem taśm lub chirurgiczne usuwanie zmian skórnych.

Wśród personelu medycznego szpitala można znaleźć wysokiej klasy specjalistów z zakresu chorób oczu oraz chirurgii plastycznej. Wielu z nich posiada stopnie doktorskie oraz doświadczenie w chirurgii okulistycznej lub plastycznej zdobyte w Polsce i za granicą na stażach specjalizacyjnych, kursach i sympozjach, a także doświadczenie kliniczne z tych dziedzin medycyny. Ich przynależność do europejskich stowarzyszeń okulistycznych świadczy o wysokim standardzie przeprowadzanych tutaj operacji i zabiegów.

Szpital może poszczycić się kilkoma osiągnięciami, które są potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanych tu usług. Są to przyznane mu certyfikaty, tj.:

 • Certyfikat jakości ISO 9001:2008 – świadczy o wysokiej jakości usług medycznych, które cały czas są aktualizowane i dostosowywane do potrzeb pacjentów oraz światowych wymogów w okulistyce oraz medycynie, które dorównują placówkom medycznym w Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej.
 • Certyfikat ISO 14001:2004  - jako standard stosowany w zarządzaniu środowiskiem świadczy o wspomaganiu ochrony środowiska przez szpital oraz jego udział w zapobieganiu zanieczyszczeniom.
 • Ogólnopolski certyfikat „Szpital bez bólu” -  świadczący o stosowaniu najnowszych metod w uśmierzaniu bólu pooperacyjnego.
 • Brązowe godło „Quality International Forum Jakości 2009” -  przyznane szpitalowi przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w kategorii QI-SERVICES usługi najwyższej jakości.

Dzięki wyposażeniu kliniki w nowoczesny i światowych marek sprzęt, posiadający tzw. paszport medyczny, leczenie zabiegowe i operacyjne jest tutaj niezwykle bezpieczne i skuteczne. Wśród tej aparatury medycznej można wymienić m.in. sprzęt do laserowej korekcji wzroku: laser excimerowy Carl Zeiss MEL 80, laser femtosekundowy Crystal Line, platformę diagnostyczną CRS Master oraz aberometr WASCA. Zaćmę leczy się w szpitalu za pomocą fakoemulsyfikatora Infinity firmy Alcon z głowicą OZiL oraz głowicą AquaLase. Ponadto z innego nowoczesnego sprzętu okulistycznego do diagnostyki w szpitalu znajdują się: cyfrowa kamera Fundus Visucam, synoptofor, lampa szczelinowa, perymetr, biometr optyczny IOL Master a także mikroskop spekularny, tonometr bezdotykowy i aplanacyjny oraz tomograf optyczny Soct Copernicus i laser SLT/YAG/532 nm. W chirurgii plastycznej stosowane jest urządzenie Body Jet do zabiegów liposukcji wspomaganej strumieniem wodnym.

W Weiss Klinik najważniejszy jest pacjent i widać to na każdym kroku, nie tylko w leczeniu i podejściu lekarzy i personelu, ale także w przygotowanych dla pacjenta udogodnieniach pozamedycznych, dzięki którym będzie czuł się na terenie szpitala wyjątkowo komfortowo i bezpiecznie:

 • Lokalizacja i okolica – szpital znajduje się w bogatej zabudowie miasta w otoczeniu bloków mieszkalnych i zakładów, gdzie nie brakuje także terenów zielonych.
 • Duży budynek i parking – szpital mieści się w dużym odrestaurowanym budynku, który jest otoczony zielonym ogrodem z miejscem, gdzie można usiąść na ławeczkach. Na terenie placówki znajduje się duży parking dla pacjentów.
 • Poczekalnia i wnętrza  - po wejściu do kliniki pacjentów wita obszerna poczekalnia z wygodnymi kanapami, przestronne korytarze oraz ciekawie urządzone gabinety.
 • Udogodnienia dla niepełnosprawnych – wejście do kliniki zbudowane zostało z podjazdem dla osób poruszających się na wózku, także poczekalnia, korytarze oraz pomieszczenia szpitala są przystosowane do osób niepełnosprawnych.
 • Pokoje pobytowe – znajdują się na poddaszu budynku kliniki, są wygodne i przyjemnie urządzone, z dostępem do osobnych łazienek oraz telewizorem.
 • Nowoczesne sale operacyjne – wyposażone w najnowszy sprzęt, przestrzenne i bezpieczne.
 • Leczenie na raty – szpital akceptuje ratalną spłatę za zabiegi w nim wykonane. Raty są dostosowywane do możliwości finansowych pacjentów.
 • Współpraca z ubezpieczycielami – szpital w ten sposób akceptuje formy zapłaty za leczenie i operacje finansowane przez firmy ubezpieczające w ramach indywidualnego ubezpieczenia każdego pacjenta.
 • Obsługa zagranicznych pacjentów – klinika obsługuje pacjentów posługujących się językiem angielskim.

Prywatny Szpital Weiss Klinik znajduje się przy ul. Wiejskiej w Chorzowie w części Chorzowa Starego. Jest to gospodarcza strefa miasta, gdzie znajdują się zakłady i firmy oraz bardzo dobrze skomunikowana. Zmotoryzowani pacjenci mogą zaparkować na terenie klinki, natomiast niezmotoryzowani mogą dotrzeć tutaj np. autobusem linii 22, 98 lub 665 zatrzymującymi się na przystanku Chorzów Stary Wiejska, skąd do szpitala jest niecałe 200 m. Z najbliższego dworca PKP natomiast to odległość 650 m spacerkiem ze stacji Chorzów Stary lub autobusem jeżdżącym co 15 minut. Z Weiss Klinik bardzo blisko jest na łono przyrody do Zespołu Przyrodniczo-Krajobrazowego Żabie Doły (ok. 2,5 km), gdzie można odpocząć od zgiełku Śląska wśród zieleni oraz nad zalewami.

Certyfikaty

2009 Tytuł laureata oraz brązowe godło Quality International Forum Jakości 2009 2009
Tytuł laureata oraz brązowe godło Quality International Forum Jakości 2009
2008 System zarządzania jakością wg normy ISO 9001:2008 2008
System zarządzania jakością wg normy ISO 9001:2008

Opinie

Centrum Okulistyczne Weiss KlinikOcena: 4.7/5 Opinie: 30, Ocen: 30

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • D

  Dobrze

  Zespół Dr Mygi to specjaliści w każdym calu.Mam AMD w obu oczach i nigdy nie było problemu z podaniem zastrzyku i znieczulenia.Wjecej takich fachowców a będziemy leczeni w super samopoczuciu i bezpieczenstwie.

  Daniel K. (2021-05-17)

 • A

  Bardzo dobrze

  Trafiliśmy w klinice na dr Ewę Nita, widać,że doświadczona specjalistka, indywidualne podejście do każdego klienta, poza tym,że jest świetnym lekarzem widać,że jest również bardzo dobrym człowiekiem,pełnym empatii. Mimo,że przy zwyrodnieniu taty nie można było nic zrobić,dostaliśmy wskazówki, co robić,aby nie było gorzej, Pani Ewa wyjaśniła nam wszystko krok po kroku. Przy okazji zabrała też mnie,aby zobaczyć,czy nie mam tej choroby po tacie, jesteśmy bardzo zadowoleni z kliniki, a szczególnie z Pani dr Ewy!

  ALEKSANDRA (2020-01-14)

 • J

  Bardzo dobrze

  Mialam zabieg w tej klinice wykonany przez lekarza Piotra Kucharzewskiego i jestem przeszczesliwa!!! Moja wdziecznosc nie ma konca dla profesjonalizmu Weissa jak i lekarza

  Joanna Marcinkowska (2019-06-08)

 • W

  Bardzo dobrze

  Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonego zabiegu laserowej korekcji wady wzroku przez Pana dr Łukasza Cwalinę. Bardzo indywiduwalne podejście do pacjenta, doświadczenie, rzetelna informacja i wiedza. Wada zostala wyeliminowana do zera. Polecam

  Wioleta (2019-03-07)

 • J

  Dobrze

  Witam. Przeczytałem wszystkie opinie i co do poziomu medycznego i obsługi pacjenta, zgadzam się w 100%. Natomiast wielkim mankamentem jest brak garderoby lub przynajmniej z parę zwykłych wieszaków. Szczególnie jest to niezbędne w okresie jesiennie-zimowym. Pozdrawiam Józef

  Józef (2018-11-26)

 • A

  Bardzo dobrze

  Niedługo minie rok od operacji usunięcia zaćmy obu oczu i jestem jak nowo narodzona dziękuję doktorowi Mydze za fachową pracę i całemu personelowi za ciepłąi miłą opiekę .stawiam mocną 5

  Anna (2018-06-08)

 • R

  Bardzo dobrze

  W weiss klinice byłam na zabiegu laserowej korekcji . Polecam jak najbardziej!!! Świetne miejsce i kadra profesjonalistów którzy jak znają się na tym co robią doskonale. Atmosfera świetna i podejście do pacjenta bardzo dobre!

  RitaF (2018-03-08)

 • E

  Bardzo dobrze

  3 tygodnie temu poddalam się zabiegowi metodą EBK.Efekt dziś? Wada z -3.5 w obu oczach skorygowana do 0 ! Zabieg w znieczuleniu miejscowym -bezbolesny /natomiast 3 dni były ciężkie do zniesienia. Dr Łukasz Cwalina specjalista .Polecam wykonać zabieg właśnie u tego lekarza . Dziękuję za wsparcie i efekty .

  Ewelina K. (2017-11-27)

 • i

  Bardzo dobrze

  Laserowa korekcja wzroku to swietny zabieg. Dzięki niemu mogę już funkcjonować bez okularów. Wspaniałe uczucie, zabieg przeprowadzony bezboleśnie i bardzo profesjonalnie. Polecam wszystkim klinikę jak i profesjonalnych lekarzy!

  izaS (2017-08-04)

 • J

  Dobrze

  Bardzo dobra korekta, byłam tutaj na laserowej korekcie wzroku, wszystko odbyło się sprawnie i szybko. Po zabiegu nie miałam żadnych powikłań, a cena przy tym samym mnie nie zaskoczyła. Naprawdę polecam w 100%!

  Jagoda82 (2017-02-28)

 • A

  Bardzo dobrze

  Niecały rok temu przeszłam zabieg korekcji wzroku metodą epi-lasik, który przeprowadzał dr Łukasz Cwalina. Zabieg przebiegł pomyślnie, nic nie czułam, więc zakładam, że dr jest bardzo delikatny podczas zabiegów :) Widzenie poprawiło mi się dość szybko, a miałam stosunkowo sporą wadę wzroku. Cały personel kliniki bardzo miły i chętny do pomocy. Nowoczesna aparatura i fajny wystrój.

  AnielaR (2017-02-24)

 • R

  Dobrze

  W Weiss Klinik miałem zabieg korekcji metodą EBK. Wszystko poszło szybko, sprawnie i bez żadnych powikłań. Polecam

  Robert32 (2017-01-23)

 • J

  Bardzo dobrze

  Jestem tydzień po zabiegu metoda Femto Lasik wykonanym przez dr Lukasz Cwalina. Juz na drugi dzien po zabiegu nie czulem zadnego wiekszego dyskomfortu. Dobra opieka plus uczciwe podejscie do pacjenta. Z tego miejsca jeszcze raz dziekuje za fachowa opieke Panu dr Cwalina oraz calemu personelowi zaangazowanemu w moj zabieg.

  Judyta (2016-12-23)

 • S

  Bardzo dobrze

  Ja kilka miesięcy temu byłam u nich na laserowej korekcji wzroku metodą EBK. Zabieg wykonywała dr Anna Rogowska-Godela - lekarka z powołania, bardzo delikatna i sympatyczna. Zabieg nie był bolesny. Na początku nie widziałam idealnie, ale po kilku dniach się unormowało i teraz widzę rewelacyjnie. Polecam serdecznie.

  SandraP (2016-10-20)

 • E

  Dobrze

  Jestem po zabiegu femto-lasik. Operowała dr Anna Rogowska-Godela, bardzo miła, świetna lekarka! W dzień zabiegu od razu super widziałam, kolejne dni różnie. Teraz mijają 3 miesiące i jest już chyba wszystko dobrze. Jedyne co to oczy musze zakraplać co chwilę, ale to wina komputera w pracy. Widzę bardzo dobrze, nie mam żadnych efektów specjalnych w postaci rozbłysków, poświat itd.

  Elka F. (2016-08-19)

  Zabieg: Laserowa korekcja wzroku metodą SBK LASIK

 • M

  Dobrze

  Miesiąc temu miałam w Weiss Klinik zabieg EBK u dr Anny Rogowskiej-Godela. Mogłam wybrać między EBK a epi-lasik. Zdecydowałam się na EBK z uwagi na mniejszą ingerencję i fakt, że ćwiczę na siłowni. Dzień zabiegu bardzo sprawnie poszedł, wszystko trwało jakieś 4 godziny. Najpierw przyjęcie, badania, potem zabieg i odpoczynek po zabiegu. Stres miałam wielki, ale już jak byłam pod opieką przecudownej i przesympatycznej Pani doktor to wszystko minęło. Na sali zabiegowej panie pielęgniarki również miłe bardzo. Wszystko poszło szybko i sprawnie. 3 dni po zabiegu lekko koszmarne, łzawienie, szczypanie, światłowstręt. Potem coraz lepiej i teraz już świetnie.

  Martyna B. (2016-06-21)

  Zabieg: Laserowa korekcja wzroku metodą SBK LASIK

 • e

  Bardzo dobrze

  31 marca miałam zabieg femto-lasik. Zdecydowałam się, mimo wysokiej ceny, i nie żałuję. Żadnego bólu podczas zabiegu, jak i po zabiegu. Jedynie wrażenie jakby rzęsa wpadła pod powiekę, przez 2 dni. Widziałam od razu super, na drugi dzień po zabiegu trochę gorzej, ale potem już znowy super! Po tygodniu wróciłam normalnie do pracy. W badaniach 2 tygodnie po zabiegu wyszło wada jakieś +0,25 z minusów, ale to normalne podobno. Dalej stosuję antybiotyki i sztuczne łzy. Polecam!!!!!

  ewelina 34 (2016-04-18)

  Zabieg: Laserowa korekcja wzroku metodą SBK LASIK

 • R

  Bardzo dobrze

  Jestem 3 miesiące po laserowej korekcji metodą epi-lasik. W badaniach po miesiącu była jeszcze wada -1 i -0,5. Teraz wada całkowicie usunięta. Jestem bardzo zadowolony z kliniki, obsługi i samego zabiegu.

  Robert32 (2016-02-18)

  Zabieg: Laserowa korekcja wzroku metodą SBK LASIK

 • J

  Bardzo dobrze

  Jakiś błąd tu na stronie. MARCIN (nie Judyta!!!!!!)

  Judyta (2015-12-23)

 • J

  Bardzo dobrze

  Jestem po zabiegu laserowej korekcji wady wzroku krótkowzrocznej metodą EBK. Efekt zabiegu super, chociaż momentami traciłem nadzieję. Po 2 miesiącach mogę śmiało polecić, tylko uzbroić się trzeba w cierpliwość!!!!

  Judyta (2015-12-23)

 • W

  Dobrze

  Byłam na badania kwalifikujących do zabiegu laserowej korekcji wady wzroku. Niestety nie zakwalifikowałam się z uwagi na zbyt szerokie źrenice. Moje oczy zostały jednak bardzo dobrze przebadane, super obsługa, więc wystawiam mocną 5 dla tej kliniki:)

  Wiesia (2015-11-20)

 • A

  Bardzo dobrze

  Miałam EBK 12 sierpnia, czyli równo 2 miesiące dziś mija. Po mojej wadzie nic nie pozostało, jedynie suche oko jako powikłanie, ale odczuwam, że i z tym jest coraz lepiej. Jestem zdecydowanie zadowolona z tego zabiegu, efektów i samej Weiss Klinik. Polecam

  Aneta (2015-10-12)

 • J

  Dobrze

  Na początku sierpnia przeszłem zabieg korekcji wzroku laserem epi-lasik. Oczy wygojone, żadnych efektów ubocznych. Super!!!!!!

  Judyta (2015-09-07)

 • J

  Dobrze

  Na początku sierpnia przeszłem zabieg korekcji wzroku laserem epi-lasik. Oczy wygojone, żadnych efektów ubocznych. Super!!!!!!

  Judyta (2015-09-07)

 • J

  Dobrze

  Do Weiss Klinik trafiłam 2 lata temu po namowie mojej cioci. Moja duża wada wzroku i powikłania po soczewkach przerastały powoli mojego okulistę. Pani dr Stanik-Walentek w Weiss Klinik przepisała leki i okulary, żeby odstawić na jakiś czas soczewki. Stan zdrowia oczu poprawił się po kilku miesiącach. Teraz rozważam u nich laserową korekcję:) Bardzo polecam Weiss Klinik i dr Stanik-Walentek, która jest prawdziwym specjalistą w swoim fachu!!!!!

  Judyta (2015-08-20)

 • A

  Bardzo dobrze

  Miałem EBK w Weiss Klinik. Wszystko przebiegło super, zero bólu, niewielki stres. Polecam.

  Anna (2015-07-02)

 • A

  Bardzo dobrze

  W klinice Weiss miałam wykonywany zabieg laserowej korekcji wady wzroku OP -5 i OL -4, astygmatyzm -1,5 obuoczny. Metoda zabiegu epi-lasik, lekarz dr Anna Rogowska-Godela. Sam zabieg do przeżycia, absolutnie bez bólu, może delikatne uciski na oko podczas pracy epikeratomu. Pani doktor i pielęgniarki wszystko mówią i tłumaczą podczas zabiegu, dzięki temu stresu nie odczuwałam. Po zabiegu 2 dni łzawienia, mocnego światłowstrętu, potem już lepiej. W pełni widzenie ustabilizowało się po około 2 miesiącach. Zdecydowanie polecam klinikę i Panią doktor.

  Anna (2015-06-23)

  Zabieg: Korekcja odstających uszu

 • J

  Bardzo dobrze

  Świetna klinika okulistyczna, bardzo miła obsługa. W Weiss Klinice przeszedłem zabieg usunięcia zaćmy. W końcu widzę wiosnę!!!!! Dziękuję i pozdrawiam

  Jurek (2015-05-05)

 • E

  Bardzo dobrze

  Dwa tygodnie temu przeszłam w Weiss Klinik zabieg korekcji laserowej wady wzroku, na obydwoje oczu. I chociaż sam zabieg nieprzyjemny, a pierwsze dwa dni po wycięte z życia!!!!, to nie żałuję i polecam:) Oczy już się zagoiły, teraz przyzwyczają się do nowego widzenia, jest coraz lepiej!!!!

  Ewa R. (2015-04-07)

 • a

  Dobrze

  Jestem pacjentem Weiss Klinik od wielu lat. Najpierw leczyłem stożek rogówki, później poddałem się zabiegowi laserowej korekcji wzroku. Klinikę, obsługę i Panią Doktor Stanik-Walentek oceniam bardzo wysoko!!! Pełny profesjonalizm, oddanie pacjentowi i ogromna wiedza. Polecam!!!

  albert (2015-02-17)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Chirurgia plastyczna
Plastyka i korekcja powiek od 5200 zł Umów wizytę
Plastyka powiek górnych - metoda chirurgiczna
*za dwoje oczu
5200 zł Umów wizytę
Plastyka powiek dolnych - metoda chirurgiczna
*za dwoje oczu
od 7000 zł Umów wizytę
Plastyka powiek dolnych i górnych od 12200 zł Umów wizytę
Ginekologia plastyczna, estetyczna
Labioplastyka - plastyka warg sromowych mniejszych i większych 3990 zł Umów wizytę
Okulistyka
Zabieg metodą LASIK
*lekarz przeprowadza kwalifikację i decyduje o możliwości wykonania zabiegu.
od 4300 zł Umów wizytę
Laserowa korekcja wzroku
*od 7600 zł oboje oczu. Dokładny koszt zależy od metody, którą dobiera specjalista podczas kwalifikacji
od 7600 zł Umów wizytę
Laserowa korekcja wzroku metodą EBK LASIK
*oboje oczu 7600 zł. Podczas kwalifikacji do zabiegu lekarz określa metodę korekcji
od 3800 zł do 7600 zł Umów wizytę
Laserowa korekcja wzroku metodą femtoLASIK od 5300 zł do 9400 zł Umów wizytę
Laserowa korekcja wzroku metodą EPI LASIK Premium od 4000 zł do 8000 zł Umów wizytę
Laserowa korekcja wzroku - metoda LASEK
*3800zł za jedno oko. Podczas kwalifikacji do zabiegu lekarz określa metodę korekcji
od 3800 zł do 7600 zł Umów wizytę
Płukanie kanalików łzowych
*zabieg wykonywany wyłącznie u osób dorosłych
od 150 zł Umów wizytę
Zamknięcie punktu łzowego zatyczką od 280 zł Umów wizytę
Witrektomia - leczenie schorzeń siatkówki 6500 zł Umów wizytę
Operacja zaćmy 3095 zł Umów wizytę
Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki asferycznej 3095 zł Umów wizytę
Leczenie zaćmy 3095 zł Umów wizytę
Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki asferycznej z filtrem światła niebieskiego 3595 zł Umów wizytę
Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki torycznej 4395 zł Umów wizytę
Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki multifokalnej 6900 zł Umów wizytę
Kapsulotomia laserem YAG - zaćma wtórna
*ze skierowaniem od okulisty 315 zł
450 zł Umów wizytę
Usunięcie gradówki od 500 zł Umów wizytę
Iniekcja doszklistkowa 1500 zł Umów wizytę
Korekcja wzroku za pomocą soczewek fakijnych 7000 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

Centrum Okulistyczne Weiss Klinik

Wiejska 4 Chorzów

Umów wizytę  +48 32 132 26 88 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

08:00 - 19:00

Wtorek

08:00 - 19:00

Środa

08:00 - 19:00

Czwartek

08:00 - 19:00

Piątek

08:00 - 19:00

Sobota

08:00 - 16:00

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

Lek. med. Mariola Bawer

Lek. med. Mariola Bawer

Okulista
Lek. med. Mariola Bawer jest absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej, którą ukończyła na wydziale lekarskim w Zabrzu w roku 1986. Następnie zainteresowała ją dziedzina okulistyki, z kt...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr n. med. Łukasz Cwalina

dr n. med. Łukasz Cwalina

Okulista
Dr n. med. Łukasz Cwalina to absolwent Wydziału Lekarskiego, który ukończył w 2001 roku na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Zaraz po studiach (w 2002 roku) rozpoczął pracę...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 dr Anna Olender

dr Anna Olender

Chirurg plastyczny

Umów wizytę

lek. med. Katarzyna Kubik

lek. med. Katarzyna Kubik

Anestezjolog
Lek. med. Katarzyna Kubik ukończyła Wydział Lekarski w Zabrzu należący do Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Jej specjalnością zawodową stała się anestezjologia i intensywn...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr n. med. Wojciech Myga

dr n. med. Wojciech Myga

Okulista
Dr n. med. Wojciech Myga jest absolwentem Wydziału Lekarskiego na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, który ukończył w 1995 roku. Po studiach pracował w Klinice Okulistyki w Katowicach w ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr n. med. Ewa Nita

dr n. med. Ewa Nita

Okulista
Dr n. med. Ewa Nita to absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej, na której ukończyła kierunek lekarski oraz była związana z nią zawodowo. Rok 1993 przyniósł jej II stopień specjalizacji...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Sybilla Piekarska

lek. med. Sybilla Piekarska

Chirurg plastyczny
Chirurgia Ogólna
Lek. med. Sybilla Piekarska studia medyczne ukończyła w 1997 roku na Wydziale Lekarskim w Zabrzu należącym do Śląskiej Akademii Medycznej. Następnie zain...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr n. med. Agnieszka Stanik-Walentek

dr n. med. Agnieszka Stanik-Walentek

Okulista
Dr n. med. Agnieszka Stanik-Walentek w 2000 roku zakończyła studia medyczne na Wydziale Lekarskim Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Posiada tytuł naukowy doktora nauk medycznyc...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Brygida Monika Szymkowiak

lek. med. Brygida Monika Szymkowiak

Okulista
Lek. med. Brygida Szymkowiak lekarzem medycyny została po ukończeniu Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Następnie przez wiele lat zdobywała doświadczenie okulistyczne w Klinice ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Kornelia Walkowicz

lek. med. Kornelia Walkowicz

Okulista
Lek. med. Kornelia Walkowicz ukończyła Śląską Akademię Medyczną w Katowicach, uzyskując uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza. Jej zainteresowania medyczne obracały się w kręgu oku...

 czytaj więcej

Umów wizytę