Przeszczep włosów FUE

Przeszczep włosów FUE

Przeszczep włosów FUE

Cena od 3000 zł Zapytaj o raty

Przeszczep włosów FUE - podczas tego przeszczepu uzyskiwane i przemieszczane są właśnie nie pojedyncze włosy, a ich zespoły – w jednym takim zespole znajduje się od 1 do 4 mieszków włosowych.

Znajdź klinikę  Umów wizytę

Przeszczep włosów FUE

Ocena

2.26
470
74% poleca ten zabieg
Jeśli potrzebujesz pomocy lub chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami, zaprszamy do dyskusji.

Zadaj pytanie

Pytanie

Rozszerzony opis

Adres email (nie będzie widoczny dla innych)

Podpis

Z
Kiedy jest możliwy przeszczep włosów u osoby z Atopowym Zapaleniem Skóry Głowy oraz czy przeszczepione włosy nie wypadną z powodu AZS??

Mam 23 lata i od 17 roku życia zauważalne zakola (4-5 cm) które jednak raczej się nie powiększyły od tego czasu. Mam zdiagnozowane Atopowe Zapalenie Skóry Głowy i chcę przeprowadzić zabieg przeszczepu włosów w wieku 27 lat korzystając z robota ARTAS. Chcialbym wiedzieć czy przeszczepione włosy nie wypadną przez moje schorzenie ponieważ z tego co wiem przeszczepione włosy będą odporne na działanie dihydrotestosteronu ale czy również na AZS (Atopowe zapalenie skóry)? Moje ostatnie pytanie dotyczy kwestii stosowania leku Elosone (lek to roztwór nalewany na skórę głowy) po przeszczepie. Lek ma działanie łagodzące objawy AZS (w moim przypadku lek całkowicie usuwa objawy choroby) Jednak aby nie mieć stanów zapalnych skóry głowy muszę stosować lek codziennie w związku z czym musiałbym go zastosować również w dniu zabiegu jak i każdego kolejnego dnia (ma on postać kropli nakładanych na skórę głowy. Czy konieczność nakładania leku na skórę głowy tego samego dnia co przeszczep i każdego kolejnego stanowi problem w skutecznym przeprowadzeniu zabiegu ?

ZW 18-04-2023 23:16

Odpowiedzi (1)
Ł
Przeszczep SmylaHair Tychy

Witam Was. Czy miał ktoś z Was zabieg przeszczepu włosów w SmylaHair w Tychach? Co możecie powiedzieć o tej klinice? Zainteresowała mnie ich cena, dość konkurencyjna za graft.

Łukasz 06-10-2022 0:55

Odpowiedzi (1)
J
Przeszczep Włosów do 5000 graftów FUE DHI w Turcji

od 2499€ / Loty / Hotel / Transfery / Leki / Max graft do 5000 / Tłumacz – Topowa Klinika w Turcji – Wyjazdy Indywidualne i Grupowe – Darmowa Konsultacja Online +48 538454755 j.nowicka@meditravel.pl

Joanna 14-07-2022 9:39

Odpowiedzi (0)
p
Po przeszczepie problem ze suchą skórą

Witam, Od około 10 lat mam problem z podrażnieniem skóry i schodzeniem skóry w okolicy policzków,wąsa,czoła,brody i czasami klatki piersiowej (czasami zdarzało się że skóra schodziła mi na głowie ) - wtedy używałem szamponu head shoulders i od razu mi schodziło z głowy. Jestem aktualnie po 6 miesiącu przeszczepu włosów i wszystko było ok i nagle zaczęła mi schodzić mocno skóra z głowy ( na początku używałem szampon sebamed hair delikatny) przedwczoraj kupiłem nowy baby johnson szampon, lecz stan skóry na głowie się nie poprawia. Czy ktoś ma jakiś pomysł jak temu zaradzić ?

przeszczepik123 28-11-2021 3:03

Odpowiedzi (0)
M
Skymed Polska z Hegihan Akbas i Pekiner

Warto zapoznać się z ich ofertą. Są profesjonalni i rzetelni. Negihan Akbas jest geniuszem w swojej dziedzinie z doświadczeniem 15 letnim i najważniejsze etapy przeszczepu włosów wykonywała osobiście. Ciepła, konkretna ale jednocześnie bardzo rzeczowa osoba. Polski konsultant pomocny 24 h w Stambule i oprócz tego kontakt z oddziałem w Polsce bez ograniczeń. Widziałem znajomego który wykonał zabieg Kaana Pekinera. Rezultaty były również imponujące. Tyle że on ma klinikę nie w Stambule a w Ankarze. Podobno podejście i opieka po zabiegu rewelacja.

Michał 07-09-2021 21:46

Odpowiedzi (0)
j
Zabieg - przeczep włosów

Cześć, zastanawiam się nad wykonaniem przeczepu włosów metodą FUE bądź FUE UNSHAVEN. Ilość graftow do przeszczepienia ok 2000. Zastanawiam się nad dr Arturem Kierach, klinika Medical Hair w warszawie bądź dr Turkowskim. Kogo polecacie ? Jakie koszty i efekty? Pozdrawiam

jaro 03-05-2021 10:36

Odpowiedzi (6)