Witrektomia - leczenie schorzeń siatkówki

Witrektomia - leczenie schorzeń siatkówki

Witrektomia

Cena od 180 zł Zapytaj o raty

Witrektomia jest zabiegiem wykonywanym głównie u osób ze schorzeniami tylnego odcinka oka. Celem zabiegu może być stabilizacja, poprawa lub przywrócenie prawidłowego funkcjonowania siatkówki oka. Witrektomia jest często nazywana operacją, która ratuje wzrok.

Znajdź klinikę  Umów wizytę

Witrektomia - leczenie schorzeń siatkówki

Ocena

4.00
19
Jeśli potrzebujesz pomocy lub chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami, zaprszamy do dyskusji.

Zadaj pytanie

Pytanie

Rozszerzony opis

Adres email (nie będzie widoczny dla innych)

Podpis

G
Powiększona źrenica po witrektomii

Mam pytanie.Jestem po witrektomii.Duży dyskomfort dla mnie to powiększona mocno źrenica w operowanym oku.Zupełnie różni sie od zdrowego oka,bardzo mnie to martwi.Od lekarza usluszałam,ze moze się już nie zmniejszyć od drugiego,ze sie zmniejszy.Czy ktoś może sie podzielić jak to było u niego??

Gianna 04-10-2021 22:29

Odpowiedzi (1)
H
Okoklinik Chrzanów

Dzień dobry czy ktoś z Państwa miał wykonywany zabieg Witrektomii w Okoklinik ? Interesuje mnie szczególnie Chrzanów ale inne opinie równiez beda pomocne. Na stronie internetowej jest podana informacja, że jest to zabieg wykonywany w ramach NFZ w znieczuleniu miejscowym.

Henryk 09-09-2020 14:00

Odpowiedzi (1)
K
Kiedy mogę wrocić do sportów

Kiedy mogę wrocić do sportow Takich jak break dance. Silownia?

Kajetan 30-11-2017 23:10

Odpowiedzi (0)
d
wirektomia

W centrum okulistycznym Centre de la Vision faktycznie można liczyć na fachową opiekę. Wiele osób chwali podejście do pacjenta oraz ogólną działalność kliniki. Wiele jest również pozytywnych opinii z ust osób, które przeszły tam właśnie wirektomię.

dede100 15-03-2017 10:26

Odpowiedzi (0)
l
zzxz

Zabieg wirektomii dotyczy mojej mamy, nie tak dawno przeszła w Centre de la Vision w Krakowie taką operację. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze ale w przypadku takiego schorzenia różnie może być. Moja mama była pod opieką doświadczonych lekarzy - to wiem na pewno.

lilijka9987 29-12-2016 18:39

Odpowiedzi (1)
Z
Jak wygląda refundowanie witrektomi?

Szanowni Państwo, moja Babcia miała wylewy do ciała szklistego, Jej okulista - starszy człowiek poinformował Ją, że utrata wzroku jest nieodwracalna i nic nie można zrobic. Żyła więc z tym rok myśląc, że nie można Jej pomóc. Nie chciałabym podważać niczyich kompetencji, ale uważam, że lekarz nie mówiąc Babci o możliwośc zabiegu skazał Ją na niedowidzenie, co w ostatecznym rezultacie pogorszyło całą sprawę. Proszę o informacje w jaki sposób refundowany jest zabieg, jak długo musiałaby na niego czekać Babcia? Będę wdzięczna za informację. Z wyrazami szacunku. Zuzanna Grodecka

Zuzanna Grodecka 21-03-2016 19:05

Odpowiedzi (1)