Zmniejszenie piersi (mammoplastyka)

Zmniejszenie piersi (mammoplastyka)

Zmniejszenie piersi

Cena od 8000 zł Zapytaj o raty

Zmniejszenie piersi (mammoplastyka) - zbyt duże piersi mogą być przyczyną bólów kręgosłupa, deformacji pleców i barków, wysypek skórnych pod piersiami, oparzeń. Powyższe dolegliwości powodują iż często zalecane jest wykonanie operacji zmniejszenia piersi. Operacja ta często wpływa na poprawę samopoczucia i pewności siebie.

Znajdź klinikę  Umów wizytę

Zmniejszenie piersi (mammoplastyka)

Ocena

4.80
237
100% poleca ten zabieg
Jeśli potrzebujesz pomocy lub chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami, zaprszamy do dyskusji.

Zadaj pytanie

Pytanie

Rozszerzony opis

Adres email (nie będzie widoczny dla innych)

Podpis

Ż
Zmniejszenie biustu na NFZ

Witam , chcę zmniejszyć biust na NFZ , tylko szukam lekarza i szpitala godnego polecenia :)

Żyletka 03-02-2019 16:56

Odpowiedzi (0)
M
Ropień w piersi czy jest przeciwskazaniem do zmnienszania biustu?

Witam Od dawna zastanawiam się nad zmniejszeniem piersi. Od jakiegoś czasu męczę się z ropniem w jednej z piersi. Ropień jest duży i "siedzi" głęboko. Chirurg stwierdził ze jedynym sposobem na pozbycie się go jest łyżeczkowanie. Zastanawiam się czy jest szansa by takiego ropnia pozbyć się w czasie zmniejszenia biustu? Czy jednak jest to przeciwskazanie i najpierw muszę ropień usunąć a dopiero po jakimś czasie zmniejszyc biust? Pozdrawiam

Marlena 11-10-2018 11:58

Odpowiedzi (1)
P
Zmniejszenie biustu na NFZ

Witam. Mam 23 lata i rozmiar biustu 95 K. Jaka mam możliwość na uzyskanie zgodny na zmniejszenie, tzn co muszę zrobić aby dostać zgode. ?

Przytułs 05-09-2018 2:33

Odpowiedzi (1)
K
Jak moge sie starac o zmniejszenie piersi na NFZ

Witam od czego zacząć abym miala dofinansowanie na operacje pomniejszenia piersi. Mam miseczke 85f jest mi bardzo ciezko. Czasami mam uczucie jak by mi kręgosłup drętfial, i czuje ogromny dyskomfort . Prosze o rady!

Karajna 20-08-2018 18:36

Odpowiedzi (1)
J
mammoplastyka NFZ

Od czego zacząć starania o operację zmniejszenia biustu na NFZ? Ortopeda? A jeśli udałoby mi się uzyskać taką zgodę, to którą placówkę wybrać? (mieszkam w Polkowicach)

Justyna 17-05-2018 12:57

Odpowiedzi (1)
E
Zmniejszenie piersi

Witam mam duże piersi i myśle o operacji zmniejszeniu piersi w informacjach na Pańtwa stronie są podane ceny w poszczególnych miastach. Proszę o podanie klinik z najniszymi cenami abym mogła o nich zasięgnoć opini. Czy przy zmniejszeniu piersi od razu są podniesione ( podwiązane) czy to kliniki liczą osobno. Z góry dziękuję za odpowiedz.

Ewa 22-04-2018 17:01

Odpowiedzi (1)