Artroskopowe leczenie niestabilności barku

Artroskopowe leczenie niestabilności barku Szczecin (województwo Zachodniopomorskie)

Artroskopowe leczenie niestabilności barku polega na naprawie anatomicznej, czyli przymocowaniu obrąbka panewki do odpowiedniego miejsca na panewce łopatki za pomocą implantów- specjalnych kotwic. Zazwyczaj wykonuje się 2 małe nacięcia w okolicy stawu barkowego, przez które wprowadza się artroskop i narzędzia chirurgiczne. Zazwyczaj już kilka godzin po zabiegu można wyjść do domu, a przejście całego leczenia pozwala na powrót do dotychczasowej aktywności fizycznej. czytaj więcej

Średnia cena artroskopowe leczenie niestabilności barku (Szczecin) to 8600 zł

Umów wizytę Suplementy urody 

Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Szczecin z poniższej listy:


Warto wiedzieć

W mieście Szczecin i w pobliżu, zabieg artroskopowe leczenie niestabilności barku można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Artroskopowe leczenie niestabilności barku w mieście Szczecin, w Zachodniopomorskie, wykonywane jest w 1 klinikach, m.in. Mediklinika, Medi Horizon Clinic. W regionie jest 5 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Artroskopowe leczenie niestabilności barku zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Szczecin.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Artroskopowe leczenie niestabilności barku w mieście Szczecin,napisz do nas.