Mediklinika

Mickiewicza 55 Szczecin

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

Mediklinika jest szczecińską wielospecjalistyczną placówką medyczną, która powstała w 2005 roku. Klinika ta specjalizuje się w głównie w chirurgii plastycznej, ogólnej i dziecięcej, w ortopedii i chirurgii ręki oraz w laryngologii. Ponadto przeprowadzane są tutaj również nowoczesne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz laseroterapii.

Może się ona poszczycić długą historią – najdłuższą z klinik prywatnych w województwie Zachodniopomorskim. Świadczone usługi medyczne – nieprzerwanie od 1995 roku – gwarantują doświadczenie lekarzy i profesjonalizm usług, które są wspierane innowacyjnością i ciągłym unowocześnianiem światowymi zdobyczami medycyny.

W chirurgii ogólnej wykorzystywane są w klinice tej takie właśnie innowacje. Przykładem może  być operacja resekcji tarczycy za pomocą noża harmonicznego, czyli zabieg należący do technik małoinwazyjnych, dzięki któremu wycięcie chorych tkanek jest precyzyjne z małą ilością krwawienia. W leczeniu operacyjnym  przepuklin stosuje się tutaj również nowoczesne metody beznapięciowe z użyciem siatek w leczeniu przepukliny pachwinowej, przepukliny kresy białej czy przepukliny pooperacyjnej.

W dziedzinie laryngologii pacjenci ze schorzeniami gardła, nosa, krtani czy uszu otrzymają w placówce pomoc zabiegową i operacyjną. Jednym z najczęściej diagnozowanych problemów jest chrapanie, które tutaj leczone jest za pomocą metody CELON (poprzez bipolarną elektrodę na podniebieniu) lub za pomocą termoablacji nasady języka (poprzez elektrodę wytwarzającą temperaturę). Pacjenci z krzywą przegrodą nosa mogą poddać się zabiegowi septoplastyki, który może być tutaj połączony także z korekcją małżowin nosowych, funkcjonalną endoskopową operacją zatok czy z dużym zabiegiem łączącym septoplastykę z FEOZ, korekcję małżowin nosowych i likwidacją chrapania celon.

Znacznie rozwinięta jest również ortopedia wraz z chirurgią ręki i operacjami stopy. Przeprowadzana jest na przykład małoinwazyjna artroskopia stawu kolanowego, w czasie której lekarz może wykonać szycie łąkotki oraz wyleczyć niestabilność stawu. Ponadto za pomocą takiej techniki wykonywana jest tutaj rekonstrukcja więzadła krzyżowego przedniego lub rekonstrukcja stożka rotatorów w stawie barkowym. Z zakresu operacji na stopie przeprowadzana jest nie tylko korekcja palucha koślawego, ale w przypadku stopy płasko-koślawej, zapadnięcia się zatoki stępu czy zespołu hiperpronacji (koślawość tyłostopia) wykorzystywany jest tutaj nowoczesny implant śródstopia HyProCure, który może być wszczepiany zarówno w jedną stopę z deformacjami, jak i w obie. Stosowany bywa również u dzieci z koślawymi stopami powyżej 3 roku życia.

Z zabiegów w chirurgii plastycznej prym wiodą w Mediklinice operacje powiększenia piersi. Pacjentka może zwiększyć rozmiar biustu za pomocą implantów okrągłych lub implantów anatomicznych. Może poddać się także wymianie implantów piersiowych lub ich całkowitym usunięciu. Implanty wykorzystywane są również w łączonej operacji podniesienia piersi. Wykonywana jest także oddzielna operacja liftingu biustu. W przypadku zbyt dużego biustu proponowana jest tutaj operacja jego redukcji, czyli mammoplastyka. W zakresie modelowania sylwetki za pomocą technik stosowanych w chirurgii plastycznej Mediklinika oferuje plastykę brzucha, plastykę ramion lub lifting chirurgiczny ud. Wykonywana jest także alternatywa tego chirurgicznego zabiegu czyli liposukcja brzucha, liposukcja ramion oraz liposukcja ud.

Prócz głównych dziedzin specjalizacyjnych Medikliniki jej oferta jest także rozszerzona o specjalistyczne konsultacje z zakresu dermatologii, dietetyki, endokrynologii, gastrologii oraz ginekologii, kardiologii, onkologii i urologii.

Personel medyczny Medikliniki to specjaliści I i II stopnia w zakresie swoich dziedzin medycyny: chirurgii ogólnej, dziecięcej i plastycznej, laryngologii, ortopedii i traumatologii narządu ruchu a także dermatologii, ginekologii i kardiologii. Wielu z nich posiada bogate doświadczenie zdobyte w polskich i zagranicznych placówkach medycznych podczas stażów i praktyk, a także kursów i sympozjów. Ich przynależność do wielu towarzystw naukowych i lekarskich nie tylko krajowych ale także światowych, świadczy o wysokim standardzie przeprowadzanych przez nich operacji oraz stosowaniu w czasie zabiegów nowoczesnych technik zabiegowych. Dzięki doświadczeniu lekarzy usługi medyczne przeprowadzane w Mediklinice są na najwyższym poziomie. Umiejętności personelu medycznego są poświadczone licznymi certyfikatami, np. jest to certyfikat ISAPS (International Society of Aesthetic Plastic Surgery) z zakresu chirurgii estetycznej, który posiada lek. med. Michał Piotrowiak, specjalista chirurgii plastycznej, certyfikat z II Międzynarodowego Kongresu Towarzystwa Chirurgii Artroskopowej przyznany dr. n. med. Bartoszowi Sobieskiemu, specjaliście ortopedii czy certyfikat lek. med. Anny Aseńko, specjalisty chirurgii ogólnej, potwierdzający jej udział w „Podstawowym kursie laparoskopii” w Krakowie w 2012 roku.

Klinika wyposażona jest w zaawansowany technologicznie sprzęt, dzięki któremu zabiegi w każdej dziedzinie medycyny są tutaj szybkie, bezpieczne i małoinwazyjne. W operacjach wycięcia tarczycy stosuje się tutaj nóż harmoniczny, w ortopedii nowoczesne artroskopy a do małoinwazyjnego leczenia żylaków wykorzystywane jest urządzenie ClariVein. W leczeniu chrapania i bezdechów sennych metodą radiochirurgiczną lekarze stosują aparat CELON, a biorezonans leczniczy wykonują niemieckim aparatem Bicom-Optima. W modelowaniu sylwetki wykorzystywane są urządzenie, tj. Icoone, Focus RF czy Endermologie. Dobrze rozwinięta jest również diagnostyka, w której do zdjęć RTG wykorzystywany jest aparat RTG XGEO GU60 a do ultrasonografii zaawansowane technologicznie aparaty USG.

Szereg udogodnień i ułatwień sprawia, że klinika jest niezwykle przyjazna dla przybywających do niej pacjentów. Mogą poczuć się w niej komfortowo, bezpiecznie i przyjemnie ze względu na:

 • Klimatyczny budynek i bezpłatny parking – budynek kliniki to ogrodzone, zabytkowe i odnowione miejsce, gdzie nowoczesność usług medycznych spotyka się z tradycją murów. Otacza go piękny i zielony ogród, a na terenie kliniki można bezpiecznie zaparkować.
 • Stylowe wnętrza – wnętrze kliniki wita pacjentów przytulnymi meblami w odcieniach mahoniu oraz klimatycznymi reprodukcjami Gustawa Klimta na ścianach i motywami z jego obrazów na korytarzach i w gabinetach. Poruszanie się po budynku ułatwia winda, natomiast w poczekalni czekają wygodne kanapy i uśmiechnięty, zawsze pomocny personel.
 • Nowoczesne sale operacyjne i gabinety zabiegowe – wyposażone w światowej klasy sprzęt medyczny oraz aparaturę zabiegową w celu przeprowadzania bezpiecznych i skutecznych operacji i leczenia zabiegowego.
 • Obsługa klientów w zagranicznych językach – w klinice obsługiwani są klienci mówiący w języku angielskim, niemieckim i hiszpańskim, co ułatwia świadczenie usług medycznych także osobom przyjeżdżającym z zagranicy.
 • Wizyty domowe – klinika oferuje wizyty lekarskie w domu pacjenta o każdej porze i dla osób w każdym wieku. Są to wizyty zarówno internistyczne jak i specjalistyczne.
 • Finansowanie usług medycznych – stworzone z myślą o pacjentach, którzy nie mogą od razu zapłacić za całość leczenia, w klinice oferowane jest rozbicie finansowania za leczenie na dogodne raty.
 • Promocje na zabiegi – co jakiś czas organizowane są w kliniki ceny specjalne na wybrane zabiegi, np. rabaty na wybrane oferty z zakresu medycyny estetycznej.
 • Spotkania z lekarzami – bezpłatne, organizowane w siedzibie Medikliniki dla pacjentów, przybliżające techniki i tajniki danych zabiegów, np. operacji plastycznych piersi.  

Mediklinika mieści się w centrum Szczecina przy ul. Mickiewicza w pięknie odrestaurowanym zabytkowym, piętrowym budynku. Otoczenie to skomunikowana a zarazem zielona część miasta. Łatwo tutaj dojechać nie tylko własnym samochodem, pozostawiając auto na bezpłatnym parkingu, ale także środkami komunikacji miejskiej. Tuż opodal kliniki jeżdżą tramwaje linii 4,5 lub 7 zatrzymujące się na przystanku Karłowicza 13, skąd do budynku placówki jest zaledwie 450 m. Tyle samo dzieli placówkę od przystanku PKP Szczecin Pogodno. Do centrum Szczecina spacerkiem to jakieś 20 minut, gdzie można miło spędzić czas na zielonym Placu Andersa lub oglądając zabytkowe kamienice miasta.

Opinie

MediklinikaOcena: 4.7/5 Opinie: 6, Ocen: 6

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • M

  Bardzo dobrze

  Super obsługa w recepcji. Miłe i bardzo profesjonalne podejście do pacjenta od początku aż do wyjścia. Byłam u doktora Kołodzieja którego wiedzy nie da się do kogo kolwiek przyrównać!!!! Naprawdę polecam.

  Małgorzata K (2019-07-08)

 • Dobrze

  Mam skierowanie od specjalisty na zabieg. Wcześniej byłem na kilku wizytach w innym gabinecie i mam zrobiony komplet badań. Niestety nie mogę mogę się zapisać na zabieg. Konieczna jest wcześniejsza wizyta u specjalisty w klinice. Wg mnie to strata mojego czasu i chęć wyciągnięcia dodatkowych pieniędzy.

  (2018-02-08)

 • E

  Bardzo dobrze

  Bardzo dobrze oceniam klinikę a w szczególności dr.PIOTROWIAKA u którego miałam wykonaną plastykę powiek

  Ewa (2017-09-06)

 • E

  Bardzo dobrze

  Polecam bez wątpienia Mediklinike , jestem bardzo zadowolona z zabiegu , obsługa profesjonalna , mile wspominam konsultacje jak i wizyty kontrolne :) Naprawdę serdecznie polecam .

  Ewa (2017-01-13)

 • P

  Dobrze

  Zdecydowanie polecam, krotkie terminy i dobrzy specjalisci.

  Pawel (2015-08-21)

 • M

  Bardzo dobrze

  Mediklinika to klinika z wieloletnim doświadczenie. Pracują tu wybitni lekarz różnych specjalizacji. Kilkakrotnie korzystałam z ich usług z dużym zadowoleniem. Personel jest świetnie wyszkolony oraz bardzo życzliwy. Placówka znajduje się w dobrej lokalizacji. Polecam.

  Magda (2015-06-09)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Chirurgia męskich narządów płciowych
Powiększanie penisa kwasem hialuronowym
*po konsultacji planowany jest termin zabiegu
od 8000 zł do 10000 zł Umów wizytę
Powiększanie penisa
*po konsultacji planowany jest termin zabiegu
od 8000 zł do 10000 zł Umów wizytę
Plastyka worka mosznowego * cena ustalana indywidualnie Umów wizytę
Podcięcie wędzidełka prącia
*koszt orientacyjny, do ustalenia podczas konsultacji
od 1800 zł Umów wizytę
Operacja stulejki 3600 zł Umów wizytę
Chirurgia ogólna
Wycięcie znamienia skórnego - twarz od 400 zł Umów wizytę
Wycięcie znamienia skórnego od 400 zł Umów wizytę
Szczelina odbytu od 2100 zł Umów wizytę
Leczenie hemoroidów (żylaki odbytu) 2600 zł Umów wizytę
Laparoskopowa plastyka przepukliny pachwinowej od 10000 zł Umów wizytę
Operacja przepukliny od 6000 zł Umów wizytę
Operacja przepukliny pachwinowej
*metoda klasyczna
od 9000 zł do 12000 zł Umów wizytę
Operacja przepukliny kresy białej 6000 zł Umów wizytę
Wycięcie znamienia barwnikowego małego od 300 zł do 600 zł Umów wizytę
Usunięcie kaszaka od 600 zł Umów wizytę
Operacja wycięcia tłuszczaka z badaniem histopatologicznym od 800 zł do 3000 zł Umów wizytę
Żylaki kończyn dolnych od 1800 zł do 4500 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna
Ginekomastia gruczołowa 10000 zł Umów wizytę
Ginekomastia tłuszczowa 10000 zł Umów wizytę
Ginekomastia gruczołowo-tłuszczowa 10000 zł Umów wizytę
Plastyka nosa (korekcja) od 8000 zł do 10000 zł Umów wizytę
Korekcja grzbietu nosa od 16000 zł Umów wizytę
Plastyka korekcyjna czubka nosa od 9000 zł Umów wizytę
Totalna plastyka nosa z osteotomią od 9000 zł Umów wizytę
Plastyka powiek dolnych - metoda chirurgiczna od 4800 zł do 6000 zł Umów wizytę
Plastyka powiek górnych - metoda chirurgiczna 4500 zł Umów wizytę
Plastyka powiek dolnych i górnych 7500 zł Umów wizytę
Korekcja odstających uszu
*orientacyjna cena. dokładną ustala specjalista podczas konsultacji
4500 zł Umów wizytę
Rekonstrukcja rozerwanego płatka ucha 3500 zł Umów wizytę
Zmniejszenie płatków uszu 3500 zł Umów wizytę
Zmniejszenie małżowin usznych 3500 zł Umów wizytę
Lifting operacyjny twarzy 12500 zł Umów wizytę
Lifting operacyjny szyi 15500 zł Umów wizytę
Lifting operacyjny twarzy i szyi 18000 zł Umów wizytę
Lifting operacyjny czoła od 8000 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki
Plastyka ramion (lifting chirurgiczny) od 8500 zł Umów wizytę
Plastyka ud (lifting chirurgiczny) od 9500 zł Umów wizytę
Abdominoplastyka (plastyka brzucha) 21500 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna piersi
Mastopeksja - zabieg podniesienia piersi - lifting biustu od 10000 zł Umów wizytę
Powiększanie piersi od 16000 zł do 18600 zł Umów wizytę
Lipofilling piersi (powiększanie piersi przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej)
*dokładny koszt ustala lekarz podczas konsultacji
od 12500 zł Umów wizytę
Powiększanie piersi implantem okrągłym 16000 zł Umów wizytę
Powiększanie piersi implantem anatomicznym 18000 zł Umów wizytę
Wymiana implantów piersiowych 23200 zł Umów wizytę
Zmniejszenie piersi (mammoplastyka) od 22000 zł Umów wizytę
Chirurgiczne modelowanie sylwetki i liposukcja
Liposukcja kolan 5500 zł Umów wizytę
Liposukcja brzucha 12000 zł Umów wizytę
Liposukcja ud od 7500 zł Umów wizytę
Liposukcja ramion 7500 zł Umów wizytę
Liposukcja pleców 7500 zł Umów wizytę
Liposukcja okolic biodrowych 6000 zł Umów wizytę
Liposukcja podbródka 8000 zł Umów wizytę
Dietetyka
Konsultacja dietetyczna 100 zł Umów wizytę
Pakiet dieta ( wstępny wywiad medyczny, analiza składu ciała, plan żywieniowy) od 150 zł do 500 zł Umów wizytę
Fizjoterapia
Masaż limfatyczny od 150 zł Umów wizytę
Ginekologia plastyczna, estetyczna
Powiększenie punktu G (G-shot, augmentacja punktu G)
*po konsultacji planowany jest termin zabiegu
2000 zł Umów wizytę
Labioplastyka - plastyka warg sromowych mniejszych i większych
*4500 zł większe, 5000 zł mniejsze
od 4500 zł do 5000 zł Umów wizytę
Plastyka pochwy (poprawa elastyczności pochwy) 4500 zł Umów wizytę
Redukcja napletka łechtaczki od 4000 zł Umów wizytę
Rekonstrukcja (odtworzenie) błony dziewiczej - Hymenoplastyka 3000 zł Umów wizytę
Operacja plastyczna tylnej ściany pochwy i krocza 12000 zł Umów wizytę
Laryngologia
Korekcja małżowin nosowych ( konchoplastyka) 1900 zł Umów wizytę
Tonsillotomia- zmniejszenie migdałków podniebiennych 2100 zł Umów wizytę
Operacja likwidująca OBPS/chrapanie (podniebienie miękkie) - I etap 1200 zł Umów wizytę
Usunięcie migdałków od 4650 zł Umów wizytę
Tonsillektomia - usunięcie migdałków podniebiennych od 4650 zł Umów wizytę
Leczenie chrapania metodą Celon 2000 zł Umów wizytę
FEOZ + septoplastyka + korekcja małżowin nosowych + usunięcie migdałków podniebiennych 12850 zł Umów wizytę
FEOZ (FESS)+ septoplastyka + konchoplastyka + Celon podniebienia miękkiego 10550 zł Umów wizytę
Septoplastyka (korekcja przegrody nosowej) 6200 zł Umów wizytę
Septokonchoplastyka (korekcja przegrody i małżowin nosowych) 6500 zł Umów wizytę
FEOZ + septoplastyka 8400 zł Umów wizytę
FEOZ + septoplastyka + konchoplastyka (korekcja małżowin nosowych) 9350 zł Umów wizytę
FEOZ / FESS (funkcjonalna endoskopowa operacja zatok) 6700 zł Umów wizytę
Medycyna estetyczna
Mezoterapia głowy osoczem bogatopłytkowym (PRP) 800 zł Umów wizytę
Modelowanie twarzy kwasem hialuronowym (nici hialuronowe) od 800 zł Umów wizytę
Ujędrnianie kwasem hialuronowym (SkinBooster) od 400 zł Umów wizytę
Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (lwia zmarszczka) od 500 zł Umów wizytę
Usuwanie cieni pod oczami kwasem hialuronowym
*400 zł za 1 ml
od 400 zł Umów wizytę
Powiększenie i modelowanie ust kwasem hialuronowym od 900 zł Umów wizytę
Niwelowanie doliny łez kwasem hialuronowym 1100 zł Umów wizytę
Korekcja nosa kwasem hialuronowym
*możliwość realizacji zabiegu w dniu konsultacji
1000 zł Umów wizytę
Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym od 900 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing okolic oczu od 500 zł do 1500 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing policzków od 500 zł do 1500 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing twarzy od 2000 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing czoła od 500 zł do 1500 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing dekoltu od 1000 zł do 1500 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing rąk od 1000 zł do 1500 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing szyi od 1500 zł do 2000 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości dłoni botoksem 1500 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości stóp botoksem od 1500 zł do 2500 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości czoła botoksem 800 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości pach botoksem 1500 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) twarz (wampirzy lifting) od 800 zł do 1400 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) okolice oczu od 1000 zł do 1200 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa (iniekcyjna) od 200 zł Umów wizytę
Sculptra - modelowanie twarzy, wypełnienia zmarszczek od 1600 zł do 4500 zł Umów wizytę
Usuwanie cieni pod oczami
*400 zł za 1 ml
od 400 zł Umów wizytę
Lipofilling ust (powiększenie ust przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej)
*cena orientacyjna, ustalana podczas konsultacji chirurgicznej
5000 zł Umów wizytę
Kurze łapki - usuwanie zmarszczek botoksem 500 zł Umów wizytę
Podniesienie brwi botoksem 500 zł Umów wizytę
Broda - usuwanie zmarszczek botoksem 400 zł Umów wizytę
Szyja - usuwanie zmarszczek botoksem 400 zł Umów wizytę
Zmarszczki poziome czoła - usuwanie botoksem 500 zł Umów wizytę
Zmarszczki pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie botoksem 500 zł Umów wizytę
Górna warga (zmarszczka palacza) - usuwanie zmarszczek botoksem 400 zł Umów wizytę
Ortopedia
Artroskopowa rekonstrukcja stożka rotatorów barku od 6000 zł Umów wizytę
Artroskopowe leczenie niestabilności barku 8600 zł Umów wizytę
Artroskopia od 3800 zł do 4800 zł Umów wizytę
Zespół cieśni nadgarstka od 0 zł do 2300 zł Umów wizytę
Rekonstrukcja więzadeł stawu skokowego od 3800 zł Umów wizytę
Korekcja palucha koślawego (halluks)
*dot. 1 stopy. Kwota orientacyjna, do ustalenia przez specjalistę podczas konsultacji
od 3800 zł do 7000 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

Mediklinika

Mickiewicza 55 Szczecin

Umów wizytę  +48 91 351 05 36 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

08:00 - 20:00

Wtorek

08:00 - 20:00

Środa

08:00 - 20:00

Czwartek

08:00 - 20:00

Piątek

08:00 - 20:00

Sobota

09:00 - 14:00

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

prof. dr hab. n. med. Dariusz Bielicki

prof. dr hab. n. med. Dariusz Bielicki

Gastrolog
Internista
Prof. dr hab. n. med. Dariusz Bielicki to absolwent Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, którą ukończył w 1983 roku. Od 1985 roku związany był ze szczecińską Kl...

 czytaj więcej

Umów wizytę

prof. dr hab. n. med. Marek Ostrowski

prof. dr hab. n. med. Marek Ostrowski

Chirurgia Ogólna
transplantolog kliniczny
Prof. dr hab. n. med. Marek Ostrowski jest absolwentem Pomorskiej Akademii Medycznej, którą ukończył na kierunku lekarskim w 1975 roku. Trzy lat...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Prof. dr hab. n. med. Zbigniew Ziętek

Prof. dr hab. n. med. Zbigniew Ziętek

Chirurgia Ogólna
Urolog
transplantologia kliniczna
Dr hab. n. med. Zbigniew Ziętek to absolwent studiów medycznych, które ukończył w 1986 roku na Pomorskiej Akademii Medycznej w Szc...

 czytaj więcej

Umów wizytę

prof. dr hab. n. med. Andrzej Żyluk

prof. dr hab. n. med. Andrzej Żyluk

Chirurgia Ogólna
chirurgia ręki
Prof. dr hab. n. med. Andrzej Żyluk studia medyczne ukończył w 1981 roku na Pomorskiej Akademii Medycznej. Następnie został specjalistą z zakresu chirurgi...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr. hab. n. med Adam Kamiński

dr. hab. n. med Adam Kamiński

Ortopeda
Ortopeda dziecięcy

Umów wizytę

 Magdalena Mitrowska-Guźmińska

Magdalena Mitrowska-Guźmińska

Lekarz medycyny estetycznej

Umów wizytę

dr n. med. Rafał Becht

dr n. med. Rafał Becht

Onkolog
immunolog kliniczny
Dr n. med. Rafał Becht studia lekarskie ukończył w 2001 roku, uzyskując uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza. Następnym krokiem w jego karierze zawodowej...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Prof dr hab. n. med. Łukasz Kołodziej

Prof dr hab. n. med. Łukasz Kołodziej

Ortopeda
Prof. dr. hab. n. med. Łukasz Kołodziej jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Po studiach w wyniku zainteresowania dziedziną ortopedii i tra...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Dominik Skupiński

Lek. med. Dominik Skupiński

Diagnostyk
Radiolog
Lek. med. Dominik Skupiński to absolwent Wydziału Lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, którą ukończył w 2005 roku. Po studiach odbył staż podyplomowy ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr n. med. Beata Paradowska-Opałka

dr n. med. Beata Paradowska-Opałka

Laryngolog
Dr n. med. Beata Paradowska-Opałka studia medyczne ukończyła najpierw na kierunku lekarskim a potem dentystycznym. W 1997 roku uzyskała I stopień specjalizacji z otolaryngologii, a w...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr n. med. Mariusz Antoszewski

dr n. med. Mariusz Antoszewski

Urolog
chirurg dziecięcy
Dr n. med. Mariusz Antoszewski w latach 1983-1989 uczęszczał na Pomorską Akademię Medyczną, której ukończenie przyniosło mu dyplom lekarski. Zaraz po studiach ro...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Aleksander Żmudziński

Lek. med. Aleksander Żmudziński

Laryngolog
Lek. med. Aleksander Żmudziński to absolwent studiów medycznych, które ukończył w 1988 roku. Zainteresowała go laryngologia i z tej dziedziny I stopień specjalizacji odbył w Klinice ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Michał Piotrowiak

lek. med. Michał Piotrowiak

Chirurg plastyczny
Lek. med. Michał Piotrowiak to absolwent Wydziału Lekarskiego, który ukończył w 2003 roku na Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Po studiach odbył staż podyplomowy w Oddziale Ch...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Dr n. med. Labib Zair

Dr n. med. Labib Zair

Chirurgia Ogólna
transplantolog kliniczny
Dr n. med. Labib Zair po odbyciu studiów medycznych rozpoczął specjalizację w zakresie chirurgii ogólnej, z której tytuł specjalizacyjny I stopn...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Julita Wójtowicz-Lejman

lek. med. Julita Wójtowicz-Lejman

Ginekolog
Pediatra
Lek. med. Julita Wójtowicz-Lejman studia medyczne ukończyła w 1992 roku zdobywając dyplom lekarza. Następnie zainteresowała się ginekologią i położnictwem, czego wynikiem...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Michał Wechmann

Michał Wechmann

Ortopeda

Umów wizytę

dr n. med. Wiesława Zabłocka

dr n. med. Wiesława Zabłocka

Internista
Kardiolog
Dr n. med. Wiesława Zabłocka jest absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej, którą ukończyła w 1987 roku, uzyskując jednocześnie uprawnienia do wykonywania zawodu lekar...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Iwona Grudziak

Iwona Grudziak

Kosmetyczka
Iwona Grudziak to kosmetyczna, pracująca w Medklinice w Szczecinie. Zajmuje się zabiegami upiększającymi i pielęgnacyjnymi na twarz i ciało.

Umów wizytę

 Justyna Wichlińska

Justyna Wichlińska

Dietetyk
Justyna Wichlińska jest dyplomowanym dietetykiem. Posiada bogate doświadczenie w swojej dziedzinie zdobywane jako dietetyk w szpitalach, szkołach czy przedszkolach. Ponadto dodatkowe u...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr Edyta Skwirczyńska

dr Edyta Skwirczyńska

Psycholog
Seksuolog
psychoterapeuta
Dr Edyta Skwirczyńska jest absolwentką Uniwersytetu Szczecińskiego - studia magisterskie z socjologii oraz studia podyplomowe z psychoterapii i s...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Mgr Katarzyna Lipińska

Mgr Katarzyna Lipińska

Psycholog
psychoterapeuta
specjalista medycyny naturalnej
bioenergoterapeuta
Mgr Katarzyna Lipińska jest wykształconą oraz doświadczoną bioenergoterapeutką, specjalistką me...

 czytaj więcej

Umów wizytę