Bellazone - Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii

Kiedrzyńska 64 1p Częstochowa

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Bellazone to specjalistyczna klinika przyjmująca pacjentów na terenie Częstochowy. Istnieje od 1998 roku oferując innowacyjne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii i modelowania ciała, chirurgii ogólnej i naczyniowej oraz kosmetologii.

Głównym celem i ideą placówki jest odmładzanie wyglądu, usuwanie oznak czasu, opóźnianie efektów starzenia oraz likwidowanie niedoskonałości ciała niezależnie od wieku pacjenta. Wszystkie te założenia realizowane są w atmosferze zrozumienia pacjenta, zaufania, bezpieczeństwa oraz innowacyjności i profesjonalizmu.

Wysoką jakość zabiegów gwarantuje tutaj odpowiednio wykwalifikowany personel, który stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnictwem w rozmaitych kursach i szkoleniach medycznych, dzięki czemu zabiegi w Bellazone są ciągle udoskonalane oraz przeprowadzane w coraz to nowszych technologiach. Ponadto Bellazone przynależy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging co znacznie podnosi prestiż tego miejsca. Znacznymi osiągnięciami w doskonaleniu umiejętności i zdobywaniu nowej wiedzy i praktyki może poszczycić się lek. med. Jarosław Rządkowski, specjalista chirurgii ogólnej oraz lekarz medycyny estetycznej, posiadający na swoim koncie już dużą liczbę certyfikatów, z których można wymienić:

 • certyfikat uczestnictwa w X Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, która miała miejsce w Warszawie w 2010 roku,
 • certyfikat udziału w Pierwszej Warszawskiej Międzynarodowej Konferencji Medycznej pod patronatem Polskiego Towarzystwa Flebologicznego pt. „Skleroterapia, leczenie operacyjne czy metody endowaskularne? Wady i zalety różnych metod leczenia żylaków kończyn dolnych. Współczesne a dawne poglądy”, która odbyła się w 2011 roku,
 • dyplom uczestnictwa w Kongresie Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, który miał miejsce w Warszawie w 2010 roku.

Placówka prowadzi także działalność dydaktyczną dla lekarzy i specjalistów, organizując w swojej siedzibie szkolenia m.in. z zakresu laserowego usuwania żylaków EVLT, skleroterapii pod kontrolą USG czy zabiegów z medycyny estetycznej i laseroterapii.

Na własny rozwój i poszerzenie oferty dla pacjentów klinika otrzymała dofinansowanie z Unii Europejskiej (Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego) w ramach projektu „Poszerzenie oferty terapeutycznej Centrum Diagnostyki i Leczenia Żylaków o innowacyjną metodę leczenia chorób naczyniowych”, dzięki czemu została wyposażona w dwa urządzenia medyczne laser endowaskularny oraz aparat USG z funkcją Dopplera.

O innowacyjności, bezpieczeństwie oraz komforcie wykonywanych tutaj zabiegów estetycznych i zdrowotnych stanowi nie tylko doświadczenie personelu, ale przede wszystkim znajdujące się w gabinetach placówki aparaty i urządzenia medyczne, które działając w nowoczesnych technologiach dostosowują swoje parametry do indywidualnego zapotrzebowania każdego pacjenta. Można wśród nich wymienić aparaty do modelowania ciała, tj. aparat KryoLipo (redukujący tkankę tłuszczową za pomocą technologii chłodzenia czyli kriolipolizy) oraz aparat NNM Lipo Kontur (do przeprowadzania mezoterapii bezigłowej rozpuszczającej tkankę tłuszczową i likwidującej cellulit). W odmładzaniu skóry stosowane jest tutaj urządzenie Thermage (do nieoperacyjnego liftingu falami radiowymi) oraz urządzenie Vivace BTL (do frakcjonowania mikroigłowego z wykorzystaniem fal radiowych). Placówka wyposażona jest także w ultranowoczesny, wielofunkcyjny laser frakcyjny  neodymowo-jagowy Fotona Spectro SP (do zabiegów chirurgicznych, fotoodmładzania, usuwania blizn, owłosienia, peelingów laserowych i wielu innych) oraz w laser endowaskularny (do usuwania żylaków metodą EVLT). Na wyposażeniu jednego z gabinetów znajduje się również nowoczesny aparat USG z funkcją Dopplera.

Bellazone to miejsce bardzo przyjazne dla pacjentów, stworzone z zamiarem, aby w trakcie zabiegów oraz podczas oczekiwania na nie każdy czuł się tutaj jak u siebie w domu. Taki zamiar uzyskał formę realizacji poprzez:

 • Przyjemną okolicę i nowoczesny budynek – klinika mieści się w nowo wybudowanym budynku na I piętrze, do którego wchodzi się bezpośrednio z chodnika, w okolicy niewielkiej zabudowy mieszkalnej bogatej w obszary zieleni. Można tutaj zaparkować wzdłuż ulicy.
 • Klimatyczne wnętrza – po wejściu do kliniki oczom pacjentów ukazuje się przytulna poczekalnia w uspokajającej tonacji brązowo-brzoskwiniowej z wygodną kanapą oraz licznymi reprodukcjami na ścianach przedstawiającymi miłe zakątki przyrody. Całości klimatu dopełnia liczne ledowe oświetlenie a wystrój taki zdobi również korytarze i gabinety. W gabinetach, oprócz wygodnych foteli zabiegowych i nowoczesnego sprzętu, w odcieniach brązu są meble, dzięki czemu każde pomieszczenie ma tutaj iście domowy klimat.
 • Leczenie na raty – pacjent za zabiegi może zapłacić w systemie ratalnym, dokonując niezbędnych formalności z firmą MediRaty.
 • Obsługę zagranicznych pacjentów – placówka w pełni obsługuje pacjentów posługujących się wyłącznie językiem angielskim lub niemieckim.

Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Bellazone umiejscowione jest w Częstochowie przy ul. Kiedrzyńskiej, która znajduje się w dzielnicy miasta Tysiąclecie. Niedaleko stąd do jednych z głównych dróg dojazdowych nr 91 i 46, dzięki czemu bardzo łatwo trafić do kliniki samochodem. Do centrum Częstochowy jest stąd ok. 2 km najkrótszą trasą – tyle także do pokonania mają pacjenci przyjeżdżający do miasta pociągiem i wysiadający na Dworcu PKP Częstochowa Główna. Do najważniejszego punktu miasta, czyli na Jasną Górę jest stąd ok. 3 km. Można tutaj również odpocząć w otoczeniu zieleni w Parku 3 Maja lub Parku im. Stanisława Staszica.

Certyfikaty

1995 Certyfikat uczestnictwa w kongresie 1995
Certyfikat uczestnictwa w kongresie
2005 Certyfikat uczestnictwa w Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej 2005
Certyfikat uczestnictwa w Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej
2006 Certyfikat uczestnictwa w II Kongresie Polskich Towarzystw Naczyniowych 2006
Certyfikat uczestnictwa w II Kongresie Polskich Towarzystw Naczyniowych
2006 Certyfikat uczestnictwa w warsztatach edukacyjnych 2006
Certyfikat uczestnictwa w warsztatach edukacyjnych
2000 Certyfikat uczestnictwa w kursie 2000
Certyfikat uczestnictwa w kursie
2000 Dyplom uczestnictwa w kursie: Zaawansowane zabiegi reanimacyjne 2000
Dyplom uczestnictwa w kursie: Zaawansowane zabiegi reanimacyjne
1997 Certyfikat uczestnictwa w Polsko - Amerykańskim Sympozjum Profilaktyka, Wczesne Wykrywanie i Leczenie Raka Piersi 1997
Certyfikat uczestnictwa w Polsko - Amerykańskim Sympozjum Profilaktyka, Wczesne Wykrywanie i Leczenie Raka Piersi
2006 Certyfikat uczestnictwa w Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej 2006
Certyfikat uczestnictwa w Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej
2005 Certyfikat uczestnictwa w sympozjum 2005
Certyfikat uczestnictwa w sympozjum
2005 Certyfikat uczestnictwa w warsztatach chirurgii laparoskopowej 2005
Certyfikat uczestnictwa w warsztatach chirurgii laparoskopowej
2011 Certyfikat ukończenia kursu w zakresie diagnostyki i leczenia ostrego zapalenia trzustki oraz żywienia pozajelitowego i dojelitowego 2011
Certyfikat ukończenia kursu w zakresie diagnostyki i leczenia ostrego zapalenia trzustki oraz żywienia pozajelitowego i dojelitowego
2006 Certyfikat uczestnictwa w kongresie 2006
Certyfikat uczestnictwa w kongresie
2007 Certyfikat uczestnictwa w kursie medycznym 2007
Certyfikat uczestnictwa w kursie medycznym "Ultrasonografia dopplerowska"
2001 Certyfikat uczestnictwa w konferencji szkoleniowej z zakresu Wczesnego Wykrywania Nowotworów Złośliwych 2001
Certyfikat uczestnictwa w konferencji szkoleniowej z zakresu Wczesnego Wykrywania Nowotworów Złośliwych
2010 Certyfikat uczestnictwa w X Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging 2010
Certyfikat uczestnictwa w X Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
2009 Certyfikat uczestnictwa w IX Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging 2009
Certyfikat uczestnictwa w IX Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
2009 Certyfikat uczestnictwa w VI Kongresie Polskiego Towarzystwa Flebologicznego 2009
Certyfikat uczestnictwa w VI Kongresie Polskiego Towarzystwa Flebologicznego
2009 Certyfikat uczestnictwa w IX Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging 2009
Certyfikat uczestnictwa w IX Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
2011 Certyfikat uczestnictwa w konferencji 2011
Certyfikat uczestnictwa w konferencji
2007 Certyfikat uczestnictwa w XIX Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Polskiego Towarzystwa Flebologicznego 2007
Certyfikat uczestnictwa w XIX Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Polskiego Towarzystwa Flebologicznego "Flebologia XXI wieku"
2003 Certyfikat uczestnictwa w Warsztatach Flebologicznych 2003
Certyfikat uczestnictwa w Warsztatach Flebologicznych
2005 Certyfikat uczestnictwa w kursie 2005
Certyfikat uczestnictwa w kursie
2010 Dyplom uczestnictwa w Kongresie Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych 2010
Dyplom uczestnictwa w Kongresie Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych
2009 Certyfikat potwierdzający wiedzę z zakresu stosowania fosfatydylocholiny 2009
Certyfikat potwierdzający wiedzę z zakresu stosowania fosfatydylocholiny
2003 Dyplom ukończenia warsztatów skleroterapii 2003
Dyplom ukończenia warsztatów skleroterapii
2000 Dyplom ukończenia 2-letniego Programu Dydaktycznego 2000
Dyplom ukończenia 2-letniego Programu Dydaktycznego "Postępy w Gastroenterologii"
2002 Zaświadczenie odbycia kursu 2002
Zaświadczenie odbycia kursu "Lasery w medycynie"
2011 Certyfikat uczestnictwa w Cosmoderm XVII 2011
Certyfikat uczestnictwa w Cosmoderm XVII
2011 Certyfikat uczestnictwa w kursie PEELINGI 2011
Certyfikat uczestnictwa w kursie PEELINGI
2011 Certyfikat uczestnictwa w konferencji 2011
Certyfikat uczestnictwa w konferencji
2009 Dyplom uczestnictwa w Urodzinowym Kongresie Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych 2009
Dyplom uczestnictwa w Urodzinowym Kongresie Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych
2008 Dyplom uczestnictwa w sympozjum naukowym: 2008
Dyplom uczestnictwa w sympozjum naukowym: "Postępy w dermatologii estetycznej"
2010 Certyfikat uczestnictwa w X Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej 2010
Certyfikat uczestnictwa w X Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej
2009 Certyfikat potwierdzający wiedzę z zakresu stosowania osocza bogatopłytkowego 2009
Certyfikat potwierdzający wiedzę z zakresu stosowania osocza bogatopłytkowego
2009 Certyfikat uczestnictwa w III kongresie naukowo-szkoleniowym 2009
Certyfikat uczestnictwa w III kongresie naukowo-szkoleniowym
2008 Certyfikat uczestnictwa w VIII Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging 2008
Certyfikat uczestnictwa w VIII Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
2008 Certyfikat uczestnictwa w VIII Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging 2008
Certyfikat uczestnictwa w VIII Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
2009 Certyfikat uczestnictwa w IX Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej 2009
Certyfikat uczestnictwa w IX Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej
2008 Certyfikat ukończenia kursu 2008
Certyfikat ukończenia kursu
2005 Certyfikat uczestnictwa w XVII Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Polskiego Towarzystwa Flebologicznego 2005
Certyfikat uczestnictwa w XVII Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Polskiego Towarzystwa Flebologicznego
2005 Certyfikat uczestnictwa w kursie 2005
Certyfikat uczestnictwa w kursie
2004 Certyfikat uczestnictwa w zebraniu szkoleniowym 2004
Certyfikat uczestnictwa w zebraniu szkoleniowym "III Międzynarodowe Bartoszyckie Dni Videochirurgii"
2004 Certyfikat uczestnictwa w obradach X Jubileuszowego Zjazdu Sekcji Chirurgii Wojskowej Towarzystwa Chirurgów Polskich 2004
Certyfikat uczestnictwa w obradach X Jubileuszowego Zjazdu Sekcji Chirurgii Wojskowej Towarzystwa Chirurgów Polskich
2004 Certyfikat uczestnictwa w Kongresie Polskich Towarzystw Naczyniowych 2004
Certyfikat uczestnictwa w Kongresie Polskich Towarzystw Naczyniowych

Opinie

Bellazone - Centrum Medycyny Estetycznej i LaseroterapiiOcena: 4.9/5 Opinie: 5, Ocen: 5

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • I

  Bardzo dobrze

  Few days ago I had EVLA procedure and mini phlebectomy done at Bellazone. The service I received was absolutely outstanding! The medical team is extremely professional with very individualised,warm and friendly approach to the patient. During my procedure as well as after I felt very well and comfortable and the results are amazing! I’m truly recommending the services that Bellazone provides! It is definitely worth flying there to have the procedure done by a team of amazing medical team who use the best quality medical equipment!

  Inga (2018-10-25)

 • J

  Bardzo dobrze

  Miałam bardzo brzydką bliznę na twarzy, a pan doktor polecił mi leczenie chirurgiczne a następnie uzupełnił je laserem i teraz prawie jej nie widać. Byłam wcześniej u innego lekarza, który powiedział, że nie da się nic z tym zrobić, więc tym bardziej dziękuje.

  Julka (2017-03-14)

 • p

  Bardzo dobrze

  Ja byłem w gabinecie na zabiegu stulejki. Bardzo się bałem bo to wrażliwa część ciała i długo trwało zanim się zdecydowałem, ale ktoś polecił mi właśnie to centrum. Nic nie bolało poszło szybko, a ja w końcu mogę żyć na co dzień bez bólu.

  przemek (2017-03-14)

 • B

  Bardzo dobrze

  Wyleczyłam tutaj moje brzydkie żylaki na nogach za pomocą lasera. Zabiegów miałam kilka, a wszystkie przebiegły szybko i w miłej atmosferze. Pan doktor jest naprawdę profesjonalistą w tej dziedzinie. Warto było, gdyż teraz czuję się dużo lepiej i nogi mnie już nie bolą.

  Basia (2017-03-14)

 • Z

  Dobrze

  mają bardzo dobre lasery, miło, szybko i bezboleśnie.

  Zadowolona Klientka (2016-10-27)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Inne
Terapia Orthokine® - leczenie zwyrodnień stawów
*cena dotyczy 1 jednoski
od 750 zł Umów wizytę
Chirurgia męskich narządów płciowych
Obrzezanie całkowite
*zabieg wykonywany u osób dorosłych
od 1600 zł Umów wizytę
Obrzezanie częściowe
*zabieg wykonywany u osób dorosłych
od 1600 zł Umów wizytę
Wydłużenie wędzidełka napletka od 800 zł do 1600 zł Umów wizytę
Podcięcie wędzidełka prącia
*zabieg wykonywany u osób dorosłych
od 500 zł Umów wizytę
Operacja stulejki
*zabieg wykonywany u osób dorosłych
od 1600 zł Umów wizytę
Chirurgia ogólna
Wycięcie znamienia skórnego od 500 zł Umów wizytę
Leczenie hemoroidów (żylaki odbytu) od 1200 zł do 4500 zł Umów wizytę
Nacięcie i drenaż ropnia od 800 zł Umów wizytę
Miniflebektomia (szydełkowanie żył) - operacyjne leczenie żylaków kończyn dolnych 1200 zł Umów wizytę
Operacja wrastających paznokci od 500 zł do 900 zł Umów wizytę
Pobranie wycinków skóry 250 zł Umów wizytę
Usunięcie szwów od 120 zł Umów wizytę
Wstępne opracowanie rany od 400 zł Umów wizytę
Wycięcie łagodnych zmian hiperkeratotycznych (np. odcisku lub modzela) od 450 zł Umów wizytę
Wymiana tamponu lub drenu w ranie 80 zł Umów wizytę
Obliteracja żylaków kończyn dolnych od 300 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie żylaków - nogi od 3500 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna
Lifting oczu od 1200 zł do 2500 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki
Lifting szyi od 200 zł do 1600 zł Umów wizytę
Chirurgiczne modelowanie sylwetki i liposukcja
Liposukcja od 1500 zł Umów wizytę
Liposukcja brzucha
*liposukcja strzykawkowa lub metoda infradźwiękowa
od 6000 zł do 9500 zł Umów wizytę
Liposukcja kolan
*liposukcja strzykawkowa lub metoda infradźwiękowa
od 4000 zł do 5000 zł Umów wizytę
Liposukcja łydek
*liposukcja strzykawkowa lub metoda infradźwiękowa
od 6000 zł do 7000 zł Umów wizytę
Liposukcja ud
*liposukcja strzykawkowa lub metoda infradźwiękowa
od 5000 zł do 16000 zł Umów wizytę
Liposukcja podbródka
*liposukcja strzykawkowa lub metoda infradźwiękowa
od 1500 zł do 4500 zł Umów wizytę
Liposukcja ramion
*liposukcja strzykawkowa lub metoda infradźwiękowa
od 4000 zł do 6000 zł Umów wizytę
Liposukcja pleców
*liposukcja strzykawkowa lub metoda infradźwiękowa
od 6000 zł do 9000 zł Umów wizytę
Liposukcja okolic biodrowych
*liposukcja strzykawkowa lub metoda infradźwiękowa
od 4000 zł do 7000 zł Umów wizytę
Diagnostyka
USG Doppler tętnic kończyn dolnych 100 zł Umów wizytę
USG Doppler tętnic szyjnych 220 zł Umów wizytę
USG Doppler żył kończyn dolnych 150 zł Umów wizytę
Fizjoterapia
Galwanizacja od 30 zł Umów wizytę
Ultradźwięki od 50 zł Umów wizytę
Masaż limfatyczny od 150 zł do 1300 zł Umów wizytę
Ginekologia plastyczna, estetyczna
Laserowa rewitalizacja pochwy 3900 zł Umów wizytę
Rewitalizacja pochwy i warg sromowych (perineoplastyka) od 600 zł do 2200 zł Umów wizytę
Kosmetologia
Depilacja laserowa wąsika górna warga (epilacja) od 150 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa brody (epilacja) od 200 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa baków (epilacja) od 200 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa policzków od 200 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa uszu (epilacja) od 100 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa skroni (epilacja) od 200 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa karku (epilacja) od 200 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pleców (epliacja) od 600 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa klatki piersiowej od 300 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa piersi od 200 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa brzucha (epilacja) od 500 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa bikini (epilacja) od 300 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pośladków od 400 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pach (epilacja) od 300 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa przedramion (epilacja) od 400 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa ramion (epilacja) od 400 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa dłoni (epilacja) od 300 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa ud (epilacja) od 800 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa stóp (epilacja) od 200 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa łydek (epilacja) od 700 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa szyi (epilacja) od 250 zł Umów wizytę
Endermologie LPG Alliance - wyszczuplanie i modelowanie od 150 zł do 4300 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na biodrach
*możliwość realizacji zabiegu w dniu konsultacji
od 600 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na brzuchu
*możliwość realizacji zabiegu w dniu konsultacji
od 800 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów - dół podkolanowy
*możliwość realizacji zabiegu w dniu konsultacji
od 200 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów łydek
*możliwość realizacji zabiegu w dniu konsultacji
od 700 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na piersiach
*możliwość realizacji zabiegu w dniu konsultacji
od 600 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na pośladkach
*możliwość realizacji zabiegu w dniu konsultacji
od 600 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów z ramion
*możliwość realizacji zabiegu w dniu konsultacji
od 600 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na udach
*możliwość realizacji zabiegu w dniu konsultacji
od 600 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa bioder od 4000 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa brzucha od 7000 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa kolan 4500 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa pleców 6000 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa pośladków 5500 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa (pseudoginekomastia) 6500 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa ramion 5000 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa talii 6000 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa ud od 5000 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa podbródka od 1500 zł do 3500 zł Umów wizytę
Laryngologia
Laserowe leczenie chrapania
*600 zł cena za 1 zabieg, sugerowana seria 4 zabiegów, prz 1 zabiegu dodatkow koszt konsultacji 150 zł
od 600 zł Umów wizytę
Leczenie chrapania i bezdechu od 600 zł Umów wizytę
Medycyna estetyczna
Mezoterapia głowy osoczem bogatopłytkowym (PRP) od 1000 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie czoła od 100 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie dłoni od 200 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie pleców od 400 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie przedramion od 300 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie ramion od 400 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie twarzy od 300 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie szyi od 200 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie twarzy i szyi od 900 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie dekoltu od 200 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie twarzy, szyi i dekoltu od 1100 zł Umów wizytę
Powiększenie i modelowanie ust kwasem hialuronowym 800 zł Umów wizytę
Usuwanie cieni pod oczami kwasem hialuronowym 800 zł Umów wizytę
Niwelowanie doliny łez kwasem hialuronowym 800 zł Umów wizytę
Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym 800 zł Umów wizytę
Korekcja nosa kwasem hialuronowym od 1000 zł do 1500 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing twarzy od 1600 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing szyi od 500 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing twarzy i szyi od 1800 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing twarzy, szyi i dekoltu od 2600 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing dekoltu od 700 zł Umów wizytę
Laserowe leczenie nadpotliwości 4900 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości dłoni botoksem 1400 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości pach botoksem od 1400 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości stóp botoksem od 1400 zł Umów wizytę
Peeling laserowy twarzy od 400 zł Umów wizytę
Peeling laserowy dłoni od 200 zł Umów wizytę
Peeling laserowy twarzy i szyi od 600 zł Umów wizytę
Peeling laserowy szyi od 300 zł Umów wizytę
Peeling laserowy twarzy, szyi i dekoltu od 900 zł Umów wizytę
Peeling laserowy dekoltu od 300 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) twarz (wampirzy lifting) 900 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów
*możliwość realizacji zabiegu w dniu konsultacji
od 600 zł Umów wizytę
Lipoliza iniekcyjna - podbródek od 400 zł do 600 zł Umów wizytę
Lifting twarzy od 500 zł do 2800 zł Umów wizytę
Lifting dekoltu od 400 zł do 2200 zł Umów wizytę
Lifting biustu od 500 zł do 2800 zł Umów wizytę
Lifting podbródka od 300 zł do 500 zł Umów wizytę
Nici liftingujące od 1200 zł do 6000 zł Umów wizytę
Liposukcja falą magnetyczną – ONDA - brzuch
*1 zabieg 1000 zł, pakiet 4 zabiegów 3500 zł
od 1000 zł do 3500 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie blizn od 150 zł do 500 zł Umów wizytę
Kurze łapki - usuwanie zmarszczek botoksem od 300 zł Umów wizytę
Górna warga (zmarszczka palacza) - usuwanie zmarszczek botoksem od 300 zł Umów wizytę
Podniesienie kącików ust botoksem od 300 zł Umów wizytę
Broda - usuwanie zmarszczek botoksem od 300 zł Umów wizytę
Szyja - usuwanie zmarszczek botoksem od 500 zł Umów wizytę
Zmarszczki poziome czoła - usuwanie botoksem od 500 zł Umów wizytę
Zmarszczki pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie botoksem od 500 zł Umów wizytę
Mezoterapia bezigłowa - odmładzanie i rewitalizacja skóry 260 zł Umów wizytę
Usuwanie zmarszczek botoksem od 500 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek - pojedyncze naczynko od 150 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na nosie od 150 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na twarzy od 500 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na policzkach od 200 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na brodzie od 200 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na czole od 200 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na dekolcie od 500 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na szyi od 200 zł Umów wizytę
Przeszczep włosów
Leczenie łysienia od 5500 zł do 7000 zł Umów wizytę
Regenera Activa - leczenie łysienia przeszczepem komórek macierzystych 6000 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

Bellazone - Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii

Kiedrzyńska 64 1p Częstochowa

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

11:00 - 21:00

Wtorek

11:00 - 21:00

Środa

11:00 - 21:00

Czwartek

11:00 - 21:00

Piątek

10:00 - 16:00

Sobota

zamknięte

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

lek. med. Jarosław Rządkowski

lek. med. Jarosław Rządkowski

Chirurg
Flebolog
Lekarz medycyny estetycznej

Umów wizytę