Bellazone - Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii

Kiedrzyńska 64 1p Częstochowa

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Bellazone to specjalistyczna klinika przyjmująca pacjentów na terenie Częstochowy. Istnieje od 1998 roku oferując innowacyjne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii i modelowania ciała, chirurgii ogólnej i naczyniowej oraz kosmetologii.

Głównym celem i ideą placówki jest odmładzanie wyglądu, usuwanie oznak czasu, opóźnianie efektów starzenia oraz likwidowanie niedoskonałości ciała niezależnie od wieku pacjenta. Wszystkie te założenia realizowane są w atmosferze zrozumienia pacjenta, zaufania, bezpieczeństwa oraz innowacyjności i profesjonalizmu.

Wysoką jakość zabiegów gwarantuje tutaj odpowiednio wykwalifikowany personel, który stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnictwem w rozmaitych kursach i szkoleniach medycznych, dzięki czemu zabiegi w Bellazone są ciągle udoskonalane oraz przeprowadzane w coraz to nowszych technologiach. Ponadto Bellazone przynależy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging co znacznie podnosi prestiż tego miejsca. Znacznymi osiągnięciami w doskonaleniu umiejętności i zdobywaniu nowej wiedzy i praktyki może poszczycić się lek. med. Jarosław Rządkowski, specjalista chirurgii ogólnej oraz lekarz medycyny estetycznej, posiadający na swoim koncie już dużą liczbę certyfikatów, z których można wymienić:

 • certyfikat uczestnictwa w X Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, która miała miejsce w Warszawie w 2010 roku,
 • certyfikat udziału w Pierwszej Warszawskiej Międzynarodowej Konferencji Medycznej pod patronatem Polskiego Towarzystwa Flebologicznego pt. „Skleroterapia, leczenie operacyjne czy metody endowaskularne? Wady i zalety różnych metod leczenia żylaków kończyn dolnych. Współczesne a dawne poglądy”, która odbyła się w 2011 roku,
 • dyplom uczestnictwa w Kongresie Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, który miał miejsce w Warszawie w 2010 roku.

Placówka prowadzi także działalność dydaktyczną dla lekarzy i specjalistów, organizując w swojej siedzibie szkolenia m.in. z zakresu laserowego usuwania żylaków EVLT, skleroterapii pod kontrolą USG czy zabiegów z medycyny estetycznej i laseroterapii.

Na własny rozwój i poszerzenie oferty dla pacjentów klinika otrzymała dofinansowanie z Unii Europejskiej (Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego) w ramach projektu „Poszerzenie oferty terapeutycznej Centrum Diagnostyki i Leczenia Żylaków o innowacyjną metodę leczenia chorób naczyniowych”, dzięki czemu została wyposażona w dwa urządzenia medyczne laser endowaskularny oraz aparat USG z funkcją Dopplera.

O innowacyjności, bezpieczeństwie oraz komforcie wykonywanych tutaj zabiegów estetycznych i zdrowotnych stanowi nie tylko doświadczenie personelu, ale przede wszystkim znajdujące się w gabinetach placówki aparaty i urządzenia medyczne, które działając w nowoczesnych technologiach dostosowują swoje parametry do indywidualnego zapotrzebowania każdego pacjenta. Można wśród nich wymienić aparaty do modelowania ciała, tj. aparat KryoLipo (redukujący tkankę tłuszczową za pomocą technologii chłodzenia czyli kriolipolizy) oraz aparat NNM Lipo Kontur (do przeprowadzania mezoterapii bezigłowej rozpuszczającej tkankę tłuszczową i likwidującej cellulit). W odmładzaniu skóry stosowane jest tutaj urządzenie Thermage (do nieoperacyjnego liftingu falami radiowymi) oraz urządzenie Vivace BTL (do frakcjonowania mikroigłowego z wykorzystaniem fal radiowych). Placówka wyposażona jest także w ultranowoczesny, wielofunkcyjny laser frakcyjny  neodymowo-jagowy Fotona Spectro SP (do zabiegów chirurgicznych, fotoodmładzania, usuwania blizn, owłosienia, peelingów laserowych i wielu innych) oraz w laser endowaskularny (do usuwania żylaków metodą EVLT). Na wyposażeniu jednego z gabinetów znajduje się również nowoczesny aparat USG z funkcją Dopplera.

Bellazone to miejsce bardzo przyjazne dla pacjentów, stworzone z zamiarem, aby w trakcie zabiegów oraz podczas oczekiwania na nie każdy czuł się tutaj jak u siebie w domu. Taki zamiar uzyskał formę realizacji poprzez:

 • Przyjemną okolicę i nowoczesny budynek – klinika mieści się w nowo wybudowanym budynku na I piętrze, do którego wchodzi się bezpośrednio z chodnika, w okolicy niewielkiej zabudowy mieszkalnej bogatej w obszary zieleni. Można tutaj zaparkować wzdłuż ulicy.
 • Klimatyczne wnętrza – po wejściu do kliniki oczom pacjentów ukazuje się przytulna poczekalnia w uspokajającej tonacji brązowo-brzoskwiniowej z wygodną kanapą oraz licznymi reprodukcjami na ścianach przedstawiającymi miłe zakątki przyrody. Całości klimatu dopełnia liczne ledowe oświetlenie a wystrój taki zdobi również korytarze i gabinety. W gabinetach, oprócz wygodnych foteli zabiegowych i nowoczesnego sprzętu, w odcieniach brązu są meble, dzięki czemu każde pomieszczenie ma tutaj iście domowy klimat.
 • Leczenie na raty – pacjent za zabiegi może zapłacić w systemie ratalnym, dokonując niezbędnych formalności z firmą MediRaty.
 • Obsługę zagranicznych pacjentów – placówka w pełni obsługuje pacjentów posługujących się wyłącznie językiem angielskim lub niemieckim.

Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Bellazone umiejscowione jest w Częstochowie przy ul. Kiedrzyńskiej, która znajduje się w dzielnicy miasta Tysiąclecie. Niedaleko stąd do jednych z głównych dróg dojazdowych nr 91 i 46, dzięki czemu bardzo łatwo trafić do kliniki samochodem. Do centrum Częstochowy jest stąd ok. 2 km najkrótszą trasą – tyle także do pokonania mają pacjenci przyjeżdżający do miasta pociągiem i wysiadający na Dworcu PKP Częstochowa Główna. Do najważniejszego punktu miasta, czyli na Jasną Górę jest stąd ok. 3 km. Można tutaj również odpocząć w otoczeniu zieleni w Parku 3 Maja lub Parku im. Stanisława Staszica.

Certyfikaty

1995 Certyfikat uczestnictwa w kongresie 1995
Certyfikat uczestnictwa w kongresie
2005 Certyfikat uczestnictwa w Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej 2005
Certyfikat uczestnictwa w Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej
2006 Certyfikat uczestnictwa w II Kongresie Polskich Towarzystw Naczyniowych 2006
Certyfikat uczestnictwa w II Kongresie Polskich Towarzystw Naczyniowych
2006 Certyfikat uczestnictwa w warsztatach edukacyjnych 2006
Certyfikat uczestnictwa w warsztatach edukacyjnych
2000 Certyfikat uczestnictwa w kursie 2000
Certyfikat uczestnictwa w kursie
2000 Dyplom uczestnictwa w kursie: Zaawansowane zabiegi reanimacyjne 2000
Dyplom uczestnictwa w kursie: Zaawansowane zabiegi reanimacyjne
1997 Certyfikat uczestnictwa w Polsko - Amerykańskim Sympozjum Profilaktyka, Wczesne Wykrywanie i Leczenie Raka Piersi 1997
Certyfikat uczestnictwa w Polsko - Amerykańskim Sympozjum Profilaktyka, Wczesne Wykrywanie i Leczenie Raka Piersi
2006 Certyfikat uczestnictwa w Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej 2006
Certyfikat uczestnictwa w Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej
2005 Certyfikat uczestnictwa w sympozjum 2005
Certyfikat uczestnictwa w sympozjum
2005 Certyfikat uczestnictwa w warsztatach chirurgii laparoskopowej 2005
Certyfikat uczestnictwa w warsztatach chirurgii laparoskopowej
2011 Certyfikat ukończenia kursu w zakresie diagnostyki i leczenia ostrego zapalenia trzustki oraz żywienia pozajelitowego i dojelitowego 2011
Certyfikat ukończenia kursu w zakresie diagnostyki i leczenia ostrego zapalenia trzustki oraz żywienia pozajelitowego i dojelitowego
2006 Certyfikat uczestnictwa w kongresie 2006
Certyfikat uczestnictwa w kongresie
2007 Certyfikat uczestnictwa w kursie medycznym 2007
Certyfikat uczestnictwa w kursie medycznym "Ultrasonografia dopplerowska"
2001 Certyfikat uczestnictwa w konferencji szkoleniowej z zakresu Wczesnego Wykrywania Nowotworów Złośliwych 2001
Certyfikat uczestnictwa w konferencji szkoleniowej z zakresu Wczesnego Wykrywania Nowotworów Złośliwych
2010 Certyfikat uczestnictwa w X Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging 2010
Certyfikat uczestnictwa w X Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
2009 Certyfikat uczestnictwa w IX Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging 2009
Certyfikat uczestnictwa w IX Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
2009 Certyfikat uczestnictwa w VI Kongresie Polskiego Towarzystwa Flebologicznego 2009
Certyfikat uczestnictwa w VI Kongresie Polskiego Towarzystwa Flebologicznego
2009 Certyfikat uczestnictwa w IX Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging 2009
Certyfikat uczestnictwa w IX Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
2011 Certyfikat uczestnictwa w konferencji 2011
Certyfikat uczestnictwa w konferencji
2007 Certyfikat uczestnictwa w XIX Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Polskiego Towarzystwa Flebologicznego 2007
Certyfikat uczestnictwa w XIX Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Polskiego Towarzystwa Flebologicznego "Flebologia XXI wieku"
2003 Certyfikat uczestnictwa w Warsztatach Flebologicznych 2003
Certyfikat uczestnictwa w Warsztatach Flebologicznych
2005 Certyfikat uczestnictwa w kursie 2005
Certyfikat uczestnictwa w kursie
2010 Dyplom uczestnictwa w Kongresie Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych 2010
Dyplom uczestnictwa w Kongresie Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych
2009 Certyfikat potwierdzający wiedzę z zakresu stosowania fosfatydylocholiny 2009
Certyfikat potwierdzający wiedzę z zakresu stosowania fosfatydylocholiny
2003 Dyplom ukończenia warsztatów skleroterapii 2003
Dyplom ukończenia warsztatów skleroterapii
2000 Dyplom ukończenia 2-letniego Programu Dydaktycznego 2000
Dyplom ukończenia 2-letniego Programu Dydaktycznego "Postępy w Gastroenterologii"
2002 Zaświadczenie odbycia kursu 2002
Zaświadczenie odbycia kursu "Lasery w medycynie"
2011 Certyfikat uczestnictwa w Cosmoderm XVII 2011
Certyfikat uczestnictwa w Cosmoderm XVII
2011 Certyfikat uczestnictwa w kursie PEELINGI 2011
Certyfikat uczestnictwa w kursie PEELINGI
2011 Certyfikat uczestnictwa w konferencji 2011
Certyfikat uczestnictwa w konferencji
2009 Dyplom uczestnictwa w Urodzinowym Kongresie Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych 2009
Dyplom uczestnictwa w Urodzinowym Kongresie Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych
2008 Dyplom uczestnictwa w sympozjum naukowym: 2008
Dyplom uczestnictwa w sympozjum naukowym: "Postępy w dermatologii estetycznej"
2010 Certyfikat uczestnictwa w X Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej 2010
Certyfikat uczestnictwa w X Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej
2009 Certyfikat potwierdzający wiedzę z zakresu stosowania osocza bogatopłytkowego 2009
Certyfikat potwierdzający wiedzę z zakresu stosowania osocza bogatopłytkowego
2009 Certyfikat uczestnictwa w III kongresie naukowo-szkoleniowym 2009
Certyfikat uczestnictwa w III kongresie naukowo-szkoleniowym
2008 Certyfikat uczestnictwa w VIII Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging 2008
Certyfikat uczestnictwa w VIII Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
2008 Certyfikat uczestnictwa w VIII Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging 2008
Certyfikat uczestnictwa w VIII Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
2009 Certyfikat uczestnictwa w IX Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej 2009
Certyfikat uczestnictwa w IX Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej
2008 Certyfikat ukończenia kursu 2008
Certyfikat ukończenia kursu
2005 Certyfikat uczestnictwa w XVII Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Polskiego Towarzystwa Flebologicznego 2005
Certyfikat uczestnictwa w XVII Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Polskiego Towarzystwa Flebologicznego
2005 Certyfikat uczestnictwa w kursie 2005
Certyfikat uczestnictwa w kursie
2004 Certyfikat uczestnictwa w zebraniu szkoleniowym 2004
Certyfikat uczestnictwa w zebraniu szkoleniowym "III Międzynarodowe Bartoszyckie Dni Videochirurgii"
2004 Certyfikat uczestnictwa w obradach X Jubileuszowego Zjazdu Sekcji Chirurgii Wojskowej Towarzystwa Chirurgów Polskich 2004
Certyfikat uczestnictwa w obradach X Jubileuszowego Zjazdu Sekcji Chirurgii Wojskowej Towarzystwa Chirurgów Polskich
2004 Certyfikat uczestnictwa w Kongresie Polskich Towarzystw Naczyniowych 2004
Certyfikat uczestnictwa w Kongresie Polskich Towarzystw Naczyniowych

Opinie

Bellazone - Centrum Medycyny Estetycznej i LaseroterapiiOcena: 4.9/5 Opinie: 8, Ocen: 8

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • P

  Bardzo dobrze

  Bardzo jestem zadowolona , że trafiłam na tak wykwalifikowanego lekarza.1 Wizyta ,dużo sresu.Lekarz objaśnił, wytłumaczył, uspokoił.Świetne podejście , poświęcony czas,. pełen profesjonalizm .Polecam z całego serca.

  Paula (2022-05-21)

  Zabieg: Żylaki kończyn dolnych

  Lekarz: lek. med. Jarosław Rządkowski

 • P

  Bardzo dobrze

  Pełen profesjonalizm.Polecal z całego serca.Czas , objaśnienie , podejście wszystko na najwyższym poziomie.

  Paula (2022-05-20)

  Zabieg: Żylaki kończyn dolnych

  Lekarz: lek. med. Jarosław Rządkowski

 • M

  Bardzo dobrze

  Szczerze polecam, a dlaczego?? Moim głównym problemem są, choć raczej były - blizny potrądzikowe, które z wiekiem nie wyglądały najlepiej. Dotychczas, gdy trafiałam do kolejnych gabinetów medycyny estetycznej bądź pseudo kosmetologów, dermatologów, a nawet kliniki, w której jest ośmiu doktorów i każdy jest odmiennej specjalizacji, nieważne jak by się nazywali i ilu magików by było, zawsze chodziło o wyłudzenie kasy bez oczekiwanej satysfakcji oraz efektu dla pacjenta. Wszystko trwało dopóty, dopóki nie trafiłam do kliniki Bellazone. Pan Doktor Jarosław wraz z małżonką to osoby przede wszystkim z ogromną wiedzą oraz doświadczeniem. Osobiście przekonałam się, z jak wielkim zaangażowaniem oraz poświeceniem traktują pacjenta. Umiejętnie dobrane zabiegi oraz bogate zaplecze najnowszej generacji urządzeń. Bardzo bogata oferta zabiegów i przede wszystkim dla każdego. Obecnie uczęszczam regularnie i mogę szczerze polecić wykonywane przez nich usługi, na blizny Terapia IPRF choć Pan doktor indywidualnie dobiera zabiegi w zależności od rodzaju problemu oraz zabiegi które wprost uwielbiam: Exilis BTL oraz Vivace BTL. Klinika Bellazone to prawdziwe Centrum Lecznicze oraz klinika medycyny estetycznej. Gwarancja dobrej relacji oraz komunikacji między lekarzem a pacjentem, odpowiednie zaangażowanie oraz przede wszystkim zadowolenie z efektów indywidualnie dobranych zabiegów.

  Marta Kras (2021-09-18)

 • I

  Bardzo dobrze

  Few days ago I had EVLA procedure and mini phlebectomy done at Bellazone. The service I received was absolutely outstanding! The medical team is extremely professional with very individualised,warm and friendly approach to the patient. During my procedure as well as after I felt very well and comfortable and the results are amazing! I’m truly recommending the services that Bellazone provides! It is definitely worth flying there to have the procedure done by a team of amazing medical team who use the best quality medical equipment!

  Inga (2018-10-25)

 • J

  Bardzo dobrze

  Miałam bardzo brzydką bliznę na twarzy, a pan doktor polecił mi leczenie chirurgiczne a następnie uzupełnił je laserem i teraz prawie jej nie widać. Byłam wcześniej u innego lekarza, który powiedział, że nie da się nic z tym zrobić, więc tym bardziej dziękuje.

  Julka (2017-03-14)

 • p

  Bardzo dobrze

  Ja byłem w gabinecie na zabiegu stulejki. Bardzo się bałem bo to wrażliwa część ciała i długo trwało zanim się zdecydowałem, ale ktoś polecił mi właśnie to centrum. Nic nie bolało poszło szybko, a ja w końcu mogę żyć na co dzień bez bólu.

  przemek (2017-03-14)

 • B

  Bardzo dobrze

  Wyleczyłam tutaj moje brzydkie żylaki na nogach za pomocą lasera. Zabiegów miałam kilka, a wszystkie przebiegły szybko i w miłej atmosferze. Pan doktor jest naprawdę profesjonalistą w tej dziedzinie. Warto było, gdyż teraz czuję się dużo lepiej i nogi mnie już nie bolą.

  Basia (2017-03-14)

 • Z

  Dobrze

  mają bardzo dobre lasery, miło, szybko i bezboleśnie.

  Zadowolona Klientka (2016-10-27)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Inne
Chirurgiczne usuwanie zmian skórnych 300 zł Umów wizytę
Obrzezanie od 2400 zł Umów wizytę
Chirurgia męskich narządów płciowych
Obrzezanie całkowite
*zabieg wykonywany u osób dorosłych
od 2400 zł Umów wizytę
Obrzezanie częściowe
*zabieg wykonywany u osób dorosłych
od 2400 zł Umów wizytę
Wydłużenie wędzidełka napletka od 800 zł do 1600 zł Umów wizytę
Podcięcie wędzidełka prącia
*zabieg wykonywany u osób dorosłych
od 1500 zł Umów wizytę
Operacja stulejki
*zabieg wykonywany u osób dorosłych
1600 zł Umów wizytę
Chirurgia ogólna
Wycięcie znamienia skórnego - owłosiona skóra głowy 800 zł Umów wizytę
Wycięcie znamienia skórnego - twarz 300 zł Umów wizytę
Wycięcie znamienia skórnego 300 zł Umów wizytę
Usuwanie włókniaków
*dokładna cena ustalana podczas konsultacji
od 70 zł Umów wizytę
Usuwanie brodawek 300 zł Umów wizytę
Leczenie hemoroidów (żylaki odbytu) 1500 zł Umów wizytę
Operacja usunięcia zakrzepicy okołoodbytniczej od 400 zł Umów wizytę
Laserowe usunięcie zmiany skórnej okołoodbytowej od 400 zł Umów wizytę
Nacięcie zakrzepu przyodbytowego 400 zł Umów wizytę
Laserowa operacja hemoroidów 1500 zł Umów wizytę
Leczenie szczeliny odbytu toksyną botulinową 2000 zł Umów wizytę
Wycięcie fałdów przyodbytowych 1800 zł Umów wizytę
Nacięcie i drenaż ropnia od 800 zł Umów wizytę
Miniflebektomia (szydełkowanie żył) - operacyjne leczenie żylaków kończyn dolnych 2500 zł Umów wizytę
Operacja wrastających paznokci 500 zł Umów wizytę
Operacja wycięcia rozległych lub mnogich zmian ze skóry 500 zł Umów wizytę
Operacja wycięcia tłuszczaka z badaniem histopatologicznym 550 zł Umów wizytę
Pobranie wycinków skóry 250 zł Umów wizytę
Proste zamknięcie powierzchownych ran owłosionej skóry głowy, szyi, pachy, narządów płciowych zewnętrznych, tułowia, kończyn 300 zł Umów wizytę
Radykalne wycięcie powyżej 4 zmian skóry 200 zł Umów wizytę
Usunięcie kaszaka 300 zł Umów wizytę
Usunięcie szwów od 120 zł Umów wizytę
Wstępne opracowanie rany od 400 zł Umów wizytę
Wycięcie łagodnych zmian hiperkeratotycznych (np. odcisku lub modzela) 300 zł Umów wizytę
Wycięcie małej zmiany podskórnej do 1,5 cm 400 zł Umów wizytę
Wycięcie małej zmiany skórnej do 1,5 cm 300 zł Umów wizytę
Wycięcie zmiany skórnej na twarzy (bez działań naprawczych i rekonstrukcyjnych) 1000 zł Umów wizytę
Wycięcie znamienia barwnikowego dużego 300 zł Umów wizytę
Wymiana tamponu lub drenu w ranie 80 zł Umów wizytę
Żylaki kończyn dolnych 3500 zł Umów wizytę
Obliteracja żylaków kończyn dolnych 300 zł Umów wizytę
Operacja usunięcia żylaków kończyn dolnych 2500 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie żylaków - nogi
*laserowa operacja żylaków ? 1 noga - jeśli leczenie obejmuje tylko zabieg laserowy - 3500 zł A jeśli leczenie obejmuje zabieg laserowy, skleroterapię i miniflebektomię - od 3500 zł
2500 zł Umów wizytę
Obliteracja (skleroterapia) żylaków kończyn dolnych 300 zł Umów wizytę
Skleroterapia piankowa - metoda leczenia żylaków 300 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna
Rekonstrukcja rozerwanego płatka ucha 800 zł Umów wizytę
Lifting oczu od 1200 zł do 2500 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki
Lifting szyi od 200 zł do 1600 zł Umów wizytę
Chirurgiczne modelowanie sylwetki i liposukcja
Liposukcja brzucha
*liposukcja strzykawkowa lub metoda infradźwiękowa
6000 zł Umów wizytę
Liposukcja kolan
*liposukcja strzykawkowa lub metoda infradźwiękowa
3000 zł Umów wizytę
Liposukcja łydek
*liposukcja strzykawkowa lub metoda infradźwiękowa
3000 zł Umów wizytę
Liposukcja od 1500 zł Umów wizytę
Liposukcja talii 4000 zł Umów wizytę
Liposukcja pośladków 4000 zł Umów wizytę
Liposukcja Nutacyjna Infradźwiękowa N.I.L. 2500 zł Umów wizytę
Liposukcja Nutacyjna Infradźwiękowa N.I.L.- brzuch 6000 zł Umów wizytę
Liposukcja Nutacyjna Infradźwiękowa N.I.L.-talia (boki) 4000 zł Umów wizytę
Liposukcja Nutacyjna Infradźwiękowa N.I.L. - uda wewnętrzne 3000 zł Umów wizytę
Liposukcja Nutacyjna Infradźwiękowa N.I.L. - uda zewnętrzne 3000 zł Umów wizytę
Liposukcja Nutacyjna Infradźwiękowa N.I.L. - kolana 3000 zł Umów wizytę
Liposukcja Nutacyjna Infradźwiękowa N.I.L. - plecy 3500 zł Umów wizytę
Liposukcja Nutacyjna Infradźwiękowa N.I.L. - ramiona 3500 zł Umów wizytę
Liposukcja Nutacyjna Infradźwiękowa N.I.L. - ginekomastia tłuszczowa i gruczołowa 3000 zł Umów wizytę
Liposukcja Nutacyjna Infradźwiękowa N.I.L.- podbródek 2500 zł Umów wizytę
Liposukcja podbródka
*liposukcja strzykawkowa lub metoda infradźwiękowa
1500 zł Umów wizytę
Liposukcja ramion
*liposukcja strzykawkowa lub metoda infradźwiękowa
3500 zł Umów wizytę
Liposukcja pleców
*liposukcja strzykawkowa lub metoda infradźwiękowa
3500 zł Umów wizytę
Liposukcja okolic biodrowych
*liposukcja strzykawkowa lub metoda infradźwiękowa
3000 zł Umów wizytę
Liposukcja - dwie powierzchnie ciała 300 zł Umów wizytę
Liposukcja - 3 powierzchnie ciała uda wewnętrzne + uda zewnętrzne + kolana 1500 zł Umów wizytę
Liposukcja - 4 powierzchnie ciała brzuch + uda wewnętrzne + biodra + kolana 2100 zł Umów wizytę
Klasyczna liposukcja brzucha 6000 zł Umów wizytę
Liposukcja ud
*liposukcja strzykawkowa lub metoda infradźwiękowa
3000 zł Umów wizytę
Diagnostyka
USG Doppler tętnic kończyn dolnych 100 zł Umów wizytę
USG Doppler tętnic szyjnych 220 zł Umów wizytę
USG Doppler żył kończyn dolnych
*1 kończyna bez konsultacji - 140 zł *2 kończyny bez konsultacji - 220 zł, 1 kończyna z konsultacji - 320 zł *2 konczyny z konsultacja - 400 zł
150 zł Umów wizytę
Fizjoterapia
Galwanizacja od 30 zł Umów wizytę
Ultradźwięki od 50 zł Umów wizytę
Masaż limfatyczny od 150 zł do 1300 zł Umów wizytę
Ginekologia plastyczna, estetyczna
Liposukcja wzgórka łonowego 3000 zł Umów wizytę
Laserowe leczenie nietrzymania moczu 2000 zł Umów wizytę
Laserowa rewitalizacja pochwy 2000 zł Umów wizytę
Usunięcie kłykcin kończystych od 500 zł Umów wizytę
Rewitalizacja pochwy i warg sromowych (perineoplastyka) od 600 zł do 2200 zł Umów wizytę
Leczenie nietrzymania moczu od 2000 zł Umów wizytę
Kosmetologia
Depilacja laserowa wąsika górna warga (epilacja) 150 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa brody (epilacja) od 200 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa szyi (epilacja) od 250 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa baków (epilacja) od 200 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa policzków od 200 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa uszu (epilacja) od 100 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa skroni (epilacja) od 200 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa karku (epilacja) od 200 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pleców (epliacja) od 600 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa klatki piersiowej od 300 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa piersi od 200 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa brzucha (epilacja) od 500 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa bikini (epilacja) od 300 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pośladków 400 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pach (epilacja) 300 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa przedramion (epilacja) od 400 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa ramion (epilacja) 400 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa dłoni (epilacja) od 300 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa ud (epilacja) od 800 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa stóp (epilacja) od 200 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa łydek (epilacja) 900 zł Umów wizytę
Usuwanie rumienia 100 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie brodawek 250 zł Umów wizytę
Zabiegi fotoodmładzania 100 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek i pajączków od 250 zł Umów wizytę
Laserowe leczenie trądziku - twarz 500 zł Umów wizytę
Laserowe leczenie trądziku - dekolt 300 zł Umów wizytę
Laserowe leczenie trądziku - plecy 900 zł Umów wizytę
Endermologie LPG Alliance - wyszczuplanie i modelowanie od 150 zł do 4300 zł Umów wizytę
Thermage™ – termolifting 3500 zł Umów wizytę
Thermage™ – termolifting - twarz od 6000 zł Umów wizytę
Thermage™ – termolifting - powieki od 3500 zł Umów wizytę
Thermage™ – termolifting - brzuch od 6000 zł Umów wizytę
Thermage™ – termolifting - uda wewnętrzne od 6000 zł Umów wizytę
Thermage™ – termolifting - uda zewnętrzne od 6000 zł Umów wizytę
Thermage™ – termolifting - ramiona od 6000 zł Umów wizytę
Thermage™ – termolifting - pośladki od 6000 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na biodrach
*możliwość realizacji zabiegu w dniu konsultacji
od 600 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na brzuchu
*możliwość realizacji zabiegu w dniu konsultacji
800 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów - brzuch
*możliwość realizacji zabiegu w dniu konsultacji
200 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów łydek
*możliwość realizacji zabiegu w dniu konsultacji
od 700 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na piersiach
*możliwość realizacji zabiegu w dniu konsultacji
od 600 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na pośladkach
*możliwość realizacji zabiegu w dniu konsultacji
od 600 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów z ramion
*możliwość realizacji zabiegu w dniu konsultacji
600 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na udach
*możliwość realizacji zabiegu w dniu konsultacji
od 600 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa bioder 4000 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa brzucha 5000 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa kolan 3000 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa pleców 4000 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa podbródka 800 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa pośladków 4000 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa (pseudoginekomastia) 3000 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa ramion 3000 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa talii 5000 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa ud 2000 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa łydek 5000 zł Umów wizytę
Laryngologia
Laserowe leczenie chrapania
*cena za 1 zabieg - 700 zł, zalecana seria 6 zabiegów
od 700 zł Umów wizytę
Leczenie chrapania i bezdechu
*cena za 1 zabieg - 700 zł, zalecana seria 6 zabiegów
od 700 zł Umów wizytę
Medycyna estetyczna
Dermapen mezoterapia mikroigłowa twarz 700 zł Umów wizytę
Dermapen mezoterapia mikroigłowa - blizny, rozstępy 700 zł Umów wizytę
Mezoterapia głowy osoczem bogatopłytkowym (PRP) od 2600 zł Umów wizytę
Dermapen mezoterapia mikroigłowa twarz, szyja, dekolt 1500 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie czoła 100 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie dekoltu 200 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie dłoni 200 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie nosa 200 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie okolic oczu 200 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie pleców 800 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie policzków 200 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie przedramion 300 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie ramion 400 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie szyi 200 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie twarzy 200 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie twarzy i szyi 300 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie twarzy, szyi i dekoltu 500 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie rąk 300 zł Umów wizytę
Laserowa rewitalizacja twarzy 900 zł Umów wizytę
Laserowa rewitalizacja szyi 600 zł Umów wizytę
Laserowa rewitalizacja dekoltu 600 zł Umów wizytę
Powiększenie i modelowanie ust kwasem hialuronowym 800 zł Umów wizytę
Korekcja nosa kwasem hialuronowym 1000 zł Umów wizytę
Usuwanie cieni pod oczami kwasem hialuronowym 800 zł Umów wizytę
Niwelowanie doliny łez kwasem hialuronowym 800 zł Umów wizytę
Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (kurze łapki) 800 zł Umów wizytę
Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym 800 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing brody
*VIRTUE RF - technologia mikronakłuwania z falą radiową.
200 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing brzucha
*VIRTUE RF - technologia mikronakłuwania z falą radiową.
1500 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing czoła
*VIRTUE RF - technologia mikronakłuwania z falą radiową.
300 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing dekoltu
*VIRTUE RF - technologia mikronakłuwania z falą radiową.
od 1200 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing nosa
*VIRTUE RF - technologia mikronakłuwania z falą radiową.
200 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing okolic oczu od 1000 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing okolic ust i brody 400 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing piersi
*VIRTUE RF - technologia mikronakłuwania z falą radiową.
od 1500 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing policzków 300 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing pośladków
*VIRTUE RF - technologia mikronakłuwania z falą radiową.
1200 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing rąk
*VIRTUE RF - technologia mikronakłuwania z falą radiową.
800 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing szyi
*VIRTUE RF - technologia mikronakłuwania z falą radiową.
od 1200 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing twarzy 900 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing twarzy i szyi
*VIRTUE RF - technologia mikronakłuwania z falą radiową.
od 2200 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing twarzy, szyi i dekoltu 1700 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing
*VIRTUE RF - technologia mikronakłuwania z falą radiową.
od 1200 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości dłoni botoksem 1500 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości pach botoksem 1500 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości stóp botoksem 1500 zł Umów wizytę
Laserowe leczenie nadpotliwości
*5900 zł - Pachy - leczenie nadpotliwości laserem powtórka zabiegu 3900 zł
5900 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości od 1500 zł Umów wizytę
Peeling laserowy twarzy 400 zł Umów wizytę
Peeling laserowy twarzy i szyi 700 zł Umów wizytę
Peeling laserowy twarzy, szyi i dekoltu 900 zł Umów wizytę
Peeling laserowy szyi 300 zł Umów wizytę
Peeling laserowy dekoltu 300 zł Umów wizytę
Peeling laserowy dłoni 200 zł Umów wizytę
Peeling laserowy ramion 800 zł Umów wizytę
Peeling laserowy przedramion 800 zł Umów wizytę
Peeling laserowy przedramion i dłoni 1000 zł Umów wizytę
Peeling laserowy pleców 1200 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie blizn 150 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) twarz (wampirzy lifting) 500 zł Umów wizytę
Kriolipoliza zabieg wyszczuplający od 900 zł Umów wizytę
Usuwanie przebarwień laserem - dłonie 200 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie włókniaków
*dokładna cena ustalana podczas konsultacji
od 70 zł Umów wizytę
Osocze bogatopłytkowe (PRP) twarz (wampirzy lifting) 500 zł Umów wizytę
Osocze bogatopłytkowe (PRP) grzbiety rąk od 400 zł Umów wizytę
Osocze bogatopłytkowe (PRP) szyja od 800 zł Umów wizytę
Osocze bogatopłytkowe (PRP) dekolt od 400 zł Umów wizytę
Osocze bogatopłytkowe (PRP) okolice oczu od 400 zł Umów wizytę
Lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej 400 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie zmian skórnych 300 zł Umów wizytę
Lifting twarzy od 500 zł do 2800 zł Umów wizytę
Lifting dekoltu od 400 zł do 2200 zł Umów wizytę
Lifting biustu od 500 zł do 2800 zł Umów wizytę
Lifting podbródka od 300 zł do 500 zł Umów wizytę
Nici liftingujące od 1200 zł do 6000 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów
*możliwość realizacji zabiegu w dniu konsultacji
od 600 zł Umów wizytę
Zabiegi z osoczem bogatopłytkowym od 800 zł Umów wizytę
Usuwanie kurzajek 300 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing podbródka 200 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing dłoni 200 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing blizn 150 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing przebarwień 100 zł Umów wizytę
Lipoliza iniekcyjna - podbródek 400 zł Umów wizytę
Lipoliza iniekcyjna - brzuch 2000 zł Umów wizytę
Lipoliza iniekcyjna - uda 400 zł Umów wizytę
Lipoliza iniekcyjna - kolana 800 zł Umów wizytę
Leczenie łysienia - osocze bogatopłytkowe od 900 zł Umów wizytę
Osocze bogatopłytkowe - twarz + szyja od 800 zł Umów wizytę
Osocze bogatopłytkowe - twarz + szyja + dekolt od 1000 zł Umów wizytę
Laserowa rewitalizacja twarzy + szyi + dekoltu 1300 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na nogach 300 zł Umów wizytę
Mezoterapia twarzy osoczem bogatopłytkowym 500 zł Umów wizytę
Mezoterapia szyi osoczem bogatopłytkowym 400 zł Umów wizytę
Mezoterapia dekoltu osoczem bogatopłytkowym 400 zł Umów wizytę
Osocze bogatopłytkowe z kwasem hialuronowym - twarz 1200 zł Umów wizytę
Osocze bogatopłytkowe z kwasem hialuronowym - twarz + szyja + dekolt 1200 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na dłoniach 200 zł Umów wizytę
Laserowy lifting twarzy - endolifting Fotona 4D od 900 zł Umów wizytę
Liposukcja falą magnetyczną – ONDA 300 zł Umów wizytę
Liposukcja falą magnetyczną – ONDA - uda 600 zł Umów wizytę
Liposukcja falą magnetyczną – ONDA - brzuch
*1 zabieg 1000 zł, pakiet 4 zabiegów 3500 zł
1000 zł Umów wizytę
Liposukcja falą magnetyczną – ONDA - boki 600 zł Umów wizytę
Liposukcja falą magnetyczną – ONDA - brzuch, boki 1200 zł Umów wizytę
Liposukcja falą magnetyczną – ONDA- obszar nad kolanami 300 zł Umów wizytę
Liposukcja falą magnetyczną – ONDA - plecy 600 zł Umów wizytę
Liposukcja falą magnetyczną – ONDA - ramiona 600 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie brodawek i kłykcin z miejsc intymnych 500 zł Umów wizytę
Kurze łapki - usuwanie zmarszczek botoksem od 300 zł Umów wizytę
Górna warga (zmarszczka palacza) - usuwanie zmarszczek botoksem 300 zł Umów wizytę
Podniesienie kącików ust botoksem 300 zł Umów wizytę
Broda - usuwanie zmarszczek botoksem od 300 zł Umów wizytę
Szyja - usuwanie zmarszczek botoksem od 500 zł Umów wizytę
Zmarszczki poziome czoła - usuwanie botoksem od 500 zł Umów wizytę
Zmarszczki pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie botoksem od 500 zł Umów wizytę
Mezoterapia bezigłowa - odmładzanie i rewitalizacja skóry 260 zł Umów wizytę
Usuwanie zmarszczek botoksem od 500 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek - pojedynczy pajączek 150 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek - pojedyncze naczynko 150 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na nosie 150 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na twarzy 100 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na policzkach 200 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na brodzie 200 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na czole 200 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na szyi 200 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na dekolcie 500 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek - kończyny dolne 300 zł Umów wizytę
Przeszczep włosów
Leczenie łysienia
*Regenera Activa - leczenie łysienia przeszczepem komórek macierzystych
od 6000 zł Umów wizytę
Regenera Activa - leczenie łysienia przeszczepem komórek macierzystych od 6000 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

Bellazone - Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii

Kiedrzyńska 64 1p Częstochowa

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

11:00 - 21:00

Wtorek

11:00 - 21:00

Środa

11:00 - 21:00

Czwartek

11:00 - 21:00

Piątek

10:00 - 16:00

Sobota

zamknięte

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

lek. med. Jarosław Rządkowski

lek. med. Jarosław Rządkowski

Chirurg
Flebolog
Lekarz medycyny estetycznej

Umów wizytę