Drogeria Urody
Operacja stulejki

Operacja stulejki Częstochowa (województwo Śląskie)

Stulejka to męskie schorzenie wrodzone lub nabyte zwężenie napletka, które uniemożliwia zsunięcie go z żołędzi penisa. Stulejka to nieprzyjemna dolegliwość, która utrudnia albo uniemożliwia współżycie. czytaj więcej

Średnia cena operacja stulejki (Częstochowa) to 1550 zł

Umów wizytę


Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Częstochowa z poniższej listy:


Warto wiedzieć

W mieście Częstochowa i w pobliżu, zabieg operacja stulejki można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Operacja stulejki w mieście Częstochowa, w Śląskie, wykonywane jest w 3 klinikach, m.in. Bellazone - Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii, Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North, Szpital AVIMED Katowice. W regionie jest 51 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Operacja stulejki zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Częstochowa.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Operacja stulejki w mieście Częstochowa,napisz do nas.