Miniflebektomia (szydełkowanie żył) - operacyjne leczenie żylaków kończyn dolnych

Miniflebektomia (szydełkowanie żył) - operacyjne leczenie żylaków kończyn dolnych Częstochowa (województwo Śląskie)

Żylaki kończyn dolnych są częstym schorzeniem charakteryzują się widocznymi przez skórę na nogach uwypukleniach. Jedną z możliwości terapeutycznych stanowi operacja miniflebektomia określana również potocznie jako szydełkowanie żył. Technika wykorzystywana jest w leczeniu niewydolnych naczyń umiejscowionych powierzchownie pod skórą podudzi. czytaj więcej

Średnia cena miniflebektomia (szydełkowanie żył) - operacyjne leczenie żylaków kończyn dolnych (Częstochowa) to 1600 zł

Umów wizytę


Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Częstochowa z poniższej listy:


Warto wiedzieć

W mieście Częstochowa i w pobliżu, zabieg miniflebektomia (szydełkowanie żył) - operacyjne leczenie żylaków kończyn dolnych można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Miniflebektomia (szydełkowanie żył) - operacyjne leczenie żylaków kończyn dolnych w mieście Częstochowa, w Śląskie, wykonywane jest w 2 klinikach, m.in. Bellazone - Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii, Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North, Medicus Estetic Filia. W regionie jest 13 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Miniflebektomia (szydełkowanie żył) - operacyjne leczenie żylaków kończyn dolnych zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Częstochowa.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Miniflebektomia (szydełkowanie żył) - operacyjne leczenie żylaków kończyn dolnych w mieście Częstochowa,napisz do nas.