Operacja plastyczna przedniej i tylnej ściany pochwy oraz krocza Kraków (województwo Małopolskie)

Operacja plastyczna przedniej i tylnej ściany pochwy oraz krocza to przede wszystkim zmniejszenie wejścia do pochwy i związanych z tym dolegliwości oraz podniesienie narządów miednicy mniejszej i ograniczenie ich wypadania. czytaj więcej

Średnia cena operacja plastyczna przedniej i tylnej ściany pochwy oraz krocza (Kraków) to 4000 zł

Umów wizytę


Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Kraków z poniższej listy:


Warto wiedzieć

W mieście Kraków i w pobliżu, zabieg operacja plastyczna przedniej i tylnej ściany pochwy oraz krocza można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Operacja plastyczna przedniej i tylnej ściany pochwy oraz krocza w mieście Kraków, w Małopolskie, wykonywane jest w 2 klinikach, m.in. Intima Clinic, Bona Dea - Medycyna Estetyczna, Klinika Chirurgii Mazan. W regionie jest 12 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Operacja plastyczna przedniej i tylnej ściany pochwy oraz krocza zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Kraków.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Operacja plastyczna przedniej i tylnej ściany pochwy oraz krocza w mieście Kraków,napisz do nas.