CERAMDENT stomatologia estetyczna

Zabrska 1/4 Katowice

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

Stomatologia Estetyczna Ceramdent jest katowicką przychodnią dentystyczną, świadczącą kompleksowe usługi od stomatologii zachowawczej po stomatologię estetyczną. Pacjent może poddać się tutaj nowoczesnemu leczeniu endodontycznemu jednego dnia, chirurgii stomatologicznej, wszczepieniu implantatów zębowych, usługom protetycznym, periodontologicznym oraz zabiegom profilaktycznym. Na leczenie stomatologiczne zapraszane są do gabinetu także dzieci w każdym wieku, których rodzice od najmłodszych lat powinni dbać o zęby mleczne.

Na personel Ceramdent składają się lek. dent. Grażyna Opiłka oraz lek. dent. Halina Ochudło oraz dwie asystentki stomatologiczne. Dentystki posiadają wieloletnie doświadczenie zdobywane nie tylko w gabinetach stomatologicznych, ale także dodatkowe umiejętności w czasie szkoleń, kursów i sympozjów, w których sukcesywnie uczestniczą, poznając tym samym nowe techniki w leczeniu stomatologicznym. Cechuje je empatia w stosunku do każdego pacjenta, a dzięki wprowadzanej przez nie przyjaznej atmosferze zarówno dorośli pacjenci, jak i dzieci będą czuły się tutaj bardzo dobrze.  Dzięki ich fachowości i profesjonalizmowi zabiegi przeprowadzane są sprawnie, bezboleśnie oraz komfortowo dla każdego pacjenta. Stomatolodzy spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających pacjentów oraz są w stanie wyleczyć najtrudniejsze i najbardziej skomplikowane przypadki w zakresie endodoncji, chirurgii, periodontologii, implantologii i protetyki.

Ceramdent wyposażony jest w sprzęt działający w nowoczesnych technologiach, który znacznie usprawnia nie tylko leczenie stomatologiczne, ale także diagnostykę. Można więc wymienić: kamerę wewnątrzustną (do diagnostyki zębów, pomagającą w dokładny sposób określić plan leczenia indywidualnego dla każdego pacjenta), aparat RVG (do przeprowadzania radiowizjografii, czyli zdjęć uzębienia) oraz aparat The Wand (służący do wykonywania znieczulenia przeprowadzanego komputerowo, które jest bezpieczne i bezbolesne dla pacjentów).

Klinika jest dobrze przygotowana do przyjmowania swoich pacjentów w miłej atmosferze, stylowym wnętrzu oraz posiada wszelkie wygody, udogodnienia umilające czas a także oferty, dzięki którym leczenie jest komfortowe. Wśród tych czynników można wymienić:

 • Dogodną lokalizację – klinika mieści się w centrum Katowic, dzięki czemu dojazd do niej jest niezwykle prosty, zarówno własnym samochodem, jak i środkami komunikacji miejskiej.
 • Zagospodarowaną okolicę – okolica gabinetu to odrestaurowane kamienice mieszkalno-usługowe otoczone głównymi uliczkami miasta z niewielką ilością zieleni.
 • Zabytkowy budynek – gabinet mieści się na parterze jednej z zabytkowych kamienic miasta, wchodzi się do niego prosto z chodnika.
 • Parking – znajduje się przed budynkiem wzdłuż ulicy i każdy pacjent może na nim bezpiecznie zaparkować, posiada wyznaczone miejsce dla niepełnosprawnych niedaleko wejścia do gabinetu.
 • Nowoczesne wnętrza – zarówno poczekalnia, jak i gabinet są urządzone w nowoczesnym stylu w kolorystyce bieli i szarości, w poczekalni czekają na pacjentów miękkie fotele, a w gabinecie wygodne unity stomatologiczne.
 • Klimatyzację – pomieszczenia kliniki są klimatyzowane, co zapewnia komfort przebywania w gabinecie i poczekalni pacjentom w każdym wieku.
 • Bezpłatne konsultacje – oferowane dla pacjentów kliniki, obejmują badanie i przegląd zębów, indywidualny plan leczenia oraz badania kamerą wewnątrzustną.
 • Długoletnią gwarancję – na usługi z zakresu endodoncji i wszczepy implantów pacjenta obowiązuje dożywotnia gwarancja, natomiast w przypadku wypełnień czy uzupełnień protetycznych lekarze placówki udzielają 5-letniej gwarancji.
 • Znieczulenie komputerowe – gabinet oferuje bezbolesne znieczulenie komputerowe The Wand, komfortowe dla pacjenta oraz skuteczne.

Stomatologia Estetyczna Ceramdent zlokalizowana jest w centrum Katowic przy ul. Zabrskiej. Pacjenci poruszający się własnymi samochodami powinni zjechać z Drogowej Trasy Średnicowej na Rondzie Sztuki w aleję Korfantego, a następnie w ul. Skargi, którą można dojechać już do ul. Zabrskiej. Z najbliższego przystanku autobusowego Katowice Plac Wolności, gdzie zatrzymuje się wiele autobusów (np. nr 7, 11, 27, 50) jest do gabinetu ok. 270 m. Niewiele dalej jest natomiast z przystanku tramwajowego Katowice Plac Wolności, na którym można wysiąść z tramwaju nr 11, 13, 20, 33. Ze stacji głównej PKP w Katowicach pacjent przyjeżdżający pociągiem będzie miał do pokonania odcinek o długości 600 m najkrótszą trasą. Z kliniki blisko jest do ważnych zabytków miasta, tj. Filharmonia Śląska czy Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego. Ponadto można udać się stąd do skwerków zieleni miejskiej, np. na Plac Wolności czy Skwer Przyjaciół z Miszkolca.

Opinie

CERAMDENT stomatologia estetycznaOcena: 5/5 Opinie: 9, Ocen: 9

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • P

  Bardzo dobrze

  Serdecznie polecam PANIA DR HALINE OCHUDŁO. Fachowość i troska o pacjenta.Wiedza i doświadczenie w połączeniu z wykorzystaniem nowoczesnych możliwości stomatologii gwarancja zdrowego i pięknego uśmiechu.

  Pacjentka Anna Zioło (2020-01-29)

 • A

  Bardzo dobrze

  Trafiłam do Pani doktor Grażyny ze złamaną dwójką a wyszłam z najpiękniejszym zębem jaki mozna sobie wymazyc.Pani doktor jest Mistrzynią i Aniołem w swoim zawodzie Profesjonalizm i poczucie bezpieczeństwa i miły personel To wielkie szczęście trafić do Pani doktor Mieszkam na Pomorzu zachodnim Ale zostaję pacjentka doktor Grażyny. Polecam wszystkim!

  Alicja (2019-10-15)

 • K

  Bardzo dobrze

  Profesjonalne podejście, nowoczesny sprzęt, bezbolesne zabiegi i duża wiedza. Pani doktor Grażyna Opiłka jest wspaniałym stomatologia, uratowała moje zęby. Wykonane przez Panią doktor leczenie kanałowe pod mikroskopem było bezbolesne i fachowe. Jestem bardzo wdzięczna pani doktor i gorąco polecam klinikę. Nigdy wcześniej nie trafiłam na tak dobrego stomatologa, który oprócz udzielenia profesjonalnej pomocy jest również człowiekiem który potrafi zrozumieć i uspokoić.

  Karolina (2019-10-03)

 • M

  Bardzo dobrze

  Do doktor Grażyny Opiłki trafiłam przypadkowo. Zachęciła mnie miła recepcjonistka, która zawsze odbierała telefon i odpowiadała na każde moje pytanie. Później było już tylko lepiej i profesjonalniej. W rękach pani doktor nie trzeba się martwić o to, że będzie boleć, że coś pójdzie nie tak... Pełen profesjonalizm. Leczyłam zęby, robiłam korony i implant... jestem zachwycona! Wszyscy zwracają uwagę na mój uśmiech bo jest idealny! Dziękuję pani doktor, polecam każdemu tym bardziej, że ceny są naprawdę przystępne!

  Matylda (2019-09-13)

 • B

  Bardzo dobrze

  Miałam wykonywane leczenie kanałowe zęba przez Panią Doktor Opilkę. Zabieg wykonany fachowo i kompetentnie. Na każdym etapie byłam informowana na bieżąco co będzie robione. Polecam wszystkim niezdecydowanym.

  Barbara (2019-03-14)

 • P

  Bardzo dobrze

  Zdecydowane atuty tego gabinetu stomatologicznego to bezbolesne znieczulenie, bezpłatne konsultacje i darmowe plany leczenia, długa gwarancja na usługi a także szeroka oferta usług i zabiegów. Do tego dochodzi jeszcze leczenie na wysokim poziomie i miły personel

  Paula (2017-05-18)

 • p

  Bardzo dobrze

  Dobre położenie gabinetu, niskie ceny, miły personel i szeroki zakres usług stomatologicznych. Ten gabinet ma same zalety. Dziękuję bardzo paniom dentystkom za wyrozumiałość i cierpliwość w stosunku do mnie. Dzięki nim mam naprawdę zdrowe zęby i zadbany uśmiech.

  przemek (2017-05-18)

 • K

  Bardzo dobrze

  Jest to mój ulubiony gabinet dentystyczny na terenie Katowic. Mają usługi stomatologiczne naprawdę na wysokim poziomie. nie tylko leczące próchnicę zębów i inne problemy z zębami, ale także w zakresie stomatologii estetycznej. polecam każdemu

  Kamila (2017-05-18)

 • K

  Bardzo dobrze

  Bałem się nie tylko zabiegów stomatologicznych, ale także samego znieczulenia, dlatego długo nie chodziłam do dentysty. W końcu trafiłem do tego gabinetu a mają tutaj znieczulenie komputerowe, które jest bezbolesne i bardzo mi odpowiada jego forma. Mają też dobre ceny

  Konrad (2017-05-18)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Inne
Leczenie próchnicy od 300 zł do 600 zł Umów wizytę
Protetyka stomatologiczna
Odbudowa zębów przednich
*cena dot. 1 zęba
od 250 zł do 350 zł Umów wizytę
Stomatologia
Leczenie kanałowe zęba od 800 zł Umów wizytę
Leczenie kanałowe zęba pod mikroskopem od 800 zł Umów wizytę
Leczenie kanałowe zęba jednokanałowego pod mikroskopem
*Cena orientacyjna. Całkowita cena do ustalenia podczas wizyty konsultacyjnej ze specjalistą
1500 zł Umów wizytę
Leczenie kanałowe zęba dwukanałowego pod mikroskopem
*Cena orientacyjna. Całkowita cena do ustalenia podczas wizyty konsultacyjnej ze specjalistą
2000 zł Umów wizytę
Leczenie kanałowe zęba trzykanałowego pod mikroskopem
*Cena orientacyjna. Całkowita cena do ustalenia podczas wizyty konsultacyjnej ze specjalistą
2000 zł Umów wizytę
Leczenie kanałowe zęba jednokanałowego (tradycyjne) od 800 zł Umów wizytę
Leczenie kanałowe zęba dwukanałowego (tradycyjne) od 800 zł Umów wizytę
Leczenie kanałowe zęba trzykanałowego (tradycyjne) od 800 zł Umów wizytę
Ponowne leczenie kanałowe zęba jednokanałowego (re-endo) 1500 zł Umów wizytę
Ponowne leczenie kanałowe zęba dwukanałowego (re-endo) 2000 zł Umów wizytę
Ponowne leczenie kanałowe zęba trzykanałowego (re-endo) 2000 zł Umów wizytę
Proteza szkieletowa od 1800 zł do 3600 zł Umów wizytę
Odbudowa zęba
*cena dot. 1 zęba
od 250 zł do 350 zł Umów wizytę
Wypełnienie ubytku w zębie od 300 zł do 600 zł Umów wizytę
Usunięcie zęba od 150 zł do 220 zł Umów wizytę
Usunięcie zęba (chirurgiczne) od 350 zł do 450 zł Umów wizytę
Usuwanie zębów mądrości – ekstrakcja ósemek dolnych od 450 zł Umów wizytę
Usuwanie zębów mądrości – ekstrakcja ósemek górnych od 450 zł Umów wizytę
Usunięcie niewyrżniętych ósemek od 450 zł Umów wizytę
Wkład koronowo-korzeniowy od 300 zł do 400 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

CERAMDENT stomatologia estetyczna

Zabrska 1/4 Katowice

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

08:00 - 20:00

Wtorek

08:00 - 20:00

Środa

08:00 - 20:00

Czwartek

08:00 - 20:00

Piątek

08:00 - 15:00

Sobota

zamknięte

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

lek. stom. Halina Ochudło

lek. stom. Halina Ochudło

Stomatolog

Umów wizytę

Lek. stom. Grażyna Opiłka

Lek. stom. Grażyna Opiłka

Stomatolog

Umów wizytę