Leczenie kanałowe zęba trzykanałowego (tradycyjne)

Leczenie kanałowe zęba trzykanałowego (tradycyjne) Katowice (województwo Śląskie)

W leczeniu kanałowym zęba trzykanałowego metodą tradycyjną stomatolog nie wykorzystuje mikroskopu stomatologicznego. Za pomocą odpowiednich narzędzi endodontycznych opracowuje schorowaną miazgę zębów górnych przedtrzonowych (czwórek i piątek) oraz trzonowców górnych i dolnych. Zabieg prowadzi do uratowania zęba. czytaj więcej

Średnia cena leczenie kanałowe zęba trzykanałowego (tradycyjne) (Katowice) to 400 zł

Umów wizytę

Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Katowice z poniższej listy:


Warto wiedzieć

W mieście Katowice i w pobliżu, zabieg leczenie kanałowe zęba trzykanałowego (tradycyjne) można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Leczenie kanałowe zęba trzykanałowego (tradycyjne) w mieście Katowice, w Śląskie, wykonywane jest w 11 klinikach, m.in. CERAMDENT stomatologia estetyczna, Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej Roman Borczyk, DENTIMA Gabinet Stomatologiczny w Sosnowcu. W regionie jest 351 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Leczenie kanałowe zęba trzykanałowego (tradycyjne) zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Katowice.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Leczenie kanałowe zęba trzykanałowego (tradycyjne) w mieście Katowice,napisz do nas.