Usunięcie zęba Katowice (województwo Śląskie)

Zabieg ekstrakcji zębów przeprowadza się najczęściej na zębach, które przejawiają zaawansowany stan choroby, zębach niewyrżniętych i zatrzymanych. Zabieg ekstrakcji zęba wykonywany jest przez dentystę lub ortodontę, po uprzednich badania RTG. czytaj więcej

Średnia cena usunięcie zęba (Katowice) to 150 zł

Umów wizytę

Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Katowice z poniższej listy:


Warto wiedzieć

W mieście Katowice i w pobliżu, zabieg usunięcie zęba można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Usunięcie zęba w mieście Katowice, w Śląskie, wykonywane jest w 14 klinikach, m.in. CERAMDENT stomatologia estetyczna, Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej Roman Borczyk, DENTIMA Gabinet Stomatologiczny w Sosnowcu. W regionie jest klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Usunięcie zęba zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Katowice.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Usunięcie zęba w mieście Katowice,napisz do nas.