O klinice

Klinika DrZiajka jest nowoczesną kliniką mieszczącą się w centrum Sopotu, której główną specjalizacją jest chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna. Przeprowadzane są tutaj również konsultacje i zabiegi z zakresu dermatologii i chorób żył, urologii i chirurgii ogólnej a także leczenia otyłości.

Niezwykle ważnym jest tutaj empatyczne, wręcz rodzinne podejście do pacjenta i zrozumienie jego potrzeb, a także pełen profesjonalizm w wykonywaniu zabiegów, który objawia się tutaj w bezpieczeństwie, nowoczesności i komforcie.

Do tych zabiegów można zaliczyć szeroki wachlarz usług z chirurgii plastycznej. Najczęściej przeprowadzane są tutaj operacje korekcyjne piersi poprawiające ich kształt, korygujące wielkość oraz odpowiednie umiejscowienie. Pacjentki chcące zmienić rozmiar swojego biustu mają do wyboru jego powiększenie za pomocą implantów piersiowych o kształcie okrągłym lub anatomicznym, a także operacje zmniejszające piersi, czyli mammoplastykę. W przypadku piersi opadniętych wykonywany jest tutaj lifting biustu a także operacje łączone jednoczasowego podniesienia i powiększenia piersi. Przeprowadzane są również zabiegi wymiany implantów piersiowych, a u kobiet, które utraciły pierś w wyniku jej amputacji oferowana jest jej rekonstrukcja. W przypadku wciągniętych brodawek sutkowych natomiast przeprowadza się ich plastykę.

Inne części ciała mogą być również tutaj poddane korekcji plastycznej. Obwisła skóra w okolicy brzucha oraz nadmiar tłuszczu wycinany jest w trakcie abdominoplastyki. Opadnięte pośladki poddawane są liftingowi chirurgicznemu, natomiast szczupłe nogi można uzyskać dzięki plastyce ud i plastyce łydek. Wyrzeźbić brzuch, biodra, plecy lub ramiona można w klinice tej także za pomocą zabiegu liposukcji, która miejscowo usuwa nadmiar tkanki tłuszczowej.

Dopełnieniem zabiegów modelowania ciała są w klince DrZiajka operacje plastyczne twarzy. Młodsze spojrzenie można uzyskać tutaj poprzez plastykę powiek dolnych, plastykę powiek górnych lub zabieg połączony korygujący powieki górne i dolne. Lepszy wygląd twarzy gwarantowany jest również poprzez korekcję grzbietu nosa, korekcję plastyczną czubka nosa czy korekcję odstających uszu.

Piękny wygląd ciała ma tylko sens, gdy idzie w parze ze zdrowiem, dlatego oferta kliniki jest poszerzona o konsultacje i zabiegi dermatologiczne, flebologiczne, urologiczne oraz drobne zabiegi z chirurgii ogólnej i leczące otyłość poprzez założenie metodą laparoskopową opaski regulowanej na żołądek.

Personel placówki tworzą wykwalifikowani w swoich dziedzinach specjaliści posiadający lekarskie tytuły naukowe, jest wśród nich także jeden doktor habilitowany oraz profesor. Ich doświadczenie i wiedza zdobyta na prestiżowych uczelniach w Polsce oraz doskonalenie umiejętności w zagranicznych ośrodkach przekładają się na wysoki poziom usług. Pracujący tu lekarze mają dyplomy specjalizacyjne z zakresu chirurgii plastycznej, chirurgii ogólnej, dermatologii i urologii. Do grona specjalistów należy także anestezjolog, psycholog, dietetyk oraz lekarz medycyny estetycznej. W zabiegach oraz opiece nad pacjentem pomagają wykwalifikowane pielęgniarki. Sukcesy lekarzy przekładają się tutaj na sukces całej kliniki. Jest to m.in. przynależność do polskiego, europejskiego i międzynarodowego towarzystwa chirurgii plastycznej a także zwycięstwo w Ogólnopolskim Plebiscycie Medycznym dr. hab. n. med. Jerzego Jankau i zdobycie przez niego certyfikatu „Laur Pacjenta 2012”, który świadczy o zaufaniu i sympatii jaką darzą go pacjenci. Ważnym osiągnieciem, innego pracującego tu lekarza, jest nagroda za dokonania naukowe, którą dostał w 2005 roku dr hab. n. med. Maciej Śmietański na Kongresie Europejskiego Towarzystwa Przepuklinowego w Turynie

Wyposażenie kliniki w nowoczesne sprzęty działające w innowacyjnych technologiach to gwarancja dla pacjentów, że zabiegi, którym się poddają są bezpieczne, dokładne i komfortowe. Nowoczesny sprzęt operacyjny pozwala na dokładne monitorowanie pacjenta podczas operacji oraz ułatwia pracę lekarzom..

Klinika jest w wysokich standardach przystosowana do przyjmowania pacjentów także poprzez udogodnienia pozamedyczne, które ułatwiają pobyt i umilają czas spędzony w czasie oczekiwania na zabiegi, w ich czasie a także po operacjach. Można wśród nich wymienić:

 • Przyjemną okolicę – centrum medyczne znajduje się w otoczeniu zabudowy usługowej i domów mieszkalnych, gdzie nie brakuje także miejskiej zieleni.
 • Parking – mieści się przy ulicy naprzeciwko wejścia do placówki i każdy pacjent może pozostawić tutaj swój samochód.
 • Stylowy budynek – klinika mieści się w stylowym nowoczesnym budynku mieszkalno-usługowym, który wyróżnia się ciekawym wyglądem spośród otaczającej go zabudowy, jest ogrodzony, posiada podjazd dla niepełnosprawnych oraz spełnia standardy nowoczesności.
 • Nowoczesną salę operacyjną – wyposażona w najnowocześniejsze urządzenia zabiegowe i monitorujące parametry życiowe, z klimatyzacją i wygodnymi łóżkami operacyjnymi.
 • Salę pozabiegową – jest klimatyzowana, urządzona wygodnie i przytulnie, z pełną opieką medyczną (lekarską i pielęgniarską), kardiomonitorami  i komfortowymi łóżkami oraz dostępem do bezprzewodowego Internetu, osobnym telewizorem dla każdego pacjenta a także pełnym wyżywieniem.
 • Laboratorium analityczne – znajduje się na miejscu w placówce, co ułatwia pacjentom wykonanie niezbędnych badań przed zabiegami i operacjami.
 • Ratalny system płatności – jest akceptowany przez klinikę a wszystkie formalności związane z finansowaniem zabiegu lub operacji pacjent może załatwić telefonicznie.

Klinika DrZiajka ulokowana jest w centrum Sopotu w Dolnym Sopocie przy ul. Haffnera. Dojechać tutaj można bardzo łatwo samochodem, parkując na wyznaczonych miejscach przy ulicy. Pacjenci przyjeżdżający pociągiem powinni wysiąść na dworcu Sopot i stąd przejść zaledwie 500 m. Również osoby poruszające się Szybką Koleją Miejską będą miały z przystanku do pokonania tylko 750 m. Pacjentów, którzy przybywają do kliniki spoza miasta na pewno zainteresuje jej bliskość od sopockiego Mola (500 m), Latarni Morskiej (450 m), Skweru Kuracyjnego (550 m) czy Krzywego Domku (150 m) – miejsc, które warto zobaczyć w Sopocie.

Opinie

DrZiajkaOcena: 5/5 Opinie: 9, Ocen: 9

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • A

  Bardzo dobrze

  Witam.Z czystym sumieniem Polecam Pana Dr. Ziajkę. Efekt brzuszka jest piękny. Dziękuję Doktorowi oraz całemu Zespołowi za ciężką pracę przy moim brzuszku.Moje Marzenie spełnione. Pozdrawiam.

  Angelika (2021-08-30)

  Zabieg: Abdominoplastyka (plastyka brzucha)

  Lekarz: Lek. med. Piotr Ziajka

 • A

  Bardzo dobrze

  Jestem 6 tygodni po operacji i bardzo się cieszę ze trafiłam do tej kliniki. Niesamowicie miła obsługa, czysto, ładnie i profesjonalnie. Widziałam kobiety po operacjach biustu takich jak moja czyli pełna plastyka z implantami i muszę przyznać ze to co ja mam zrobione to jest mistrzostwo ! Piersi są piękne i nie widać ze powiększone. Jestem zachwycona. Jeszcze się goja ale to normalne.Jeśli chodzi o ból i dochodzenie do siebie to mnie tak bardzo nie bolało. Tylko przez pierwszy dzień w domu potrzebowałam przeciwbólowych a po trzech dniach praktycznie wszystko było ok ale starałam się nie forsować za bardzo. Pan Wojciech jest jak dla mnie mega... wszystko super wytłumaczone a doza humoru, którą przekazuje niweluje stres przed operacją. Pan Piotr, pełen profesionalista dbający o szczegóły. Pan anestezjolog czuwający cały czas nad sytuacja, widać doświadczenie i troskę. Czy warto było- tak, czy wróciła bym - tak, czy powiem coś negatywnego - Nie ! Dziękuje i polecam Specjalne podziękowania dla Pani Oli oraz Pani pielęgniarki która się mną opiekowała - super kobiety !

  Agnieszka (2020-01-14)

 • W

  Bardzo dobrze

  Bardzo polecam. Trafiłam na Dr Ziajkę szperając w internecie, Nie zawiodłam się. Dr Ziajka jest świetnym fachowcem. Idealnie doradził wielkość biustu tak żeby wyglądał smacznie. Zabieg przebiegł w bardzo miłej atmosferze. Cały zespół będący przy operacji i po operacji - pełna profesjonalność. Również po zabiegu bardzo dobra opieka "przez telefon". Odpowiadają na wszystkie pytania. Luksusowe warunki w klinice. Warto było! Już teraz planuję kolejny zabieg - tym razem brzuch. Pozdrawiam!

  Weronika K. (2019-04-29)

 • A

  Bardzo dobrze

  I think it's a right time to leave feedback. I'm today two months post my surgery and I couldn't be happier. Choosing Orchid and Dr. Ziajka was the best decision I could make. I was so stressed at the consultation but the Doctor explained me everything I had to know and gave me time to make my decision. I had great memories with my surgery day from the nurses, anesthesiolog, surgeons who were all extra friendly and I can not recommend them enough. I was in such a good hands. To say something about my surgery everyone is different and feel pain completely different. But I only took pain killers for first 72h and only pylargina was helping litteraly I was crying in pain. With 4th day when drains was already removed I've started enjoying post op results and I can't be more happy. Maybe I'm lucky because i feel like implants adapted to my body like it always should be there I never felt any pain after or weird feeling, everything just heals super fast. What I can recommend extra is using silicone sheets/plasters, scar is healing super without any glue attached to your skin it's so comfortable and worth the price. Thank You to all Orchid's team for making my dream come true and for the amazing atmosphere. Can't wait for my check up next time when I'll be in Poland Myślę, że jest to dobry czas na wystawienie opini. Dzisiaj mijają dwa miesiące od operacji i jestem bardzo zadowolona. Wybór kliniki Orchid i doktora Ziajki był najlepszą decyzja jaką podjęłam. Byłam bardzo zestresowana na pierwszej konsultacji, ale Doktor wszystko szczegółowo mi wyjaśnił, również nie naciskal na podjecie decyzji od razu. Kazał mi pomyśleć, przespać się z tym i dac znać. Mam bardzo dobre wspomnienia z dnia operacji Pielęgniarki, Anesthezjolog i chirurdzy byli bardzo mili. Z sali operacyjnej pamiętam jedynie ze było mi zimno po tym obudziłam się już w łóżku. Byłam pod bardzo dobra opieka. By powiedzieć coś o moim zabiegu, każdy jest inny i inaczej odczowa ból. Brałam tabletki przeciwbólowe tylko przez pierwsze 72h, pylargina jedynie mi pomagała - płakałam z bólu dosłownie. 4tego dnia jak już dreny były usunięte mogłam zacząć cieszyć się efektami operacji i jestem bardzo zadowolona. Może mam szczęście ale implanty zaadaptowały się do mojego ciała tak jakby od zawsze do niego należały, mogę już normalnie ćwiczyć. Nie odczuwałam już żadnego bólu ani uczucia dyskomfortu. Wszystko bardzo szybko się zagoiło. Co mogę polecić dodatkowo to używanie opatrunków sylikonowych na blizny, pięknie się wtedy goi. Moja skóra źle reagowała na klej przy jałowych opatrunkach. Sylikonowe są bardzo wygodne i na prawdę warte swojej ceny. Dziękuję całemu zespołowi Orchid za spełnienie mojego marzenia i za cudowna atmosfere. Nie mogę się doczekać kolejnej wizyty jak będę w Polsce :)

  Agata Groth (2018-03-23)

 • A

  Bardzo dobrze

  Bardzo bardzo polecam klinikę oraz Pana dr Piotra Ziajkę. Rozważałam poddanie się operacji zmniejszenia żołądka Na klinikę Orchid natrafiłam w internecie. Umówiłam się na wizytę. Od samego początku doktor wzbudził moje zaufanie, sympatyczny, rzeczowy i dokładnie mi wszystko wyjaśnił tak, że od razu byłam zdecydowana na tę operację. Operowana byłam przez Pana doktora w szpitalu. Zabieg przebiegł sprawnie i bezproblemowo, ale niestety wystąpiły pewne powikłania pooperacyjne, mój stan nie był najlepszy, więc pobyt w szpitalu się przedłużył. Pan doktor cały czas był w kontakcie ze mną oraz personelem szpitala. Opieka w szpitalu również wspaniała. Atmosfera niemal rodzinna, pacjent jest zadbany na każdej płaszczyźnie poczynając od higieny skończywszy na samopoczuciu w trudnych chwilach. Z uwagi na to, że nie miał kto odebrać mnie ze szpitala, dr Ziajka osobiście mnie odebrał i odwiózł do domu. Nadal pozostaje ze mną w kontakcie kiedy potrzebuję skonsultować jakiekolwiek dolegliwości, które jeszcze się czasem pojawiają oraz wszelkie wątpliwości dotyczące funkcjonowania po takim zabiegu. Czuję satysfakcję oraz zadowolenie z tego,ze trafiłam właśnie na takiego doktora i serdecznie polecam innym pacjentom. Jeśli jeszcze kiedyś będę potrzebowała jakieś konsultacji czy zabiegów chirurgicznych lub estetycznych bez wahania udam się do kliniki Orchid.

  Aneta (2017-04-19)

 • D

  Bardzo dobrze

  Miły wystrój, przemiły personel oraz ceny przystępne – można skorzystać z rat za zabieg. Panie w recepcji uśmiechnięte, lekarze wszystko bardzo wnikliwie tłumaczą i są cierpliwi w stosunku do pacjenta. Byłam miło zaskoczona poziomem opieki w tej klinice.

  Doris (2017-04-14)

 • M

  Bardzo dobrze

  U mnie operacja ginekomastii w Orchid przebiegła bez żadnych komplikacji i nieoczekiwanych zdarzeń. Otrzymałem tu bardzo dobrą opiekę medyczną zarówno w czasie konsultacji jak i po samej operacji – łady pokój z dobrym jedzeniem. Bardzo dobrze, że jest takie miejsce w Sopocie.

  Michał (2017-04-14)

 • E

  Bardzo dobrze

  Nie tylko dobra opieka medyczna i operacje na wysokim poziomie ale także przyjemny wystrój klimatycznych wnętrz. Byłam tu na operacji zmniejszenia piersi i bardzo miło wspominam pobyt i czas pooperacyjny. Personel świetnie się mną zajął. Polecam osobom nie tylko z Sopotu.

  Emilia (2017-04-14)

 • Bardzo dobrze

  Polecam tę klinikę każdej kobiecie. Personel jest rewelacyjny - niesamowicie profesjonalna obsługa.

  (2016-12-08)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Bariatria - operacyjne leczenie chorobliwej otyłości
Balon żołądkowy wypełniony płynem fizjologicznym (BIB, Orbera) 18000 zł Umów wizytę
Rękawowa resekcja żołądka – sleeve gastrectomy- metodą laparoskopową od 18000 zł do 25000 zł Umów wizytę
Bypassy gastryczne (RNY) od 18000 zł do 24000 zł Umów wizytę
Opaska żołądkowa (Lap Band)
*Cena nie zawiera kosztu opaski
16000 zł Umów wizytę
Chirurgia męskich narządów płciowych
Powiększanie penisa kwasem hialuronowym 6000 zł Umów wizytę
Chirurgia ogólna
Chirurgiczne usunięcie tatuażu
*cena zależy od rozległości zmian (blizny, tatuaże do 5 cm od 2000 zł, blizny i tatuaże 5 cm - 10 cm od 4500 zł)
od 2000 zł do 4500 zł Umów wizytę
Plastyka blizn
*korekcja blizn, wycięcie tatuażu
3500 zł Umów wizytę
Wycięcie znamienia skórnego - twarz
*znamiona, brodawki, tłuszczaki
1000 zł Umów wizytę
Wycięcie znamienia skórnego
*znamiona, brodawki, tłuszczaki poza twarzą
500 zł Umów wizytę
Plastyka z przeszczepem skóry
*plastyka płatowa (miejscowa)
od 4000 zł do 7000 zł Umów wizytę
Usunięcie szwów 250 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna
Ginekomastia gruczołowa
*cena ustalona na osobistej konsultacji
6000 zł Umów wizytę
Ginekomastia tłuszczowa
*cena ustalona na osobistej konsultacji
6000 zł Umów wizytę
Ginekomastia gruczołowo-tłuszczowa
*cena ustalona na osobistej konsultacji
6000 zł Umów wizytę
Korekcja grzbietu nosa
*np. usunięcie garbka nosa w zn. miejscowym
8000 zł Umów wizytę
Plastyka korekcyjna czubka nosa
*części chrząstnej i czubka nosa np. skrócenie czubka nosa, korekcja skrzydełek nosa
8000 zł Umów wizytę
Totalna plastyka nosa z osteotomią
*(części chrzęstnej i kostnej) z korekcją przegrody chrzęstnej np. skrócenie nosa
25000 zł Umów wizytę
Plastyka powiek górnych - metoda chirurgiczna
*korekcja nadmiaru skóry w znieczuleniu miejscowym
4500 zł Umów wizytę
Plastyka powiek dolnych - metoda chirurgiczna
*korekcja przepuklin tłuszczowych, nadmiaru skóry w znieczuleniu miejscowym
5500 zł Umów wizytę
Plastyka powiek dolnych i górnych
*w znieczuleniu miejscowym
9000 zł Umów wizytę
Plastyka powiek górnych z usunięciem przepuklin tłuszczowych
*w znieczuleniu miejscowym
4500 zł Umów wizytę
Plastyka powiek dolnych z usunięciem przepuklin tłuszczowych
*w znieczuleniu miejscowym
od 5500 zł Umów wizytę
Plastyka powiek dolnych i górnych z usunięciem przepuklin tłuszczowych
*w znieczuleniu miejscowym
od 9000 zł Umów wizytę
Korekcja odstających uszu 4500 zł Umów wizytę
Zmniejszenie małżowin usznych
*plastyka oby odstających małżowin usznych
4500 zł Umów wizytę
Lifting operacyjny twarzy
*bez czoła i powiek
od 14000 zł Umów wizytę
Lifting operacyjny szyi
*SCL ( Short Scar Lift ? twarz ,szyja )
11000 zł Umów wizytę
Lifting operacyjny twarzy i szyi
*pełny (czoło, twarz, szyja)
19000 zł Umów wizytę
Lifting operacyjny brwi 6000 zł Umów wizytę
Korekcje i operacje nosa 8000 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki
Plastyka brodawek sutkowych
*np. plastyka wciągniętych brodawek
3500 zł Umów wizytę
Plastyka brzucha z operacją przepukliny kresy białej
*z przemieszczeniem pępka i zeszyciem
16000 zł Umów wizytę
Abdominoplastyka (plastyka brzucha)
*bez przemieszczenia pępka, zeszycia kresy białej-zwężenia talii - 10000 zł
18000 zł Umów wizytę
Plastyka pośladków (lifting chirurgiczny) 8000 zł Umów wizytę
Plastyka ud (lifting chirurgiczny) 16000 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna piersi
Mastopeksja - zabieg podniesienia piersi - lifting biustu 20000 zł Umów wizytę
Powiększanie piersi
*powiększenie i podniesienie piersi implantem (cena za zabieg + implanty))
od 18000 zł do 20000 zł Umów wizytę
Wymiana implantów piersiowych
*cena nie obejmuje kosztu nowego implantu
12000 zł Umów wizytę
Kapsulotomia piersi
*jednostronna (5000 zł) lub obustronna (7000 zł)
od 5000 zł do 7000 zł Umów wizytę
Zmniejszenie piersi (mammoplastyka) 24000 zł Umów wizytę
Chirurgiczne modelowanie sylwetki i liposukcja
Liposukcja od 6000 zł Umów wizytę
Liposukcja talii 6000 zł Umów wizytę
Liposukcja ud 9000 zł Umów wizytę
Liposukcja ramion 9000 zł Umów wizytę
Liposukcja okolic biodrowych 6000 zł Umów wizytę
Ginekologia plastyczna, estetyczna
Labioplastyka z plastyką krocza - metodą chirurgiczną 7000 zł Umów wizytę
Powiększenie warg sromowych preparatami hialuronowymi 3000 zł Umów wizytę
Redukcja napletka łechtaczki 2000 zł Umów wizytę
Clitoroplastyka - odkrycie, uwypuklenie łechtaczki od 1500 zł Umów wizytę
Labioplastyka - plastyka warg sromowych mniejszych i większych od 5000 zł do 6000 zł Umów wizytę
Plastyka przedsionka pochwy
*zwężenie
5000 zł Umów wizytę
Plastyka pochwy (poprawa elastyczności pochwy)
*metodą chirurgiczną
5000 zł Umów wizytę
Medycyna estetyczna
Mezoterapia głowy osoczem bogatopłytkowym (PRP) od 900 zł do 1000 zł Umów wizytę
Powiększenie i modelowanie ust kwasem hialuronowym 900 zł Umów wizytę
Usuwanie cieni pod oczami kwasem hialuronowym od 900 zł Umów wizytę
Niwelowanie doliny łez kwasem hialuronowym od 900 zł Umów wizytę
Ujędrnianie kwasem hialuronowym (SkinBooster) od 900 zł Umów wizytę
Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (lwia zmarszczka) od 900 zł Umów wizytę
Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (kurze łapki) od 900 zł Umów wizytę
Modelowanie twarzy kwasem hialuronowym (nici hialuronowe) od 900 zł Umów wizytę
Korekcja nosa kwasem hialuronowym 1100 zł Umów wizytę
Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym 900 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości dłoni botoksem 1300 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości pach botoksem 1200 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości stóp botoksem 1300 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa (iniekcyjna) od 300 zł do 400 zł Umów wizytę
Leczenie łysienia - zabieg DR. CYJ HAIR FILLER 650 zł Umów wizytę
Wolumetria - modelowanie owalu twarzy
*Nos, Policzki, Okolica Skroniowa, Okolica Jarzmowa, Broda
2000 zł Umów wizytę
Osocze bogatopłytkowe (PRP) twarz (wampirzy lifting) 900 zł Umów wizytę
Osocze bogatopłytkowe (PRP) grzbiety rąk 1200 zł Umów wizytę
Osocze bogatopłytkowe (PRP) szyja 900 zł Umów wizytę
Osocze bogatopłytkowe (PRP) dekolt 1200 zł Umów wizytę
Osocze bogatopłytkowe (PRP) okolice oczu 600 zł Umów wizytę
Leczenie łysienia - osocze bogatopłytkowe 900 zł Umów wizytę
ARTHREX ACP - osocze bogatopłytkowe 900 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) twarz (wampirzy lifting) 900 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) grzbiety rąk 1200 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) szyja 900 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) dekolt 1200 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) okolice oczu 600 zł Umów wizytę
Nici liftingujące 600 zł Umów wizytę
Lifting twarzy
*Lifting Twarzy, Opadających Policzków, Podbródka (Zabieg w Znieczuleniu Miejscowym)
14000 zł Umów wizytę
Lifting podbródka
*szyja, podbródek (zabieg w znieczuleniu miejscowym)
8000 zł Umów wizytę
Lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej
*podbródek, ramiona - 500 zł, uda, kolana -750 zł, brzuch, biodra i pośladki - po 1000 zł
od 500 zł do 1000 zł Umów wizytę
Kurze łapki - usuwanie zmarszczek botoksem 600 zł Umów wizytę
Zmarszczki poziome czoła - usuwanie botoksem 600 zł Umów wizytę
Zmarszczki pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie botoksem 600 zł Umów wizytę
Przeszczep włosów
Leczenie łysienia 650 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

DrZiajka

Haffnera 12 C Sopot

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

10:00 - 18:00

Wtorek

10:00 - 18:00

Środa

10:00 - 18:00

Czwartek

10:00 - 18:00

Piątek

10:00 - 14:00

Sobota

zamknięte

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

Lek. med. Piotr Ziajka

Lek. med. Piotr Ziajka

Anestezjolog
Chirurgia Ogólna
Lekarz medycyny estetycznej
Lek. med. Piotr Ziajka to absolwent Akademii Medycznej w Lublinie, którą ukończył w roku 2003. Następnie został lekarzem medyc...

 czytaj więcej

Umów wizytę