Esthetique Klinika Zdrowia i Urody

Farysa 62 B Warszawa

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

 

Klinika Zdrowia i Urody Esthetique to warszawska placówka medyczna zajmująca się od początku swojego istnienia, czyli od 1995 roku, medycyną estetyczną oraz kosmetologią. Powstała z połączenia sił dr n. med. Eugeniusza Mielechowa, lekarza medycyny estetycznej i chirurga ogólnego oraz  kosmetologa Katarzyny Mielechow.

Przenikanie się i wzajemne uzupełnianie się zabiegów z medycyny estetycznej i kosmetologii, które oferowane jest w klinice, daje jeszcze lepsze rezultaty i wzmacnia efekty każdego zabiegu. Bardzo ważny jest tutaj także wnikliwy dialog specjalisty z pacjentem przed każdym zabiegiem, dzięki któremu rozwiane zostają wszelkie wątpliwości a oczekiwane rezultaty stają się bardziej realne i osiągalne.

Przychodząc do kliniki pacjentki i pacjenci mogą mieć pewność, że są w dobrych rękach. Gwarantuje to doświadczony i wysoko wykwalifikowany personel, czyli lekarz medycyny estetycznej i chirurg w jednej osobie -  dr n. med. Eugeniusz Mielechow oraz Katarzyna Mielechow, będąca dyplomowaną pielęgniarką i kosmetologiem posiadającym międzynarodowy certyfikat CIEFEC, który jest potwierdzeniem profesjonalnej wiedzy z zakresu kosmetologii. Pracujący tu specjaliści posiadają bogaty wachlarz doświadczeń zdobyty przez wiele lat praktyki zawodowej, np. w szpitalu państwowym w Nicei we Francji a także ukończone prestiżowe uczelnie medyczne, czego przykładem może być Akademia Medyczna w St. Petersburgu. Ponadto cechuje ich stałe doskonalenie swojej wiedzy i umiejętności, co przejawia się w uczestnictwie w zagranicznych i krajowych konferencjach, sympozjach oraz kursach i szkoleniach z zakresu nowoczesnych technik i odkryć w medycynie estetycznej oraz kosmetologii. Przykładem tego udziału mogą być zaświadczenia, tj.:

 • certyfikat Ambasadora Marki Restylane 2008 , który dr n. med. Eugeniusz Mielechow otrzymał w Warszawie 2009 roku za „dotychczasową współpracę i zaangażowanie w budowie marki Restylane”,
 • nominacja dr. n. med. Eugeniusz Mielechow do godła liderów medycyny estetycznej w roku 2014,
 • certyfikat uczestnictwa dr. n. med. Eugeniusza Mielechow w EMAA 2009, czyli European Masters in Aesthetic & Anti-Aging Medicine, które to sympozjum odbyło się w Paryżu we Francji,
 • certyfikat zaświadczający o wykonywaniu zabiegów z wykorzystaniem preparatu Botox przez dr. n. med. Eugeniusza Mielechow.

Ważnym osiągnięciem, również dla kliniki, jest także prowadzanie w  niej szkoleń dla lekarzy z zakresu medycyny estetycznej o tematyce korekcji zmarszczek, powiększenia ust lub zastosowania toksyny botulinowej, które są prowadzone przez dr. n. med. Eugeniusza Mielechow. Lekarz ten szkoli innych lekarzy od 1996 roku także w innych placówkach na terenie Polski oraz w krajach Unii Europejskiej.

W gabinetach kliniki znajdują się nowoczesne sprzęty i urządzenia, dzięki którym oferta z zakresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej jest znacznie wzbogacona o modelowanie i ujędrnianie ciała i skóry twarzy oraz zabiegi odmładzające i regenerujące. Wśród tych urządzeń można wymienić: aparat do mikronakłuwania DTS w celu regeneracji i odmłodzenia skóry, lampę IPL do zamykania naczyń krwionośnych, laser Fraxel do regeneracji skóry, fotoodmładzania oraz usuwania zmian skórnych a także aparat do karboksyterapii, czyli podawania podskórnie dwutlenku węgla w celu rewitalizacji skóry. Na wyposażeniu gabinetu znajduje się również urządzenie New Midas do szybkiego liftingu twarzy za pomocą technologii poczerwieni, fal radiowych z funkcją chłodzenia oraz modelowania sylwetki.

Klinika jest bardzo przyjazna dla każdego przychodzącego do niej pacjenta. Objawia się to nie tylko w empatycznej postawie personelu, wysokim standardzie zabiegów, ale także w udogodnieniach pozamedycznych, z których można wymienić:

 • Spokojną okolicę – gabinety mieszczą się w spokojnej okolicy domków jednorodzinnych, otoczonych zielenią.
 • Bezpłatny parking – znajduje się przy gabinecie i jest dostępny tylko dla jego klientów.
 • Przytulny budynek – klinika mieści się w ogrodzonym domu jednorodzinnym, dzięki czemu panuje tutaj  ciepła domowa atmosfera wnętrza połączona z nowoczesnością gabinetu estetycznego.
 • Domową poczekalnię – w poczekalni kliniki panuje iście domowa atmosfera, można tutaj napić się kawy, poczytać prasę a także poczekać na zabieg na miękkich fotelach, w miłej kolorystyce i ciepłym oświetleniu.
 • Nowoczesne gabinety – gabinety zabiegowe kliniki cechuje nowoczesny styl, intymność oraz komfort foteli zabiegowych.

Klinika Zdrowia i Urody Esthetique mieści się w Warszawie w dzielnicy Bielany przy ul. Farysa. Pacjenci przyjeżdżający własnym samochodem powinni zjechać  z głównej drogi biegnącej nieopodal – z drogi krajowej nr 7 prosto w ul. Farysa tuż przed stacją paliw Lotos i zaparkować na specjalnym parkingu dla klientów kliniki. Z różnych miejsc Warszawy można tutaj dostać się autobusami linii 114, 181 lub 303, wysiadając na przystanku Muzealna 02, skąd do przejścia jest ok. 350 m. Najbliższa linia tramwajowa znajduje się przy Trasie Mostu Północnego a z przystanku Zajezdnia Żoliborz, gdzie zatrzymują się tramwaje nr 1, 4, 15 czy 26 to odległość ok. 1, 5 km pieszo. Do ścisłego centrum stolicy na Stare Miasto jest z gabinetu ok. 10 km, które można pokonać samochodem w 15 min lub autobusami jeżdżącymi co 8 minut. Z Esthetique blisko jest natomiast nad brzeg Wisły ok. 1 km pieszo oraz do znajdującego się tutaj Parku Młocińskiego.

Opinie

Esthetique Klinika Zdrowia i UrodyOcena: 5/5 Opinie: 5, Ocen: 5

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • I

  Bardzo dobrze

  Jestem pacjentką tej Kliniki 10 lat.Jestem bardzo zadowolona z zabiegów,obsługi,atmosfery.Ceny nie wygórowane,efekty zabiegów zadawalające.Każdemu proponuję tę Klinikę.

  Irena (2019-09-08)

 • N

  Bardzo dobrze

  Bardzo fajne położenie gabinetu sprzyja intymności i kameralności usług. Do tego dochodzi jeszcze empatia i zrozumienie ze strony miłego personelu. Zabiegi odmładzające naprawdę na wysokim poziomie. Wiem, bo mam porównanie z większymi gabinetami Warszawie

  Natka (2017-03-16)

 • K

  Bardzo dobrze

  Pan doktor bardzo ładnie zamknął moje brzydkie naczynka na twarzy. Był bardzo delikatny, skrupulatny i fachowy. W miłej atmosferze spędziłam tutaj czas. Zabiegi zdecydowanie na kieszeń każdego. Krótkie terminy oczekiwania na wizyty i poszanowanie czasu klienta.

  Karolina (2017-03-16)

 • A

  Bardzo dobrze

  Bardzo tu przytulnie, domowo a jednocześnie komfortowo. Takiego gabinetu właśnie szukałam od dawna w stolicy. Wprawdzie jestem spoza Warszawy, ale bardzo chętnie tutaj przyjeżdżam raz w miesiącu na zbiegi na twarz. Jest gdzie zostawić auto.

  Alicja (2017-03-16)

 • E

  Bardzo dobrze

  Niewielki, ale ładny i przytulny gabinet, mila atmosfera. Wszystko ok.

  Emilia (2016-09-14)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Chirurgia ogólna
Operacja wycięcia tłuszczaka z badaniem histopatologicznym 450 zł Umów wizytę
Kosmetologia
Laserowe usuwanie rozstępów na piersiach 600 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na pośladkach 1000 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów z ramion 1000 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na udach 1500 zł Umów wizytę
Medycyna estetyczna
Fotoodmładzanie czoła 500 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie dekoltu 500 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie dłoni 500 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie nosa 300 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie okolic oczu 400 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie pleców 1000 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie policzków 500 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie przedramion 1000 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie ramion 1000 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie szyi 500 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie twarzy 650 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie twarzy i szyi 1000 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie twarzy, szyi i dekoltu 1500 zł Umów wizytę
Modelowanie twarzy kwasem hialuronowym (nici hialuronowe) 1000 zł Umów wizytę
Powiększenie i modelowanie ust kwasem hialuronowym 1000 zł Umów wizytę
Korekcja nosa kwasem hialuronowym 650 zł Umów wizytę
Usuwanie cieni pod oczami kwasem hialuronowym 450 zł Umów wizytę
Niwelowanie doliny łez kwasem hialuronowym 450 zł Umów wizytę
Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (lwia zmarszczka) 650 zł Umów wizytę
Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (kurze łapki) 1000 zł Umów wizytę
Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym 1000 zł Umów wizytę
Redukcja zmarszczek palacza kwasem hialuronowym 700 zł Umów wizytę
Ujędrnianie kwasem hialuronowym (SkinBooster) 550 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości dłoni botoksem 1600 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości pach botoksem 1600 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości czoła botoksem 800 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa (iniekcyjna) 450 zł Umów wizytę
Sculptra - modelowanie twarzy, wypełnienia zmarszczek 2000 zł Umów wizytę
Kurze łapki - usuwanie zmarszczek botoksem 400 zł Umów wizytę
Podniesienie brwi botoksem 400 zł Umów wizytę
Górna warga (zmarszczka palacza) - usuwanie zmarszczek botoksem 200 zł Umów wizytę
Broda - usuwanie zmarszczek botoksem 250 zł Umów wizytę
Szyja - usuwanie zmarszczek botoksem 300 zł Umów wizytę
Zmarszczki poziome czoła - usuwanie botoksem 400 zł Umów wizytę
Zmarszczki pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie botoksem 400 zł Umów wizytę
Mezoterapia bezigłowa - odmładzanie i rewitalizacja skóry 250 zł Umów wizytę
Podniesienie kącików ust botoksem od 300 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek - pojedynczy pajączek 200 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na nosie 300 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na twarzy 650 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na policzkach 500 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na brodzie 300 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na czole 300 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na szyi 300 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na dekolcie 500 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

Esthetique Klinika Zdrowia i Urody

Farysa 62 B Warszawa

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

08:00 - 20:00

Wtorek

08:00 - 20:00

Środa

08:00 - 20:00

Czwartek

08:00 - 20:00

Piątek

08:00 - 20:00

Sobota

zamknięte

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

dr n.med. Eugeniusz Mielechow

dr n.med. Eugeniusz Mielechow

Chirurg
Lekarz medycyny estetycznej
Dr n. med. Eugeniusz Mielechow to specjalista chirurgii oraz lekarz medycyny estetycznej. Jest absolwentem Akademii Medycznej w Sankt Petersburgu w Rosji...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Katarzyna Mielechow

Katarzyna Mielechow

Kosmetolog
Dyplomowana Pielęgniarka
Katarzyna Mielechow jest doświadczoną kosmetyczką oraz pielęgniarką. W jej dorobku zawodowym znajduje się międzynarodowy dyplom kosmetyczny CIEFEC ora...

 czytaj więcej

Umów wizytę