Plastyka powiek górnych - metoda chirurgiczna jest wymagającym zabiegiem, jednak wykonując go w sprawdzonej klinice masz pewność, że wszystko pójdzie zgodnie z planem. Więcej informacji o zabiegu, jego charakterystyce, korzyściach oraz przeciwwskazaniach znajdziesz tutaj: Plastyka powiek górnych - metoda chirurgiczna.

Poczytaj o zabiegu

Warszawa - rekomendowane kliniki

W mieście Warszawa i w pobliżu, zabieg plastyka powiek górnych - metoda chirurgiczna można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Plastyka powiek górnych - metoda chirurgiczna w mieście Warszawa, w Mazowieckie, wykonywane jest w 29 klinikach, m.in. Elite Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki, Klinika La Perla SPA Warszawa, Klinika Medycyny Estetycznej La Perla "Wilcza". W regionie jest 125 klinik.

W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Plastyka powiek górnych - metoda chirurgiczna zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Warszawa.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Plastyka powiek górnych - metoda chirurgiczna w mieście Warszawa, napisz do nas.

Ceny plastyka powiek górnych - metoda chirurgiczna w mieście Warszawa

Średnia cena plastyka powiek górnych - metoda chirurgiczna w Twoim mieście Warszawa to 3625 zł.

Rezerwacja zabiegu

Obsługa klienta przez Zaufanekliniki.pl:

Umów wizytę

Plastyka powiek górnych - metoda chirurgiczna


raty od 86zł

Zapytaj o szczegóły

Porozmawiaj
o zabiegu

Hania
Odpowiedzi (1)

Plastyka górnych powiek

Chciałam zapytać o plastykę górnych powiek,będę miała robioną w najbliższy piątek i trochę się boję i zastanawiam się czy dobrze zrobiłam decydując na to,czy to bardzo boli podczas zabiegu,jakie są powikłania po zabiegu(czy lepiej si nie decydować i sobie odpuścić)czy bardzo boli po zabiegu,słyszałam że różnie to bywa.Czy warto po cierpieć dla końcowego efektu.Zabieg będę miała robiony na NFZ i podobno najpierw robią jedną powiekę a dopiero za jakiś czas drugą i jaki jest czas między pierwszym a drugim zabiegiem na NFZ chodzi o to aby nie chodzić potem z jednym okiem takim a drugim takim.Dziękuję za odp.


Aleksandra
Odpowiedzi (0)

opadające powieki

witam serdecznie, mam głęboko osadzone oczy, jednak bardzo przeszkadza mi to, że powieki są opadające. czy w każdym przypadku taki zabieg jest możliwy? by oko/powieka były widoczne?


Gosia
Odpowiedzi (0)

Jaka cena za zabieg i czy w Slupsku moge go zrobic i ile czasu jest potrzeba?

Chcialabym zrobic powieki gorne gdyz z biegiem lat powieka opadla i moje oczy sa duzo mniejsze.


Kuśmierska
Odpowiedzi (1)

Stwierdzono u mnie zespół Sjogrena czy mogę w tej sytuacji myślec o plastyce górnych powiek ??

Mam 39 lat Przez 10 lat miałam powracające zapalenie ślinianek przyusznych. Dwa lata temu skierowano mnie na reumatologie gdzie po badaniach i wycinku z buzi stwierdzono zespół Sjogrena . Przez dwa miesiące brałam Enkorton 20. Nie jest tak że ciągle mam suchość stosowałam różne krople od okulisty czasami gdy pocieram powieke to słychać skrzypienie czy wrażenie piasku w oczach .mam również złogi w śliniankach najbardziej przyusznych moje płyny są chyba troche gęstsze niż normalnie i tworzą mi się tam wapienie które utrudniają przepływ ,jest to dość bolesne . Mam opadające powieki i żle się z tym czuję , ale też boję sie aby po zabiegu nie pogorszył mi sie mój problem . Jaki jest cały koszt na taki zabieg z poważaniem Anna Kuśmierska


wystrach
Odpowiedzi (2)

jak dlugo musze zistac w Polsce , Chodzi mi o to ile dni urlopu potrzebuje na zabiegh

jak dlugo musze zostac w polsce, chodzi o urlop


Jolanta
Odpowiedzi (2)

a Gorzöw Wlkp?? mozna tam zrobic korekte powiek??

Czy korekta powiek moze byc wykonana w Gorzowie??


Szczxubelek
Odpowiedzi (1)

plastyka powiek gornych

Od trzech lat mam stan zaplny oka ktory cioglke sie odnawia ciogle mam spuchniete oczy zrobilo sie wiecej skory na powiece gornej oka i tu pytanie czxy korekcja oka jest dlamnie dobra


czytaj więcej


Zadaj pytanie

Pytanie

Dodatkowy opis (szczegóły pytania)

Adres email (nie będzie widoczny dla innych)

Podpis