Implant podbródka

Implant podbródka

Cena od 5000 zł Zapytaj o raty

Jednym z dość częstych zabiegów chirurgii estetycznej jest plastyka podbródka. Zazwyczaj konieczne jest jego powiększenie.

Znajdź klinikę  Umów wizytę

Implant podbródka

Ocena

5.00
0

Jednym z dość częstych zabiegów chirurgii estetycznej jest plastyka podbródka. Zazwyczaj konieczne jest jego powiększenie.

Implanty podbródka

Jak wygląda zabieg?

Wewnątrz jamy ustnej wykonuje się nacięcie, poprzez które wprowadza się implant. Jego wielkość uzależniona jest od oczekiwań każdego pacjenta.  Operacja trwa około 2 godzin a zabieg wykonywany jest zazwyczaj w znieczuleniu ogólnym dożylnym, ale może być też przeprowadzony w znieczuleniu miejscowym.

Korzyści:

  • Zabieg jest całkowicie bezpieczny i w zasadzie nie powoduje powikłań
  • Nie pozostawia żadnych blizn
  • Zabieg przyczynia się do poprawy wyglądu całej twarzy

Dla kogo:

Osób z cofniętym lub niedostatecznie rozwiniętym podbródkiem, które chcą zmienić profil twarzy. Operację przeprowadza się również w przypadku wklęsłej lub zbyt małej brody, brody skrzywionej w jednym kierunku, gdy na brodzie pojawia się podbródek lub brody bez wyraźnego konturu.

Czas i przebieg rekonwalescencji:

Zaraz po wykonaniu zabiegu chirurdzy stosują odpowiednie unieruchomienie implantu. Zakłada się go pacjentowi na kilka dni - zdejmuje po ok. 2-3 dniach po zabiegu. Szwy należy nosić przez ok. 5-7 dni. Jeśli wykonano cięcie od strony jamy ustnej, szwy same ulegną rozpuszczeniu.

Jak uniknąć powikłań?

Podczas pierwszego tygodnia pacjent powinien ograniczyć aktywność i nie przemęczać się fizycznie. Powrót do dawnych obowiązków i pełni działalności sprzed operacji powinien nastąpić po upływie ok. 10 dni. Opuchlizna zanika po ok. 6 tygodniach.

Skuteczność:

Efekt jest permanentny.

Promocje

Informuj mnie o promocjach i nowościach dotyczących zabiegu Implant podbródka

Cena

od 5000 zł

Cennik zabiegu

Zachęcamy do zapoznania się z cenami zabiegu Implant podbródka w wybranym przez Państwa mieście. Cena uzależniona jest od zakresu, sposobu przeprowadzenia zabiegu, rodzaju znieczulenia oraz lokalizacji i renomy kliniki.

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej pomocy w umówieniu prywatnej wizyty w klinice. Pomożemy znaleźć najlepszą klinikę w dogodnym dla Państwa terminie.

Katowiceod 5500 złRaty od 136 złWięcej
Poznańod 7000 złRaty od 173 złWięcej
Warszawaod 5000 złRaty od 123 złWięcej