Klinika Grzesiak Monika Jachna-Grzesiak

Czerniakowska 178 a Warszawa

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

Klinika Grzesiak Monika Jachna-Grzesiak mieszcząca się w Warszawie na Solcu, jest placówką medyczną łączącą w swojej ofercie operacje plastyczne z zabiegami z zakresu medycyny estetycznej. Dzięki takiemu połączeniu pacjenci uzyskają tutaj kompleksową poprawę swojego wyglądu oraz będą mogli długotrwale cieszyć się efektami zabiegów pracujących tutaj chirurgów. Przykładem takiego zabiegu może być hydrabrazja – zwana także mikroderambrazją wodną (odmładzająca skórę za pomocą dużego ciśnienia wody) przygotowująca skórę do operacji plastycznej, a także poprawiająca jej kondycję po przeprowadzonym już zabiegu korekcyjnym.

Klinika Grzesiak Monika Jachna-Grzesiak na samej górze długiej listy zabiegów plastycznych, którym można poddać się w tej placówce, umieszcza m.in. operacje korekcyjne nosa oraz plastykę uszu. Przeprowadzane są tutaj poprawy kształtu nosa kostnego - np. korekcja grzbietu nosa lub wyprostowanie krzywej przegrody oraz nosa chętnego z zakresu zmniejszenia małżowin nosowych lub korekcji czubka nosa. Ten ostatni zabieg ma na celu zlikwidowanie asymetrii czubka, zmianę jego kształtu  w przypadku czubka zbyt dużego a także odpowiednie wymodelowanie w stosunku do pozostałej części nosa i indywidualnych rysów twarzy 

Z zabiegów plastycznych modelujących małżowiny uszne lekarze tej palcówki zajmują się głównie likwidacją odstawania uszu od głowy oraz zmniejszeniem płatków małżowin usznych w przypadkach ich przerostów lub asymetrii. Mogą zoperować jedno jak i oba uszy w zależności od potrzeby pacjenta. Zabieg taki jest szybki a okres rekonwalescencji krótki, dlatego może być przeprowadzany już po 6. roku życia pacjenta.

Wśród operacji plastycznych na wysokim poziomie w Klinika Grzesiak Monika Jachna-Grzesiak pierwsze miejsce zajmują zabiegi przeszczepiania autologicznej tkanki tłuszczowej w różne miejsca na ciele pacjenta, które należy wymodelować lub nadać im objętości. Przeprowadzane są więc przeszczepy tłuszczu na twarz, powiększenie ust za pomocą tkanki tłuszczowej, przeszczep tłuszczu w pośladki a także transfer tkanki tłuszczowej w celu modelowania i rekonstrukcji piersi.  Pierwszy zabieg wykorzystania autologicznej tkanki tłuszczowej pacjentki  do rekonstrukcji piersi przeprowadzony został w tej placówce w 2009 roku. Był to także pierwszy taki zabieg w Polsce.

Pacjent w klinice tej może poddać się również innym zabiegom plastycznym z zakresu liftingu twarzy (podniesienia czoła i brwi) oraz liftingu szyi. Ponadto wykonywana jest tutaj także zaawansowana plastyka blizn powstałych po innych operacjach plastycznych, po oparzeniach, po wypadkach lub urazach.

To co wyróżnia Klinikę Dr Grzesiak z innych polskich klinik chirurgii plastycznej to niewątpliwie możliwość obejrzenia przez pacjenta efektów planowanej operacji korekcyjnej na ekranie monitora komputera. W tym celu wykorzystywane jest nowoczesne oprogramowanie Mirror Software marki amerykańskiej Canfield Imaging Systems. Pacjentowi najpierw wykonywane jest zdjęcie fotograficzne części ciała, która ma zostać poddana operacji, np. nosa. Następnie zdjęcie to obrabiane jest w programie i razem z pacjentem lekarz może ustalić, jaki efekt operacyjny ma zostać osiągnięty. Jest to niezwykle ważne, gdy dzięki temu procesowi każda osoba po zabiegu będzie wyglądała z nowym nosem lub skorygowanymi powiekami bardzo naturalnie. System pozwala na dostosowanie wyników operacji do indywidualnego wyglądu każdego pacjenta, co później przekłada się na rzeczywistą operację.

Placówka wyposażona jest ponadto w nowoczesny sprzęt służący głównie do zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Są to:

 • laser Nd:YAG Fotona Spectro SP - służący do odmładzania skóry oraz głębokiego peelingu za pomocą światła laserowego,
 • system Regeneris – do pobierania krwi od pacjenta oraz przygotowywania w wirówce tego systemu osocza bogatopłytkowego z krwi, służącego do odmładzania i regeneracji skóry czy leczeniu łysienia,
 • urządzenie do hydrabrazji – działające na skórę – jej odmłodzenia i wygładzenia za pomocą pyłu wodnego pod dużym ciśnieniem.

W Klinika Grzesiak Monika Jachna-Grzesiak zabiegi przeprowadzają doświadczeni specjaliści z zakresu chirurgii plastycznej, posiadający kwalifikacje do wykonywania operacji i zabiegów korekcyjnych na najwyższym poziomie, potwierdzone udziałem w zagranicznych stażach oraz szkoleniach na terenie kraju. Wśród tych osiągnieć i certyfikatów, jakimi może poszczycić się klinika jest certyfikat z uczestnictwa lek. med. Katarzyny Osiak w Konferencji Naukowo-Szkoleniowej pt. „Chirurgia piersi –powikłania i leczenie” (Lublin, 2013 rok), jej certyfikat z uczestnictwa w X Zjeździe Polskiego Towarzystwa Oparzeń (Gryfice-Dźwirzyno,2011 rok) oraz zaświadczenie o udziale w Międzynarodowej Konferencji Naukowej z okazji Jubileuszu 20-lecia Stowarzyszenia Lekarzy Polskich we Lwowie (2011 rok). Istotne są również zagraniczne staże z zakresu chirurgii plastycznej odbyte przez lek. med. Monikę Jachnę-Grzesiak w Brazylii, Stanach Zjednoczonych czy we Włoszech, gdzie była praktykantem chirurgów plastycznych światowej sławy. Potwierdzeniem zdobytej przez  nią wiedzy i umiejętności na wysokim poziomie jest członkostwo w ASAPS - Amerykańskim Towarzystwie Chirurgii Plastycznej i Estetycznej, do którego należy od 2012 roku.

Placówka jest przyjazna dla pacjentów. Miłą i pogodną atmosferę wprowadza uśmiechnięty personel, natomiast warunki sali operacyjnej oraz gabinetów zabiegowych są komfortowe i spełniają wszelkie standardy nowoczesności i wygody. Pacjenci mogą oczekiwać na zabiegi w przytulnej poczekalni, konsultować się ze specjalistami w komfortowych gabinetach oraz być spokojnym o bezpieczeństwo w przestronnej i bardzo dobrze wyposażonej sali operacyjnej.

Klinika Grzesiak Monika Jachna-Grzesiak ma bardzo dobrą lokalizację - mieści się na Solcu w samym sercu Warszawy – tuż obok Śródmieścia. Z palcówki tej niedaleko jest do na łono natury do Parku Marszałka Edwarda Rydza-Śmigłego oraz do Muzeum Narodowego w Warszawie. Ze Śródmieścia można dostać się tutaj autobusem w 10 minut, natomiast metrem wysiadając na przystanku Centrum Nauki Kopernik i podjeżdżając autobusem niedaleko ulicy Czerniakowskiej. Pacjenci poruszający się po mieście samochodem ze Śródmieścia do kliniki dostaną się w kilka minut, pokonując trasę najkrótszą drogą – 2 km.

Certyfikaty

2013 Chirurgia piersi 2013
Chirurgia piersi
2011 Chirurgia plastyczna, rekonstrukcyjna i estetyczna 2011
Chirurgia plastyczna, rekonstrukcyjna i estetyczna
2011 Certyfikat 2011
Certyfikat
2011 Leczenie oparzeń 2011
Leczenie oparzeń

Opinie

Klinika Grzesiak Monika Jachna-GrzesiakOcena: 4.9/5 Opinie: 4, Ocen: 4

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • K

  Bardzo dobrze

  Byłem tu na korekcji moich odstających uszu. W końcu pozbyłem się mojego kompleksu! Operacja przebiegła szybko i bez żadnych skutków ubocznych. Dziękuje za dobrą opiekę i zrozumienie mojego problemu. Polecam wszystkim znajomym ta klinike

  Konrad (2017-03-22)

 • M

  Bardzo dobrze

  Ja się poddałam w tej klinice wymianie implantów piersiowych bo się okazało, ze w innej klinice zrobili mi tak, że są do wymiany. Mam porównanie z poprzednią kliniką i ta wypada zdecydowanie lepiej. Miła atmosfera i opieka. W końcu mam ładne piersi!

  Marta (2017-03-22)

 • A

  Bardzo dobrze

  23.10.2015 miałam w klinice dr Grzesiak operację symetryzacji piersi z ich podniesieniem. Operacja była przeprowadzona metodą pionowego cięcia, a więc obyło się bez drenów.... Wyszłam tego samego dnia, w którym odbyła się operacja. Teraz jestem po zmianie opatrunku i czekam na zdjęcie szwów. Wtedy pewnie będę mogła napisać więcej o efekcie. Na razie jestem zadowolona. Czuję się dobrze. Normalnie funkcjonuję, pracuję etc. Noszę non stop (dzień i noc) specjalny stanik, który jest niewygodny (jak dla mnie) i uciska, ale da się wytrzymać. Dr Grzesiak jest profesjonalistką. Wiem, że nie mogłam trafić lepiej. Moje piersi są wreszcie kształtne, symetryczne, zero obwisłości. I najważniejsze: naprawdę dobrze się czuję. Polecam.

  Aneta (2015-10-29)

 • Z

  Bardzo dobrze

  Polecam klinikę Pani doktor Grzesiak. Pracuje tu profesjonalny zespół specjalistów, którym można zaufać. Wykonywałam tutaj zabieg powiększania piersi i jestem bardzo zadowolona z rezultatu. Kolejne zabiegi estetyczne z pewnością wykonam w klinice Pani dr Grzesiak

  Zadowolona pacjentka (2015-07-27)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Chirurgia ogólna
Wycięcie znamienia skórnego - owłosiona skóra głowy od 300 zł do 800 zł Umów wizytę
Wycięcie znamienia skórnego - twarz od 300 zł do 800 zł Umów wizytę
Wycięcie znamienia skórnego od 300 zł do 800 zł Umów wizytę
Chirurgiczne usunięcie tatuażu od 4000 zł do 6000 zł Umów wizytę
Plastyka blizn 2000 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna
Ginekomastia gruczołowa od 8000 zł Umów wizytę
Ginekomastia tłuszczowa od 8000 zł Umów wizytę
Ginekomastia gruczołowo-tłuszczowa od 8000 zł Umów wizytę
Korekcja grzbietu nosa od 14000 zł Umów wizytę
Plastyka korekcyjna czubka nosa od 7000 zł Umów wizytę
Totalna plastyka nosa z osteotomią 18000 zł Umów wizytę
Plastyka powiek górnych - metoda chirurgiczna
*metoda chirurgiczna
7380 zł Umów wizytę
Plastyka powiek dolnych - metoda chirurgiczna
*metoda chirurgiczna
7380 zł Umów wizytę
Plastyka powiek dolnych i górnych
*metoda chirurgiczna
12300 zł Umów wizytę
Plastyka i korekcja powiek
*7380 zł/dolne lub górne. 12300 zł/dolne oraz górne
od 7380 zł do 12300 zł Umów wizytę
Korekcja odstających uszu
*cena obu uszu możliwość wykonania zabiegu u dzieci
7000 zł Umów wizytę
Zmniejszenie płatków uszu
*możliwość wykonania zabiegu u dzieci
2000 zł Umów wizytę
Zmniejszenie małżowin usznych
*możliwość wykonania zabiegu u dzieci
3000 zł Umów wizytę
Lifting operacyjny twarzy od 8000 zł do 15000 zł Umów wizytę
Lifting operacyjny twarzy i szyi od 8000 zł do 12000 zł Umów wizytę
Lifting operacyjny czoła i brwi od 5000 zł do 8000 zł Umów wizytę
Lifting operacyjny szyi od 8000 zł do 15000 zł Umów wizytę
Lifting operacyjny czoła od 6000 zł do 10000 zł Umów wizytę
Lifting operacyjny brwi od 6000 zł do 10000 zł Umów wizytę
Implant podbródka 5000 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki
Plastyka brodawek sutkowych * cena ustalana indywidualnie Umów wizytę
Abdominoplastyka (plastyka brzucha) od 8000 zł do 18000 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna piersi
Mastopeksja - zabieg podniesienia piersi - lifting biustu 12000 zł Umów wizytę
Plastyka piersi od 10000 zł Umów wizytę
Powiększanie piersi od 10000 zł Umów wizytę
Powiększanie piersi implantem okrągłym
*implanty firmy Motiva
od 10000 zł do 18000 zł Umów wizytę
Powiększanie piersi implantem anatomicznym
*implanty firmy Motiva
od 10000 zł do 18000 zł Umów wizytę
Wymiana implantów piersiowych
*implanty firmy Motiva
od 10000 zł do 18000 zł Umów wizytę
Zmniejszenie piersi (mammoplastyka) 12000 zł Umów wizytę
Zmniejszenie otoczek sutkowych od 3000 zł do 5000 zł Umów wizytę
Chirurgiczne modelowanie sylwetki i liposukcja
Liposukcja brzucha 6000 zł Umów wizytę
Liposukcja łydek 4000 zł Umów wizytę
Liposukcja kolan
* za dwa kolana plus ewentualny koszt znieczulenia
4000 zł Umów wizytę
Liposukcja podbródka 3000 zł Umów wizytę
Liposukcja ramion 4000 zł Umów wizytę
Liposukcja pleców 4000 zł Umów wizytę
Liposukcja - 3 powierzchnie ciała uda wewnętrzne + uda zewnętrzne + kolana 4000 zł Umów wizytę
Medycyna estetyczna
Kurze łapki - usuwanie zmarszczek botoksem od 800 zł do 1400 zł Umów wizytę
Podniesienie brwi botoksem 800 zł Umów wizytę
Górna warga (zmarszczka palacza) - usuwanie zmarszczek botoksem 800 zł Umów wizytę
Podniesienie kącików ust botoksem 800 zł Umów wizytę
Broda - usuwanie zmarszczek botoksem 800 zł Umów wizytę
Szyja - usuwanie zmarszczek botoksem 800 zł Umów wizytę
Zmarszczki poziome czoła - usuwanie botoksem 800 zł Umów wizytę
Zmarszczki pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie botoksem 800 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

Klinika Grzesiak Monika Jachna-Grzesiak

Czerniakowska 178 a Warszawa

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

11:00 - 19:00

Wtorek

zamknięte

Środa

11:00 - 19:00

Czwartek

zamknięte

Piątek

11:00 - 19:00

Sobota

zamknięte

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

dr Monika Jachna-Grzesiak

dr Monika Jachna-Grzesiak

Chirurg plastyczny
Lek. med. Monika Jachna-Grzesiak to specjalista chirurgii ogólnej oraz chirurgii plastycznej. W 1995 roku uzyskała specjalizację I stopnia z chirurgii ogólnej, natomiast tytu...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr Katarzyna Maria Osiak

dr Katarzyna Maria Osiak

Chirurg plastyczny
Lek. med. Katarzyna Maria Osiak tytuł lekarski uzyskała w 1986 roku, natomiast specjalistą z zakresu chirurgii ogólnej została w 1989 roku. Uzyskała wtedy I stopień w tej spe...

 czytaj więcej

Umów wizytę

mgr Agnieszka Gudzowata

mgr Agnieszka Gudzowata

Psycholog
Terapeuta
Agnieszka Gudzowata to psychoterapeuta z kilkunastoletnim doświadczeniem w swojej dziedzinie. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Warszawskim (specjalność psychoterap...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Szymon Świerzbinowicz

Szymon Świerzbinowicz

Fizjoterapeuta
Szymon Świerzbinowicz jest doświadczonym fizjoterapeutą, specjalizującym się w różnego rodzaju masażach. Swoje usługi oferuje m.in. pacjentom będącym po zabiegach z zakresu chiru...

 czytaj więcej

Umów wizytę