Implanty zębowe Biomet 3i

Implanty zębowe Biomet 3i

Implanty zębowe Biomet 3i

Cena od 2500 zł Zapytaj o raty

Implanty zębowe Biomet 3i wytwarzane ze stopów tytanu lub biokompatybilnego tytanu są jednym z najnowocześniejszych i najefektywniejszych rozwiązań pozwalających uzupełnić ubytki w uzębieniu.

Znajdź klinikę  Umów wizytę

Implanty zębowe Biomet 3i

Ocena

5.00
14

Implanty Biomet 3i są specjalnie produkowane przez założoną w 1987 roku firmę Biomet 3, której właścicielami zostali periodontolog Richard Lazzare i inżynier Kietha Bethy. Założyciele oryginalnie nazwanej firmy 3i uważali, że pacjenci zasługują na rozwiązania protetyczne bardziej estetyczne i funkcjonalne niż proponowane przez ówczesne firmy implanty. W 1991 roku rozpoczęli oni produkcję własnych systemow implantologicznych i połączyli się z Biomet Inc., wiodącą wówczas firmą produkującą komponenty ortodontyczne. Umożliwiło to wymianę doświadczeń badawczych i zaowocowało poszerzeniem się oferty obu firm.

Aktualnie firma BIOMET 3i oferuje najbogatszy wybór implantów i komponentów protetycznych, uzupełniony o zmodernizowaną linię produktów regeneracyjnych.

Jest pionierem w rozwoju implantologii sterowanej biologicznie a opatentowana przez firmę powierzchnia trawiona OSSEOTITE® zrewolucjonizowała implantologię stomatologiczną i zapoczątkowała nową erę w tej dziedzinie. Implanty z powierzchnią OSSEOTITE® są z powodzeniem stosowane w warunkach klinicznych od ponad 10 lat.

Implanty dentystyczne BIOMET 3i są to wytwarzane z biokompatybilnego tytanu lub stopu tytanu implanty szeroko używane w chirurgii stomatologicznej. Przeznaczone są do chirurgicznego umieszczania w szczęce lub w żuchwie, zapewniając protetyczne mocowanie w przypadku uzupełnień pojedynczych zębów oraz w częściowo lub całkowicie bezzębnych odcinkach z wieloma pojedynczymi zębami, wykorzystując obciążenie opóźnione, lub jako połączenia końcowe lub pośrednie ze stałymi lub ruchomymi mostami i mocowaniami protez całkowitych.

Do wykonania implantów dentystycznych BIOMET 3i zastosowano różne procesy wykończenia powierzchni. W 2007 roku BIOMET 3i zaprezentowało nowatorską powierzchnię NanoTite. Dzięki nanotechnologii zaawansowane protokoły leczenia implantologicznego stały się przewidywalne oraz zwiększyła się szybkość i zakres osteoinegracji.

Promocje

Informuj mnie o promocjach i nowościach dotyczących zabiegu Implanty zębowe Biomet 3i

Cena

od 2500 zł

Czas trwania

od 30 min

Znieczulenie

miejscowe

Hospitalizacja

niewymagana

Czas regeneracji

od miesiąca do 6 miesięcy

Efekty

trwałe

Trwałość leczenia

ok. 10 lat lub na całe życie

Cennik zabiegu

Zachęcamy do zapoznania się z cenami zabiegu Implanty zębowe Biomet 3i w wybranym przez Państwa mieście. Cena uzależniona jest od zakresu, sposobu przeprowadzenia zabiegu, rodzaju znieczulenia oraz lokalizacji i renomy kliniki.

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej pomocy w umówieniu prywatnej wizyty w klinice. Pomożemy znaleźć najlepszą klinikę w dogodnym dla Państwa terminie.

Częstochowaod 2900 złRaty od 103 złWięcej
Gdańsk od 2500 złRaty od 89 złWięcej
Szczecinod 4500 złRaty od 111 złWięcej
Warszawaod 5000 złRaty od 123 złWięcej