Implanty zębowe Biomet 3i

Implanty zębowe Biomet 3i

Cena od 2200 zł Zapytaj o raty

Implanty dentystyczne BIOMET 3i są to wytwarzane z biokompatybilnego tytanu lub stopu tytanu implanty szeroko używane w chirurgii stomatologicznej. Przeznaczone są do chirurgicznego umieszczania w szczęce lub w żuchwie, zapewniając protetyczne mocowanie w przypadku uzupełnień pojedynczych zębów oraz w częściowo lub całkowicie bezzębnych odcinkach z wieloma pojedynczymi zębami.

Znajdź klinikę  Umów wizytę

Implanty zębowe Biomet 3i

Ocena

4.69
13

Cena

od 2200 zł

Czas trwania

od 30 min

Znieczulenie

miejscowe

Hospitalizacja

niewymagana

Czas regeneracji

od miesiąca do 6 miesięcy

Efekty

trwałe

Trwałość leczenia

ok. 10 lat lub na całe życie

Implanty Biomet 3i są specjalnie produkowane przez założoną w 1987 roku firmę Biomet 3, której właścicielami zostali periodontolog Richard Lazzare i inżynier Kietha Bethy. Założyciele oryginalnie nazwanej firmy 3i uważali, że pacjenci zasługują na rozwiązania protetyczne bardziej estetyczne i funkcjonalne niż proponowane przez ówczesne firmy implanty. W 1991 roku rozpoczęli oni produkcję własnych systemow implantologicznych i połączyli się z Biomet Inc., wiodącą wówczas firmą produkującą komponenty ortodontyczne. Umożliwiło to wymianę doświadczeń badawczych i zaowocowało poszerzeniem się oferty obu firm.

Aktualnie firma BIOMET 3i oferuje najbogatszy wybór implantów i komponentów protetycznych, uzupełniony o zmodernizowaną linię produktów regeneracyjnych.

Jest pionierem w rozwoju implantologii sterowanej biologicznie a opatentowana przez firmę powierzchnia trawiona OSSEOTITE® zrewolucjonizowała implantologię stomatologiczną i zapoczątkowała nową erę w tej dziedzinie. Implanty z powierzchnią OSSEOTITE® są z powodzeniem stosowane w warunkach klinicznych od ponad 10 lat.

Implanty dentystyczne BIOMET 3i są to wytwarzane z biokompatybilnego tytanu lub stopu tytanu implanty szeroko używane w chirurgii stomatologicznej. Przeznaczone są do chirurgicznego umieszczania w szczęce lub w żuchwie, zapewniając protetyczne mocowanie w przypadku uzupełnień pojedynczych zębów oraz w częściowo lub całkowicie bezzębnych odcinkach z wieloma pojedynczymi zębami, wykorzystując obciążenie opóźnione, lub jako połączenia końcowe lub pośrednie ze stałymi lub ruchomymi mostami i mocowaniami protez całkowitych.

Do wykonania implantów dentystycznych BIOMET 3i zastosowano różne procesy wykończenia powierzchni. W 2007 roku BIOMET 3i zaprezentowało nowatorską powierzchnię NanoTite. Dzięki nanotechnologii zaawansowane protokoły leczenia implantologicznego stały się przewidywalne oraz zwiększyła się szybkość i zakres osteoinegracji.

Cennik zabiegu

Zachęcamy do zapoznania się z cenami zabiegu Implanty zębowe Biomet 3i w wybranym przez Państwa mieście. Cena uzależniona jest od zakresu, sposobu przeprowadzenia zabiegu, rodzaju znieczulenia oraz lokalizacji i renomy kliniki.

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej pomocy w umówieniu prywatnej wizyty w klinice. Pomożemy znaleźć najlepszą klinikę w dogodnym dla Państwa terminie.

Częstochowaod 2900 złRaty od 103 złWięcej
Gdańsk od 2500 złRaty od 89 złWięcej
Krakówod 2200 złRaty od 78 złWięcej
Szczecinod 4500 złRaty od 111 złWięcej
Warszawaod 2500 złRaty od 89 złWięcej