Belldent Gabinet Stomatologiczny

Balicka 83 Kraków

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

Gabinet Stomatologiczny Belldent to nowoczesna klinika dentystyczna działająca na terenie Krakowa i Katowic. Jej zadaniem jest kompleksowa opieka stomatologiczna z zakresu stomatologii zachowawczej z endodoncją, protetyki, chirurgii stomatologicznej z implantologią, stomatologii estetycznej i dziecięcej.

Indywidualny plan leczenia dostosowany do kieszeni każdego pacjenta, poszanowanie czasu pacjenta oraz przyjazna atmosfera tego miejsca idzie tutaj w parze z profesjonalizmem wykonywanych usług, nowoczesnością w leczeniu oraz komfortem w trakcie każdego zabiegu.

Nowoczesnością w gabinetach Belldent odznacza się leczenie kanałowe, które wykonywane jest tutaj przy pomocy mikroskopu stomatologicznego, dzięki któremu zabiegi są bardziej dokładne i precyzyjne. Dotyczy to zarówno leczenia zęba jednokanałowego, leczenia zęba dwukanałowego oraz leczenia zęba trzykanałowego. W ofercie swoje miejsce zajmuje też tradycyjne leczenie endodontyczne, czyli bez wykorzystania mikroskopu. Mogą być mu poddawane zęby posiadające jeden kanał, dwa kanały lub zęby trzykanałowe. Dodatkowo w zakres endodoncji wchodzą tutaj zabiegi usunięcia złamanego narzędzia z kanału a także zabiegi ponownego leczenia kanałowego zęba jednokanałowego, zęba dwukanałowego lub zęba trzykanałowego.

Nacisk na nowoczesność kładziony jest tutaj również w zakresie implantologii dla pacjentów, którzy utracili pojedyncze zęby lub większą ich ilość. Wszczepianie są im implanty AB, implanty Direct lub implanty Zimmer Dental głównie przy pojedynczych brakach zębowych. W przypadku stabilizacji protez również wykorzystywane są implanty zębowe z zakresu miniimplantów MDI 3M, a także na implancie może być założona korona pełnoceramiczna. Przeprowadzane są również zabiegi na pograniczu chirurgii stomatologicznej, które pełnią bardzo ważną funkcję przed umieszczeniem implantu, a jest to: zabieg podniesienia zatoki szczękowej przeprowadzany w sposób zamknięty i otwarty oraz zabieg wszczepienia implantu z rozszczepieniem wyrostka zębodołowego.

W chirurgii stomatologicznej przeprowadzane są tutaj proste oraz skomplikowane zabiegi rozwiązujące problemy dentystyczne pacjentów. Do tych prostszych należy zwykłe usunięcie zęba przedniego lub trzonowego oraz usunięcie zęba z dłutowaniem. W skomplikowanych przypadkach stomatolog wykonuje chirurgiczne usunięcie zęba oraz usunięcie zęba z wypełnieniem zębodołu materiałem kościozastępczym. W razie potrzeby przeprowadzana jest resekcja wierzchołka korzenia oraz hemisekcja.

Pacjent może uzupełnić swoje barki zębowe za pomocą dobrze rozwiniętej tutaj protetyki stomatologicznej. Na zamówienie zakładane są różne rodzaje koron: pełnoceramiczne na cyrkonie, metalowe licowane porcelaną czy korony pełnoceramiczne na implancie a także korony tymczasowe zrobione z akrylu. Wśród mostów protetycznych oferowany jest most pełnoceramiczny oraz most porcelanowy na podbudowie metalowej, natomiast z protez – proteza szkieletowa, proteza akrylowa częściowa oraz proteza całkowita.

Uzupełnieniem zabiegów leczących zęby jest stomatologia estetyczna, która przyczynia się do zachowania pięknego uśmiechu. Należy do niej wybielanie zębów, które oferowane jest w gabinetach Belldent na dwa sposoby – z zakresu wybielania gabinetowego za pomocą lampy a także wybielania nakładkami do stosowania w domu. Stomatolog zajmuje się także odbudową estetyczną zębów w odcinku przednim zakładając licówki ceramiczne lub licówki kompozytowe.

Personel medyczny placówki tworzą stomatolodzy, którzy nie tylko są pasjonatami w swoich dziedzinach medycyny, ale także cechuje ich dobre wykształcenie oraz bogate doświadczenie. Jest to lek. dent. Paulina Opławska oraz lek. dent. Bartłomiej Opławski, którzy ukończyli Wydział Dentystyczny Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ciągle także podnoszą swoją wiedzę na polskich i międzynarodowych kursach podyplomowych, szkoleniach specjalistycznych i konferencjach w zakresie endodoncji, protetyki, chirurgii stomatologicznej z implantologią oraz stomatologii estetycznej – dziedzin, które najbardziej ich interesują. Oprócz profesjonalizmu i wysokiego poziomu świadczonych przez nich usług dentystycznych przejawiają podczas swojej pracy niezwykłe zrozumienie dla każdego pacjenta, w pełni rozumieją jego potrzeby oraz wykonują swoją pracę z uśmiechem na twarzy i sympatią. Ich praca wspierana jest przez dyplomowane higienistki, które pomagają na każdym etapie leczenia oraz podchodzą do pacjentów z miłym słowem i empatią.

Gabinet posiada autoryzację firmy produkującej implanty Zimmer Dental, dzięki czemu pacjent poddający się leczeniu implantologicznemu ma pewność, iż zostaną mu wszczepione implanty najwyższej jakości, a cały proces leczenia będzie przebiegał profesjonalnie i fachowo.

Nowoczesne wyposażenie sprzętowe to w Belldent gwarancja komfortu, bezbolesnych zabiegów a także skutecznego i szybkiego leczenia, dzięki któremu każdy pacjent będzie wychodził z gabinetu zadowolony. Wśród aparatury medycznej można więc wymienić: mikroskop stomatologiczny (wykorzystywany w precyzyjnym leczeniu kanałowym), piaskarkę (wykorzystywana w stomatologii estetycznej do usuwania osadów i kamienia nazębnego), lampę Beyond (służącą do gabinetowego wybielania zębów podczas jednej wizyty) czy aparat RVG (do wykonywania zdjęć punktowych zębów).

Przyjazność  gabinetów dla pacjentów przejawia się nie tylko w odpowiednim podejściu personelu, ale także w udogodnieniach, które umilają czas tutaj spędzony oraz sprawiają, że każda osoba wychodzi z uśmiechem i chętnie wraca do tego miejsca. Można więc wymienić:

 • Dogodną lokalizację – umiejscowienie gabinetów w centralnych punktach miast pozwala na łatwy dojazd środkami komunikacji miejskiej oraz własnym samochodem.
 • Komfortowe poczekalnie – wyposażone w miękkie kanapy, telewizory LCD, kolorową prasę, z możliwością poczęstowania się kawą lub herbatą. Poczekalnie o stylowym wystroju w stonowanych barwach i klimatyzowanym wnętrzu, co zapewnia pełen komfort o każdej porze roku.
 • Nowoczesne gabinety – nie tylko wyposażone w zaawansowane technologicznie sprzęty stomatologiczne, ale także w wygodne unity oraz o przyjemnej kolorystyce ścian, co znacznie umila każde leczenie.
 • Gabinety przyjazne dzieciom – klinika jest bardzo dobrze przygotowana na przyjmowanie najmłodszych pacjentów, którzy zostaną tutaj otoczeni przyjazną opieką, a w czasie wizyty mogą „pobawić się” razem z dentystą na fotelu a także dotknąć sprzętu stomatologicznego.
 • Pogotowie dentystyczne – w katowickim i krakowskim gabinecie dostępne są usługi dentystyczne w nagłych przypadkach o nietypowych porach, np. w weekendy, wieczorami czy wcześnie rano.
 • Płatność w ratach – pacjent może za swoje leczenie zapłacić w ratach, które są dostosowywane do możliwości jego portfela, dzięki podpisaniu umowy z firmą MediRaty.
 • Konkurencyjne ceny – gabinety oferują bardzo niskie ceny na swoje usługi, dzięki czemu pacjenci mogą skorzystać nie tylko z zabiegów leczących zęby, ale także mogą pozwolić sobie na stomatologię estetyczną.

Opinie

Belldent Gabinet StomatologicznyOcena: 5/5 Opinie: 5, Ocen: 5

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • D

  Bardzo dobrze

  Właśnie robiłem górną protezę na implantach. Jestem bardzo zadowolony przystępna cena i swietna robota. Podejście do pacjenta z najwyższym szacunkiem. Klinika godna polecenia.

  Dariusz Czosnek. (2019-08-03)

 • J

  Bardzo dobrze

  Dużo jest gabinetów stomatologicznych w Krakowie, ale ten zdecydowanie się wyróżnia. Pacjent jest tutaj traktowany mocno indywidualnie a jego potrzeby są stawiane na pierwszym miejscu. I widać to nie tylko w jakości usług ale także w innych udogodnieniach.

  Justyna K. (2017-05-17)

 • p

  Bardzo dobrze

  Oprócz standardowego leczenia zakładałem tutaj licówki ceramiczne i jestem z nich naprawdę zadowolony. Poza tym zawsze nie ma problemu z terminem wizyty i nawet pani doktor gdzieś mnie wciśnie jak nie mogę dojechać na umówioną wizytę. Polecam każdemu.

  przemek (2017-05-17)

 • A

  Bardzo dobrze

  Moim zdaniem to najlepszy gabinet stomatologiczny w Krakowie pod różnymi względami. Jakość usług wysoka, bardzo dobrze zlokalizowany oraz z bogatą ofertą. Całości dopełniają także eleganckie wnętrza, które cieszą oko i oczywiście przemiły personel

  Ania (2017-05-17)

 • R

  Bardzo dobrze

  Zawsze jestem tutaj naprawdę dobrze obsłużony – zarówno w nagłych przypadkach, jak i w planowym leczeniu. Chodzę regularnie na wizyty i jeszcze nigdy nie było tak, żebym był niezadowolony z leczenia. Pani doktor bardzo miła i pełna empatii w stosunku do pacjenta.

  Rafał (2017-05-17)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Inne
Wybielanie zębów
*w zależności od metody
od 600 zł Umów wizytę
Laryngologia
Podcięcie wędzidełka języka 400 zł Umów wizytę
Protetyka stomatologiczna
Korony zębowe
*cena zależy od rodzaju i ilości koron. Do ustalenia podczas konsultacji ze specjalistą
od 600 zł Umów wizytę
Założenie korony metalowej od 600 zł Umów wizytę
Zdjęcie korony 100 zł Umów wizytę
Korona porcelanowa na podbudowie metalowej
*800 zł/1 punkt
od 800 zł Umów wizytę
Korona porcelanowa na podbudowie z tlenku cyrkonu 1600 zł Umów wizytę
Korona akrylowa tymczasowa 100 zł Umów wizytę
Most zębowy
*orientacyjna kwota 'od'. Do ustalenia podczas konsultacji. Dokładny koszt zależy od rodzaju mostu i ilości punktów
od 600 zł Umów wizytę
Most pełnoceramiczny od 1500 zł Umów wizytę
Wzmocnienie zęba włóknem szklanym od 300 zł do 450 zł Umów wizytę
Most porcelanowy na podbudowie metalowej od 600 zł Umów wizytę
Odbudowa złamanego zęba
*odbudowa 3 i więcej zniszczonych powierzchni/do 300 zł
od 100 zł do 300 zł Umów wizytę
Stomatologia
Implanty zębowe od 2000 zł do 3300 zł Umów wizytę
Implanty stomatologiczne
*do ceny należy dodać cenę korony. Znieczulenie w cenie
od 2000 zł do 3300 zł Umów wizytę
Podniesienie zatoki szczękowej od 1500 zł do 3000 zł Umów wizytę
Wszczepienie implantu z rozszczepieniem wyrostka zębodołowego od 1000 zł do 1500 zł Umów wizytę
Korona na implancie od 2200 zł Umów wizytę
Korona tymczasowa
*100 zł/1 punkt
100 zł Umów wizytę
Korona pełnoceramiczna na implancie od 2500 zł Umów wizytę
Korona porcelanowa na podbudowie ze złota (na implancie) od 2500 zł Umów wizytę
Leczenie kanałowe zęba od 500 zł Umów wizytę
Leczenie kanałowe zęba pod mikroskopem od 500 zł Umów wizytę
Leczenie kanałowe zęba jednokanałowego pod mikroskopem
*leczenie powtórne 600 zł, przedtrzonowego 900 zł, trzonowego do 1300 zł
500 zł Umów wizytę
Leczenie kanałowe zęba dwukanałowego pod mikroskopem
*leczenie powtórne 600 zł, przedtrzonowego 900 zł, trzonowego do 1300 zł
700 zł Umów wizytę
Leczenie kanałowe zęba trzykanałowego pod mikroskopem
*leczenie powtórne 600 zł, przedtrzonowego 900 zł, trzonowego do 1300 zł
1000 zł Umów wizytę
Ponowne leczenie kanałowe zęba jednokanałowego (re-endo) 600 zł Umów wizytę
Ponowne leczenie kanałowe zęba dwukanałowego (re-endo) 900 zł Umów wizytę
Ponowne leczenie kanałowe zęba trzykanałowego (re-endo) 1300 zł Umów wizytę
Odbudowa zęba
*odbudowa korony zęba na włóknie szklanym
od 400 zł do 450 zł Umów wizytę
Korona pełnoceramiczna od 1600 zł Umów wizytę
Proteza akrylowa całkowita
*cena dot. proteza całkowita jeden łuk (akryl)
1000 zł Umów wizytę
Proteza całkowita
*cena dot. proteza całkowita jeden łuk (akryl)
1000 zł Umów wizytę
Proteza szkieletowa
*cena za 1 łuk
1650 zł Umów wizytę
Proteza akrylowa częściowa od 700 zł do 800 zł Umów wizytę
Proteza całkowita na implantach
*dokładny koszt określa specjalista podczas konsultacji
od 6500 zł Umów wizytę
Higienizacja zębów 250 zł Umów wizytę
Usuwanie złamanego narzędzia z kanału zębowego 300 zł Umów wizytę
Wypełnienie ubytku w zębie od 180 zł Umów wizytę
Usunięcia wkładu z zęba 300 zł Umów wizytę
Hemisekcja - usuwanie zęba od 250 zł do 350 zł Umów wizytę
Usuwanie zębów mądrości – ekstrakcja ósemek od 350 zł do 500 zł Umów wizytę
Usunięcie zęba od 200 zł do 250 zł Umów wizytę
Usunięcie zęba (chirurgiczne) od 250 zł do 350 zł Umów wizytę
Usunięcie zęba trzonowego stałego od 150 zł do 250 zł Umów wizytę
Usunięcie zęba siecznego i przedtrzonowego od 150 zł do 250 zł Umów wizytę
Usunięcie zęba z dłutowaniem od 250 zł do 500 zł Umów wizytę
Usuwanie zębów mądrości – ekstrakcja ósemek dolnych
*ząb zatrzymany
od 350 zł do 500 zł Umów wizytę
Usuwanie zębów mądrości – ekstrakcja ósemek górnych
*ząb zatrzymany
od 350 zł do 500 zł Umów wizytę
Usunięcie niewyrżniętych ósemek
*ząb zatrzymany
od 350 zł do 500 zł Umów wizytę
Usunięcie zęba z wypełnieniem zębodołu materiałem kościozastępczym od 750 zł do 1200 zł Umów wizytę
Resekcja wierzchołka korzenia 400 zł Umów wizytę
Resekcja wierzchołka korzenia z zastosowaniem materiału kościotwórczego od 750 zł do 1200 zł Umów wizytę
Higienizacja jamy ustnej
*skaling, piaskowanie, fluoryzacja
250 zł Umów wizytę
Piaskowanie zębów
*250 zł - Pakiet scaling + piaskowanie + polishing + fluoryzacja
150 zł Umów wizytę
Skaling zębów
*250 zł: skaling, piaskowanie, fluoryzacja
100 zł Umów wizytę
Fluoryzacja zębów
*250 zł: *skaling, piaskowanie, fluoryzacja
100 zł Umów wizytę
Wkład koronowo-korzeniowy 450 zł Umów wizytę
Wkład koronowo-korzeniowy dzielony 500 zł Umów wizytę
Włókno szklane z modelowaniem zrębu zęba
*odbudowa korony zęba na włóknie szklanym
od 400 zł do 450 zł Umów wizytę
Wybielanie zębów lampą - jednowizytowe
*Wybielanie zębów lampą Beyond
1000 zł Umów wizytę
Wybielanie martwego zęba
*po leczeniu endodontycznym
od 200 zł do 300 zł Umów wizytę
Wybielanie zębów metodą nakładkową (metodą domową)
*plus cena nakładek, orientacyjnie 200 zł
800 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Strefa korzyści

Aktualne promocje i rabaty na zabiegi medyczne i estetyczne.

Do odwołania
Implant zębowy: łącznik + korona tylko 3500 zł!

Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej promocji.
Implant zębowy: łącznik + korona cena tylko 3500 zł.

3500 zł

Kontakt

Belldent Gabinet Stomatologiczny

Balicka 83 Kraków

Umów wizytę  +48 12 212 15 71 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

08:00 - 22:00

Wtorek

08:00 - 22:00

Środa

08:00 - 22:00

Czwartek

08:00 - 22:00

Piątek

08:00 - 22:00

Sobota

zamknięte

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

lek. dent. Paulina Opławska

lek. dent. Paulina Opławska

Stomatolog

Umów wizytę

lek. dent. Bartłomiej Opławski

lek. dent. Bartłomiej Opławski

Stomatolog

Umów wizytę

Lek. dent. Monika Śliz

Lek. dent. Monika Śliz

Stomatolog

Umów wizytę