Inlay porcelanowy (porcelanowy wkład koronowy) Częstochowa (województwo Śląskie)

Inlay to rodzaj wypełnienia ubytku, na który składa się wkład koronowy pokrywający powierzchnie żujące oraz stoki guzków z wyłączeniem szczytów guzków. Wypełnienie inlay stosuje się w przypadku dużych ubytków. Stanowią one alternatywę wypełnienia w zębie wykonanego metodą tradycyjną (wstawieniem plomby) czytaj więcej

Średnia cena inlay porcelanowy (porcelanowy wkład koronowy) (Częstochowa) to 1300 zł

Umów wizytę


Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Częstochowa z poniższej listy:


Warto wiedzieć

W mieście Częstochowa i w pobliżu, zabieg inlay porcelanowy (porcelanowy wkład koronowy) można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Inlay porcelanowy (porcelanowy wkład koronowy) w mieście Częstochowa, w Śląskie, wykonywane jest w 2 klinikach, m.in. Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North, StomArt, DENTIMA Gabinet Stomatologiczny w Sosnowcu. W regionie jest 109 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Inlay porcelanowy (porcelanowy wkład koronowy) zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Częstochowa.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Inlay porcelanowy (porcelanowy wkład koronowy) w mieście Częstochowa,napisz do nas.