KARDIOTEL CENTRUM MEDYCZNE

Jana z Kolna 16 Sopot

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

Centrum Medyczne Kardiotel to wielospecjalistyczna jednostka medyczna, umiejscowiona w Sopocie, specjalizująca się w leczeniu schorzeń oczu oraz operacjach okulistycznych. Centrum ma bogatą historię, a upływający czas i nowe zdobycze medycyny zmieniły nieco profil tej kliniki. Powstała w 1997 roku jako Centrum Monitoringu Kardiologicznego - miejsce całodobowego nadzoru nad pacjentami mającymi problemy z sercem. Był to wtedy pierwszy taki ośrodek w północnej Polsce. W przeciągu lat w Kardiotel znacznie rozwinęła się okulistyka, czego wynikiem było otwarcie w 2006 roku Okulistycznego Oddziału Jednego Dnia.

Od tej pory każdy pacjent z problemem ze wzrokiem lub chorobami oczu  może poddać się w klinice dokładnym badaniom okulistycznym – podstawowym a także specjalistycznym oraz umówić się na operacje oczu nowoczesnymi metodami leczącymi m.in. krótkowzroczność, dalekowzroczność, astygmatyzm oraz zaćmę i stożek rogówki.

Wady wzroku usuwane są tutaj za pomocą korekcji z wykorzystaniem lasera excimerowego lub lasera femtosekundowego. W zależności od rodzaju wady oraz efektów widzenia, jakie chce osiągnąć pacjent, po szczegółowych badaniach, dobierana jest odpowiednia metoda terapeutyczna z zakresu: zabiegu metodą LASIK oraz jego różnych wariantów, tj. metoda epiLASIK, metoda femtoLASIK, metoda EBK LASIK lub metoda LASIK Premium. Techniki te różnią się miedzy sobą sposobem dostania się do rogówki oka. Najnowocześniejszą z nich jest metoda femtoLASIK, w której laser zamiast manualnie sterowany jest komputerowo, dzięki czemu jest bardzo precyzyjna. Ponadto wykonywane są tutaj również korekcje metodą LASEK (w której wykorzystuje się roztwór alkoholu do oddzielenia nabłonka rogówki), metodą LASEK Premium, metodą PRK (pierwsza metoda laserowej korekcji wzroku) oraz metodą PRK Premium.

Z chorób oczu nowoczesną metodą leczona jest w klinice tej zaćma (czyli zmętnienie soczewki oka, które powoduje znaczne zaburzenia widzenia). Są to operacje fakoemulsyfikacji z wszczepieniem różnego typu sztucznych soczewek. I tak można poddać się tutaj operacji tą techniką z wszczepem soczewki asferycznej, soczewki asferycznej z filtrem światła niebieskiego, soczewki torycznej, soczewki pseudoakomodacyjnej oraz soczewki multifokalnej. Operacje takie polegają na usunięciu poprzez ultradźwięki naturalnej soczewki oka pacjenta, która jest zmętniała i zastąpieniu jej nową sztuczną soczewką, dzięki której widzenie jest często lepsze, niż nawet przed zachorowaniem na zaćmę. Placówka posiada soczewki marek niemieckich oraz amerykańskich, które są bardzo zbliżone funkcją i budową do naturalnej soczewki ludzkiego oka. Lekarze podejmują się także w tej placówce usuwaniu zaćmy wtórnej za pomocą zabiegu kapsulotomii z wykorzystaniem lasera Yag.

Pacjenci, u których występuje stożek rogówki (uwypuklenie rogówki oka przez co widziany obraz jest zamazany bądź zwielokrotniony) również mogą poddać się innowacyjnemu leczeniu tego schorzenia za pomocą zabiegu cross-linking lub za pomocą operacji metodą fotokeratektomii terapeutycznej PTK czy poprzez zabieg z wykorzystaniem pierścieni śródrogówkowych Intacsy. W tej pierwszej metodzie rogówka staje się twardsza oraz mniej poddatna na zniekształcenia poprzez zastosowanie kropli z ryboflawiny i krótkotrwałym naświetlaniu oka promieniami UV.

Wszystkie operacje w Centrum Medycznym Kardiotel poprzedza dokładna diagnostyka z zakresu badania OCT, biometrii oka, topografii i tomografii oka, USG gałek ocznych oraz badania za pomocą platformy diagnostyczno-zabiegowej, służącej do oceny wady wzroku. Ponadto pacjent poddawany jest tutaj pachymetrii, gonioskopii oraz tonometrii.

Uzupełnieniem dziedziny okulistyki jest w placówce kompleksowe leczenie pacjenta w specjalistycznych poradniach z zakresu kardiologii, alergologii, laryngologii a także chorób płuc, dermatologii i neurologii czy z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej.

Na personel medyczny Kardiotelu składają się specjaliści z zakresu chorób oczu, z których niektórzy posiadają I oraz II stopień tej specjalizacji. Ich doświadczenie w zagranicznych ośrodkach okulistycznych oraz doszkalanie się na licznych kursach i konferencjach, jest gwarancją wysokiej jakości świadczonych przez nich usług. Personel wspomaga lekarz anestezjolog oraz wykwalifikowane pielęgniarki instrumetariuszki.

W celu podnoszenia standardów placówki i dostosowywania jej do wymogów europejskich Kardiotel w zakresie realizacji projektu unijnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013 uzyskał dofinansowanie na zakup nowoczesnego lasera femtosekundowego do zabiegów laserowej korekcji wad wzroku.  Miało to znaczący wpływ na wzmocnienie działalności badawczo-rozwojowej firmy, czyli istotnego czynnika innowacyjnego, podnoszącego standardy usługowe tej placówki medycznej.

Diagnostyka i operacje na poziomie europejskim i światowym zapewniają w palcówce także inne nowoczesne aparaty i urządzenia, w które wyposażone są gabinety oraz Okulistyczny Oddział Jednego Dnia. Są to m.in.:

 • Laser VISX Star S4 IR – należy do grupy laserów excimerowych, jest wyprodukowany przez firmę Abbott Medical Optics i wykorzystuje technologię zmiennej częstotliwości wiązki. Za jego pomocą okulista przeprowadza zabieg laserowej korekcji wzroku.
 • Laser iFS – to nowoczesny laser femtosekundowy firmy Abbott Medical Optics, który działając na zasadzie bardzo krótkich impulsów światła wykorzystywany jest w chirurgii refrakcyjnej, leczącej zaćmę lub w zabiegach korygujących wady wzroku.
 • Avedro KXL – to urządzenie do przeprowadzania przyspieszonych zabiegów cross-linkingu w terapii stożka rogówki. Zabieg taki zajmuje zaledwie kilka minut, co korzystnie chroni wzrok przed zbyt długim działaniem promieniowania UV.
 • Topcon OCT 3D 2000 – nowoczesne urządzenie diagnostyczne do przeprowadzania tomografii siatkówki, wykonywania zdjęć dna oka, badania tarczy nerwu wzrokowego i oceny nerwu wzrokowego a także jego naczyń krwionośnych. Urządzenie wykorzystuje w czasie badania trójwymiarowy przestrzenny obraz, dzięki któremu uwidocznienie zmian jest bardziej precyzyjne.
 • Topcon SP 3000 P – jest mikroskopem lustrzanym służącym do oceny wzroku przed i po operacji laserowej. Wyposażony jest w obrotowy dotykowy ekran z funkcją panoramy. Za jego pomocą można szybko i precyzyjnie wykonać pomiary śródbłonka.
 • Topcon OMS 90 – to mikroskop operacyjny wykorzystywany do przeprowadza operacji przedniego odcinka oka w takich schorzeniach, jak zaćma, jaskra, skrzydlik oraz w zabiegach na rogówce.
 • Alcon – to fakoemulsyfikator, za pomocą którego można przeprowadzać operacje zaćmy metodą fakoemulsyfikacji ultradźwiękowej.
 • Aberometr Wavescan AMO – to aparat diagnostyczny do wykrywania wady wzroku oraz aberracji wyższego rzędu (czyli wad wzroku nabytych powstałych po zabiegach chirurgicznych okulistycznych na soczewce lub rogówce). Urządzenie współpracuje z laserem excimerowym VISX S4 IR.
 • Lampa szczelinowa – to biomikroskop, za pomocą którego możliwa jest diagnostyka przedniego i tylnego odcinka oka.
 • IOL Master 500 – urządzenie do przeprowadzania biometrii oka, czyli długości osiowej gałki ocznej, a także odległości pomiędzy strukturami, z których zbudowane jest oko. Dzięki badaniu takim urządzeniu lekarz może dokładnie dobrać rodzaj soczewki, która powinna być wszczepiona w czasie operacji zaćmy.
 • Pentacam HR – to aparat diagnostyczny firmy Oculus do wykonywania topografii i tomografii oka, wykorzystujący obrazowanie rotacyjne (obrotowa kamera). Zapewnia pomiar środkowej części rogówki, a także jej przedniej i tylnej powierzchni. Ponadto wykonuje pomiar gęstości soczewki.
 • Wavescan Wavefront – jest platformą diagnostyczno-zabiegową wyprodukowaną przez markę Abbott Medical Optics. Za jej pomocą przeprowadzana jest komputerowa analiza oczu, wykorzystywana w laserowej korekcji wzroku.
 • Laser argonowy – to urządzenie wykorzystywane w terapii zmian cukrzycowych w oku. Należy do jonowych laserów gazowych i wykorzystuje w swojej pracy aktywne cząstki argonu.
 • Laser Yag – to urządzenie laserowe neodymowe wykorzystywane do usuwania zaćmy wtórnej, czyli kapsulotomii laserowej. Jego działanie to fotodysrupcja tkanek. Okulista może nacinać nim torebki soczewki (przy zaćmie wtórnej) oraz przeprowadzać irydotomię (przy jaskrze wąskiego kąta).
 • Huvitz – to keratoautorefraktomet, czyli aparat do komputerowego badania ostrości wzroku, wykonujący pomiar wady wzroku oraz pomiar krzywizny centralnej części rogówki.
 • Canon – to tonometr bezkontaktowy do badania ciśnienia w gałce ocznej za pomocą podmuchu powietrza. Bardzo przydaje się w diagnostyce jaskry.

Centrum Medyczne Kardiotel z myślą o wygodzie i dobrym samopoczuciu swoich pacjentów zostało tak przystosowane, aby każda osoba mogła się czuć tutaj komfortowo zarówno w czasie oczekiwania na zabiegi i badania, w trakcie operacji jak i w okresie pooperacyjnym. Do głównych udogodnień należą:

 • Budynek  i lokalizacja – Kardiotel mieści się w wielopiętrowym i ogrodzonym budynku spełniającym europejskie standardy placówek medycznych. Budynek stoi przy spokojnej ulicy domków jednorodzinnych w otoczeniu zieleni.
 • Parking – znajduje się przed budynkiem kliniki i przygotowany jest na dużą ilość samochodów.
 • Wnętrza – do centrum pacjenci mogą wejść przez szerokie i przeszklone wejścia, gdzie czekają na nich przestronne korytarze i poczekalnia, w których można wygodnie poczekać na wizytę lub zabieg. Gabinety i sale operacyjne są doskonale wyposażone w zaawansowany technologicznie sprzęt i komfortowo urządzone zarówno dla pacjentów, jak i dla pracujących w nich lekarzy. Dla pacjentów, którzy wymagają odpoczynku i obserwacji po operacjach przygotowano wygodne sale pooperacyjne, gdzie każdemu zapewniona jest opieka medyczna.
 • Winda – dla wygody pacjentów budynek wyposażony jest w windę, która ułatwia dostanie się na piętra kliniki osobom starszym, dzieciom lub pacjentom mającym problem ze sprawnym poruszaniem się.

Placówka mieści się przy ul. Jana z Kolna w dzielnicy Sopotu – Wyścigach niedaleko przystanku Szybkiej Kolei Miejskiej, dzięki czemu bardzo łatwo dotrzeć tutaj z Gdańska i Gdyni, a także z innych miast Polski. Z przystanku do placówki jest około jednego kilometra. Do Dolnego Sopotu z Kardiotelu można dojechać w kilka minut lub dojść w kilkanaście, aby obejrzeć zabytki Sopotu wraz z Fontanną Jana Rysiaka. Stąd niedaleko już na Molo w Sopocie oraz nad brzeg Morza Bałtyckiego.

Certyfikaty

 1
1
 2
2
 3
3
 4
4

Opinie

KARDIOTEL CENTRUM MEDYCZNEOcena: 4.9/5 Opinie: 6, Ocen: 6

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • W

  Bardzo dobrze

  Wyjątkowo miła Pani doktor. Wszystko przed zabiegiem mi dokładnie wytłumaczyła. Świetnie widzę. Bardzo dziękuję i polecam.

  Wiesława (2021-02-10)

  Zabieg: Kapsulotomia laserem YAG - zaćma wtórna

  Lekarz: dr n. med. Hanna Zygmunt

 • J

  Dobrze

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Pani doktor bardzo sympatyczna i kompetentna. Polecam.

  JurekE (2021-02-07)

 • A

  Bardzo dobrze

  Jestem spoza Sopotu i dużym ułatwieniem była dla mnie lokalizacja tej przychodni koło kolei miejskiej. Nie musiałem długo czekać na wizytę co jest kolejnym plusem dla tego miejsca. Pielęgniarki się mną dobrze zajęli a lekarze wszystko wytłumaczyli i rozwiali moje wątpliwości.

  Adam (2017-03-22)

 • P

  Bardzo dobrze

  Konsultacje bardzo wnikliwe, dużo badań miałem robionych przed operacją, lekarze ze zrozumieniem się mną zajęli. Jestem usatysfakcjonowany z leczenia i z ochotą mogę polecić każdemu, kto ma problemy ze wzrokiem. Daję temu miejscu piątkę z plusem!

  Piotrek (2017-03-22)

 • R

  Bardzo dobrze

  Wyleczyłem tutaj swoją wadę wzroku i jestem bardzo zadowolony z zabiegu. Przebiegł sprawnie, szybko i bezboleśnie. Lekarz cały czas mi tłumaczył co robi i dlaczego. W końcu mogłem pozbyć się moich okularów, które stanowiły dla mnie problem od dziecka.

  Rafał (2017-03-22)

 • J

  Bardzo dobrze

  po usunieciu zaćmy i wszczepieniu soczewki czuje sie bardzo dobrze, efekty są zadowalające. Jak ktoś poszukuje gabinetu to ten jest ok.

  Jan (2016-01-05)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Okulistyka
Laserowa korekcja wzroku od 1950 zł Umów wizytę
Płukanie kanalików łzowych
* 50 zł - jedno oko
50 zł Umów wizytę
Operacja zaćmy od 2750 zł Umów wizytę
Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki asferycznej 2750 zł Umów wizytę
Leczenie zaćmy od 2750 zł Umów wizytę
Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki asferycznej z filtrem światła niebieskiego 3700 zł Umów wizytę
Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki torycznej
*cena za jedno oko
4800 zł Umów wizytę
Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki pseudoakomodacyjnej
*cena za jedno oko
5700 zł Umów wizytę
Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki multifokalnej
*cena za jedno oko
5700 zł Umów wizytę
Kapsulotomia laserem YAG - zaćma wtórna
* 450 zł jedno oko,650 zł dwoje
od 450 zł do 650 zł Umów wizytę
Tomografia optyczna (OCT)
* 120 z - jedno oko , 220 zł - dwoje
od 120 zł do 220 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

KARDIOTEL CENTRUM MEDYCZNE

Jana z Kolna 16 Sopot

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

08:00 - 18:00

Wtorek

08:00 - 18:00

Środa

08:00 - 18:00

Czwartek

08:00 - 18:00

Piątek

08:00 - 18:00

Sobota

zamknięte

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

Prof. dr hab. n. med. Leszek Bidzan

Prof. dr hab. n. med. Leszek Bidzan

Psychiatra
Prof. dr hab. n. med. Leszek Bidzan jest absolwentem studiów lekarskich, które ukończył w 1984 roku. Następne lata nauki i zdobywania doświadczenia przyniosły mu specjalizację z psy...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Hanna Brzeska-Rogowska

Lek. med. Hanna Brzeska-Rogowska

Internista
Kardiolog
Lek. med. Hanna Brzeska-Rogowska jest absolwentką Akademii Medycznej w Gdańsku, którą ukończyła na Wydziale Lekarskim. Z tą akademią związana była również w trakcie odb...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Jolanta Brzozowska

Lek. med. Jolanta Brzozowska

Alergolog
Pulmonolog
Lek. med. Jolanta Brzozowska jest absolwentką studiów medycznych, które ukończyła w 1981 roku. Następnie rozpoczęła specjalizację I stopnia z pediatrii, którą ukończyła...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Katarzyna Chojnowska

Lek. med. Katarzyna Chojnowska

Neurolog
Lek. med. Katarzyna Chojnowska jest absolwentką Akademii Medycznej w Gdańsku, którą ukończyła w 1983 roku. Jej pasją zawodową stała się neurologia i z jej zakresu ukończyła specjalizac...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. Joanna Chwieduk

lek. Joanna Chwieduk

Okulista

Umów wizytę

Lek. Jadwiga Czarny-Szcześniak

Lek. Jadwiga Czarny-Szcześniak

Dermatolog

Umów wizytę

Mgr Jolanta Czernek

Mgr Jolanta Czernek

psychoterapeuta
Mgr Jolanta Czernek jest psychoterapeutą, posiadającym bogate doświadczenie w pracy z pacjentami. Obecnie na terenie Gdyni prowadzi własny Gabinet Pomocy Psychologicznej, a t...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek med. Marianna Forycka-Nowakowska

Lek med. Marianna Forycka-Nowakowska

Laryngolog
Lek med. Marianna Forycka-Nowakowska to absolwentka studiów medycznych, które ukończyła w 1965 roku. W 1975 roku uzyskała specjalizację II stopnia z otolaryngologii po pozytywnie zda...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Tomasz Frankowski

Lek. med. Tomasz Frankowski

Internista
Kardiolog
Lek. med. Tomasz Frankowski studia lekarskie ukończył w 1988 roku. W kręgu jego zainteresowań medycznych znalazły się choroby wewnętrzne, z których egzamin specjalizacy...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Małgorzata Grzywacz-Płoska

Lek. med. Małgorzata Grzywacz-Płoska

Internista
Pulmonolog
Lek. med. Małgorzata Grzywacz-Płoska studia lekarskie ukończyła w 1977 roku, uzyskując jednocześnie dyplom lekarza medycyny oraz uprawnienia do wykonywania zawodu. W ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Piotr Jagodziński

Lek. med. Piotr Jagodziński

Radiolog
Lek. med. Piotr Jagodziński jest absolwentem studiów medycznych, które ukończył w 1991 roku. Jego zainteresowania medyczne skupiły się na radiodiagnostyce, z której to dziedziny egzami...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Mgr Elżbieta Kania

Mgr Elżbieta Kania

Psycholog
psychoterapeuta
Mgr Elżbieta Kania to psycholog kliniczny oraz psychoterapeuta. Przyjmuje pacjentów na terapie w prywatnym gabinecie na terenie Gdyni, ponadto współpracuje z gd...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Dr n. med. Mariola Kobuszewska-Chwirot

Dr n. med. Mariola Kobuszewska-Chwirot

Internista
Kardiolog
Dr n. med. Mariola Kobuszewska-Chwirot to absolwentka studiów medycznych, które ukończyła w 1991 roku. Dalsze doświadczenia zawodowe i naukę skupiła na dziedzinie choró...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Dr n. med. Anna Kochańska

Dr n. med. Anna Kochańska

Internista
Kardiolog
Dr n. med. Anna Kochańska w 1997 roku ukończyła studia medyczne. Następnie przystąpiła do odbywania specjalizacji z chorób wewnętrznych, którą zakończyła pozytywnie zda...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Katarzyna Kowalik

Lek. med. Katarzyna Kowalik

Lekarz rodzinny
Pediatra
Lek. med. Katarzyna Kowalik studia lekarskie ukończyła w 1989 roku, uzyskując tym samym uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza. W wyniku dalszej nauki i zdobywan...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Anna Kryś

Lek. med. Anna Kryś

Dermatolog
Wenerolog
Lek. med. Anna Kryś to absolwentka studiów lekarskich, z których dyplom uzyskała w 2009 roku. Jej zainteresowania dziedziną dermatologii i wenerologii skłoniły ją do od...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Małgorzata Kwiatek

Lek. med. Małgorzata Kwiatek

Laryngolog
Lekarz medycyny pracy
Lek. med. Małgorzata Kwiatek jest absolwentką studiów medycznych, które ukończyła w 1985 roku. Następnie po odbyciu specjalizacji z medycyny pracy w roku 1...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Hanna Mulewska

Lek. med. Hanna Mulewska

Pediatra
kardiolog dziecięcy
Lek. med. Hanna Mulewska studia medyczne ukończyła w 1981 roku i otrzymała dyplom lekarza medycyny. W wyniku dalszej nauki i zdobywania nowych umiejętności u...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr Maria Oberman

dr Maria Oberman

Kardiolog

Umów wizytę

Mgr Marzenna Piekarska

Mgr Marzenna Piekarska

Psycholog
psychoterapeuta
Mgr Marzenna Piekarska jest psychologiem klinicznym oraz psychoterapeutą. W 1993 roku ukończyła Studium Pomocy Psychologicznej w Instytucie Zdrowia i Trzeźwości...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Anna Roszkowska

Lek. med. Anna Roszkowska

Lekarz rodzinny
Lek. med. Anna Roszkowska w 1986 roku otrzymała dyplom ukończenia studiów lekarskich po kilkuletniej nauce i zdobywaniu odpowiednich umiejętności. Następnie rozpoczęła specjaliz...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Grażyna Rzepkowska-Obłąkowska

Lek. med. Grażyna Rzepkowska-Obłąkowska

Pulmonolog
Lek. med. Grażyna Rzepkowska-Obłąkowska jest absolwentem studiów medycznych, które ukończyła w 1973 roku i od tej pory leczy swoich pacjentów. Szczególnie zainteresowała ją pulmonolo...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Dr n. med. Robert Sabiniewicz

Dr n. med. Robert Sabiniewicz

Kardiolog
Pediatra
kardiolog dziecięcy
Dr n. med. Robert Sabiniewicz to absolwent studiów lekarskich, które ukończył w 1990 roku. Zainteresowała go pediatria, z której specjalizację ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek med. Tomasz Sikora

Lek med. Tomasz Sikora

Laryngolog
Lek med. Tomasz Sikora ukończył studia medyczne w 2000 roku, otrzymując jednocześnie uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza. W 2009 roku uzyskał specjalizację z dziedziny otolaryn...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Dr n. med. Marta Stawczyk-Macieja

Dr n. med. Marta Stawczyk-Macieja

Dermatolog
Wenerolog
Dr n. med. Marta Stawczyk-Macieja w 2010 roku ukończyła studia medyczne, otrzymując uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza. Obecnie odbywa specjalizację w zakresie d...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Jerzy Szarek

Lek. med. Jerzy Szarek

Neurolog
Lek. med. Jerzy Szarek ukończył studia medyczne w 1973 roku, otrzymując dyplom lekarza medycyny. W kręgu jego zainteresowań zawodowych znalazła się neurologia, z której egzamin specjal...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Ewa Szybicka-Flisikowska

Lek. med. Ewa Szybicka-Flisikowska

Psychiatra
Lek med. Ewa Szybicka-Flisikowska jest absolwentką studiów medycznych, które ukończyła w 2001 roku. Kilka lat później zdała egzamin z psychiatrii po odbytej specjalizacji i została s...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Prof. dr hab. n. med. Grażyna Świątecka

Prof. dr hab. n. med. Grażyna Świątecka

Internista
Kardiolog
Prof. dr hab. n. med. Grażyna Świątecka specjalizację z chorób wewnętrznych I stopnia zakończyła egzaminem w 1965 roku. Cztery lata później uzyskała również II stopień ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Mgr Dominik Walenkiewicz

Mgr Dominik Walenkiewicz

Psycholog
psychoterapeuta
Mgr Dominik Walenkiewicz to psycholog oraz psychoterapeuta. Tytuł magistra z psychologii uzyskał na Uniwersytecie Gdańskim, a następnie na Gdańskim Uniwersyteci...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Joanna Waszkuć-Golonko

Lek. med. Joanna Waszkuć-Golonko

Alergolog
Pulmonolog
Lek. med. Joanna Waszkuć-Golonko jest specjalistką z zakresu alergologii oraz pulmonologii. Obecnie leczy swoich pacjentów w Centrum Medycznym Kardiotel w Sopocie, w Za...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Dr n. med. Aleksandra Wilkowska

Dr n. med. Aleksandra Wilkowska

Alergolog
Dermatolog
Wenerolog
Dr n. med. Aleksandra Wilkowska studia medyczne ukończyła w 1976 roku, otrzymując dyplom lekarza medycyny. Kolejnym krokiem w jej karierze medycznej było ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Edward Wojciechowski

Lek. med. Edward Wojciechowski

Lekarz medycyny pracy
lekarz medycyny społecznej
Lek. med. Edward Wojciechowski jest absolwentem studiów lekarskich, z których dyplom ukończenia uzyskał w 1972 roku. Kilka lat później z...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Judyta Aniśko-Słomińska

lek. med. Judyta Aniśko-Słomińska

Okulista
Dr n. med. Judyta Aniśko-Słomińska ukończyła Akademię Medyczną w Bydgoszczy w 2003 roku. W kręgu jej zainteresowań medycznych znalazła się okulistyka, z której uzyskała tytuł specjaliz...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Witold Czuszyński

lek. med. Witold Czuszyński

Okulista
Lek. med. Witold Czuszyński jest specjalistą chorób oczu. Jest również absolwentem Gdańskiej Akademii Medycznej, na której studia lekarskie ukończył w 1991 roku. Jego zainteresowania z...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Dorota Chomińska - Dorn

Lek. med. Dorota Chomińska - Dorn

Okulista
Lek. med. Dorota Chomińska-Dorn to specjalistka okulistyki. Studia medyczne ukończyła w 2003 roku. Następnie jej zainteresowania zawodowe skupiły się na dziedzinie okulistyki, z której...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Maciej Januchta

lek. med. Maciej Januchta

Okulista
Lek. med. Maciej Januchta ukończył studia lekarskie w 1973 roku. Następnie odbył specjalizację Ii stopnia z okulistyki, z której pozytywnie egzamin zdał w 1983 roku. Przez wiele lat zd...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Dr n. med. Witold Kokot

Dr n. med. Witold Kokot

Okulista
Dr n. med. Witold Kokot jest specjalistą chorób oczu. W 1986 roku ukończył studia medyczne na Akademii Medycznej w Gdańsku. W 1989 roku zdał egzamin specjalizacyjny I stopnia z zakresu...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr n. med. Barbara Krupa-Szafran

dr n. med. Barbara Krupa-Szafran

Okulista
Dr n. med. Barbara Krupa-Szafran to specjalistka z zakresu okulistyki. Studia medyczne ukończyła w 1977 roku. Dalsza nauka i zdobywanie umiejętności przyniosły jej tytuł specjalisty ok...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr n. med. Paweł Lipowski

dr n. med. Paweł Lipowski

Okulista
Dr n. med. Paweł Lipowski to specjalista chorób oczu. Studia medyczne ukończył w 1972 roku. Następnie jego zainteresowania zawodowe skupiły się na dziedzinie okulistyki, z której zdał ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Ewa Młodzianowska-Kryda

lek. med. Ewa Młodzianowska-Kryda

Okulista
Lek. med. Ewa Młodzianowska-Kryda jest specjalistką okulistyki. Lekarzem została w 1981 roku, kończąc studia medyczne. Jej zainteresowania zawodowe skupiły się na dziedzinie okulistyki...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Monika Pompein-Batkiewicz

lek. med. Monika Pompein-Batkiewicz

Okulista
Lek. med. Monika Pompein-Batkiewicz to specjalistka z zakresu chorób oczu. Tytuł lekarza medycyny uzyskała w 2001 roku. Następnie swoje zainteresowania zawodowe skierowała na dziedzinę...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr n. med. Hanna Zygmunt

dr n. med. Hanna Zygmunt

Okulista
Dr n. med. Hanna Zygmunt to specjalistka chorób oczu. Tytuł lekarski posiada od 1995 roku. Późniejsze lata zdobywania nauki, umiejętności i doświadczenia przyniosły jej specjalizację I...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Antoni Ottowicz

Antoni Ottowicz

Anestezjolog
Lek. med. Antoni Ottowicz to specjalista chorób wewnętrznych oraz anestezjologii i intensywnej terapii. Studia medyczne ukończył w 1988 roku. Następne lata przyniosły mu dwie specj...

 czytaj więcej

Umów wizytę