Drogeria Urody

Tomografia optyczna (OCT) Sopot (województwo Pomorskie)

Tomografia optyczna (OCT) jest bardzo nowoczesną, nieinwazyjną techniką obrazowania. W metodzie wykorzystuje się zjawisko rozpraszania światła w poszczególnych warstwach badanej tkanki (np. siatkówki oka). czytaj więcej

Średnia cena tomografia optyczna (oct) (Sopot) to 120 zł

Umów wizytę


Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Sopot z poniższej listy:


Warto wiedzieć

W mieście Sopot i w pobliżu, zabieg tomografia optyczna (oct) można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Tomografia optyczna (OCT) w mieście Sopot, w Pomorskie, wykonywane jest w 1 klinikach, m.in. KARDIOTEL CENTRUM MEDYCZNE, Dom Lekarski Przychodnia w Outlet Park, Dom Lekarski Centrum Medyczne - Turzyn. W regionie jest 11 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Tomografia optyczna (OCT) zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Sopot.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Tomografia optyczna (OCT) w mieście Sopot,napisz do nas.