Drogeria Urody

Kapsulotomia laserem YAG - zaćma wtórna Sopot (województwo Pomorskie)

Kapsulotomia laserem YAG ma na celu usunięcie objawów tak zwanej zaćmy wtórej. Jest to zabieg polegający na wykonaniu niewielkiego otworu w tylnej torebce soczewki oka. Procedura wykonywana jest za pomocą lasera YAG w przypadku pacjentów, którzy przeszli zabieg operacji zaćmy z wszczepieniem sztucznej soczewki wewnątrzgałkowej. czytaj więcej

Średnia cena kapsulotomia laserem yag - zaćma wtórna (Sopot) to 270 zł

Umów wizytę


Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Sopot z poniższej listy:


Warto wiedzieć

W mieście Sopot i w pobliżu, zabieg kapsulotomia laserem yag - zaćma wtórna można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Kapsulotomia laserem YAG - zaćma wtórna w mieście Sopot, w Pomorskie, wykonywane jest w 1 klinikach, m.in. KARDIOTEL CENTRUM MEDYCZNE, Dom Lekarski Przychodnia w Outlet Park, Dom Lekarski Centrum Medyczne - Turzyn. W regionie jest 11 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Kapsulotomia laserem YAG - zaćma wtórna zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Sopot.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Kapsulotomia laserem YAG - zaćma wtórna w mieście Sopot,napisz do nas.