Drogeria Urody
Zmniejszenie piersi (mammoplastyka)

Zmniejszenie piersi (mammoplastyka) Warszawa (województwo Mazowieckie)

Zmniejszenie piersi (mammoplastyka) -zbyt duże, obwisłe piersi mogą być przyczyną bólów kręgosłupa, deformacji pleców i barków, wysypek skórnych pod piersiami, oparzeń. Tak wiele niedogodności związanych z zbyt dużym biustem powoduje iż wiele kobiet zastanawia się nad operacją zmniejszenia piersi. Operacja zmniejszenia biustu zwane jets również mammoplastyką. Zabieg taki polega na usunięciu części skóry i tkanki gruczołowej, co wpływa na redukcję objętości piersi. Zabieg ten przynosi nie tylko komfort fizyczny, ale również psychiczny. Operacja ta często wpływa na poprawę samopoczucia i pewności siebie. czytaj więcej

Średnia cena zmniejszenie piersi (mammoplastyka) (Warszawa) to 12444 zł

Umów wizytę


Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Warszawa z poniższej listy:


Warto wiedzieć

W mieście Warszawa i w pobliżu, zabieg zmniejszenie piersi (mammoplastyka) można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Zmniejszenie piersi (mammoplastyka) w mieście Warszawa, w Mazowieckie, wykonywane jest w 17 klinikach, m.in. Klinika Medifem: Klinika ginekologii i chirurgii plastycznej, Klinika La Perla Klif, Klinika Elite - Centrum Laseroterapii. W regionie jest 71 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Zmniejszenie piersi (mammoplastyka) zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Warszawa.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Zmniejszenie piersi (mammoplastyka) w mieście Warszawa,napisz do nas.