Korona teleskopowa Katowice (województwo Śląskie)

Korony teleskopowe to system koron podwójnych tworzony przez koronę pierwotną i koronę wtórną. Są elementami retencyjnymi używanymi w uzupełnieniach protetycznych. Korona pierwotna jest na stałe umieszczona na zębie filarowym, a korona wtórna jest połączona z mostem lub protezą. czytaj więcej

Średnia cena korona teleskopowa (Katowice) to 1 zł

Umów wizytę Suplementy urody 

Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Katowice z poniższej listy:


Warto wiedzieć

W mieście Katowice i w pobliżu, zabieg korona teleskopowa można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Korona teleskopowa w mieście Katowice, w Śląskie, wykonywane jest w 3 klinikach, m.in. Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej Roman Borczyk. W regionie jest 35 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Korona teleskopowa zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Katowice.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Korona teleskopowa w mieście Katowice,napisz do nas.