Labioplastyka laserowa z plastyką krocza

Labioplastyka laserowa z plastyką krocza Warszawa (województwo Mazowieckie)

Labioplastyka laserowa z plastyką krocza jest procedurą medyczną, która pozwala na zmniejszenie warg sromowych mniejszych lub usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej i poprawę kształtu warg sromowych większych, a także plastykę krocza polegającą na uniesieniu narządów płciowych i zapobieganiu ich wypadaniu, często wykonywanym w połączeniu ze zmniejszeniem wejścia do pochwy (plastyka pochwy). czytaj więcej

Średnia cena labioplastyka laserowa z plastyką krocza (Warszawa) to 5250 zł

Umów wizytę

Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Warszawa z poniższej listy:


Warto wiedzieć

W mieście Warszawa i w pobliżu, zabieg labioplastyka laserowa z plastyką krocza można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Labioplastyka laserowa z plastyką krocza w mieście Warszawa, w Mazowieckie, wykonywane jest w 2 klinikach, m.in. Ars Estetica, Klinika Medifem: Klinika ginekologii i chirurgii plastycznej, Kliniki Ziemlewski . W regionie jest 9 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Labioplastyka laserowa z plastyką krocza zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Warszawa.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Labioplastyka laserowa z plastyką krocza w mieście Warszawa,napisz do nas.