Drogeria Urody
Laserowa labioplastyka warg sromowych mniejszych

Laserowa labioplastyka warg sromowych mniejszych Kraków (województwo Małopolskie)

Laserowa labioplastyka warg sromowych mniejszych polecana jest kobietom, które posiadają za duże, zdeformowane lub asymetryczne wargi sromowe. Przerost lub asymetria warg sromowych wpływa na gorsze samopoczucie pacjentki, oraz może skutkować bolesnymi podrażnieniami. czytaj więcej

Średnia cena laserowa labioplastyka warg sromowych mniejszych (Kraków) to 3196 zł

Umów wizytę


Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Kraków z poniższej listy:


Warto wiedzieć

W mieście Kraków i w pobliżu, zabieg laserowa labioplastyka warg sromowych mniejszych można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Laserowa labioplastyka warg sromowych mniejszych w mieście Kraków, w Małopolskie, wykonywane jest w 3 klinikach, m.in. Intima Clinic, Centrum DER-MED , Klinika La Perla SPA Kraków. W regionie jest 25 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Laserowa labioplastyka warg sromowych mniejszych zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Kraków.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Laserowa labioplastyka warg sromowych mniejszych w mieście Kraków,napisz do nas.