Laserowe usuwanie rozstępów z ramion

Laserowe usuwanie rozstępów z ramion

Usuwanie rozstępów z ramion

Cena od 200 zł Zapytaj o raty

Znajdź klinikę  Umów wizytę Suplementy urody 

Laserowe usuwanie rozstępów z ramion

Ocena

5.00
11

Rozstępy to problem estetyczny, Który najczęściej dotyka młode mamy. Rozstępy są spowodowane zaburzeniami hormonalnymi lub są następstwem gwałtownego przybierania na wadze lub nagłej utraty wagi. Jest ich niezwykle trudno się pozbyć zwłaszcza gdy staną się one białe. Jeżeli domowe sposoby usuwania rozstępów nie przynoszą rezultatów najskuteczniejsze będzie Laserowe usuwanie rozstępów na brzuchu.

Laserowe usuwanie rozstępów na brzuchu- charakterystyka

Terapia laserowa jest uznawana za najskuteczniejszą terapię pozwalającą na usunięcie rozstępów. Rozstępy pojawią się najczęściej w okresie dojrzewania, ciąży, jak efekt wahań wagi czy zmian hormonalnych, kiedy organizm produkuje zwiększoną ilość kortyzolu.
Kortyzol gromadzi się we krwi w zbyt dużych ilościach i zaczyna upośledzać funkcjonowanie fibroblastów: komórek odpowiedzialnych za produkcję kolagenu i elastyny. Kiedy włókna kolagenu są wytwarzane przez uszkodzone fibroblasty, stają się słabe i kruche. Podczas mocnego rozciągania się skóry, włókna pękają, tworząc rozstępy. Proces jest najczęściej bezbolesny i niezauważalny.

roztępy

Laserowe usuwanie rozstępów na brzuchu- wskazania do wykonania zabiegu

Zabieg polecany jest kobietom i mężczyznom, którym obecność rozstępów przeszkadza w codziennym cieszeniu się życiem i ma duży wpływ na samooceną.

Laserowe usuwanie rozstępów na brzuchu- rodzaj znieczulenia

Zabieg jest wykonywany przy znieczuleniu miejscowym.

Laserowe usuwanie rozstępów na brzuchu - jak przebiega zabieg?

Podczas zabiegu laser dostarcza impulsy w postaci mikrowiązek, tworząc w naskórku i skórze właściwej wąskie kolumny skoagulowanej tkanki. Następnie inicjowany jest proces naturalnej regeneracji, dzięki czemu następuje wytworzenie nowej, zdrowej tkanki, która wypełnia kolumny uszkodzone przez koagulację. Co ważne pod wpływem działania lasera następuje produkcja nowego kolagenu. Zabiegi korekcji blizn i rozstępów są ambulatoryjnymi procedurami wykonywanymi przez lekarzy, podczas których nie używa się igieł.

Laserowe usuwanie rozstępów na brzuchu- czas i przebieg rekonwalescencji

Zabieg nie wymaga wyłączenia się z codziennego funkcjonowania. Po zabiegu można wrócić do pracy i innych codziennych czynności.

Laserowe usuwanie rozstępów na brzuchu- efekty po zabiegu

Po zabiegu rozstępy nie znikają całkowicie, ale zostają wygładzone. Skóra staje się gładsza, poprawia się jej napięcie i jędrność.

Laserowe usuwanie rozstępów na brzuchu- jak uniknąć powikłań po zabiegu?

Przez miesiąc po zabiegu nie można opalać leczonej powierzchni gdyż może to spowodować zwiększenie ryzyka powstania  ciężkich do pozbycia się zmian kolorystycznych.

Laserowe usuwanie rozstępów na brzuchu w ramach NFZ

Laserowe usuwanie rozstępów na brzuchu to zabieg wykonywany przeważnie w celu poprawy urody i samopoczucia pacjenta. W związku z tym najczęściej nie jest on pokrywany z NFZ. Istnieją jednak okoliczności, które umożliwiają refundację zabiegu przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Promocje

Informuj mnie o promocjach i nowościach dotyczących zabiegu Laserowe usuwanie rozstępów z ramion

Cena

od 200 zł

Cennik zabiegu

Zachęcamy do zapoznania się z cenami zabiegu Laserowe usuwanie rozstępów z ramion w wybranym przez Państwa mieście. Cena uzależniona jest od zakresu, sposobu przeprowadzenia zabiegu, rodzaju znieczulenia oraz lokalizacji i renomy kliniki.

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej pomocy w umówieniu prywatnej wizyty w klinice. Pomożemy znaleźć najlepszą klinikę w dogodnym dla Państwa terminie.

Białystokod 500 złRaty od 87 złWięcej
Bielsko-Białaod 600 złRaty od 105 złWięcej
Częstochowaod 600 złRaty od 105 złWięcej
Krakówod 300 złWięcej
Olsztynod 500 złRaty od 87 złWięcej
Poznańod 500 złRaty od 87 złWięcej
Szczecinod 600 złRaty od 105 złWięcej
Warszawaod 200 złWięcej
Wrocławod 659 złRaty od 115 złWięcej