Revival Clinic

Branickiego 10 lok. 118 Warszawa

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

Revival Clinic to nowoczesna placówka medyczna znajdująca się na Wilanowie w Warszawie. Powstała w sierpniu w 2014 roku i od tej pory świadczy usługi medyczne na najwyższym poziomie z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii, modelowania sylwetki  oraz ginekologii estetycznej i dermatochirurgii.

Każdy pacjent jest tutaj niezwykle ważny a jego unikatowy przypadek zdrowotny oraz forma terapii konsultowana jest nie tylko z wykwalifikowanymi specjalistami, przyjmującymi w placówce, ale także ustalana z samym pacjentem w celu spełnienia jego wszelkich potrzeb zdrowotnych a także psychicznych.

Jedną z dróg do uzyskania takich efektów są w Revival Clinic zabiegi likwidujące nadmiar tkanki tłuszczowej oraz modelujące ciało, które przeprowadzane są na urządzeniach wykorzystujących bezpieczne i innowacyjne technologie.

Pacjentka może więc wybrać jeden lub więcej z oferowanych tutaj zabiegów. W celu miejscowego pozbycia się nadmiaru tkanki tłuszczowej polecana jest liposukcja wykorzystująca strumień wodny WAL, czyli liposukcja Body Jet. W tej technice komórki tłuszczowe są rozpuszczane za pomocą płynu podanego kaniulą a następnie odsysane. W ten sposób można pozbyć się nadmiaru tłuszczu z wybranej okolicy ciała, np. brzucha, pośladków, ud lub twarzy.

Zredukować miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej można także za pomocą urządzenia Vanquish, czyli poprzez nieinwazyjne podgrzewanie tłuszczu bez ingerencji w inne tkanki. Tkanka tłuszczowa w takiej płynnej formie jest wydalana z organizmu  a efekty są widoczne w miejscu zabiegowym, np. na brzuchu, udach czy ramionach.

Jeszcze jedną stosowaną tutaj metodą jest termolifting wykonywany urządzeniem Exilis. W czasie takiego zabiegu można pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej z brzucha, ud, pośladków lub innych części ciała poprzez wykorzystanie ultradźwięków i energii o wysokiej częstotliwości, która podgrzewa komórki tłuszczowe.

Aby z idealnie wymodelowaną sylwetką współgrała także gładka i odmłodzona twarz można zastosować w Revival Clinic wybrany zabieg na twarz z zakresu szerokiego wachlarzu ofert z medycyny estetycznej. Wśród nich warto wymienić wygładzanie zmarszczek mimicznych za pomocą toksyny botulinowej, np. usuwanie kurzych łapek, podniesienie brwi lub likwidowanie zmarszczek górnej wargi. Innym zabiegiem będzie wypełnianie zmarszczek poprzez preparaty zawierające kwas hialuronowy, który świetnie sprawdzi się w zmarszczkach okolicy oczu, okolicy czoła oraz w bruzdach nosowo-wargowych. Odmłodzić twarz i pobudzić w niej procesy regeneracyjne można tutaj również za pomocą zabiegu Regeneris, czyli wykorzystania własnego osocza bogatopłytkowego czy poprzez mezoterapię igłową.

W medycynie estetycznej, ginekologii estetycznej i małej chirurgii stosowana jest tutaj nowoczesna laseroterapia, która w małoinwazyjny sposób leczy schorzenia i usuwa problemy nie tylko natury zdrowotnej ale także estetycznej.

W Revival Clinic w odmładzaniu skóry twarzy stosowany jest innowacyjny zabieg endoliftingu przeprowadzany nowoczesnym laserem Fotona 4D. Poprzez czteroetapowe działanie lifting skóry jest bardzo efektywny, gdyż kolagen odbudowuje się na całej grubości skóry. Daje to efekt całkowitego usunięcia zmarszczek, wypełnienia bruzd lub usunięcia nierówności tkanek twarzy oraz poprawia kondycję skóry.

Lasery wykorzystywane są tutaj również do leczenia wszelkich niedoskonałości skóry, czyli do zamykania naczynek na twarzy, naczynek na policzkach lub zamykania pajączków. Do spłycenia rozstępów i blizn za pomocą zabiegu laserowego usuwania blizn oraz laserowego usuwania rozstępów na brzuchu i innych częściach ciała. Wykonywane jest tutaj również laserowe fotoodmładzanie skóry na twarzy, szyi i dekolcie oraz przeprowadzane są peelingi laserowe twarzy lub szyi. Popularna w klinice jest również depilacja laserowa wybranej przez pacjenta okolicy ciała, z zakresu epilacji bikini, epilacji brzucha lub epilacji pach.

Lasery w Revival Clinic wykorzystywane są również w ginekologii estetycznej. Za pomocą światła lasera Fotona można przeprowadzić tutaj zabieg fototermicznego napięcia obkurczania ścian pęcherza moczowego i cewki moczowej, dzięki czemu wyleczony zostaje problem wysiłkowego nietrzymania moczu u kobiet. Ponadto tym samym laserem możliwy jest także zabieg rewitalizacji pochwy lub labioplastyki warg sromowych mniejszych.

W zabiegach małej chirurgii i zabiegach dermatochirurgicznych leczących zmiany skórne w Revival Clinic urządzenia laserowe również znajdują swoje zastosowanie podczas usuwania brodawek zwykłych i brodawek stóp, włókniaków miękkich, znamion barwnikowych a także kłykcin kończystych narządów płciowych.

Personel placówki składa się z lekarzy specjalizujących się  w medycynie estetycznej, ginekologii i dermatologii, chirurgii oraz laryngologii. Pracuje tutaj również doświadczona kosmetyczka, dietetyk oraz trener personalny. Jakość wykonywanych przez nich usług potwierdzona jest licznymi certyfikatami z udziału w szkoleniach i konferencjach oraz setkami przeprowadzonych zabiegów, jakie mają na swoim koncie zawodowym.

Choć klinika jest młodą placówką zdążyła już zyskać duże zaufanie swoich pacjentek. Wśród nich można znaleźć znane osoby oraz gwiazdy telewizji. Jedną z klientek Revival Clinic była aktorka filmowa i teatralna Dominika Ostałowska.

Placówka może także poszczycić się organizacją ważnych wydarzeń z zakresu przekazywania innym klinikom nowinek w medycynie estetycznej. Była organizatorem konferencji z zakresu innowacyjnych technologii wykorzystywanych w klinice, która to konferencja odbyła się w Warszawie w 2016 roku i była poświęcona laserowi Fotona 4D. Spotkanie poprowadziła jedna z personelu placówki, specjalistka od zabiegów tym laserem lek. med. Marta Pelc. Revival Clinic jest pierwszym ośrodkiem w Polsce posiadającym ten zaawansowany technologicznie sprzęt.

Istotną działalnością jest także organizacja szkoleń i kursów dla lekarzy z zakresu różnych dziedzin medycyny, np. z lipolizy laserowej, laserowego leczenia nadpotliwości, wewnątrzżylnego usuwania żylaków, laserowego usuwania hemoroidów a także laseroterapii w medycynie estetycznej i dermatochirurgii oraz w leczeniu chrapania.

W celu podniesienia jakości, szybkości i bezpieczeństwa zabiegów placówka zaopatrzyła się w najnowszej generacji sprzęt i urządzenia, które z powodzeniem wykorzystuje w zabiegach modelujących ciało, odmładzających skórę oraz likwidujących jej niedoskonałości. Są to:

 • Vanquish – to urządzenie służące do modelowania sylwetki poprzez podgrzewanie do odpowiedniej temperatury tkanki tłuszczowej, która w takiej formie jest potem usuwana  przez układ limfatyczny. Wyposażone jest w głowicę, która uwalnia energię poprzez wielkoobszarowe pole o wysokiej częstotliwości hF. Wykorzystuje technologię Lahf, dzięki której skóra jest chłodzona a tkanka tłuszczowa podgrzewana.
 • System Body Jet – to urządzenie wykorzystywane w liposukcji wspomaganej strumieniem wodnym WAL. Wyposażone jest m.in. nowoczesną w kaniulę, która ma trzy funkcje: uwalnianie roztworu rozpuszczającego tłuszcz, znieczulanie obszaru poddanego zabiegowi oraz odsysanie tłuszczu w formie płynnej.
 •  Exilis – jest urządzeniem redukującym tkankę tłuszczową i dzięki temu przyczyniającym się do modelowania sylwetki. Działa w technologii RID (czyli Rozpoznanie Izolacja Deaktywacja). W pierwszym etapie zabiegu wykorzystywane są ultradźwięki, które współpracując z energią o wysokiej częstotliwości identyfikują komórki tłuszczowe. W drugim etapie fale ultradźwiękowe niszczą zwłóknienia w tkance tłuszczowej, co umożliwia trzeci etap, czyli podgrzanie tkanki tłuszczowej i jej usunięcie.
 • Laser Fotona 4D – firmy BTL jest innowacyjnym urządzeniem działającym w czterech etapach, dzięki czemu uzyskiwany jest głęboki lifting skóry twarzy. Wykorzystuje światło lasera o długości fal Nd:Yag i Er:Yag. W pierwszym etapie – endoliftingu – poprzez skanowanie mięśni zwiększa się elastyczność tkanek i wypełniają się bruzdy. W drugim zwanym FraC3D – impulsy lasera tworzą mikrouszkodzenia, co powoduje spłycanie się zmarszczek. Trzeci etap – Piano wykorzystuje światło lasera na głębokość 6 mm, powodując np. leczenie blizn. A ostatni etap to Superfacial, czyli delikatny laserowy peeling poprawiający wygląd skóry.
 • Laser Linscan – firmy GME, należy do laserów diodowych i jest wykorzystywany do epilacji, czyli usuwaniu zbędnego owłosienia poprzez skanowanie liniowe. Energia skanowanego obszaru skóry jest równomiernie rozkładana w tkankach, dzięki czemu zabieg tym urządzaniem jest szybki, bezpieczny i przynosi pożądane efekty. Jego działanie w technologii MCT (Motion Control Technology) pozwala na bezbolesną depilację.
 • Laser Fotona Spectro SP – to laser o długości fali Nd:Yag 1064, wykorzystujący proces fototermolizy – światło lasera pochłanianie jest przez hemoglobinę, by następnie zamienić ją w ciepło, co powoduje zamknięcie się naczynia. Laser ten wykorzystywany jest w leczeniu zmian naczyniowych, naczyniaków rubinowych oraz trądziku i rumienia.
 • Laser Fotona VSP – emitujący falę o długości Nd:Yag wykorzystywany jest do usuwania blizn i rozstępów poprzez technologię Zmiennego Kwadratowego Impulsu (VSP), która kontroluje głębokie ogrzewanie tkanki oraz stopień ablacji tkanek.
 • Laser QCW – to laser o długości wiązki 1064 nm Nd:Yag, który selektywnie ogrzewa gruczoły potowe, przyczyniając się do ich trwałego niszczenia. Wykorzystywany w leczeniu miejscowej nadpotliwości okolic pach, dłoni lub stóp.
 • Protege – jest urządzeniem do liftingu skóry, który to efekt jest osiągnięty dzięki zastosowaniu dwóch technologii – SEE, czyli zsynchronizowanej emisji energii oraz EFC, systemu kontroli przepływu energii.
 • Lymphastim 12 Topline – to aparat do masażu uciskowego firmy BTL, w którym specjalne aplikatory umożliwiają masaż uciskowy sekwencyjny. Wykorzystywany jest w medycynie estetycznej, w celach zdrowotnych a także rehabilitacyjnych.
 • Body Health – jest urządzeniem do endermomasażu, czyli masażu metodą próżniową, która polega na zasysaniu powierzchniowych warstw skóry, dzięki czemu stymuluje lepsze krążenie i pobudza tkanki skóry.
 • System EAT SkinShock – urządzenie do modelowania ciała i usuwania tkanki tłuszczowej za pomocą wspólnego działania fal akustycznych oraz elektrycznych, które są emitowane przez głowicę urządzenia.

W trosce o wygodę, dobre samopoczucie oraz wzbudzenie niezwykłego komfortu pacjentów klinika przygotowała udogodnienia, aby każdy mógł czuć się tutaj wyjątkowo. Wśród najważniejszych można wymienić:

 • Parking – przed wejściem do kliniki pacjent może zostawić samochód na obszernym parkingu.
 • Budynek – klinika znajduje się w nowoczesnym budynku przy jednej z dużych warszawskich ulic, ze skwerkiem zieleni tuż przy wejściu. Nad gabinetami placówki znajdują się mieszkania prywatne.
 • Poczekalnia – po przekroczeniu progu kliniki przez oszklone drzwi, oczom pacjentów ukazuje się nowoczesna, gustowna i pełna światła poczekalnia w ciekawym designie, z wygodną kanapą, na której można poczytać lub pooglądać telewizję w oczekiwaniu na zabiegi.
 • Gabinety i wnętrza – są nowocześnie wyposażone z wygodnym fotelami i łóżkami dla pacjentów, ich wystrój zapewnia intymność oraz bezpieczeństwo w czasie wykonywania zabiegów. We wszystkich pomieszczeniach panuje elegancja, nowoczesność oraz miła dla oka kolorystyka.
 • Obsługa w języku angielskim – klinika obsługuje pacjentów anglojęzycznych, zarówno z zakresu rejestracji na zabiegi, jak i samych zabiegów.
 • Promocje na zabiegi – na klientów placówki czekają atrakcyjne promocje na wybrane zabiegi na ciało twarz oraz z zakresu medycyny leczniczej. Przykładem może być letnia promocja na zabiegi modelujące i wyszczuplające ciało.
 • Płatność w ratach – w klinice istnieje możliwość rozłożenia spłaty zabiegu na dogodne raty, których niskie oprocentowanie ucieszy każdego klienta.

Revival Clinic mieści się w Warszawie na Wilanowskim Miasteczku. Dogodna lokalizacja pozwala na łatwy dojazd do kliniki zarówno własnym samochodem jak i miejskimi środkami transportu. W pobliżu budynku znajdują się trzy przystanki autobusowe, dzięki czemu można tutaj dotrzeć z różnych części miasta, m.in. linią 217, 232 lub 379. Z kliniki niedaleko jest na Lotnisko Chopina, co jest dużym ułatwieniem dla pacjentów przybywających z zagranicy – klinikę od lotniska dzieli zaledwie 11 kilometrów. Dla pacjentów spoza miasta, którzy chcieliby nieco pozwiedzać stolicę dobrą propozycją może być dwudziestominutowy spacer do Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie oraz nad Jezioro Wilanowskie.

 

Opinie

Revival ClinicOcena: 4.7/5 Opinie: 11, Ocen: 11

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • T

  Bardzo dobrze

  Jestem po usunięciu brodawek skórnych ze stopy oraz palców na ręce. Lekarz bardzo profesjonalnie mi przekazał informację o zabiegu oraz wszystko wyjaśnij jak zmiana się będzie goiła. Wszystkie zmiany się bardzo szybko wygoily gdzie nie ma śladu po zabiegu. Polecam klinice usunięcia brodawek. Fajna nowoczesna klinika

  Tomasz (2018-07-10)

 • T

  Bardzo dobrze

  Jwstm bardzo zadowoly z obsługi lekarza który bez problemu zredukował mi leczenie chrapania. Kobieta bardzo konkretna, łącznie były 3 zabiegi które na obceną chwilę mi znacznie ułatwiły funkcjonowanie sen w nocy. Poleca klinikę bardzo profesjonalne podejsćie do problemu.

  Tomasz (2018-06-14)

 • K

  Dostatecznie

  Bylem w tej klinice na konsultacji proktologicznej.Pani doktor zrobila na mnie bardzo zle wrazenie .Bardzo nie przyjazdna osoba.Mogl bym duzo wiecej napisac.Krotko piszac zadufana w sobie.Nie polecam tej kliniki.

  K... (2018-04-07)

 • M

  Bardzo dobrze

  Polecam- klinikę revival miałem problem z chrapaniem dzieki lekarzowi wszystko Ok. Żona się nie skarży podczas snu. Po 3 zabiegach udalo sie jego pozbyc. Jeszcze tam kiedyś wrócę. Bardzo doświadczona i konkretna Pani doktor. Marek

  Marek (2017-09-20)

 • T

  Bardzo dobrze

  Jestem z zadowolony z zabiegu redukcji tkanki tłuszczowej przy użyciu systemu Vanquisha. Po 2 miesiąca od zabiegu efekty są świetne. Personel bardzo doświadczony i miły polecam. Dodatkowo dermatolog dr Gręda pomogła mi z redukcją trądziku gdzie żaden lekarz nie mogł sobie z nim poradzić. Polecam klinike i Personel!!!! Tomasz

  Tomasz (2017-09-20)

 • K

  Bardzo dobrze

  Byłam na zabiegu Fotona 4d.Efekty liftingu tkanek super !!! Polecam!

  K.pisarek (2017-09-20)

 • B

  Bardzo dobrze

  Pierwsze wrażenia ,super miejsce ,przemiła obsługa, zabieg udany, pan dr.Rodzen sympatyczny i zabawny.Mysle już nad kolejnymi zabiegami.Wrócę tu napewno.Gorąco wszystkim polecam!!!

  Beata Stachura (2017-07-29)

 • p

  Bardzo dobrze

  Trafiłem tutaj z dużym tłuszczakiem, który jak się okazało trzeba było wyciąć. Od razu mnie przyjęli i wykonali zabieg szybko i bezboleśnie. Potem kontrola za jakiś czas i szybki wynik badania histopatologicznego. super doświadczony i uprzejmy personel.

  przemek (2017-04-20)

 • E

  Bardzo dobrze

  Czysto, elegancko i miło. Bardzo dobrze się tutaj czuję za każdym razem kiedy przychodzę na zabiegi kosmetologiczne. Personel miły, cierpliwy, delikatny i profesjonalny. Zawsze wychodzę stąd zrelaksowana i pełna nowych sił. Polecam serdecznie każdemu

  Emilia (2017-04-20)

 • P

  Bardzo dobrze

  bardzo dobra !

  Pawel (2016-11-05)

 • X

  Bardzo dobrze

  Profesjonalna i miła obsługa. Pan doktor znalazł w końcu przyczynę nawrotów grzybicy , o których poprzedni lekarze w ogóle nie wspominali - wrastający paznokieć. Teraz juz tylko czekam na efekty po zabiegach laserem. Mimo, że musiała przejechać pół Polski dla tej wizyty, myślę, że było warto.

  XYYZ (2016-03-16)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Inne
Peeling - oksybrazja – tlen z solą fizjologiczną
*Twarz 100 zł. Twarz + szyja 120 zł. Twarz + szyja + dekolt 140 zł. Dodatkowy obszar np. dłonie, plecy 100 zł.
od 100 zł do 140 zł Umów wizytę
Chirurgiczne usuwanie zmian skórnych od 350 zł do 500 zł Umów wizytę
Chirurgia męskich narządów płciowych
Podcięcie wędzidełka prącia 500 zł Umów wizytę
Chirurgia ogólna
Wycięcie znamienia skórnego - owłosiona skóra głowy od 300 zł do 900 zł Umów wizytę
Wycięcie znamienia skórnego - twarz od 300 zł do 900 zł Umów wizytę
Wycięcie znamienia skórnego od 300 zł do 900 zł Umów wizytę
Leczenie hemoroidów (żylaki odbytu)
*chirurgiczne leczenie
1300 zł Umów wizytę
Leczenie hemoroidów metodą Barrona - gumkowanie
*Cena za 1 gumkę
350 zł Umów wizytę
Nacięcie zakrzepu przyodbytowego 500 zł Umów wizytę
Nacięcie krwiaka i sączkowania 300 zł Umów wizytę
Operacja wrastających paznokci
* cena dotyczy jednego paznokcia
od 500 zł do 900 zł Umów wizytę
Operacja wycięcia tłuszczaka z plastyką powłok od 350 zł do 1500 zł Umów wizytę
Operacja wycięcia tłuszczaka z badaniem histopatologicznym
*badanie histopatologiczne + 150 zł, każda zmiana 100 zł
od 500 zł Umów wizytę
Radykalne wycięcie do 4 zmian skóry od 300 zł do 900 zł Umów wizytę
Radykalne wycięcie pojedynczej zmiany skóry, średnica wycięcia do 4,0 cm od 300 zł do 900 zł Umów wizytę
Radykalne wycięcie pojedynczej zmiany skóry, średnica wycięcia powyżej 4,0 cm od 300 zł do 900 zł Umów wizytę
Radykalne wycięcie powyżej 4 zmian skóry od 300 zł do 900 zł Umów wizytę
Szycie licznych ran skóry i tkanki podskórnej od 400 zł do 900 zł Umów wizytę
Szycie pojedynczej rany skóry i tkanki podskórnej 400 zł Umów wizytę
Usunięcie kaszaka
*każda następna zmiana 100 zł. Możliwość realizacji zabiegu w dniu konsultacji jeśli nie ma przeciwwskazań
od 350 zł do 500 zł Umów wizytę
Wycięcie łagodnych zmian hiperkeratotycznych (np. odcisku lub modzela) od 300 zł do 900 zł Umów wizytę
Wycięcie małej zmiany podskórnej do 1,5 cm od 300 zł do 900 zł Umów wizytę
Wycięcie małej zmiany skórnej do 1,5 cm od 300 zł do 900 zł Umów wizytę
Wycięcie zmiany skórnej na twarzy (bez działań naprawczych i rekonstrukcyjnych) od 300 zł do 900 zł Umów wizytę
Wycięcie znamienia barwnikowego dużego od 500 zł Umów wizytę
Wycięcie znamienia barwnikowego małego 500 zł Umów wizytę
Zszycie rany do 3 cm od 400 zł do 900 zł Umów wizytę
Łyżeczkowanie zmiany skórnej od 150 zł do 400 zł Umów wizytę
Żylaki kończyn dolnych
* leczenie laserowe
od 3500 zł Umów wizytę
Operacja usunięcia żylaków kończyn dolnych 3300 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie żylaków - nogi
*3500-4200 zł za jedna nogę
od 3500 zł do 4200 zł Umów wizytę
Obliteracja (skleroterapia) żylaków kończyn dolnych
*Koszt zależy od ilości zużytych ampułek (od 1 do 5 podczas jednego zabiegu). Koszt 1 ampułki 430 zł.
od 430 zł do 2150 zł Umów wizytę
Skleroterapia piankowa - metoda leczenia żylaków
*1 ampułka 290 zł, każda następna 430 zł.
od 390 zł do 430 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie żylaków kończyn dolnych (EVLT)
*3500-4200 zł za jedna nogę
od 3500 zł do 4200 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna
Rekonstrukcja rozerwanego płatka ucha
*koszt rekonstrukcji płatka ucha w przypadku rozerwania po kolczyku 1 ucho: 800 zł, Koszt rozerwania po tunelu 1 ucho: 900 zł, oboje uszu 1500 zł
od 800 zł Umów wizytę
Lifting oczu
*Laserowy lifting powiek górnych i dolnych.
od 800 zł do 1500 zł Umów wizytę
Korekcje i operacje nosa
*kwasem hialuronowym
od 900 zł do 1300 zł Umów wizytę
Diagnostyka
USG Doppler tętnic kończyn dolnych od 200 zł Umów wizytę
USG Doppler tętnic kończyn górnych od 200 zł Umów wizytę
USG Doppler tętnic szyjnych od 200 zł Umów wizytę
USG Doppler żył kończyn dolnych od 200 zł Umów wizytę
USG Doppler żył kończyn górnych od 200 zł Umów wizytę
Fizjoterapia
Masaż klasyczny 140 zł Umów wizytę
Masaż limfatyczny
*Cena zależy od ilości zabiegów oraz stref ciała.
od 90 zł do 1250 zł Umów wizytę
Ginekologia plastyczna, estetyczna
Powiększenie punktu G (G-shot, augmentacja punktu G)
* kwasem hialuronowym
od 1600 zł do 2000 zł Umów wizytę
Bezoperacyjne zmniejszanie pochwy
*obkurczanie i ujędrnianie warg sromowych, fala radiowa 600 zł za 1 zabieg (min. 4 zabiegi)
od 600 zł do 1050 zł Umów wizytę
Laserowe leczenie nietrzymania moczu 1700 zł Umów wizytę
Laserowa labioplastyka warg sromowych mniejszych
*po konsultacji planowany jest termin zabiegu
od 2900 zł do 6000 zł Umów wizytę
Laserowa rewitalizacja pochwy
*+ Nic Vaginal Narrower
4000 zł Umów wizytę
Rewitalizacja pochwy kwasem hialuronowym 1700 zł Umów wizytę
Labioplastyka z plastyką krocza - metodą chirurgiczną
*po konsultacji planowany jest termin zabiegu
od 2900 zł do 6000 zł Umów wizytę
Powiększanie warg sromowych własnym tłuszczem (lipofiling)
*Wypełnienie/rewitalizacja warg sromowych
850 zł Umów wizytę
Wybielanie warg sromowych laserem
*+ ujędrnienie warg sromowych Exilis Protege
od 1400 zł do 2400 zł Umów wizytę
Labioplastyka - plastyka warg sromowych mniejszych
*po konsultacji planowany jest termin zabiegu
od 2900 zł do 6000 zł Umów wizytę
Laserowe obkurczanie pochwy - IntimaLase
*1700 zł za jeden zabieg, 2700 zł za dwa zabieg
od 1700 zł Umów wizytę
Labioplastyka - plastyka warg sromowych mniejszych i większych
*po konsultacji planowany jest termin zabiegu
od 2900 zł do 6000 zł Umów wizytę
Laserowa plastyka przedsionka pochwy 600 zł Umów wizytę
Zwężanie pochwy laserem
*laser IntimaLase,
od 1700 zł Umów wizytę
Leczenie nietrzymania moczu
*pakiet ujędrnienie warg + 2150 PLN sromowych Exilis Protege Intima
2150 zł Umów wizytę
Kosmetologia
Depilacja laserowa wąsika górna warga (epilacja)
*1 zabieg lub 4 zabiegi
od 150 zł do 450 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa brody (epilacja)
*1 zabieg lub 4 zabiegi
od 150 zł do 450 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa szyi (epilacja) od 150 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa baków (epilacja) od 150 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa policzków od 150 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa skroni (epilacja) od 150 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa karku (epilacja) od 150 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pleców (epliacja)
*1 zabieg lub 4 zabiegi
od 800 zł do 2400 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa klatki piersiowej 300 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa piersi 300 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa brzucha (epilacja)
*1 zabieg lub 4 zabiegi
od 600 zł do 1800 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa bikini (epilacja)
*1 zabieg lub 4 zabiegi
od 350 zł do 1050 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pośladków
*1 zabieg lub 4 zabiegi
od 300 zł do 900 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pach (epilacja)
*1 zabieg lub 4 zabiegi
od 200 zł do 600 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa przedramion (epilacja) od 250 zł do 750 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa ramion (epilacja)
*1 zabieg lub 4 zabiegi
od 300 zł do 900 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa dłoni (epilacja) od 150 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa ud (epilacja)
*1 zabieg lub 4 zabiegi
od 500 zł do 1500 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa łydek i kolan (epilacja) od 450 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa kolan (epilacja)
*1 zabieg lub 4 zabiegi
od 150 zł do 450 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa stóp (epilacja) od 150 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa łydek (epilacja)
*1 zabieg lub 4 zabiegi
od 450 zł do 1350 zł Umów wizytę
Depilacja - usuwanie owłosienia
*Wosk paskowy/wosk bezpaskowy (twardy)
od 30 zł do 120 zł Umów wizytę
Peelingi medyczne od 350 zł do 1700 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie brodawek 250 zł Umów wizytę
Peeling - kwas migdałowy 200 zł Umów wizytę
Leczenie zmian trądzikowych
*Twarz, policzki, dekolt i inne miejsca
od 490 zł do 900 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na biodrach 490 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na brzuchu 490 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów - brzuch 350 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów łydek 350 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na piersiach 350 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na pośladkach 350 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów z ramion 350 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na udach 420 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa bioder od 4500 zł do 5000 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa kolan od 4000 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa pleców od 4000 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa podbródka 4000 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa pośladków od 4000 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa (pseudoginekomastia) od 4000 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa ramion od 4500 zł do 5000 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa talii od 4000 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa ud od 4000 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa łydek od 4000 zł Umów wizytę
Laryngologia
Laserowa Waporyzacja Krypt Migdałowych (kryptoliza migdałków) 1200 zł Umów wizytę
Podcięcie wędzidełka języka 500 zł Umów wizytę
Medycyna estetyczna
Dermapen - zabieg mezoterapii mikroigłowej 550 zł Umów wizytę
Dermapen mezoterapia mikroigłowa twarz od 550 zł do 950 zł Umów wizytę
Dermapen mezoterapia mikroigłowa twarz i szyja od 600 zł do 1020 zł Umów wizytę
Dermapen mezoterapia mikroigłowa - dłonie 550 zł Umów wizytę
Dermapen mezoterapia mikroigłowa - skóra głowy 550 zł Umów wizytę
Dermapen mezoterapia mikroigłowa - biust 550 zł Umów wizytę
Dermapen mezoterapia mikroigłowa - blizny, rozstępy 550 zł Umów wizytę
Mezoterapia głowy osoczem bogatopłytkowym (PRP)
*Osocze bogatopłytkowe klasyczne 600 zł, osocze bogatopłytkowe REGENERIS 890 zł
od 600 zł do 890 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie czoła
*Cena zależy od ilości zabiegów. Od 1 zabiegu do 2 zabiegów
od 500 zł do 850 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie dekoltu
*Cena zależy od ilości zabiegów. Od 1 zabiegu do 2 zabiegów
od 800 zł do 1300 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie dłoni od 600 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie nosa od 500 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie okolic oczu od 400 zł do 850 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie pleców od 900 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie policzków od 500 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie przedramion od 700 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie ramion od 700 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie szyi
*Cena zależy od ilości zabiegów. Od 1 zabiegu do 2 zabiegów
od 700 zł do 1200 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie twarzy
*Cena zależy od ilości zabiegów. Od 1 zabiegu do 2 zabiegów
od 1000 zł do 1600 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie twarzy i szyi
*Cena zależy od ilości zabiegów. Od 1 zabiegu do 2 zabiegów
od 1500 zł do 2500 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie twarzy, szyi i dekoltu od 1800 zł Umów wizytę
Modelowanie twarzy kwasem hialuronowym (nici hialuronowe)
*Całkowity lifting twarzy - 8 nitek
3100 zł Umów wizytę
Powiększenie i modelowanie ust kwasem hialuronowym od 850 zł do 1150 zł Umów wizytę
Korekcja nosa kwasem hialuronowym od 900 zł do 1300 zł Umów wizytę
Usuwanie cieni pod oczami kwasem hialuronowym od 850 zł do 1200 zł Umów wizytę
Niwelowanie doliny łez kwasem hialuronowym od 850 zł do 1400 zł Umów wizytę
Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (lwia zmarszczka) od 850 zł do 1400 zł Umów wizytę
Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (kurze łapki) od 850 zł Umów wizytę
Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym od 1150 zł do 1400 zł Umów wizytę
Redukcja zmarszczek palacza kwasem hialuronowym od 850 zł do 1400 zł Umów wizytę
Podniesienie kącików ust kwasem hialuronowym 1150 zł Umów wizytę
Grzbiety dłoni - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym 1150 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing brody 400 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing brzucha 1200 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing czoła 500 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing dekoltu 800 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing nosa 400 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing okolic oczu 500 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing okolic ust i brody 1000 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing piersi 700 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing policzków 500 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing pośladków 700 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing rąk 550 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing szyi 700 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing twarzy 1000 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing twarzy i szyi 1500 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing twarzy, szyi i dekoltu 1800 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości dłoni botoksem 1600 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości pach botoksem 1600 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości stóp botoksem 1600 zł Umów wizytę
Laserowe leczenie nadpotliwości
*pachy
od 3800 zł Umów wizytę
Peeling laserowy twarzy od 700 zł do 1680 zł Umów wizytę
Peeling laserowy twarzy i szyi od 980 zł do 2350 zł Umów wizytę
Peeling laserowy twarzy, szyi i dekoltu od 1190 zł do 2890 zł Umów wizytę
Peeling laserowy szyi od 500 zł do 1200 zł Umów wizytę
Peeling laserowy dekoltu od 650 zł do 1560 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa (iniekcyjna)
*Mezoterapia iniekcyjna (twarz, szyja, dekolt lub wybrane partie)
od 220 zł do 1999 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie blizn
*możliwa redukcja blizn po nacięciu krocza oraz oraz redukcja blizn po cesarskim cięciu
od 400 zł do 900 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) twarz (wampirzy lifting) od 890 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) grzbiety rąk od 890 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) szyja od 890 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) dekolt od 890 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) okolice oczu od 890 zł Umów wizytę
Usuwanie przebarwień laserem - cała twarz
*Cena zależy od ilości zabiegów.
od 600 zł do 1800 zł Umów wizytę
Biorewitalizacja PRX-T 33
*Peeling. Efekty: regeneracja skóry, lifting twarzy, spłycenie blizn np. potrądzikowych
od 550 zł do 1000 zł Umów wizytę
Nici liftingujące PDO od 500 zł Umów wizytę
Plasmage - nieinwazyjna plastyka powiek od 1500 zł Umów wizytę
Usuwanie przebarwień laserem - pojedyncza zmiana
*Cena zależy od ilości zabiegów. Pojedyncza zmiana od 4 cm2 do 6 cm2.
od 200 zł do 600 zł Umów wizytę
Usuwanie przebarwień laserem - dekolt
*Cena zależy od ilości zabiegów.
od 700 zł do 2100 zł Umów wizytę
Usuwanie przebarwień laserem - dłonie
*Cena zależy od ilości zabiegów.
od 500 zł do 1500 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie włókniaków 250 zł Umów wizytę
Osocze bogatopłytkowe (PRP) twarz (wampirzy lifting) 890 zł Umów wizytę
Lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej
*Miejscowa redukcja tkanki tłuszczowej
od 400 zł do 1600 zł Umów wizytę
Lifting twarzy
*EXILIS - dmłodzenie skóry, redukcja zmarszczek, zwiększenie napięcia i zagęszczenia skóry, poprawa owalu twarzy, silne napięcie skóry wokół oczu, redukcja chomiczków, redukcja drugiego podbródka.
od 230 zł do 1950 zł Umów wizytę
Nici liftingujące
*Nici PDO Princess Barb II 4D L - Type
od 500 zł do 3100 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów
*zaleca się wykonanie 4 - 6 zabiegów w celu redukcji rozstępów. Ceny pakietów zabiegowych są ustalane indywidualnie podczas konsultac ji kosmetologicznej i są zależne od ilości zabiegów, które należy wykonać.
od 350 zł do 490 zł Umów wizytę
Usuwanie zmian skórnych
*Łyżeczkowanie. Cena zależy od ilości zmian
od 120 zł do 450 zł Umów wizytę
Wolumetria - modelowanie owalu twarzy
*Kwasem hialuronowym
2000 zł Umów wizytę
Usuwanie blizn
*Ostrzyknięcie blizny sterydem
350 zł Umów wizytę
ICOONE - modelowanie sylwetki
*Cena zależy od ilości zabiegów: 1 zabieg, 5 zabiegów, 10 zabiegów, 15 zabiegów
od 200 zł do 4350 zł Umów wizytę
Usuwanie cellulitu
*EAT SKIN SHOCK - redukcja cellulitu, ujędrnienie skóry, eliminacja obrzęków tłuszczowych, wyrównanie nierówności skórnych.
od 255 zł do 765 zł Umów wizytę
Redermalizacja - odnowa skóry
* Hyalual, Xeladerm
od 500 zł do 1400 zł Umów wizytę
Leczenie bruksizmu botoksem
*przerost mięśni żwaczy
1100 zł Umów wizytę
Kurze łapki - usuwanie zmarszczek botoksem od 550 zł do 1300 zł Umów wizytę
Podniesienie brwi botoksem od 500 zł do 700 zł Umów wizytę
Górna warga (zmarszczka palacza) - usuwanie zmarszczek botoksem od 500 zł do 700 zł Umów wizytę
Broda - usuwanie zmarszczek botoksem od 550 zł do 1100 zł Umów wizytę
Szyja - usuwanie zmarszczek botoksem od 500 zł do 700 zł Umów wizytę
Zmarszczki poziome czoła - usuwanie botoksem 600 zł Umów wizytę
Zmarszczki pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie botoksem 600 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek - pojedynczy pajączek
*1 zabieg 120 zł. 2 zabiegi 200 zł.
od 120 zł do 200 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek - pojedyncze naczynko od 150 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na twarzy
*1 zabieg 500 zł. 2 zabiegi 900 zł.
od 500 zł do 900 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na policzkach od 500 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na brodzie 700 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na czole 700 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na szyi 700 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na dekolcie 700 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek - kończyny dolne
*1 zabieg 700 zł. 2 zabiegi 1100 zł.
od 700 zł do 1100 zł Umów wizytę
Podologia
Resekcja klinowa wrastającego paznokcia od 500 zł do 900 zł Umów wizytę
Opracowanie paznokci pogrubiałych, grzybicznych od 100 zł do 750 zł Umów wizytę
Opracowanie wrastającego paznokcia od 350 zł do 900 zł Umów wizytę
Podcięcie wrastającego paznokcia od 350 zł do 900 zł Umów wizytę
Usunięcie modzeli 1 stopa
*każda następna zmiana 150 zł
350 zł Umów wizytę
Cennik konsultacji
Badanie histopatologiczne. Każda następ na zmiana

100 zł

Umów wizytę
Badanie rektoskopowe

350 zł

Umów wizytę
Konsultacja (od 500zł. bezpłatna)

150 zł

Umów wizytę
Konsultacja chirurgiczna

230 zł

Umów wizytę
Konsultacja dermatologiczna

150 zł

Umów wizytę
Konsultacja dermatologiczna + badanie mikologiczne

250 zł

Umów wizytę
Konsultacja dr Jacek Grzegrzółka

150 zł

Umów wizytę
Konsultacja dr. Adam Macech

150 zł

Umów wizytę
Konsultacja dr. Dorota Pietrzyk

150 zł

Umów wizytę
Konsultacja dr. Klaudia Latkowska

150 zł

Umów wizytę
Konsultacja flebologiczna

150 zł

Umów wizytę
Konsultacja flebologiczna wraz z badaniem USG Doppler

470 zł

Umów wizytę
konsultacja kosmetologiczna

0 zł

Umów wizytę
Konsultacja laryngologiczna

150 zł

Umów wizytę
Konsultacja lekarza medycyny estetycznej

200 zł

Umów wizytę
Konsultacja proktologiczna z anoskopią

200 zł

Umów wizytę
Konsultacja proktologiczna z rektoskopią

450 zł

Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

Revival Clinic

Branickiego 10 lok. 118 Warszawa

Umów wizytę  48 22 765 66 61 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

09:00 - 20:00

Wtorek

09:00 - 20:00

Środa

09:00 - 20:00

Czwartek

09:00 - 20:00

Piątek

09:00 - 20:00

Sobota

09:00 - 20:00

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

Dr Jan Bujok

Dr Jan Bujok

Chirurgia Ogólna
Flebolog

Umów wizytę

dr Adam Macech

dr Adam Macech

Chirurgia Ogólna

Umów wizytę

dr Aleksandra Michalak

dr Aleksandra Michalak

Lekarz medycyny estetycznej

Umów wizytę

dr Jarosław Cała

dr Jarosław Cała

Chirurgia Ogólna
Proktolog

Umów wizytę

dr Monika Bieniasz

dr Monika Bieniasz

Chirurg
Lekarz medycyny estetycznej
Transplantolog włosów

Umów wizytę

dr Dorota Pietrzyk

dr Dorota Pietrzyk

Ginekolog

Umów wizytę

dr Beata Sterlińska-Tulimowska

dr Beata Sterlińska-Tulimowska

Ginekolog

Umów wizytę

dr Klaudia Latkowska

dr Klaudia Latkowska

Dermatolog
Wenerolog

Umów wizytę

dr n. med. Agnieszka Korkosz-Mierzejewska

dr n. med. Agnieszka Korkosz-Mierzejewska

Laryngolog
Otolaryngolog
Dr n. med. Agnieszka Korkosz-Mierzejewska to specjalistka otolaryngologii. Jest absolwentką II Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie, który ukończyła ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr Agnieszka Gręda

dr Agnieszka Gręda

Dermatolog
Wenerolog
Lek. med. Agnieszka Gręda jest specjalistką dermatologii i wenerologii. Studia medyczne ukończyła na Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Specjalistą dermatologi...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr Jacek Grzegrzółka

dr Jacek Grzegrzółka

Chirurgia Ogólna
Flebolog

Umów wizytę

dr Łukasz Pacek

dr Łukasz Pacek

Dermatolog
Wenerolog

Umów wizytę

lek. med. Sławomir Wawrzyńczak

lek. med. Sławomir Wawrzyńczak

Chirurg
Lekarz medycyny estetycznej
Proktolog
Lek. med. Sławomir Wawrzyńczak to specjalista chirurgii ogólnej oraz lekarz medycyny estetycznej. Jest absolwentem Akademii Medycznej w Łod...

 czytaj więcej

Umów wizytę