Leczenie zaćmy

Leczenie zaćmy Kraków (województwo Małopolskie)

Leczenie zaćmy - zaćma, inaczej zwana kataraktą, jest to bardzo powszechna choroba oczu atakująca głównie ludzi w podeszłym wieku. Choroba ta polega na zmętnieniu soczewki oka, co prowadzi do pogorszenia widzenia, a nawet ślepoty. Bardzo ważne jest zatem szybkie reagowanie oraz poddanie się leczeniu. czytaj więcej

Średnia cena leczenie zaćmy (Kraków) to 2499 zł

Umów wizytę Suplementy urody 

Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Kraków z poniższej listy:


Warto wiedzieć

W mieście Kraków i w pobliżu, zabieg leczenie zaćmy można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Leczenie zaćmy w mieście Kraków, w Małopolskie, wykonywane jest w 2 klinikach, m.in. Optegra - dawniej Vidium Medica Kraków, Ośrodek Chirurgii Oka Prof. Zagórskiego Kraków, Centrum Okulistyczne Weiss Klinik. W regionie jest klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Leczenie zaćmy zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Kraków.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Leczenie zaćmy w mieście Kraków,napisz do nas.