Zobacz ofertę w pozostałych miastach lub wyślij formularz

Umów wizytę

Średnia cena powiększenie i modelowanie ust kwasem hialuronowym (Opole) to 445 zł

Warto wiedzieć

W mieście Opole i w pobliżu, zabieg powiększenie i modelowanie ust kwasem hialuronowym można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Powiększenie i modelowanie ust kwasem hialuronowym w mieście Opole, w Opolskie, wykonywane jest w 2 klinikach, m.in. Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii Derm&Art, AdvanceMed - Śląskie Centrum Medycyny Inwazyjnej, Gabinet Chirurgii Kosmetycznej Dr n. med. Jakub Kratochwil. W regionie jest 267 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Powiększenie i modelowanie ust kwasem hialuronowym zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Opole.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Powiększenie i modelowanie ust kwasem hialuronowym w mieście Opole,napisz do nas.