Operacja jednoczesna zaćmy i jaskry z wszczepieniem soczewki zwijalnej z równoczasową trabekulektomią Katowice (województwo Śląskie)

Jaskra nie jest jedną chorobą, a zespołem chorób w których charakterystycznymi cechami są postępujące ubytki w części obwodowej pola widzenia, pogłębiające się uszkodzenie nerwu wzrokowego (obserwuje się charakterystyczne dla jaskry zmiany tarczy nerwu wzrokowego na dnie oka w badaniu okulistycznym) oraz podwyższone ponad wartości uznawane za normę ciśnienie w gałce ocznej (za górną granice normy uważa się wartości ciśnienia oka na poziomie 21 mm Hg). czytaj więcej

Umów wizytę

Niestety ale w obecnej chwili nie posiadamy w naszej ofercie klinik, które oferują zabieg Operacja jednoczesna zaćmy i jaskry z wszczepieniem soczewki zwijalnej z równoczasową trabekulektomią w Katowice, w województwie Śląskie. Zapraszamy do zapoznania się z propozycją klinik, które znajdują się w pobliżu.


Warto wiedzieć

W mieście Katowice i w pobliżu, zabieg operacja jednoczesna zaćmy i jaskry z wszczepieniem soczewki zwijalnej z równoczasową trabekulektomią można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Operacja jednoczesna zaćmy i jaskry z wszczepieniem soczewki zwijalnej z równoczasową trabekulektomią w mieście Katowice, w Śląskie, wykonywane jest w 1 klinikach, m.in. RETINA Szpital Okulistyczny, RETINA Szpital Okulistyczny. W regionie jest 13 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Operacja jednoczesna zaćmy i jaskry z wszczepieniem soczewki zwijalnej z równoczasową trabekulektomią zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Katowice.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Operacja jednoczesna zaćmy i jaskry z wszczepieniem soczewki zwijalnej z równoczasową trabekulektomią w mieście Katowice,napisz do nas.