Operacja jednoczesna zaćmy i jaskry z wszczepieniem soczewki zwijalnej z równoczasową trabekulektomią

Operacja zaćmy i jaskry +

Cena od 3000 zł Zapytaj o raty

Jaskra chociaż przez długi czas może nie dawać żadnych wyraźnych objawów i pozostawać niezauważona przez pacjenta, jest poważną chorobą, której konsekwencje w przypadku braku podjęcia właściwego leczenia prowadzi do pogorszenia zdolności widzenia, aż do całkowitej ślepoty.

Znajdź klinikę  Umów wizytę

Operacja jednoczesna zaćmy i jaskry z wszczepieniem soczewki zwijalnej z równoczasową trabekulektomią

Ocena

0.00
0
 • g

  Czego nie mogę robić po zabiegu?

  Czy są jakieś bezwzględne zasady, których trzeba przestrzegać po takim zabiegu, żeby uniknąć powikłań i szybko dojść do siebie?

  gosia (15-03-2017 11:13)

  Twoja odpowiedź

  Adres email (nie będzie widoczny dla innych)

  Podpis

 • J

  Trzeba się oszczędzać, jak po każdej operacji. nie wolno zbytnio wytężać wzroku i trzeba oszczędzać oczy. Trzeba unikać także podrażnień oka. widzi się lepiej od razu dlatego chciałoby się od razu wszystko robić, ale lepiej poczekać.

  Jakub 15-03-2017 11:14

 • G

  Po takim zabiegu jak po każdym jest rana pooperacyjna, którą trzeba pielęgnować by dobrze się goiła oraz by nie wdało się zakażenie oraz jakieś powikłania. Jeśli będzie się przestrzegać ściśle zaleceń lekarza to nie powinno nic niedobrego się wydarzyć.

  Grzesiek 15-03-2017 11:14

 • I

  Ja nie mogłem prowadzić samochodu, nie mogłem też zbytnio wytężać wzroku na przykład przy czytaniu czy oglądaniu telewizji. Trzeba unikać takich czynności, które bardzo obciążają wzrok. To tylko kilka dni a efekty są widoczne.

  Igor 15-03-2017 11:14

Inne pytania dotyczące tego zabiegu