Operacja jednoczesna zaćmy i jaskry z wszczepieniem soczewki zwijalnej z równoczasową trabekulektomią

Operacja zaćmy i jaskry +

Cena od 3000 zł Zapytaj o raty

Jaskra chociaż przez długi czas może nie dawać żadnych wyraźnych objawów i pozostawać niezauważona przez pacjenta, jest poważną chorobą, której konsekwencje w przypadku braku podjęcia właściwego leczenia prowadzi do pogorszenia zdolności widzenia, aż do całkowitej ślepoty.

Znajdź klinikę  Umów wizytę

Operacja jednoczesna zaćmy i jaskry z wszczepieniem soczewki zwijalnej z równoczasową trabekulektomią

Ocena

0.00
0
 • p

  Kiedy powrót do normalnego życia?

  Jak długo po zabiegu będę musiał na siebie uważać i kiedy będę już mógł wykonywać normalne czynności? Jestem bardzo aktywny.

  przemek (15-03-2017 11:11)

  Twoja odpowiedź

  Adres email (nie będzie widoczny dla innych)

  Podpis

 • M

  Lekarze nie raz nie informują, że to aż taki długi okres. A to jest naprawdę ważne, żeby zdawać sobie z tego sprawę. Bo ja człowiek czuje się już dobrze to mu się wydaje, że już jest zdrowy i może wszystko a nie zawsze tak jest.

  Magda 15-03-2017 11:13

 • M

  U mnie ten okres trwał około dwóch miesięcy. Miałam niestety nieoczekiwane powikłania, ale chodziłam regularnie i często na wizyty do okulisty, dzięki czemu szybko wykrył te powikłania i mógł w porę odpowiednio zareagować.

  Marta 15-03-2017 11:12

 • P

  Taki podwójny zabieg niestety wydłuża okres rekonwalescencji. U mnie trwał on cały miesiąc, ale bardzo na siebie uważałem i przestrzegałem zaleceń lekarza. warto było bo teraz w końcu dobrze widzę!

  Piotrek 15-03-2017 11:12

Inne pytania dotyczące tego zabiegu