Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki asferycznej z filtrem światła niebieskiego Rzeszów (województwo Podkarpackie)

Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki asferycznej z filtrem światła niebieskiego są dobrym wyborem dla tych pacjentów, którzy chcieliby zachować możliwość dobrego widzenia w złych warunkach oświetlenia przy jednoczesnej ochronie dna oka przed nadmiernym promieniowaniem ultrafioletowym. czytaj więcej

Średnia cena operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki asferycznej z filtrem światła niebieskiego (Rzeszów) to 3500 zł

Umów wizytę

Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Rzeszów z poniższej listy:


Warto wiedzieć

W mieście Rzeszów i w pobliżu, zabieg operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki asferycznej z filtrem światła niebieskiego można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki asferycznej z filtrem światła niebieskiego w mieście Rzeszów, w Podkarpackie, wykonywane jest w 2 klinikach, m.in. OCHO - Ośrodki Chirurgii Oka Prof. Zagórskiego, Ośrodek Chirurgii Oka Prof. Zagórskiego w Nowym Sączu, Ośrodek Chirurgii Oka prof. Z. Zagórskiego. W regionie jest 28 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki asferycznej z filtrem światła niebieskiego zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Rzeszów.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki asferycznej z filtrem światła niebieskiego w mieście Rzeszów,napisz do nas.