Drogeria Urody

Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki pseudoakomodacyjnej torycznej Gdańsk (województwo Pomorskie)

Najnowszym osiągnięciem technologicznym są soczewki pseudoakomodacyjne toryczne, zapewniające dobre widzenie przedmiotów znajdujących się zarówno blisko gałki ocznej, jak i w znacznej odległości. Poza tym niwelują one zaburzenia widzenia wynikające z astygmatyzmu. czytaj więcej

Średnia cena operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki pseudoakomodacyjnej torycznej (Gdańsk) to 4600 zł

Umów wizytę


Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Gdańsk z poniższej listy:


Warto wiedzieć

W mieście Gdańsk i w pobliżu, zabieg operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki pseudoakomodacyjnej torycznej można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki pseudoakomodacyjnej torycznej w mieście Gdańsk, w Pomorskie, wykonywane jest w 1 klinikach, m.in. Swissmed Centrum Zdrowia S.A. - Szpital i Przychodnia, RETINA Szpital Okulistyczny, RETINA Szpital Okulistyczny. W regionie jest 19 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki pseudoakomodacyjnej torycznej zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Gdańsk.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki pseudoakomodacyjnej torycznej w mieście Gdańsk,napisz do nas.