Swissmed Centrum Zdrowia S.A. - Szpital i Przychodnia

Wileńska 44 Gdańsk

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

Centrum Zdrowia Swissmed SA – Szpital i Przychodnia to wielospecjalistyczna nowoczesna placówka medyczna, świadcząca swoje usługi na terenie Gdańska. Wśród oferty znajdują się zabiegi i operacje chirurgiczne oraz szeroko rozwinięta diagnostyka. Można tutaj poddać się zabiegom z dziedziny okulistyki, chirurgii plastycznej z ginekologią plastyczną, ortopedii, proktologii a także chirurgii naczyń, leczeniu otyłości i chirurgii ogólnej. Przychodnia oferuje natomiast konsultacje specjalistyczne w zakresie ortopedii, chirurgii ogólnej i naczyniowej oraz kardiochirurgii.

Swissmed powstał w 1996 roku w Gdańsku z połączenia sił szwajcarskiego udziałowca oraz najlepszych polskich lekarzy. W szpitalu można poddać się m.in. operacjom z zakresu chirurgii plastycznej poprawiającym sylwetkę ciała oraz wygląd piesi. Najpopularniejszym z nich jest jednoczasowy zabieg podniesienia piersi i powiększenia ich implantem. Pacjentka do wyboru ma powiększenie implantem okrągłym lub implantem anatomicznym. Może także poddać się operacji podniesienia odpadających piersi oraz zabiegowi rekonstrukcji piersi lub plastyce wciągniętych brodawek sutkowych. W celu poprawy wyglądu brzucha można umówić się w Swissmed na operację plastyki powłok brzusznych, natomiast w zakresie korekcji poszczególnych obszarów twarzy na całkowitą korekcję nosa, na plastykę odstających małżowin usznych, korekcje powiek górnych i dolnych oraz  lifting tkanek całej twarzy. Dobrze rozwinięta jest również dziedzina ginekologii, w której można poddać się zabiegowi ginekologii plastycznej w zakresie plastyki krocza przeprowadzonej po przebytych porodach lub poprawiającej strefy intymne kobiety, które utraciły swoją jędrność i naturalny wygląd.

Na wysokim poziomie są w szpitalu tym również operacje ortopedyczne, wśród których nowoczesnością odznacza się zabieg bezcementowej alloplastyki stawu biodrowego  z zastosowaniem krótkiego trzpienia. Ponadto można poddać się tutaj również alloplastyce stawu kolanowego oraz zabiegom artroskopowym w zakresie leczenia niestabilności barku, rekonstrukcji stożka rotatorów, artroskopii stawu kolanowego czy artroskopowej rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego.

Pomoc w szpitalu znajdą także pacjenci cierpiący na schorzenia okulistyczne. Wykonywane są one na Oddziale Chirurgii Okulistycznej i obejmują zabiegi usunięcia zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki jednoogniskowej Acrysof Natural (soczewka asferyczna  z filtrem światła niebieskiego). Ponadto w czasie takich zabiegów implantowane są tutaj również soczewki pseudoakomodacyjne, soczewki pseudoakomodacyjne toryczne a także soczewki multifokalne i multifokalne toryczne. Osoby cierpiące na krótkowzroczność, dalekowzroczność, astygmatyzm lub kombinacje tych wad mogą poddać się w tej placówce laserowej korekcji wzroku w zakresie metody LASIK, metody LASEK oraz metody SBK LASIK i metody trans PRK.

W innych dziedzinach medycyny wykorzystywane są w Swissmed nowoczesne urządzenia, dzięki którym zabiegi są małoinwazyjne. Przykładem takiego zabiegu jest laserowa waporyzacja gruczolaka gruczołu krokowego wykonywania zielonym laserem, czyli zabieg PVP. Z innych zabiegów urologicznych oferowana jest tutaj elektroresekcja przezcewkowa stercza (TURP) oraz ablacja laserowa guza pęcherza.

Personel pracujący w centrum zdrowia to gwarancja dla pacjenta powodzenia zabiegów, bezpieczeństwa oraz przyjaznej atmosfery. Są to specjaliści różnych dziedzin medycyny, posiadający odpowiednie wykształcenie zdobyte na prestiżowych uczelniach oraz bogate doświadczenie, którego nabyli podczas pracy w polskich i zagranicznych placówkach. Są to specjaliści z zakresu: okulistyki, ginekologii, ortopedii i chirurgii ręki a także specjaliści chirurgii plastycznej, chirurgii ogólnej, chirurgii naczyniowej oraz chirurgii onkologicznej. Ponadto znajdują się wśród nich gastroenterolodzy, urolodzy, laryngolodzy, chirurdzy dziecięcy oraz anestezjolodzy i naurochirurg.

Swissmed ma na swoim koncie kilka osiągnięć, którymi może pochwalić się przed swoimi pacjentami i które to osiągnięcia pozawalają mu się wyróżnić na tle innych prywatnych szpitali w Polsce. Wśród tych osiągnięć można wymienić, tj.:

 • Budynek szpitala został uznany jako Budowla Roku 2003, biorąc udział w prestiżowym konkursie, który został zorganizowany przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa oraz Główny Urząd Nadzoru Budowlanego.
 • Zajęcie III miejsca w Rankingu Szpitali Rzeczpospolitej w 2012 roku w kategorii „Najlepsze szpitale niepubliczne”.
 • Dyplom przyznany przez Prezydenta Miasta Gdańska za „Miejsce przyjazne osobom niepełnosprawnym 2006”.
 • Certyfikat ISO 9001:2008 przyznany w 2010 roku w zakresie leczenia ambulatoryjnego i szpitalnego, diagnostyki oraz rehabilitacji.
 • Certyfikat „Szpital bez bólu” przyznany w 2010 roku przez Polskie Towarzystwo Badania Bólu wraz z innymi stowarzyszeniami lekarskimi.

To, co czyni tę placówkę niezwykle nowoczesną to sprzęt medyczny najwyższej klasy oraz działający w innowacyjnych technologiach, wykorzystywany zarówno w diagnostyce jak i zabiegach. Jest to m.in. , laser excimerowy (do laserowej korekcji wzroku), tomograf Emotion 6, aparat rentgenowski X-Ray oraz zielony laser PVP (do operacji prostaty).

Placówka jest nakierowana na pacjenta – na jego komfort, wygodę, bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie w trakcie zabiegów, w czasie oczekiwania na nie oraz tuż po przebytych operacjach. Dostępne są więc w Swissmed liczne udogodnia medyczne i pozamedyczne, które spełniają powyższe założenia. Jest to m.in.:

 • Przyjemna okolica – budynek otoczony jest przez tereny zielone, położony w okolicy domów jednorodzinnych.
 • Nowoczesny duży budynek – gdański szpital i przychodnia mieszczą się w nowoczesnym budynku spełniającym światowe standardy obiektu medycznego, ma ona imponująco dużą powierzchnię ok. 8000 m2 i jest w pełni przystosowany do świadczenia całodobowej opieki nad pacjentami.
 • Duży parking – znajduje się przed budynkiem, może pomieścić dużą ilość samochodów pacjentów i gości.
 • Ciekawe zagospodarowanie otoczenia – przestrzeń dookoła budynku jest urządzona elegancko z elementami ogrodu i pięknymi roślinami, budynek ma taras, na którym pacjenci mogą odpocząć a także mini ogród z fontanną i ciekawą florą.
 • Przestronna poczekalnia – znajdują się w niej wygodne kanapy, duża recepcja, jest oświetlona światłem dziennym wpadającym przez szerokie okna, posiada dystrybutor z wodą oraz ciekawą aranżację przestrzeni wraz z żywą zielenią.
 • Dla niepełnosprawnych – na parkingu znajdują się specjalnie wydzielone miejsca, do budynku kliniki prowadzi wygodny podjazd a pomieszczenia palcówki są w pełni przystosowane do pacjentów poruszających się na wózkach inwalidzkich.
 • Płatność w ratach – pacjent za usługi medyczne może zapłacić w wygodnych dla niego ratach  - możliwe jest to dzięki podpisanej umowie z firmą MediRaty.
 • Programy zdrowotne – obejmujące badania podstawowe i rozszerzone a także konsultacje specjalistyczne dostosowane do wieku i płci każdego pacjenta, np. Kobieta 40+ czy Mężczyzna 60+.

Centrum Zdrowia Swissmed Szpital i Przychodnia usytuowany jest w Gdańsku przy ul. Wileńskiej. Jest to część miasta położona w niedalekiej odległości od Śródmieścia (ok. 4 km najkrótszą drogą). Jest to przyjemna zielona okolica domów jednorodzinnych – z placówki niedaleko jest także do terenów zielonych miasta do ślicznego Parku Jaśkowej Doliny to 2,5 km na piechotę. Pacjenci przyjeżdżający samochodem powinni zjechać z drogi krajowej nr 91 w ul. Kliniczną, później w Traugutta a następnie w Sobieskiego, którą dojadą do ul. Wileńskiej. Można tutaj dojechać z różnych części miasta komunikacją miejską, wsiadając w autobus linii 115, 164, 199 lub 315 i wysiadając na przystanku Schumanna 02, skąd na piechotę do placówki jest niecałe 500 m. Niedaleko stąd również do dworca PKP Gdańsk Wrzeszcz – ok. 4 km, gdzie zatrzymują się pociągi jadące z całego kraju.

 

Pomoc doraźna - Ostry dyżur 24/7

Telefon: 58 524 15 89

Oddział Pomocy Doraźnej jest miejscem pierwszego kontaktu w sytuacjach pogorszenia zdrowia.

Przyjedź do szpitala Swissmed jeśli masz:

 • ból brzucha, biegunkę, wymioty,
 • gorączkę,
 • ból w klatce piersiowej,
 • objawy infekcji,
 • wysokie ciśnienie tętnicze,
 • objawy kolki nerkowej,
 • zakażenie układu moczowego,
 • lub potrzebujesz zaopatrzenia rany lub drobnego urazu.

Oferujemy:

 • szybką pomoc w stanach nagłego pogorszenia zdrowia,
 • szybką diagnostykę laboratoryjną i obrazową (rentgen, tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny w wleczeniu planowym),
 • możliwość obserwacji i leczenia w ramach sali wyposażonej w stanowiska monitorowania pacjenta,
 • możliwość hospitalizacji i kontynuacji leczenia w Oddziale Chorób Wewnętrznych Szpitala Swissmed.

Dlaczego warto

W stanach nagłego pogorszenia się stanu zdrowia ważne jest szybkie udzielenie pomocy. Dlatego w Szpitalu Swissmed otrzymasz:

 • kompleksową i dobrze zorganizowaną opiekę w nagłych przypadkach,
 • szybką pomoc bez wielogodzinnego oczekiwania w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym,
 • kontynuację leczenia w Oddziale Chorób Wewnętrznych,
 • organizację pobytu w oddziale szpitala wielospecjalistycznego.

Oddział przyjmuje osoby dorosłe.

 

 

 

Certyfikaty

2005 medal europejski 2005
medal europejski
2006 miejsce-przyjazne-niepełnoprawnym 2006
miejsce-przyjazne-niepełnoprawnym
2007 bezpieczny szpital 2007
bezpieczny szpital
2007 ISO 2007
ISO
2010 Szpital bez bólu 2010
Szpital bez bólu
2011 Certyfikat akredytacyjny 2011
Certyfikat akredytacyjny
2004 ISO 2004 2004
ISO 2004

Opinie

Swissmed Centrum Zdrowia S.A. - Szpital i PrzychodniaOcena: 4.9/5 Opinie: 5, Ocen: 5

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • M

  Bardzo dobrze

  Jestem bardzo zadowolona polecam z czystym sercem doktora Klikowicza zrobił wspanialy zabieg usunięcia zaćmy szybko perfekcyjnie widze super

  Marzena Nietz (2019-07-04)

 • E

  Bardzo dobrze

  Prowadzę swoją firmę i bardzo chętnie współpracuję ze Swissmed w zakresie abonamentów zdrowotnych dla moich pracowników. Wybrałem tą placówkę ze względu na europejskość usług, dobrą jakość sprzętu medycznego oraz kompleksowość i dostępność badań.

  Emil (2017-05-18)

 • f

  Bardzo dobrze

  Jestem osobą starszą i potrzebuję wielu wizyt kontrolnych i badań, dlatego bardzo się cieszę, że stworzyli tutaj specjalne pakiety zabiegowe, które w dobrej cenie obejmują wszystko czego potrzebuję. Polecam tą klinikę nie tylko osobom starszym

  felicja (2017-05-18)

 • T

  Bardzo dobrze

  Trafiłem tutaj na artroskopię z polecenia mojego przyjaciela i muszę przyznać, że się nie zawiodłem na tym ośrodku. Zabieg przebiegł bardzo sprawnie, nie musiałem długo czekać. Miejsce godne polecenia pod wieloma względami, ale przede wszystkim na jakość opieki medycznej.

  Tomek (2017-05-18)

 • G

  Bardzo dobrze

  Można poddać się tutaj leczeniu z wielu dziedzin medycyny w jednym miejscu, co było dla mnie bardzo wygodne, bo zostałem kompleksowo zbadany bez zbędnego biegania po różnych placówkach medycznych.bardzo dobra opieka, w miłych wnętrzach i na nowoczesnym sprzęcie.

  Grzesiek (2017-05-18)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Inne
Tamponada nosa 255 zł Umów wizytę
USG narządów wewnętrznych od 190 zł Umów wizytę
Obrzezanie od 3600 zł Umów wizytę
Bariatria - operacyjne leczenie chorobliwej otyłości
Balonikowanie żołądka
* 8500 zł za balon na 6 miesiecy, 10 600 zł za balon na rok
od 8500 zł do 10600 zł Umów wizytę
Balon żołądkowy wypełniony płynem fizjologicznym (BIB, Orbera)
* 8500 zł za balon na 6 miesiecy, 10 600 zł za balon na rok
od 8500 zł do 10600 zł Umów wizytę
Rękawowa resekcja żołądka – sleeve gastrectomy- metodą laparoskopową od 23000 zł Umów wizytę
Chirurgia męskich narządów płciowych
Obrzezanie całkowite
*zabieg wykonywany wyłącznie u osób dorosłych
od 3600 zł Umów wizytę
Operacja stulejki
*u dorosłych i u dzieci do 2500 zł
od 2500 zł Umów wizytę
Wazektomia- metoda antykoncepcji mężczyzn
*najpierw kwalifikacja i drugi termin zabieg
od 3000 zł Umów wizytę
Chirurgia ogólna
Chirurgiczne usuwanie blizn
*wyciecie blizny, znamienia wraz z przeszczepem skóry
od 3465 zł Umów wizytę
Usunięcie ciała obcego z pęcherza moczowego
*metodą klasyczną lub laparaskopową
4960 zł Umów wizytę
RIRS - usuwanie kamieni nerkowych 8750 zł Umów wizytę
Wycięcie znamienia skórnego
*znamienia wraz z przeszczepem skóry
od 3465 zł do 5570 zł Umów wizytę
Rektoskopia od 200 zł Umów wizytę
Operacja torbieli włosowej od 6500 zł Umów wizytę
Leczenie chorób odbytu od 700 zł Umów wizytę
Leczenie szczeliny odbytu toksyną botulinową 4800 zł Umów wizytę
Wycięcie fałdów przyodbytowych od 700 zł Umów wizytę
Usunięcie polipów kanału odbytu od 600 zł Umów wizytę
Szczelina odbytu 4200 zł Umów wizytę
Leczenie hemoroidów metodą Barrona - gumkowanie
*cena za 1 gumkę
od 500 zł Umów wizytę
Leczenie hemoroidów metodą sklerotyzacji - skleroterapia
*cena za 1 iniekcję
od 550 zł Umów wizytę
Laserowa operacja hemoroidów od 5500 zł Umów wizytę
Leczenie hemoroidów (żylaki odbytu) od 5500 zł Umów wizytę
Operacja przetoki okołoodbytniczej od 7000 zł Umów wizytę
Leczenie przetoki odbytu laserem od 7000 zł Umów wizytę
Operacja przepukliny pępkowej 5400 zł Umów wizytę
Operacja przepukliny pachwinowej
*z ewentualnym wszczepieniem siatki. Cena orientacyjna do ustalenia podczas konsultacji
od 7000 zł Umów wizytę
Laparoskopowa plastyka przepukliny pachwinowej od 7000 zł Umów wizytę
Operacja przepukliny kresy białej
*z ewentualnym wszczepieniem siatki. Cena orientacyjna do ustalenia podczas konsultacji
od 6500 zł Umów wizytę
Nacięcie i drenaż ropnia
*Koszt całkowity ustalany podczas wizyty ze specjalistą
od 300 zł Umów wizytę
Usunięcie kaszaka
*brodawka i cysta w tej samej cenie
od 700 zł Umów wizytę
Żylaki kończyn dolnych od 3890 zł do 7780 zł Umów wizytę
Obliteracja (skleroterapia) żylaków kończyn dolnych
* ostrzykiwanie żylaków cena za 1 zabieg
od 525 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna
Ginekomastia gruczołowa 10000 zł Umów wizytę
Ginekomastia tłuszczowa 10000 zł Umów wizytę
Plastyka nosa (korekcja) od 8400 zł do 12600 zł Umów wizytę
Plastyka korekcyjna czubka nosa od 12000 zł Umów wizytę
Plastyka i korekcja powiek
*cena za dwie powieki
od 4700 zł Umów wizytę
Plastyka powiek górnych - metoda chirurgiczna
*cena za dwie powieki, dodatkowo kosnultacja z anastezjologiem 150 zł, plus znieczulenie.
od 3500 zł Umów wizytę
Plastyka powiek dolnych - metoda chirurgiczna
*cena za dwie powieki, dodatkowo kosunltacja z anastezjologiem 150 zł, plus znieczulenie.
od 4500 zł Umów wizytę
Plastyka powiek dolnych i górnych 9450 zł Umów wizytę
Plastyka powiek dolnych z usunięciem przepuklin tłuszczowych od 6300 zł Umów wizytę
Korekcja odstających uszu od 4725 zł do 6825 zł Umów wizytę
Lipofilling twarzy (modelowanie twarzy przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej) 6200 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki
Plastyka dolnej części brzucha - miniabdominoplastyka od 8400 zł do 12600 zł Umów wizytę
Abdominoplastyka (plastyka brzucha) 21000 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna piersi
Mastopeksja - zabieg podniesienia piersi - lifting biustu od 0 zł do 17500 zł Umów wizytę
Powiększanie piersi
*koszt implantów wliczony
21000 zł Umów wizytę
Powiększanie piersi implantem okrągłym
*koszt implantów wliczony
21000 zł Umów wizytę
Powiększanie piersi implantem anatomicznym
*koszt implantów wliczony
21000 zł Umów wizytę
Lipofilling piersi (powiększanie piersi przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej)
*cena orientacyjna. Dokładna do ustalenia podczas konsultacji
od 14000 zł Umów wizytę
Wymiana implantów piersiowych 21000 zł Umów wizytę
Zmniejszenie piersi (mammoplastyka) 18900 zł Umów wizytę
Chirurgiczne modelowanie sylwetki i liposukcja
Liposukcja brzucha 15000 zł Umów wizytę
Liposukcja ud od 10500 zł do 12600 zł Umów wizytę
Liposukcja podbródka 6300 zł Umów wizytę
Liposukcja okolic biodrowych od 6300 zł do 8400 zł Umów wizytę
Diagnostyka
USG jamy brzusznej 150 zł Umów wizytę
Gastroskopia w znieczuleniu ogólnym
*plus za wycinek 85 zł, plus polpektomia 650 zł
800 zł Umów wizytę
Gastroskopia
*znieczulenie miejscowe 300 zł, znieczulenie ogólne 700 zł. Cena za 1 szt. wycinku 85 zł. Badanie możliwe wyłącznie u osób dorosłych
od 400 zł do 800 zł Umów wizytę
Kolonoskopia w znieczuleniu ogólnym 920 zł Umów wizytę
Kolonoskopia
*450 zł w znieczuleniu miejscowym, 920 zł badanie przeprowadzone w narkozie. Badanie możliwe wyłącznie u osób dorosłych
od 450 zł do 920 zł Umów wizytę
USG Dopplera 210 zł Umów wizytę
Ginekologia plastyczna, estetyczna
Labioplastyka z plastyką krocza - metodą chirurgiczną od 4500 zł Umów wizytę
Labioplastyka - plastyka warg sromowych mniejszych 4500 zł Umów wizytę
Labioplastyka laserowa z plastyką napletka łechtaczki (hoodoplastyka) 1 zł Umów wizytę
Plastyka przedsionka pochwy od 5250 zł Umów wizytę
Plastyka krocza 5250 zł Umów wizytę
Operacja plastyczna tylnej ściany pochwy i krocza od 5250 zł Umów wizytę
Operacyjne leczenie nietrzymania moczu taśmami 7000 zł Umów wizytę
Waginoplastyka - plastyka pochwy i krocza od 6000 zł Umów wizytę
Labioplastyka - plastyka warg sromowych mniejszych i większych od 4500 zł Umów wizytę
Laryngologia
Usunięcie migdałków od 6500 zł Umów wizytę
Usunięcie migdałka gardłowego, tzw. trzeciego (adenotomia)
*wykonywane rowniez u dzieci, cena docelowa zostanie podana na konsultacji
od 6500 zł Umów wizytę
Podcięcie wędzidełka języka od 250 zł Umów wizytę
Polipektomia (usunięcie polipów nosa i zatok przynosowych)
*w znieczuleniu ogólnym bez kosztów badania histopatologicznego
od 6500 zł do 10000 zł Umów wizytę
Septoplastyka (korekcja przegrody nosowej) 8000 zł Umów wizytę
FEOZ + polipektomia (usunięcie polipów nosa i zatok) od 6000 zł Umów wizytę
Medycyna estetyczna
Usuwanie blizn
*wyciecie blizny, znamienia wraz z przeszczepem skóry
od 3465 zł Umów wizytę
Lifting twarzy 12600 zł Umów wizytę
Podniesienie brwi 6300 zł Umów wizytę
Okulistyka
Laserowa korekcja wzroku
* cena dotyczy jednego oka, 6400 zł za dwoje oczu
3200 zł Umów wizytę
Laserowa korekcja wzroku metodą EBK LASIK
* cena dotyczy jednego oka
od 3200 zł Umów wizytę
Laserowa korekcja wzroku metodą SBK LASIK
* cena dotyczy jednego oka
od 3200 zł Umów wizytę
Zabieg metodą LASIK
* cena dotyczy jednego oka
2500 zł Umów wizytę
Laserowa korekcja wzroku - metoda LASEK
*3200 zł za jedno oka, 6400 zł za dwoje oczu
od 3200 zł do 6400 zł Umów wizytę
Laserowa korekcja wad wzroku metodą PRK
* cena dotyczy jednego oka
od 3200 zł Umów wizytę
Płukanie kanalików łzowych
*Zabieg dla dorosłych
od 250 zł Umów wizytę
Zamknięcie punktu łzowego zatyczką
*oboje oczu
od 400 zł Umów wizytę
Entropion - operacja podwinięcia powieki od 1500 zł do 2000 zł Umów wizytę
Usunięcie skrzydlika 2000 zł Umów wizytę
Operacja zaćmy od 3250 zł Umów wizytę
Operacja zaćmy z wszczepieniem soczewki
Metoda oraz kwota ustalana podczas konsultacji: możliwości z implantacją soczewki jednoogniskowej AcrySof (biała), z implantacją soczewki jednoogniskowej AcrySof Natural (żółta), z implantacją soczewki jednoogniskowej AcrySof IQ, z implantacją soczewki jednoogniskowej korygującej astygmatyzm AcrySof TORIC, z implantacją soczewki wieloogniskowej AcrySof ReSTOR lub AcrySof ReSTOR TORIC
od 3250 zł do 7700 zł Umów wizytę
Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki asferycznej 3600 zł Umów wizytę
Leczenie zaćmy
AcrySof (implantacja soczewki)
od 3250 zł do 7700 zł Umów wizytę
Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki pseudoakomodacyjnej 4000 zł Umów wizytę
Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki pseudoakomodacyjnej torycznej 4600 zł Umów wizytę
Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki multifokalnej 6200 zł Umów wizytę
Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki multifokalnej torycznej 7400 zł Umów wizytę
Usunięcie gradówki
*możliwość realizacji zabiegu w dniu konsultacji jeśli jest stwierdzenie do usunięcia
od 600 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

Swissmed Centrum Zdrowia S.A. - Szpital i Przychodnia

Wileńska 44 Gdańsk

Umów wizytę  +48 58 505 59 17 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

08:00 - 18:00

Wtorek

08:00 - 18:00

Środa

08:00 - 18:00

Czwartek

08:00 - 18:00

Piątek

08:00 - 18:00

Sobota

zamknięte

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

dr hab. n. med. Zyta Banecka-Majkutewicz

dr hab. n. med. Zyta Banecka-Majkutewicz

Neurolog

Umów wizytę

lek. med. Katarzyna Pawelec

lek. med. Katarzyna Pawelec

Okulista

Umów wizytę

 Kamil Wietecha

Kamil Wietecha

Laryngolog
Laryngolog dziecięcy

Umów wizytę

lek. med. Ewelina Woźniak

lek. med. Ewelina Woźniak

Diabetolog
Lekarz chorób wewnętrznych

Umów wizytę

lek. med. Sławomir Birkholz

lek. med. Sławomir Birkholz

Ginekolog

Umów wizytę

lek. med. Magdalena de Laval

lek. med. Magdalena de Laval

Okulista

Umów wizytę

lek. med. Andrzej Drążek

lek. med. Andrzej Drążek

Proktolog
Gastroenterologia

Umów wizytę

lek. med. Krzysztof Galant

lek. med. Krzysztof Galant

Chirurg
Chirurgia ogólna

Umów wizytę

dr n. med. Tomasz Gondek

dr n. med. Tomasz Gondek

Urolog

Umów wizytę

prof. dr hab. med. Janusz Jaśkiewicz

prof. dr hab. med. Janusz Jaśkiewicz

Chirurgia Onkologiczna

Umów wizytę

dr n. med. Bożena Kowalska

dr n. med. Bożena Kowalska

Laryngolog

Umów wizytę

lek. med. Ilona Graefling

lek. med. Ilona Graefling

Dermatolog

Umów wizytę

lek. med. Janusz Orzelski

lek. med. Janusz Orzelski

Chirurgia ogólna

Umów wizytę

lek. med. Andrzej Skibiński

lek. med. Andrzej Skibiński

Gastrolog
Gastroenterologia 150,00 zł


Umów wizytę

dr n. med. Lech Stachurski

dr n. med. Lech Stachurski

Urolog

Umów wizytę

prof. dr hab. med. Czesław Stankiewicz

prof. dr hab. med. Czesław Stankiewicz

Laryngolog

Umów wizytę

lek. med. Zbigniew Aleksandrowski

lek. med. Zbigniew Aleksandrowski

Laryngolog

Umów wizytę

dr hab. n. med. Jerzy Jankau

dr hab. n. med. Jerzy Jankau

Chirurg plastyczny

Umów wizytę

dr n. med. Żaneta Pankiewicz

dr n. med. Żaneta Pankiewicz

Psychiatra

Umów wizytę

dr n. med. Grzegorz Gryglewski

dr n. med. Grzegorz Gryglewski

Chirurgia ogólna
Chirurgia onkologiczna

Umów wizytę

dr n. med. Grażyna Rompa

dr n. med. Grażyna Rompa

Gastroenterologia

Umów wizytę

lek. med. Włodzimierz Piankowski

lek. med. Włodzimierz Piankowski

Chirurgia Naczyniowa

Umów wizytę

dr hab. n. med. Wojciech Makarewicz

dr hab. n. med. Wojciech Makarewicz

Chirurgia onkologiczna

Umów wizytę

lek. med. Wojciech Magoń

lek. med. Wojciech Magoń

Kardiolog

Umów wizytę

lek. med. Agnieszka Kulik-Halena

lek. med. Agnieszka Kulik-Halena

Chirurgia Ogólna

Umów wizytę

lek. med. Anna Toczyłowska

lek. med. Anna Toczyłowska

Neonatologia

Umów wizytę

lek. med. Aleksandra Dubaniewicz

lek. med. Aleksandra Dubaniewicz

Ginekolog
Położna
Ginekologia

Umów wizytę

lek. med. Inga Kowalik

lek. med. Inga Kowalik

Ginekolog
Położna
Ginekologia

Umów wizytę

lek. med. Grzegorz Marciniak

lek. med. Grzegorz Marciniak

Ginekolog
Ginekologia

Umów wizytę

lek. med. Bartosz Grabowski

lek. med. Bartosz Grabowski

Ginekolog
Położna
Ginekologia

Umów wizytę

lek. med. Jakub Wnuk

lek. med. Jakub Wnuk

Ginekolog
Położnik
Ginekologia

Umów wizytę

dr n. med. Piotr Zabul

dr n. med. Piotr Zabul

Ginekolog
Ginekologia

Umów wizytę

lek. med. Marek Korożan

lek. med. Marek Korożan

Ginekolog

Umów wizytę

lek. med. Katarzyna Rożnowska

lek. med. Katarzyna Rożnowska

Ginekolog

Umów wizytę

dr n. med. Łukasz Chmyłko

dr n. med. Łukasz Chmyłko

Ginekolog

Umów wizytę

lek. med. Anna Wszołek

lek. med. Anna Wszołek

Lekarz rodzinny

Umów wizytę

mgr Ewa Dudek-Kuźmicka

mgr Ewa Dudek-Kuźmicka

Psycholog
Seksuolog

Umów wizytę

Prof. Dr hab. n. med. Maciej Śmietański

Prof. Dr hab. n. med. Maciej Śmietański

Chirurg

Umów wizytę

dr n. med. Tomasz Drabarek

dr n. med. Tomasz Drabarek

Androlog
Urolog

Umów wizytę

 Maciej Jarosz

Maciej Jarosz

Androlog
Urolog

Umów wizytę

dr n. med. Agata Nowacka

dr n. med. Agata Nowacka

Chirurg

Umów wizytę

mgr Joanna Kalinowska

mgr Joanna Kalinowska

Dietetyk

Umów wizytę

lek. med. Kajetan Piątkowski

lek. med. Kajetan Piątkowski

Ginekolog

Umów wizytę

dr n. med. Mateusz Zamkowski

dr n. med. Mateusz Zamkowski

Chirurgia Ogólna

Umów wizytę

Prof. dr hab. n. med. Krzysztof Oleś

Prof. dr hab. n. med. Krzysztof Oleś

Laryngolog

Umów wizytę

dr n. med. Emilia Stepnowska

dr n. med. Emilia Stepnowska

Kardiolog

Umów wizytę

mgr Agnieszka Nowak

mgr Agnieszka Nowak

Psycholog

Umów wizytę

lek. med. Mariusz Ożarowski

lek. med. Mariusz Ożarowski

Specjalista USG

Umów wizytę

lek. med. Julia Zielonka-Benkowska

lek. med. Julia Zielonka-Benkowska

Specjalista USG

Umów wizytę

dr n. med. Magdalena Siepsiak-Połom

dr n. med. Magdalena Siepsiak-Połom

Gastroenterolog

Umów wizytę

lek. med. Anita Gawlińska

lek. med. Anita Gawlińska

Ginekolog

Umów wizytę

dr n. med. Daniel Maliszewski

dr n. med. Daniel Maliszewski

Chirurg
Chirurg plastyczny
Chirurgia Ogólna

Umów wizytę

lek. med. Anna Lew-Tusk

lek. med. Anna Lew-Tusk

Neonatologia

Umów wizytę

lek. med. Wojciech Marciniak

lek. med. Wojciech Marciniak

Ginekolog
Położnik
Urolog
Ginekologia
Urologia

Umów wizytę

lek. med. Marek Branicki

lek. med. Marek Branicki

Ginekolog
Ginekologia

Umów wizytę

lek. med. Ireneusz Dauksza

lek. med. Ireneusz Dauksza

Chirurgia dziecięca

Umów wizytę

dr n. med. Iwona Chruścicka

dr n. med. Iwona Chruścicka

Chirurgia ogólna
Chirurgia onkologiczna

Umów wizytę

dr n. med. Michał Kąkol

dr n. med. Michał Kąkol

Chirurgia onkologiczna
Chirurgia ogólna

Umów wizytę

lek. med. Piotr Klikowicz

lek. med. Piotr Klikowicz

Chirurg
Okulista

Umów wizytę

lek. med. Andrzej Kleina

lek. med. Andrzej Kleina

Lekarz rodzinny
Pediatra

Umów wizytę

dr n. med. Leszek Komasara

dr n. med. Leszek Komasara

Chirurgia dziecięca

Umów wizytę

lek. med. Jerzy Łozyk

lek. med. Jerzy Łozyk

Ginekolog
Ginekologia

Umów wizytę

dr n.med. Piotr Mielcarek

dr n.med. Piotr Mielcarek

Ginekolog
Ginekologia

Umów wizytę

lek. med. Piotr Rumianowski

lek. med. Piotr Rumianowski

Chirurgia naczyniowa

Umów wizytę

dr n. med. Piotr Woźniacki

dr n. med. Piotr Woźniacki

Onkolog
Chirurgia ogólna
Chirurgia onkologiczna

Umów wizytę

dr n. med. Janusz Zdzitowiecki

dr n. med. Janusz Zdzitowiecki

Chirurgia plastyczna

Umów wizytę

dr n. med. Bogusław Mikaszewski

dr n. med. Bogusław Mikaszewski

Laryngolog

Umów wizytę

mgr Katarzyna Chołuj

mgr Katarzyna Chołuj

Psycholog

Umów wizytę

lek. med Elżbieta Bednarczyk

lek. med Elżbieta Bednarczyk

Chirurgia ogólna

Umów wizytę

lek. med. Martyn Markul

lek. med. Martyn Markul

Neonatologia

Umów wizytę

lek. med. Anna Bryks-Laszkowska

lek. med. Anna Bryks-Laszkowska

Chirurgia dziecięca

Umów wizytę

lek. med . Hanna Brzeska-Rogowska

lek. med . Hanna Brzeska-Rogowska

Kardiolog

Umów wizytę

Dr n. med. Nader Elmasri

Dr n. med. Nader Elmasri

Kardiolog

Umów wizytę

lek. med. Katarzyna Kaczyńska-Bielińska

lek. med. Katarzyna Kaczyńska-Bielińska

Pediatra
Neonatologia

Umów wizytę

lek. med. Andrzej Golonko

lek. med. Andrzej Golonko

Ginekolog
Ginekologia

Umów wizytę

lek. med. Piotr Jarecki

lek. med. Piotr Jarecki

Urolog

Umów wizytę

mgr Magdalena Hendożko

mgr Magdalena Hendożko

Psycholog

Umów wizytę

lek. med. Joanna Głodek

lek. med. Joanna Głodek

Neonatologia

Umów wizytę

lek. med. Katarzyna Kopacz

lek. med. Katarzyna Kopacz

Ginekolog

Umów wizytę

dr n. med. Wojciech Kopczyński

dr n. med. Wojciech Kopczyński

Chirurgia ogólna
Chirurgia onkologiczna

Umów wizytę

dr n. med. Agata Krzysztofowicz

dr n. med. Agata Krzysztofowicz

Neonatologia

Umów wizytę

lek. med. Iwona Kuhnel

lek. med. Iwona Kuhnel

Neonatologia

Umów wizytę

lek. med. Arkadiusz Kulpa

lek. med. Arkadiusz Kulpa

Ginekolog

Umów wizytę

dr n. med. Andrzej Kusiak

dr n. med. Andrzej Kusiak

Ortodonta

Umów wizytę

lek. med. Łukasz Matwiejczyk

lek. med. Łukasz Matwiejczyk

Neonatologia

Umów wizytę

lek. med. Janusz Milewski

lek. med. Janusz Milewski

Laryngolog

Umów wizytę

lek. med. Marcin Młodzianowski

lek. med. Marcin Młodzianowski

Neonatologia

Umów wizytę

lek. med. Andrzej Nowik

lek. med. Andrzej Nowik

Chirurgia ogólna

Umów wizytę

dr n. med. Wiesława Nyka

dr n. med. Wiesława Nyka

Rehabilitant

Umów wizytę

lek. med. Magdalena Orłowska

lek. med. Magdalena Orłowska

Neonatologia

Umów wizytę

lek. med. Bogumiła Pałubicka-Elmasri

lek. med. Bogumiła Pałubicka-Elmasri

Kardiolog

Umów wizytę

lek. med. Janina Patyńska

lek. med. Janina Patyńska

Neonatologia

Umów wizytę

lek. med. Jerzy Sroczyński

lek. med. Jerzy Sroczyński

Urolog

Umów wizytę

lek. med. Anna Suchodolska

lek. med. Anna Suchodolska

Gastroenterologia

Umów wizytę

dr n. med. Andrzej Szerle

dr n. med. Andrzej Szerle

Ginekolog

Umów wizytę

dr hab. n. med. Jacek Sznurkowski

dr hab. n. med. Jacek Sznurkowski

Ginekolog
Ginekologia

Umów wizytę

prof. dr hab. n. med. Jacek Śmigielski

prof. dr hab. n. med. Jacek Śmigielski

Chirurgia ogólna
Chirurgia onkologiczna

Umów wizytę

lek. med. Michał Tarka

lek. med. Michał Tarka

USG

Umów wizytę