Drogeria Urody
Operacyjne leczenie nietrzymania moczu taśmami

Operacyjne leczenie nietrzymania moczu taśmami Bielsko-Biała (województwo Śląskie)

Operacyjne leczenie nietrzymania moczu taśmami jest obecnie najczęściej stosowaną metodą leczenia nietrzymania moczu są metody z użyciem taśm. Zabieg polega na umieszczeniu taśmy z tworzywa sztucznego pod cewką moczową, celem podtrzymania jej i odtworzenia aparatu więzadłowego zapobiegającego jej obniżaniu. Jest to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów uroginekologicznych. czytaj więcej

Średnia cena operacyjne leczenie nietrzymania moczu taśmami (Bielsko-Biała) to 2900 zł

Umów wizytę


Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Bielsko-Biała z poniższej listy:


Warto wiedzieć

W mieście Bielsko-Biała i w pobliżu, zabieg operacyjne leczenie nietrzymania moczu taśmami można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Operacyjne leczenie nietrzymania moczu taśmami w mieście Bielsko-Biała, w Śląskie, wykonywane jest w 1 klinikach, m.in. Klinika Galena, Szpital AVIMED Katowice, Intima Clinic. W regionie jest 13 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Operacyjne leczenie nietrzymania moczu taśmami zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Bielsko-Biała.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Operacyjne leczenie nietrzymania moczu taśmami w mieście Bielsko-Biała,napisz do nas.